Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

meggie87
7. led 2013

@jarka88 ne neměřím 🙂 nějak jsem to nechtěla hrotit

jarka88
7. led 2013

@meggie87 ono je to lepší....já to takhle vydržela rok a ted už budu i meřit a přesně hlidat ovu, jestli to ted nevyjde...a jak dlouho se snažite?

ninive211
7. led 2013

ahoj holky, já se taky musím svěřit...je to 3 měsíce, co jsem vysadila HA, zatím miminko neplánujem, chtěla jsem začít až v létě (po svatbě) a do té doby si dávat pozor. První dva cykly po HA MS téměř přesně na den jako při braní HA, tak jsem očekávala, že i nyní to bude takto nebo třeba jen malé zpoždění - 2 dny. MS jsem měla dostat na Silvestra - před týdnem, ale podle mě jsem měla pozdě ovulku - až 23.DC (teda nevím to jistě, teplotu si neměřím a test jsem si nedělala, ale z předchozích cyklů a zdejších diskuzí jsem vypozorovala, že by to mohlo být TO ono - bodavá bolest v podřišku, ale výš než při MS - asi teda vaječníky a také změna poševního hlenu). K tomu citlivá prsa. Ta citlivost zůstala doteď, jinak musím říct, že citlivá na bradavky skoro vůbec nebývám a nyní když mi na ně přítel sáhne, tak vyskočím jak čert z krabičky. Prý to může být taky mimo jiné příznak těhu. Jinak na Nový rok jsem začala špinit, říkala jsem si - hurá, je to tady,ale trvalo to jen den s trochou krve. Pak zas nic, až o víkendu opět lehoulinké špinění a dneska opět trošičku více s kapkou krve. Ale po vysazení HA jsem naopak šíleně "průtoková", mám MS mnohem silnější než s HA.
Co myslíte, mohla to být ta pozdější ovulka a kvůli tomu pozdější MS? Přece jen po HA cyklus rozházenej být může...ale strašně mě to hlodá, jestli přece jen to není těhotenství (byla jen jedna možnost, kdy by se mohlo omylem "zadařit", ale to bylo skoro 10 dní před mnou předpokládanou ovulkou). Dneska jsem si koupila test, ale nemám zatím odvahu...kromě těch citlivých a trochu naběhlých prsou (což ale u někoho může být i příznak MS) nemám myslím jiné příznaky těhu.

meggie87
7. led 2013

@jarka88 vysadila jsem v říjnu takže jen chvilku 🙂 a jak dlouho se snažíte vy?

jarka88
7. led 2013

@meggie87 my už rok, poté co jsem byla nucená jít na potrat v 5. měsíci těhu

jarka88
7. led 2013

@ninive211 ahoj já si myslím, že by jsi měla testnout, už jen to špinění také napovídá těhu....čím dřív, tím líp 🙂 a po vysazení HA je MS i ovu dost rozházená, ale také jsi mnohem náchylnější na otěhotnění 🙂

meggie87
7. led 2013

@ninive211 no já být na tvém místě tak bych si test udělala, protože jsem si četla - taky v diskuzích - že mírné špinění může znamenat uhnizďování - víš jak to je, někdy stačí jen kapka a máš zaděláno...já měla citlivá prsa jen po vysazení antikoncepce ale celý měsíc a pak už nee... prubni test a uvidíš 🙂

meggie87
7. led 2013

@jarka88 tak to je mi líto :/ doufám že brzy budete mít bejbátko 🙂

jarka88
7. led 2013

@meggie87 to taky doufám 🙂

kstablova
7. led 2013

@ninive211 udělej si test, budeš vědět na čem jsi a podle toho se pak můžeš aspoň zařídit 😉

999happyday
8. led 2013

ach baby, nikdy som si nemyslela že takéto niečo napíšem..menzes mešká už 13dni, od prerušovaného pohlavného styku je to 16 dní, robila som si mamatest a po hodine mi tam vyšla tá druhá čiarka uuuuuuuplne slabučká,viditeľná len v svetle....som na pokraji zúfalstva ☹ ☹ ☹

lubka1983
8. led 2013

@999happyday noo.tak hlavu hore

999happyday
8. led 2013

@lubka1983 druhe teraz nemôžem mať... ☹

lubka1983
8. led 2013

@999happyday aha.nechcem byt zvedava,ale zdravotne problemy??ci? Lebo asi ste fakt zufala

999happyday
8. led 2013

@lubka1983 zdravotné ani nie, popri mojej náročnej dcérke by som druhé nezvládla..a navyše bytové priestory ☹

lubka1983
8. led 2013

@999happy
@999happyday tak zajtra urob znova hned rano a uvidis nezufam mozno niesi.a keby neboj,zvladla by si prisla by si na system a bolo by to fajn

999happyday
8. led 2013

@lubka1983 no musim si kupit asi iný druh testu...ze ci aj tam bude po hodine slaba ciarka...neviem ako by som to zvladla, popri malej nestíham vôbec nic.. ☹ ☹ ☹

demelza
8. led 2013

@999happyday
suhlasim s lubkou, urob si zajtra, resp. o dva dni novy test a uvidis, co ti ukaze. pokus sa upokojit a hlavne, ten test neinterpretuj az po hodine. mamatest sa ma odcitat do 3 min, uz po 10 min by si ho nemala interpretovat, preto je mozne, ze ti vysiel falosne pozitivny. takze nech pouzijes hocijaky test, poriadne si pozri, dokedy sa ukaze platny vysledok. a ak vyjde negativny a menzes nedorazi, navstiv gynekologa. je viac moznosti preco meska, nielen tehotenstvo. hlavu hore 🙂

999happyday
8. led 2013

@demelza no ja viem že sa nemá odčítať po 5minútach..ale viem, že tu boli kočky, ktoré odčítali aj po dlhšom čase a tehu boli...dr.som volala vraj mám čakať....len mám také divné pichanie a bolesti v podbrušku, každú chvíľku na inej strane......a neviem sa akosi upokojiť ☹ ☹ ☹

demelza
8. led 2013

@999happyday
dokedy ti kazal pockat? viem, ze je tazke upokojit sa, ked ti myslienka stale beha hlavou, ale skus sa nejako zamestnat, rozptylit, prist na ine myslienky, mas malu dcerku, tak by to nemal byt problem 🙂 stres a panika ti vobec nepomozu a menzes ti moze meskat aj z tohto dovodu.

999happyday
8. led 2013

@demelza no sestričky sú tam kravy, mám čakať proste....ale o týždeň im asi zavolám a poviem, že stále nič..no zo zamestnaním pri malej nie je problém ale od tých myšlienok sa odpútať nedokážem....

demelza
8. led 2013

@999happyday
hm, asi by som to urobila presne tak ako pises. ten dnesny test by som brala ako negativny, kedze ciarka vysla az po hodine. urob si zajtra al. pozajtra novy test, ak bude negat, pockaj tyzden a ak menzes dovtedy nepride, urob si test znova a ak bude stale negativny, urgovala by som gynekologa. drzim prsty, nech to dopadne ako si zelas 🙂

piacere
8. led 2013

@999happyday vidím, že nechceš teraz druhé bábo, tak ťa skúsim upokojiť... Pokiaľ ti meškajú krámy už 13 dní a na mamateste (ktorý je skutočne spoľahlivý) ti vychádza po limite slabučký duch, pravdepodobne v tele nejaké hcg je, ale už asi len zvyškové... a myslím si, že u teba ide o biochemické tehotenstvo... keď sa vajíčko oplodní, ale zle sa uhniezdi a s meškajúcou menštruáciou odchádza. Každopádne by nebolo odveci gynekologické vyšetrenie, aby ti skontroloval maternicu, popr. urobil odber hcg a pichol vyvolávačku. Nerozmýšľala si o pohotovosti?

999happyday
8. led 2013

@demelza hmm paradox kebyže som tehu tak to vidím určite ako negatívne, teraz ešte nechcem byť tehu tak to vidím ako pozitívne ☹ ☹ no kupim si iny druh testu a ešte aj tento a zajtra ráno spravím obidva a udivím čo tam bude..ale nevim či dočkám rána....najlepšie na tom je že min.mesiac sme mali sex 2 razy, raz s prezervatívom a raz prerušovaná súlož...takže otehotnenie mi vychádya z tej prerošovanej súlože

999happyday
8. led 2013

@piacere no ja si tiež myslím že nejaké hcg tam určite je, ale neviem možno to môže byť aj tým že podľa oplodnenia by som bola len v 2tt..(síce pri malej mi v tejto dobe vyskočili // do 30sekúnd)....inak v dobe menzesu som mala veľmi slabé špinenie...no sestričke som to všetko vysvetlovala aj to, že ma bolia vaječníky a ona nič.. ☹

999happyday
8. led 2013

@piacere inak na tom mamateste mi vychádza duch už 6dní po styku, .. 😒

piacere
8. led 2013

@999happyday ukáž foto

999happyday
8. led 2013

@piacere ok idem to pofotiť všetko..

999happyday
8. led 2013

@piacere nejde mi to vyfotiť, sa mi to osvieti a je tam veľka biela mahcula

piacere
8. led 2013

@999happyday musíš fotiť bez blesku 😉

Teraz si teoreticky ktorý dpo? Lebo ak ti vychádzajú takýto duchovia od 6dpo a nič nesilnie, tak to bude len presvitajúci kanálik, kde má byť testovacia čiarka 😕

Ja som mala na jeden večer slabučkého ducha na mamateste, ale hneď ráno už bola viditeľná čiarka.... logika nepustí, hcg proste musí stúpať, testy musia silnieť

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru