Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

hannyy
16. dub 2013

ma nekdo zkusenost s timto testem : tehotensky test intimed ?

iff89
19. dub 2013

Zdravím Vás všechny. Chtěla bych se připojit ke konverzaci a zeptat se na svuj konkrétní problém. S přítelem se pokoušíme o miminko přesně v období ovulace. Měla jsem snad všechny příznaky těhotenství 8.4 byl den očekávané menstruace (do té doby jsem měla jen výtok-jiný než znám) Dostala jsem to (omlouvám se za konkrétnost) hnědě a jen na dva dny a pak už jen špinění....měla jsem zvýšené teploty ..ted už je nemám,ale cítím se pořád tak jinak,z prsou mi teče zelenobílá tekutina a při sexu mě trochu bolí v podbřišku...dělala jsem si už 4 testy a všechny negativní. Dneska je 20.4 a já nevím jestli si mám dělat naděje a nebo nad tím zlomit hůl. Předem děkuji

veronikanel
19. dub 2013

Mě vychází extrém slabý dušíci už od 12.4. (případné početí 1.4.),MS nepravidelná od porodu (kdybych se řídila přes těhu a svým 28denním cyklem,měla jsem to dostat včera 😀 ),příznaky žádné krom dnešních naprosto nepochopitelných slz 😀

vlajka1
20. dub 2013

@cital Tak těhotná nejsem. Ve čtvrtek se mi rozjela menstruace. Akorát byl tenhle cyklus delší než obvykle a dva dny před a dva dny po mrše jsem špinila. Takže nic a jedeme dál.

bett87
28. dub 2013

Dobrý den, také toužíme po miminku. HA jsem vysadila v únoru ...mentruace se se dostavila asi 38den cyklu takže 24.3. ...7.4. Jsem lehce spinila 8.4. bylo tuleni a 9. a 10.4. pichani v levém vaječníku a ovulacni hlen....ted čekám na ms a zatím nic...občas se mi motá hlava a pobolívá mě podbřišek....včera 27.4. jsem si dělala test a vyšel negativně.... mohu pořad doufat nebo mám čekat ms? Děkuji

chasminka
29. dub 2013

Dobrý den, s přítelem se snažíme o mimi uz 4 měsíc, chtěla bych se zeptat zda už se některé zvás stalo, že těhotenský test Vám ukazoval že nejste těhotná, ale přesto Vás bolely prsa, a pobolívalo v podbíšku, menstruaci sem měla pravidelnou ale byla o dost jiná než předtím, a testy mi vycházejí nechativně, myslíte že už by se konečně mohlo podařit a ja byla těhotná? předem děkuji za odpovědi 🙂

elenita
30. dub 2013

Ahojte, ja mám momentálne tušáka, že by som mohla byť 2.krát tehotná (a veľmi by som chcela 🙂 ), menzes mám dostať vo štvrtok najneskôr, testovala som včera, bolo to negatívne. Ale keď som bola tehotná 1.krát s dvojičkami, 1.testík mi vyšiel pozitívne až po 2-týždňovom! meškaní. Dovtedy bolo 6 testov negatívnych, len ja som nejako cítila, že je to tam 😉
Možno aj toto je ten istý prípad....Uvidíme 😉

bett87
2. kvě 2013

Tak dneska opět test negativní a MS nikde=(

mondes
7. kvě 2013

Ahojte potrebovala by som radu, lebo už som zúfalá!!! Dnes mám 40DC bez menštruácie, cítim sa unavená, mám také slabé bolesti v podbrušku,ako keby som každú chvílu mala dostať ale stále nič, dnes ráno mi prišlo zle a začala som mať aj zvláštny pocit v prsiach. Problém je ten, že mi stále vychádzajú tehu testy negatívne ☹ a to používam tie najcitlivejšie ☹ čo si o tom myslíte? môžem byť tehotná? je nejaká šanca? k lekárovi idem štvrtok, ale neviem zatiaľ na nič iné myslieť, pomôže mi každá rada, ďakujem

lenkalenk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jane321
15. kvě 2013

bett87
ahoj, mám to úplně stejně, taky jsme v únoru vysadili, cyklus nejdříve 38 dní, pak 30, naposledy 13/4. od 9/5 mám bolesti jako bych to měla dostat, ale nic... tož jsem zvědavá, co se stane 🙂

hviezdicka111
15. kvě 2013

no mne na 40ty den vysiel prvy pozitivny :D a to vcera dneska druhy 🙂 tiez som mala co najcitlivejsie...

bett87
15. kvě 2013

@jane321 .....Tak tehu nejsem udělala mi utz ..řekla, že tam mám připravený folikul a že máme sexovat co druhý den... a dala mi ten utrogestan🙂 tak uvidíme...

erienka
15. kvě 2013

tak napr. mne vysiel prvy test negativne (robila som si ho, lebo mi meskala menstruacia) a o tyzden nato mi uz vysiel pozitivne

stoupinek
1. čer 2013

Ahoj holky,
čtu tady vaše zkušenosti a hodně jsem znervozněla.Mě vyšli dva testy slabounce,že jsem těhotná.Pak jeden negativně.V den očekávané menstruace slabé špinění.Jinak nic.Volala jsem na gynekologii a šla na ultrazvuk.Doktor mi potvrdil, že jsem těhotná a za čtrnáct dní na kontrolu, jestli už je tam mrňousek a jestli vše probíhá tak jak má.Dal mi i těhu vitamíny.Ze zvědavosti jsem si dělala test a je pořát negativní.Mám týden zpoždení.Jsem z toho jelen.A tady čtu různé případy a jsem hodně nervozní a bojím se, že nakonec nebudu těhu.Porďte mi, co mám dělat.Těch čtrnáct dní nejistoty nevydržím.A strašně ně bolí hllava a musím pořád jíst.Díky za odpovědi.

atmosfera
9. čer 2013

No to jsou příběhy .. .🙂 A já tu smutním, že mám sice 3 dny zpoždění, ale 2 testy negativní ,... Takže to ještě nemusí nic znamenat 🙂 Zatím tedy juchůůů 🙂

ja1985
9. čer 2013

@mondes AHOJ tak ako si dopadla? bolo to tehotenstvo?

mondes
11. čer 2013

Ahoj, nie nebolo to tehotenstvo ☹ a lekár ani nevie čo by to mohlo byť 😒 momentálne mám problémy so žalúdkom a beriem silné lieky, takže sme "skúšanie bába" na určitý čas odložili.... momentálne mi zase mešká, už vyše týždňa, no tentokrát viem že to tehu isto nieje 😀 ale potom nechápem prečo mi meškajú ked mi predtým nikdy nemeškali ☹ ☹ ja už neviem čo si mám mysleť

molysofi
13. čer 2013

Ono se hlavně celkem často stává, že žena menstruuje i několikrát po (a během) otěhotnění, takže bych se nespoléhala jen na to.Sousedka to měla až do porodu- může se stát. Ale na testech samotných píší, že je nejspolehlivější testovat min. 3-6 týdnů po možném otěhotnění...

zuat
13. čer 2013

mne vyšlo asi 5 negatívnych testov, kým sa zjavili na poslednom 2 čiarky..a to mi to už meškalo skoro dva týždne..

sofi88
13. čer 2013

ja sa chystam testovat o 5 dni, to by som mala byt uz 10 dni po ovulke, myslite, ze je sanca, aby to ukazalo tak skoro? 🙂

terdushka
14. čer 2013

Ahoj,me se to take stalo,dokonce jsem mela negativni test i po 14ti dnech od vynechani,za dalsi tyden tam byla slaboucka carka...No,nakonec jsem byla v 5tt 🙂 tak drzim palce 🙂

jenyska4
23. čer 2013

mě se to také stalo....test negativní a poté na druhý den mě ukázal dvě čárečky...bylo to v den menstruace.

sofi88
24. čer 2013

@jenyska4 mne ked test nic neukaze tak uz druhykrat ani netestujem 🙂 ty si vedela, ze si tehu?? preto si si robila test znova? 🙂

jenyska4
24. čer 2013

@sofi88 mám dva chlapečky u prvního jsem to nevěděla do čtvrtého měsíce byla jsem moc mladá a MS klidně nebyla i čtyři měsíce...nicméně po deseti letech jsem zatoužila po miminku a nějak jsem věřila tomu, že, když se s manželem jednou přitulíme budu těhotná.Ani jsem o tom nezapochybovala prostě jsem si myslela, že jsem a udělala si test, byl negativní a tak jsem si řekla, že to těhu ještě není prokazatelné tak jsem se testla na druhý den a dvě čárky byly🙂)) já jsem ani nezapochybovala, že bych nebyla tak naivní jsem byla 😀 a vyplatilo se kukýšek má 4ročky a celé těhu bez problému...myslím, že duležité je nesledovat se a říct si tak a ted jsme si udělali mimi a je...nepočítat s tím, že neee, ale to jen moje zkušenost . Ted jsem o 5 let starší a testuju jak das....zatoužila jsem ještě po jednom mimušku tak jsme s tatkou tulili zase jen jednou 10 pak jsme si dávali pozor tak jsem zvědavá co z toho bude, chci holčičku a psalo se v diskuzích, že tři dny před ovu tak jsem zvědavá 🙂 ale budu štastná za to, když to bude zdravé to je jasné

sofi88
24. čer 2013

@jenyska4 to je pekny pribeh 🙂 tak ti drzim silno palceky, nech sa vam to podari...ja som tiez trosku taka "naivka" alebo ako to povedat... 🙂 ... doktorka mi povedala, ze mam nejake cysty na vajecnikoch a ze bude asi problem s otehotnenim, ked tak mi nasadi lieky a hotovo 🙂 ake jednoduche vsak?? 😀 najprv som z toho bola zdrvena, preco prave ja...ale teraz neviem, som taka pokojna..ze predsa sa toto nemoze tykat mna a ze ked sa posnazime, musi sa to podarit a hotovo 🙂 len dufam, ze potom nebudem o to viac sklamana ... drzim vam palce, nech sa vam to cim skor podari 🙂

nadej13
24. čer 2013

všetkým prajem pekný večer - našla som si túto tému,lebo presne toto prežívam teraz aj ja. Som 42DC, ale dva testy vyšli negatívne. Snažím sa moc sa netešiť po tých nevydarených pokusoch, tu čítam že aj negatívny test nemusí znamenať neúspech,veľmi by som si želala dve čiarky...

jenyska4
24. čer 2013

@sofi88 znám...měla to moje sestra, otěhotněla hned na podruhé přesto, že ji strašili...má dvě děti, ale u každého mimuška tam na začátku ta cysta byla...uvidíš bude to dobré, pozitivní nálada a myšlení udělají divy.

sofi88
24. čer 2013

@jenyska4 to teda dufam 🙂 velmi radi by sme uz mali babo 🙂

@nadej13 zelam ti vela stastia 🙂 a aj keby to teraz nevyslo, netreba si zufat 🙂 snaha je vzdy nakoniec odmenena 😉 drzim vam silno palceky, aby to dopadlo dobre 🙂

jenyska4
24. čer 2013

@nadej13 já měla test negativní a mimuško bylo, ted si hajá v postýlce...už mu jsou čtyři ročky, tak ccheme ještě jeden poklad. Opravdu nevěš hlavu, protože je spousta případu kdy je test nega a přitom už máš pod srdíčkem miminko. Držím palečky at Ti to vyjde a pokud neee zkus nějaké čajíky kapky atd...všem mým kamarádkám pomohlo, mám i někde napsáno co pily a používaly pro případ kdyby to nedopadlo a musela jsem tomu pomoci .-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru