Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

jenyska4
24. čer 2013

@sofi88 Budeš 😀 musíš 😉 už proto, že máš nick jména , který bych moc chtěla pro holčičku to jen pro zasmání 😀

nadej13
24. čer 2013

@sofi88 ďakujem, najprv som bola v kľude lebo to mala byť len druhá MS po KET a predsa je to telo po tom všetkom rozhádzané, ale keď prešiel aj druhý týždeň a zrejme je to tými to zmenami počasia ale dnes som mala ten divný pocit v žalúdku,aj prsia...ale jedna čiarka na teste ma schladila, ale stále viac má v hlave žeby to bol zázrak keby sa to predsa len podarilo prirodzene, na lieky by som sa radšej už len pozerala 🙂

nadej13
24. čer 2013

@jenyska4 mi už tomu pomáhame brutálne vyše dvoch rokov cez kliniku lebo už som bola smutná z toho všetkého,ja som asi naivná,stále verím že sa to podarí,len sa už neviem dočkať toho dňa,každá pochopí aké je to krásne keď sa Vám sníva že sa to stalo a aké je smutné vidieť jednu čiarku,ale preč negatívne myslenie, ja dúfam a rada si tu prečítam krásne správy

sofi88
24. čer 2013

@jenyska4 aj ja chcem pre dievcatko meno Sofi 🙂 krasne meno 🙂 ale nemam pocit, ze sa to tento mesiac podarilo :-/ taky vnutorny pocit...
@nadej13 s tymi liekmi ti verim, je to take svinstvo, vsetky tie chemikalie pchat do tela v nadeji, ze urobia zazraky.. ja ti drzim silno palce, aby to dobre dopadlo 🙂 ta jedna ciarka na teste je taka zakerna, poznam to ☹ ale raz budu dve a sama tomu nebudes chciet verit, uvidis 😉

jenyska4
24. čer 2013

@nadej13 Někdo čeká dlouho, ale já myslím, že je to hodně i o psychyce, jestli mužu písnu svuj názor. Zavři notebook, nalej si dvě decky, hod nohy na stul, přelákn lakemi, ze skříně vyhod kufr, sbal sobě i muži oblečení, zakaž si myslet na těhotenství, a jedte si užívat jen sami sebe,uvidíš co dělá za divy psychika...nejlíp někam do tepla, lež co nejvíc v písku, nééé na lehátku, ale v písku at se pěkně prohřeješ , nahřeješ se a pak si udělejte krásný večer. Snaž se vypnout a nic nemyslet. Vím, že tohle nejde u většiny ze dne na den, ale dej si ted cíl zkusit to takhle. Hoodně to pomáhá 😀 Snad jsem tě nějak neurazila nic ve zlým.Věřím, že at to bude jakkoliv Svého vytouženého miminka se dočkáš, dočkali se jiní i ty ho budeš mít uvidíš 🙂 jen třeba se na to moc upínáš, tak zkus na chvíli něco změnit a uvidíš, pokud to nevyjde, pomužeš tomu zase jinak 😅

jenyska4
24. čer 2013

@nadej13 nevím proč, ale myslím, že kufry nebudeš muset ani balit🙂 mě taky vyšel ted negativně, ale nějak vnitřně věřím, že jsem těhotná

nadej13
24. čer 2013

@jenyska4 už sme aj toto skúsili ale úspech sa nedostavil..v posledné týždne sa snažím už tak sa nestresovať v práci, ale všetko má dve strany, v tejto dobe je to ťažké ísť naplno všade a neboj, nič zlé si nenapísala, práveže po tom KET som si povedala že si najprv vyčistím telo než sa odhodlám na ďalší pokus a paradox je že mi teraz mešká takto, ale ako som písala, až keď príde červená tak bude jasné alebo na kontrole u lekárky ak sa červenej neuráči prísť. Dala som tomu čas do budúceho pondelka, to má lekárka poobede po práci voľný termín a potom bude jasné, len by som sa rada vyhla vyvolávačke lebo už mi ju dávali a blblo mi telo ešte dva mesiace po nej. Preto si dávam načas s návštevou lekárky lebo sa chcem vyhnúť chémii. A ja viem, všade sa o tom píše a vraví že sa na to nesmie myslieť,ale ak sa tak dlho snažíš a po jednom IVF sa to aj podarí ale potom príde MA tak sa Ti do hlavy vkradne taký škriatok a cítiš že dostať sa do pohody je ťažšie ako predtým. Ja som sa len potešila kd som našla túto tému, je to milé že v každom rozpoložení je tu niekto kto prežíva obdobné veci. A až vyhrám tú prvú cenu Lotto tak sa ešte v ten deň zbalíme a ideme si užívať 🙂

nadej13
24. čer 2013

@jenyska4 tak ma vtipne napadlo keďže som sa ešte úplne nevybalila po sťahovaní lebo ešte nie je všetko spravené že ja už mám zbalené 😀 a nech to dopadne teraz akokoľvek, dnes som tak nejako prvý krát pripustila žeby to aj mohla byť pravda a je pekné si to aspoň myslieť. Len som si pohundrala na ten test že či by ho zabilo keby si tam dokreslil tú druhú čiarku, ale neragoval 😉

nadej13
24. čer 2013

ale zlepšili ste mi náladu a za to veľké ďakujem

jenyska4
24. čer 2013

@nadej13 třeba jsme těhotné a pak si budeme psát na jiné téma jak nám rostou pupíky...pokud těhotné nebudeme. koupíme si čajíky, kapky atd...třeba těhotná si vždy jen ti to spláchne menstruace a mimi se neuhnízdí....takhle to má moje známá. Ale co jednou se zadaří , musí já tomu věřím 🙂) písneme zítra jak to s náma vypadá 😉

nadej13
24. čer 2013

@jenyska4 jasan, presne takto o tom zmýšľam aj ja, keď sa to už raz podarilo tak sa musí aj druhý krát, aj keby som to mala celé preležať. Tak prajem krásne sny na prípravu na ďalšie hodiny čakania, poprípade na ďalšie pokusy. Čo som bola pred mesiacmi v inej téme tak tá je už taká úrodná a tam sa už preberajú také tie krásne veci.

jenyska4
25. čer 2013

tak jsem šla holky k doktorce...vzala mě krev a o pul druhé budu mít výsledky....

sofi88
25. čer 2013

@jenyska4 daj potom vediet ako si dopadla 🙂 drzim ti silno palceky 🙂

jenyska4
25. čer 2013

@sofi88 řekla mě, že mám vyžší sliznici...ale to muže být i před MS 🙂 určitě písnu a co ty?

sofi88
25. čer 2013

@jenyska4 ja cakam ako sa bude dalej vyvijat graf, ale neocakavam zazraky ☹ myslim, ze tento mesiac z toho nic nebude...

fila82
25. čer 2013

@hviezdicka111 ja som zajtra 40 DC a idem testovat, bojiiim sa, do teraz som mala dva negativne, ale mam vnutorny pocit 😉 mala som namiesto menzesu len spinenie 3 dni a tyzden v kuse bolesti prsnikov a podbruska.

hviezdicka111
25. čer 2013

@fila82 budem drzat palce, potom daj vediet, ako si dopadla 🙂 ale verim, ze to bude tak ako u mna 🙂

bayuska
25. čer 2013

ach holky... mne je uz taaaak smutno :(:( ... vcera sa mi snivalo... a az vecer som si spomenula co to bolo.... ze dve ciarky :( tak som si zbehla kupit testik a mrcha jedna (ten test.. nie mrcha :P) setri na mne ciarkamy akoby som ho zbila keby mi tam dal o jednu viac.... uz mi je smutno ci citam pozitivne veci, ci citam smutne veci.... aj som naladova hrozne, aj mam citlive bradavky a dvorce.... aj taky nejaky hrejivy pocit mnou prechadza... ale ja nikdy neviem ci si to len nenamyslam.... mrcha mrchata bola naposledy na dovolenke (trojnasobne mrchata :D uz mohla tie tri dni pockat vtedy ) a to bolo v aprili... taky mix pocitov je u mna ze az... ani len duch sa mi neukazal :( A ni poplakat si nemozem, lebo ocovi nemozem povedat ze "tha vies, asi som neplodna" po1. by ma zabil ze vobec uvazujem nad malym, po2. by mi neveril, po3. by ma poslal za liecitelom.... a s mm to mame ako "zakazanu temu c.1" lebo ked ma vidi ze sa trapim potom to prejde aj na neho .... :( ach, co by som za to male nunu dala :(

jenyska4
25. čer 2013

hoooooolky tak test negativní...miminko se nekoná, takže ted nevím...zda se máme snažit dál a nebo počkat až po prázdninách, protože dva beránky doma máme...ale nechci se nějak rouhat, že si budu ještě vybírat měsíc porodu.

nadej13
25. čer 2013

@jenyska4 tak mňa zrejme čaká tento výsledok v pondelok, už som objednaná. A nechcela Ti dať lekárka vyvolávačku?

jenyska4
25. čer 2013

@nadej13 NENE... já to mám dostat až ve středu víš 🙂

nadej13
25. čer 2013

@jenyska4 ahá,ja že mešká a Ty naopak taká frišká 🙂 mňa už toto napätie prestáva baviť, dnes som bola úplne v tom že už cyklus prichádza a potom sa telo upokojilo a odvtedy ma akurát bolia prsia a občas ma v podbrušku niečo pichne. Ale prvý voľný termín bol v pondelok, možnože dovtedy sa to samo rozhodne,ak nie tak nech rozhodne lekárka. Takže dnes je to 43DC. Práve pozerám správy a vidím vášho Zemana - ktovie čo jemu dávajú za vitamíny že má taký spokojný výraz na tvári - aj mne by mohol niečo poslať nech pôsobím tak spokojne 😉

nadej13
25. čer 2013

@fila82 ako dopadlo testovanie?

fila82
25. čer 2013

@nadej13 az rano budem aj ked uz ma trha testnut teraz 😝

hviezdicka111
25. čer 2013

@fila82 len pekne pockaj do rana 🙂 bude to presnejsi vysledok z ranneho 🙂

fila82
25. čer 2013

@hviezdicka111 joooj dakujem, to som potrebovala pocut.....aby ma niekto zabrzdil, mm nie je doma tak ma tahalo potajomky testnut 😀 lebo on uz na mna dudre, ze mam s tym uz prestat 🙄 ....tak teda nejdem testovat, dam si radlera nealko a to uz vobec nebudem testovat lebo to bude poriedeny moc tak vydrzim do rana, ale pobolieva ma brusko

hviezdicka111
25. čer 2013

@fila82 cha, ja som robila to iste 😀 testovala som a testovala...ale nema to vyznam prehanat 😀 aj tak mi pozitivny vysiel az 40DC 🙂 a dovtedy len zbytocne vyhadzane peniaze...a dost slusna sumicka kedze som testovala skoro kazdy den 🙂rano daj vediet, inak drzim palceky 🙂

fila82
25. čer 2013

@hviezdicka111 dakujem dam vediet...

jenyska4
25. čer 2013

@nadej13 ty jsi kozenka moja vid🙂 mě stačí zkouknout Zemana a je mě hned do smíchu 😀 Já Ti tak držím palce hned mě písni oki až budeš vědět. No tak já už ted vvím, že pokud chci miminko tak nepomuže jen jednou za měsíc pět dní před ovu..tak jsem byla naivní 🙂ale ted už mám načteno, takže příští měsíc máme dvě čárenky.Pokud Ti to přijde dáme si navzájem recepty jo 😉 a uvidíš budou tam...

jenyska4
25. čer 2013

@hviezdicka111 Hvězdičko já už šanci nemám, že?MS sice nepřišla, ale v krvi mě HCG nenašli...tohle je stoprocentní vid?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru