Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

meggie87
9. led 2013

🙂 tak to chápu, mám kámošku která má dva kluky a to druhé si strašně přála holčičku ale nepovedlo se... a jméno už máte vybrané?

jarka88
9. led 2013

@meggie87 no jména budou oříšek 😅 já bych strašně chtěla Ráchel, Julii nebo Nella a přítel chce Gabrielku 😀 100% shoda 😀

lienka82
9. led 2013

@m_atil_ka ahoj moja. Tak ako si dopadla u doc?? Dufam ze dobre 🙂

katra52
9. led 2013

ahoj kočky.tak ja mam tiež problém.dva roky sa s manželom snažíme a stale nič.v novembri som mala ovulku na 13 den na 26 den som začala spinit.meriam si bazalku a v prvej fáze cyklu som mala vždy 36,3 36,4 a v druhej fáze 36,8 az 37,1a den pred menstruaciou mi vždy klesla.no v decembri klesla az 28 den ked som začala krvácať.na druhy den bola teplota zase 36,8 a menstruacia slabá a na dalsi den koniec.vždy mi menstruacia chodila na 35 den .od poslednej menstruacie v decembri ta bola od 1-3 decembra teplota stale kolíše v rozmedzí od 36,6 do 36,9 a testy negatívne.2tyzdne pred menstruaciou ma boleli prsia a teraz žiadne príznaky menstruacie.čo si mam o tom myslieť? prosím poraďte mi.ďakujem vam krásne

meggie87
9. led 2013

@jarka88 joo tak to znám :D pěkné jména mě se zase strašně moc líbí jméno aneta a sára 🙂

m_atil_ka
10. led 2013

@lienka82 ahoj moja 🙂 doktor potvrdil tehu a zodpoveda 6tt 🙂)) o dva tyzdne dalsia kontrola a potom v 11tt odbery a vsetky tie potrebne vysetrenia a konecne knizkaaaa 🙂 a moja ty ako sa mas?

999happyday
10. led 2013

@piacere hej vcera ano, ale nie mamatest, ten mam uz len jeden, a v lekarni si budu mysliet ze som zosalela, iba testy kupujem, ten druhy som robila..uplne biely negativyn....

lienka82
10. led 2013

@m_atil_ka jeej gratulujem ti zo srdiecka 🙂 ja nic stale nic len cakam na 22.1.idem na kontrolu k mojej doktorke nech mi vlastne povie ako a co ci to je vazne alebo nie..je to take nieco ako...neviem presne opisat co to je ale doktorka v nemocnici mi vravela ze to je ze mam vela muzskych hormonov a aj to ze som nemala ani nemam ovulaciu..takze som ja mohla pocitat dni ale nic :( a je to este to ze to moze viest aj k neplodnosti...len dufam ze to tak daleko nedojde..a ze bude vsetko ok...aj ked tomu stale nechapem lebo tie testy co som ich este nezahodila maju vsetky pozitivne ciarocky...a HCG neviem ake bolo lebo mi nevolali spät..tak neviem..cakam s drzim si palce a mylim na teba...🙂

meggie87
13. led 2013

@jarka88 ahoj, tak jsem si dělala test a pořád nic :/ fak nevím... začínám být taková nesvá a nervozní, vadí mi když nevím na čem jsem... hruuza :/ takze zitra volám doktorce a budu se objednávat a uvidím co dál a co ty, vše ok 🙂 ?

jarka88
13. led 2013

@meggie87 ahoj no až na šílené nevolnosti, bolesti prsou a nespavost je snad vše ok, ve středu pujdu poprve k dr. a uvidime 🙂 ale hcg stoupá dle sílící čárky na testech, tak se začínáme pořádně radovat 🙂)

meggie87
13. led 2013

@jarka88 tak jak si tak čtu tak jsi to vyhrála se vším všudy 😉 no hlavně ať jste v pořádku 🙂 pak dej určitě vědět co ti řekla paní doktorka 🙂 ja tam budu v pondělí volat, nevíš kdy tak doktorky objednávají? ja doufám že co nejdřív at vím co a jak 🙂

jarka88
13. led 2013

@meggie87 no me dr. objednal ted na 16.1. a volala jsem tam v pátek, tak uvidíme...myslím si , že ještě nic neuvidíme 🙂 no snad ta nevolnost přejde, jinak se zblázním 😀

meggie87
13. led 2013

@jarka88 no to bych ti přála aby tě ta navelnost přešla 🙂 ségra mi říkala že v lékárnách prodávají nějaké lízátka pro těhotné, ktéré mají zabírat na těhostenskou nevolnost, tak se zkus zeptat 🙂

jarka88
13. led 2013

@meggie87 jj už mi tu holky psaly a mám je už doma, ale teda zatím to zabírá nezabírá...takže nic moc :( hold si to ted pořádně užiju, když s malým jsem tohle nezažila 😅

meggie87
13. led 2013

@jarka88 tak to je škoda :/ tak snad tě to přejde brzy a budeš si užívat jen ty pěkné věci 🙂

jarka88
13. led 2013

@meggie87 no taky doufám, takhle to je šílené 🙂 a jak dlouho už ty meškáš?

meggie87
13. led 2013

@jarka88 jj to věřím 🙂 ale i tak je to paráda že 🙂
13 dní, tak zítra ráno posl. test a pak hned volám sestřičce at me objedná a řeknou mi co a jak, taky to může být cysta ne? když testy jsou negativní víš jak, začínám o tom přemýšlet čím dál víc, ráda bych aby to bylo mimčo, ale když se budu moc těšit tak budu o to víc zklamaná, kdyby to nevyšlo

jarka88
13. led 2013

@meggie87 a tobě se neukazuje na duchu vůbec nic?

meggie87
13. led 2013

@jarka88 právě že vubec nic, slyšela sem že se to občas stává, že se nic neukáže, ale važně nevím, víš jak břicho mě bolí mam ho nafouklé několik dní jsem měla bodavé bolesti na pravé straně ale co já vím co to muze být...

jarka88
13. led 2013

@meggie87 tak uvidíš, co ti dr řekne....a zkoušela jsi ten digi od clear? ten je nejcitlivější

meggie87
13. led 2013

@jarka88 nene ten jsem nezkoušela, v lékarně mi řekla že nejlepší jsou mamatesty tak sem si koupila tyto, myslíš že ten clear je lepší?

piacere
13. led 2013

@meggie87 digitálny test je najlepší v tom, že neštuduješ žiadnych duchov, neobracaš test pod lampou, proti lampe, pod oknom.... Tam je výsledok jasný... 🙂

meggie87
13. led 2013

@piacere díky 🙂 no nejspíš si ho teda pujdu koupit, za to už nic nedám že

jarka88
13. led 2013

@meggie87 určitě je nej...ukáže ti to narovinu, proto jsme ho teď taky koupili, tam to hcg neoblafne nic 😀

ja_klara
13. led 2013

holky, máte prosím někdo podobnou zkušenost? jsem 14dní po KET, beru 2xdenně utrogestan a ještě jsem to nedostala (7dní spoždění), v pátek jsem si dělala test, ale je negativní ☹ myslíte, že i přeesto můžu být těhotná? je to už mé druhé IVF, první nedopadlo ☹

piacere
13. led 2013

@ja_klara no kým berieš utrogestan, tak mrcha ani nemá šancu prísť, či? 😒

meggie87
13. led 2013

@jarka88 ok tak si ho jdu zítra koupit clearblue digital jo? ale stejně zavolam i na gyndu, ted sem si četla něco víc o cystach a může to byt i tohle ... :/

ja_klara
13. led 2013

taky se bojím, že to brzdí Utrogestan. Když jsem ho brala po 1.IVF v létě, spozdil mi to o 4dny, teď už je to 7dní, tak doufám, že ani nepřijde..... ve středu jdu na kontrolu do GESTu.

dm
13. led 2013

Ahoj, negarivny test moze byt napriek tehotenstvu z 2 dovodov: moc skoro si si robila test alebo to co sa stalo mne vsetky. Priznaky, lekar na mna kaslal, po tom ako objavil 3 cm ukaz mimo maternice mi tvrdil, ze to je nejaka zatcha a sa mi pusti za par dni menstruacia, no uz k tomu nedoalo, vecer ma odviezol drahy do nemocnice..do 3 hod maboperovali, bo som mala mimomaternicove tehotenstvo, skoro bolo po mne..

meggie87
13. led 2013

@dm jejdamane tak to byl vážně blbej doktor :/ jak tohle muze udělat... ještě že jste to stihli včas

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru