Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kuca91
3. zář 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, snažíme se s manželem o miminko. Už mám 8 den po očekávané mentruaci. Nikdy se mi ještě nezpozdila. Těhotenský test, ale stále negativní ☹ je možné, že se test ještě ,,změni"? Moc děkuji

jentyne
5. zář 2012

@salomee tak naše testy byly negativní oprávněně. Od půlky srpna procházíme dalším cyklem stimulace ☹

lucoska29
6. zář 2012

Ahojky holky. Zatím nejsem schopna posoudit, jak moc jsou těhotenské testy spolehlivé. S manželem se snažíme o mimiska osm měsíců a jsem z toho zoufalá. Vím, že je spousta šnažilek, které se o mimi snaží i několik let. Přesto však mě trápí jedna věc. Nikdy jsem nepatřila mezi ty, které by měly pravidelný cyklus. Ba naopak. Od oby, kdy jsme se však začali snažit, je to fakt extrém. Lítá mi to v rozpětí 30-55 DC. Takže sledovat plodné dny je opravdu záhul. Dnes už je to však 56 DC a mrcha nikde. Dělala jsem si těhotenský test a negativní. Tak jen doufám, že téma této diskuze se bude týkat i mě a negativní test bude jen omyl. Uvidíme... Už skoro deset dní mě pobolívá břich, jako bych to měla dostat a stále nic ☹

martinaj23
6. zář 2012

Ahoj, myslíte, že je možné mít negativní test (Mamatest) DC 30, opoždění MS 4 dny. Bohužel mám na srovnání jen jeden cyklus - předtím jsem brala HA. U prvního mimča jsem byla dokonce 2x na ¨vyvolání MS a popravdě se mi to nechce podstupovat znovu. Máte některá zkušenost, že se objeví pozitívní test až třeba za týden? Volala jsem k doktorovi a bylo mi řečeno, že na kontrolu až na konci měsíce, že teď by tam stejně nebylo nic vidět.

rolak
6. zář 2012

@martinaj23 pozri si otázku Kedy sa na teste objavili dve čiarky? tam baby píšu,že až po 3 týždňoch meškania sa im objavili... takže je to možné....

piacere
6. zář 2012

@martinaj23 je to možné pokiaľ je ovulácia posunutá. Po vysadení HA môžeš mať rozhádzaný cyklus a ovuláciu kľudne aj na 30DC trebárs.... takže tu nepomôže nič, len skúšať testy do kontroly lekára (pokiaľ teda máš chuť a peniaze...) Držím palce.

martinaj23
6. zář 2012

No tak snad vydržím s čekáním do konce měsíce a uvidíme co řekne doktor. První mimčo bylo cca těch půl roku po vysazení, ale s manželem jsme se nasnažili hned a tak se povedlo vlastně hned napodruhé a TP byl dle UTZ i výpočtu stejný

kuca91
10. zář 2012

@martinaj23 Ahoj, určitě je to možné. Dneska ráno jsem si dělala těhotenský test a je pozitivní 🙂 A to mám zpožděnou menstruaci 15 dní a je pozitivní až teď. Vím, že je to těžké, ale vydrž a buď hlavně v klidu 🙂

martinaj23
11. zář 2012

@kuca91 Tak jsem byla dneska u doktora a na mimčo to nevypadá, mám počkat do úterý, pak krevní testy a popřípadě vyvolávací injekce - no přesný postup jako u prvního dítěte ☹

peta19
12. zář 2012

@martinaj23 - souhlasím s @kuca91. U dcery byl pozitivní test až 43 DC. 44DC dr. Nic neviděla až po 3 dnech Otěhotněla jsem v době kdy měla dorazit MS.
Příznakům jsem raději nevěnovala pozornost a podle nich bych se už neřídila, protože dle nich bych měla min. 10 dětí

Teď prožívat to samé. Chceme další mimi 🙂 v plánu bylo začít říjen / listopad. byl to rok co jsem přestala kojit a od té doby mám potíže s nepravidelností MS, špiněním, nebo vůbec.
Dr mi nasadila antiko na upravu. To bylo v pořádku. Minulí měsíc na den přesně a teď jsem 38DC a testy negativní příznaky stejné jako s maličkou.
Ale jsem s toho zmatená a asi vážně na hlavu. 😕 Jelikož vím,že není s čeho, tedy manžel si dával pozor a jen snad 1x v době ovu.
Povolila jsem až v době MS 😅
Srpen byl dosti náročný na psychiku, tak to svádím i na to.

Dneska jdu k dr. tak uvidím, minule mluvila o prášcích k početí mimi.

vejvass
12. zář 2012

@peta19 ahoj ja som dnes 39dc a test na 33dc bol negativny takze teraz cakam este dva dni a ak nedorazi mrcha tak urobim testik znovu priznaky zrejme nemam ziadne a ak dake aj mam tak tie si asi domyslam no uvidime o dva dni.Napis ako si dopadla u lekara 😉

kabi23
12. zář 2012

ahojte, ja som tiež mala 2 testy negatívne, HCG negatívne a teraz máme doma 4-mesačné vrieskadielko 🙂 tehotenstvo sa potvrdilo až na sone

kuca91
12. zář 2012

@peta19 no dneska jsem si ráno dělala pro jistotu ještě jeden test a zase dvě čárky 🙂 v pondělí jdu k doktorovi, tak snad budu opravdu těhotná 🙂 ale ta nejistota, to je opravdu dobré procvičování nervů 😉

peta19
12. zář 2012

@kuca91 - 😀 😀 😀 😀 😀 přeji ať je vše v pořádku. Nech si udělat test krve a budeš mít klid.

@vejvass - to už by mohlo jít vidět, držím palečky, taky písni ak jsi na tom

No u dr. nic moc. Mám jinou než s dcerou ( zlatá paní doktorka, vše vysvětlia, navrhla, probrala to se mnou ) a tahle 😝
Dostala jsem včeličku a čekat. Upravovaly jsem MS antiko....... a že se vracím do svých kolejí. Mám cyklus 30-32 dnů.
Tak si myslím že práškama jsem akorát oblbla tělo.
Řekla že těhu nejsem, že počkáme až dorazí MS a pak mi dá nějaké prášky k početí
Od neděle mám sem tam hnědý hlen na papíře.

No ale stejně dokud to nedostanu, tak na to stejně budu myslet ať chci nebo ne. Koupila jsem si kontryhel, tak snad mi pomůže. Ten jsem měla zkusit už dřív

vejvass
12. zář 2012

@peta19 ahoj neboj bude vsetko v poriadku len aby ti napravili cyklus ja ho tiez nemam ukazkovy pred mojim prvym tehu som ho mala katastrofalny az sme riesili tehu umelym oplodnenim po porode sa cyklus uplne napravil ale otehotniet nie a nie spontane az teraz po 5 rokoch konecne sa nam zadarilo spontane ale zial skoncilo to v 13tt tak a teraz mam tiez zase zrejme rozhadzany cyklus ☹
no stale dufam ze som tehu ale velke sance tomu nedavam ale velmi by som chcela byt 🙂 ked sa otestujem tak jasne dam vediet prave mam nocnu tak zajtra asi nebudem testovat az v piatok skoro rano to idem do celodenky teda ak nedorazi mrcha.Prajem teda vsetko dobre 😉

martinaj23
13. zář 2012

holky nemáte zkušenost i s ovu testy? dneska jsem si je koupila a hned udělala a je pozitivní - a to mám dneska 39DC

kovik
13. zář 2012

@martinaj23 - to nemám - ale slyšela jsem , že jsou pozitivní, když jsi těhu. Tak buď to a nebo máš ovulku.

ladenka
13. zář 2012

@martinaj23 U ovu testů je to trošku jiné než u těhu testů, aby byl pozitivní, musí být testovací čárka stejně silná jako kontrolní, jakákoliv slabší znamená negativitu. 😉

martinaj23
13. zář 2012

mám nějakou firmu Percom, na krabičce je opravdu napsáno, že musí být proužek stejně barevný nebo tmavší ☹
tak uvidíme jaký bude večer - pokud stejný, tak nechám poslední test na neurčito

lusi1993
13. zář 2012

ahojky holky muzete mi nekdo poradit?s pritelem spime uz pres 2mesice -nechranena souloz.menstruace se mi zatim neopozdila jen jsem vzdy mela 7 dni menses a hrozne silny.menstruaci mam pravidelnou jen s tim ze ji mam pohe 4 dny a slabou pritom jsem ji vzdy mela hrozne silnou.po ranu je mi nevolno.brisko se mi zvetsilo jako kdybych byla v 2 mesici :D mam ho tvdre stale mam na neco chut.delala sem si 4 testy behem tech 2 mesicu ale stale negativni i presto mam pocit ze jsem tehu.🙂 moje doktorka ma dovolenou jsem netrpeliva co mi rekne az tam projdu za 14 dni.myslite ze test muze ukazat negativni a presto muzu byt v tom?po celou dobu tech 2 mesicu to do me pritel pousti tak je mi divny ze furt testy vychazi negativne.no nevim jsem mlada holka je mi 19 doufam ze jsem i plodna tak mi drzte palce 🙂 diky

helka193
14. zář 2012

Ahojte rada sa k vám pridám, s manželom sa snažíme o mimčo už druhý mesiac, v júli mi jeden test vyšiel pozitívne tak som zašla k lekárovi , kde mi urobil sono a odobral krv samozrejme tehu nepotvrdene, test som si robila cca 2 týždne pred očakávanou ms, povedal aby som počkala na ms a ak nedostanem tak ma ešte raz vyšetrí a ked ani vtedy sa nepotvrdi tehu tak da vyvolávačku, ms došla, ale prvý den silná a dva dni akoby nič, ja mám bežne cyklus 4-5dní, teraz dva krát po sebe som mala 3dni aj s cestou, testy mi stále ukazujú negatívne, brucho mám jak v 5mesiaci, prsia citlive, výtok mliečny biely bez zápachu , ms mám dostať 26.9. a nenormálnu žravu mám posledný týždeň ale fakt že nenormálnu tak ja už neviem 😕

kuca91
17. zář 2012

@peta19 Tak jsem akorát přišla od doktora a jsem ve 4. týdnu 🙂 za tři týdny musím znova, aby se potvrdilo, že se dobře vyvíjí. A co ty, jak to s tebou vypadá?

smartbear13
17. zář 2012

Ahoj holky, vysadila jsem před měsícem a něco antikoncepci. S manželem se snažíme o miminko, ale možná jsme čekali, že to půjde prostě hned...Nicméně menstruaci jsem ještě nedostala a ani nemám pocit,jako by se blížila. Udělala jsem si už dva testy a ty jsou negativní:( Bývá mi ale zle,hlavně břicho bolívá,bradavky a ač jsem jindy celkem akční, tak teď jsem maximálně unavená..Jak dlouho jste čekaly od vynechání na první návštěvu doktora?Díky.

lucyda
18. zář 2012

Ahojky mam stejny problem ,antikoncepci jsme prestala brat na zacatku Cervence ...minuly mesic jsem MS normalne dostala ,pak jsme se s muzem snazila o miminko a zatim MS ne a ne prijit ...Uz mam nekolik dni zpozdeni ,bolesti bricha ...Dokonce me v sobotu jsme mela silene krece celeho bricha ,ktere vystrelovaly az do patere...Jenze testy jsme si udelala 2 a oba byly negativni ☹( Diky

tarra27
18. zář 2012

holky, ono se to může klidně opozdit i po vysazení antikoncepce....na druhou stranu se nemusí ukázat hned.....já bych počkala ještě týden, udělala si znovu test....a uvidíte...podle toho bych šla k lékaři....bez pozitivního testu bych asi nechodila zatím....

já si myslím, že je to jako na houpačce, když vysadíte - ta antikoncepce brzdí to,aby jste otěhotněly a jak ji vysadíte, měsíc dva a je to zase na druhou stranu - hodně se stává, že pak je najednou vajíček i víc za cyklus...a pka jsou dvojčátka apod 🙂

jinak já byla taky hodně unavená....

přeji vám, at brzy otěhotníte a pokud už těhotné jste, tak at si to užíváte a jste všichni vpořádku 🙂 a hlavně nesmutněte, že vám nevychází hend test pozitivní....může se to ukázat později....

jonki
18. zář 2012

no tak baby ja testom uz neverim...pri prvom tehu den pred ocakavanou ms som si urobila test(rapi clear) koli tomu ze mi bolo priserne zle a potrebovala som vediet ci je to na lieky alebo to je tehu....test negativny...bola som tehotna.
teraz pri druhom som si robila cca 10 dni po planovanej ovulacii test...teda 4 dni pred ocakavnou ms (podotykam ze hoci som o tom nevedela ovulaciu som mala ten mesiac z nejakeho dovodu cca 5 dni posunutu napred, pripisujem to stresu zo statnic) takze som uz bola cca 14-15dni po oplodneni...opat vysoko citlivy test a opat negativny...no a som tehotna 😵 . Pozitivny mi vysiel az cca v 6tt.
Takze ja na tehu testy po tychto mojich dvoch doterajsi skusenostiach nahliadam s veeeelkou nedoverou. Podotykam ze cyklus mam velmi pravidelny poslednych par rokov 28 dnovy (s vynimkou toho posledneho 😵 )

lucyda
18. zář 2012

@jonki tak ja doufam ,ze jsem 🙂 delala jsme si GS mamatest ,pry je taky dost citlivy a stale negativni 🙂 no jsem zvedava ,ale potesila jsi me

martinaj23
18. zář 2012

@lucyda Ahoj, tak já na tom byla stejně, po vysazení antikoncepce jsem měla 1.cyklus klasicky 28 dní, další MS ne a ne přijít, testy negativní a dnes i podle krve a UTZ negativní - tak jsem dostala vyvolávací injekci a do 10 dnů by měla MS dorazit. Prý je to po vysezení docela běžné, u prního prcka to bylo to samé

barbyes
18. zář 2012

@lucyda skús ho odčítať po stanovenej dobe, kľudne aj pol hodinu aj viac počkaj....ak je veľmi skoro do tých pár minút čo sa uvádza v návode zvykne vyjsť negatívny, ale po dlhšej dobe sa tam tá čiarka objaví ak si tehu ( tiež skúsenosť z dvoch tehu) ak tehu nie si tá druhá čiarka Ti tam isto ani po 4 hodinách nenabehne, ale ak si a je skoro možno po pol hoďke vybehne 😉

lucyda
18. zář 2012

@martinaj23 Marti a taky mas tak nafoukle bricho a v podbrisku citis takovy tlak ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru