Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

paatriciaa
17. bře 2013

moc děkuji holky 🙂 @jave : ještě ti poradím, jak to je možné zjistit...mě to teda podle toho trochu pomohlo, že tam naděje fakt byla 🙂 od zítra od rána si začni měřit bazální teplotu, každé ráno, než vstaneš -nejlépe mezi 6-6,30h 🙂 já jí taky začala měřit až dýl, jelikož kromě mé intuice a příznakům tomu nic nenasvědčovalo(testy atd..)... něco si o tom můžeš dočíst tady http://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-baz... , ale záleží na tvojí teplotě, jakou míváš normálně, nemusí být vždy nad 37. já svojí mám vždy dost nízkou, takže já jsem to měla 36,8 pak se držela 5 dní na 36,9 a ted se drží na 37,0. Když už to máš taky dýl, tak si myslím, že těch 18dní to být nemusí, že to tak podle těch 10dnů poznáš 🙂Tak hodně štěstí, snad ti to taky aspon trochu půmůže 🙂 já dám v pátek vědět, jak jsem dopadla.. 😉

kullysek
19. bře 2013

Ahoj vsem, chtěla bych se zeptat, jako matka 9 mesicniho mimina se mi zda blba a tupa otazka ale prece... Mam zpozdeni 4 den, na testu dnes rano slaba druha carka. Opravdu sotva viditelna.... ale ejhle 😲 ted mi dosly mesicky. Mam snad vsechny priznaky co jsem mela v prvnim tehu i tehotenskou rymu, Vzhledem k tomu, ze jsem mela tezky porod koncici cisarem ☹ , nemuzu rok otehotnet, ale nejak se nam to asi vymklo z ruk. Mate nekdo podobnou zkusenost? Je moznost ze bych mohla byt tehu ? Dekuji vsem za odpovedi 🙂

jave
22. bře 2013

Ahoj @paatriciaa, tak jak jsi dopadla u doktora? Doufám, že je všechno v pořádku a ty se v klidu můžeš těšit na miminko! 🙂 Jinak já jsem to nějak přestala řešit, pořád si říkám, že dr. není prostě blbý a ví, co dělá. 😒

paatriciaa
23. bře 2013

@jave ahojky, no mám to od dr. potvrzený 🙂 juchůů 🙂 jen ještě nebylo pořádně nic vidět...ovu jsem měla asi dýl, takže podle poslední ms to nemůžeme počítat, uvidíme v pondělí z hcg kde asi jsme 🙂 no tak doufám, že i ty brzy napíšeš, že to klaplo 🙂

misacik
1. dub 2013

Ahoj holky.
Můžete mi prosím poradit a napsat svůj názor? S manželem se snažíme již delší dobu o miminko (jednou jsem již bohužel potratila - před rokem). Nyní se mi stala taková věc. Mívám sice docela dlouhý cyklus, ale MS se aspoň datumově dostavila vždy přesně. Teď se ale přesně v období očekávané (spíš neočekávané) MS objevilo jen slaboučké špinění, které trvalo zhruba 2 dny a od té doby nic, ani špinění ani MS, ale taky bohužel negativní testy ☹ Vůbec nevím, co si o tom mám myslet, nikdy jsem nic takového neměla. Nejdřív jsem si myslela, že může jít o zahnizďování vajíčka, ale když mi 2x vyšel negativní těhotenský test, tak nevím, co si o tom mám myslet. Taky mám pocit, že jsem poslední 2 dny zaevidovala ovulačný hlen, takže opravdu nevím. Myslíte si, že by mohlo jít o těhotenství, nebo je to téměř vyloučené? Moc děkuju

brita
1. dub 2013

@misacik Ahoj, moze to byt cysta, aj mne sa to raz stalo. Cize namiesto folikulu s vajickom, folikul plny krve a ked ten praskne, vtedy pride menzes.Mne sa to stalo iba raz. 😒

misacik
1. dub 2013

@brita
To vážne? Ale to by som cítila nejaké bolesti, alebo niečo nie? Takže to špinenie by mohlo znamenať cystu myslíš?

misacik
1. dub 2013

@brita
A ešte sa chcem opýtať, či je to veľmi nebezpečné? Keď píšeš, že príde MS a ono to potom samo praskne....Ďakujem

brita
2. dub 2013

@misacik Nie, to nie je nebezpecne, neboj sa, to ani nepocitis, ak je to ta hemoragicka cysta.

klomi
2. dub 2013

Ahojte.takze mavam vzdy ms presne a vzdy dost silnu prve dni...poslednu som mala 25.2. A potom som na dalsiu mala ken asi dva dni spinenie...asi pred tyzdnom sa mi zacali objavocat vsetky mozne tehu priznaky,kedze uz jedno dieta mam,myslim,ze su to oni...robila som si tri testy,ni vysli negativne :-/ tak neviem,myslite,ze mozem byt aj tak tehu ? K dr.sa dostanem az koncim tyzdna,tak som na nerv 😀

vaneska11
2. dub 2013

ahojí mě vicházeli testy ale slaby čarečky ,,, ale sla jsem k p.doktorce nabraly mi krev a volala jsem na vysledky a rekla mi ze nejsem těhu... 😒 ale presto mi vichazeji testy tak ja potom nevim muzete mi poradit ☹

paatriciaa
2. dub 2013

@vaneska11 ahojky, můžeš mít nízké hcg... zkus ještě chvilku vydržet a pak testni znovu, když čárka zesílí, zajdi znovu na krev 🙂
@klomi taky bych ještě vydržela... já to měla takhle před měsícem,i když jsem si byla jistá, že těhu sem, testy nevycházely skoro 14dní po očekávané ms...byla prý dýl ovulace, takže i ty testy trvaly..... a nakonec se začal objevovat duch a pak čárka sílíla 🙂
tak oběma držím pěstičky 🙂

klomi
2. dub 2013

@paatriciaa dik,no uvidim .som zvedava....:0)

vaneska11
2. dub 2013

to si myslim taky ze mam nízké hcg.... chvilku pockam ,,,,,, ale nevim kdy jsi mam udelat zas ten testik 🙂

vaneska11
2. dub 2013

@paatriciaa jinak dekuji jsem stoho moc hotova ☹

paatriciaa
2. dub 2013

@vaneska11 zkus vydržet tak tři až pět dní od posl.testu, to by už měla čárka zesílit... většinou ale sílí každý den víc.. 🙂

vaneska11
2. dub 2013

tak to skusim 🙂 kdyz jsem rekla p. doktorce ze jsem si delala testik tak mi rekla ze to je nesmysl si delat testy 😖 ze testy selzou ,, to si nemyslim nikdy testy neselzou nevim co to je je za p. doktorku 😀 rika ze to je zbytecny jsi je delat nerozumim fakt 🙂

veronikanel
2. dub 2013

Mě se stalo něco podobného,šla jsem k dr s tím,že mi vyšli dva testy pozitivní,ale druhá / se ukázala až po 5ti minutách-a to už se výsledek odečítat nemá!Nic méně,dr provedl krevní test a po týdnu mi řekl,že těhotná nejsem...Jenže příznaky se přidávali a tak jsem tam za 4týdny byla znovu už s poz.testy ani ne po pár vteřinách...A dámy,byla jsem v 6tt 😀

lucavka
2. dub 2013

Holky, prosím 13. den po transferu mám HCG v krvi 1,9. Co si o tom mám myslet ☹.

vaneska11
2. dub 2013

@veronikanel 😀 no tak to jsme byli dvě ja to mam to sami uvidim za tri dny az si udelam testik 🙂

veronikanel
2. dub 2013

Určitě se "potvůrka" jen dobře schovává 😉
Jen mi stále nejde do hlavy,že ani krevní testy tu mojí uličnici neodhalili 😕 😀 Držím palce 😉

lucavka
2. dub 2013

@veronikanel moc se modlím aby to byl i náš případ. Za dva dny jdu znova na krev tak uvidím. Mojí mamce prý taky dlouho doktoři tvrdili že není těhotná. Máme naštěstí ještě tři mrazáčky. Problém je, že kvůli penízkům bych potřebovala otěhotnět než mi skončí rodičovská dovolená a vyhodí mě z práce....

zuza2008
2. dub 2013

Tak já to měla stejně jak zemli. Dokonce na gyndě mi vyšel negativní test a přesvědčovali mě, že jsem ten svůj pozitivní musela udělat špatně. Výsledek je, že na začátku srpna čekáme chlapečka 🙂

lucavka
2. dub 2013

Holky jak já sem modlím aby tohle byl i můj připad ☹.

veronikanel
2. dub 2013

Já tomu prostě nevěřila,když mi řekli,že těhu nejsem,věřila jsem svému tělu a ukázalo se,že správně 🙂 Dnes se mi tady to moje "netěhu" směje s osmi zubama a 14ti měsícema 😀
Budu vám moc držet palce,ať to vyjde 😉 🙂

kristinka28
2. dub 2013

cer neviem uz kde to mam napisat nikto mi nechce odpovedat mam krcok hore a tvrdy,,plus biely vytok co to moze znamenat,,,,,potom za 4 mesiace som velmi rychlo pribrala menezes mam skoro pravidelny jeden tyzden mi bolo zle no potom spet zle, testy mam stale negativne prsia sa mi zveksily mam modre zilky ktore sa vidia,,,nemam doktora lebo som v zahranici,,ak by som bola tehotna a mamla menzes test bi mi uz ukazal za tie 4 mesiace nie,,,,alebo neukaze ked mam nieco z hormonama dakujem poradte som zufala

misacik
2. dub 2013

@brita
Raz už som malú cystu mala, ale odišla s menštruáciou, neviem, čo z toho bude.....

misacik
2. dub 2013

@klomi
Ahojky. Ja riešim úplne ten istý problém. Poslednú MS som mala 17.2., cyklus mávam dosť nepravidelný - v rozmedzí 28-35 dní, ale kupodivu ju vždy zhruba okolo rovnakého dátumu dostenem. Tentokrát som 18.3. zaregistrovala akoby začínajúcu MS, ale tak isto trvala len 2 dni a bolo to skor len také špinenie. Podotýkam, že som to nikdy predtým nemala. Keďže sa s manželom snažíme o bábo, tak viem, že by to mohlo znamenať uhniezďovanie vajíčka, lenže robila som si 2 testy s týždenným odstupom a oba vyšli negatívne, takže neviem. Chcem počkať asi do budúceho mesiaca, či dorazí normálna MS, alebo nedorazí vobec a potom si zájdem radšej ku gynekológovi. Takže odpoveď na Tvoju otázku, či možeš byť tehotná podľa mňa je taká, že určite možeš byť tehotná, ale tiež nemusíš......Držím palce, aby to dopadlo ako chceš 🙂

misacik
2. dub 2013

@brita
A nevieš mi ešte povedať, ako može vzniknúť namiesto folikulu s vajíčkom folikul plný krvi, takže následne cysta? Ďakujem

misacik
2. dub 2013

@vaneska11
Ahojky. Já jsem jen tady na koníkovi četla různé zkušenosti žen a případy, že ve spoustě případů např. test neukazoval těhotenství, ani po odběru krve a vyšetření u gynekologa se neukázalo těhotenství a přesto ženy těhotné byly, že to těhotenství pak nějakým způsobem "vyskočilo" najednou, takže možná se to dozvíš časem a budeš např. už v 6 týdnu, jak jsem tady taky četla zkušeost jedné ženy, možné je všechno a člověk by tomu ani nevěřil. Tak hodně štěstí a držím palečky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru