Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

hannyy
30. říj 2012

@akcccina urcite to chce trpelivost a ja rikam dokad neni ms je to v klidu 😀 😀

nikmik
30. říj 2012

@akcccina Teoreticky pokud těhotná jsi, měla by jsi mít na testu 2 čárky. Ale ne vždy je to pravda, můj případ. Pokud není MS, neztrácela bych naději. K doktorovi jdeš kdy?

andrejkasi
30. říj 2012

@akcccina Ahojky, nesmutni, naděje tu ještě je, nikdy nevíš! 😉 Ještě vydrž a zavolej si ke konci týdne k dr., myslím na tebe! 🙂

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy fakt se ti už dělá bříško? V kolikátém popřípadě jsi? Přesně jak píšeš, dokud není ms, tak tu určitě nějaká naděje, každá to má úplně jinak. Držím pěsti ať ti to vyjde 😉

ebi52
30. říj 2012

Baby stalo sa Vam , ze ste na clearblue digiteste mali obrys + ? Mne tam svieti "-", ale cele plus jasne vidiet v obryse, hladala som nejake fotky a na ziadnych obrys nevidno... nepredpokladam, ze som tehotna, len ma stale bolia prsia uplne hrozne, tak pre istotu a mala som ho z minula 🙂

akcccina
30. říj 2012

@nikmik No, dvě čárky nemám. Nevim, chci se kdoktoru objednat na konci tohoto týdne a snad třeba příští týden by to někdy šlo. Musim si to nějak domluvit v práci.

akcccina
30. říj 2012

@andrejkasi Děkuju. Dneska jsem z toho taková posmutnělá,ale MS nemám!

andrejkasi
30. říj 2012

@akcccina no vidíš, takže naděje ještě pořád je! 😉

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi no jako jsem nafoukla 😀 cim to je to nevim, ale doufam ze je to mimiskem 😀 😀 😀 😀 ale jak rikam dokad neni ms jsem v klidu a do so vydrzim udelam test a v po si necham u dr. vzit krev kdyby mi zase test vysel negativ 😉

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy takže začátek příštího týdne bude pro spoustu z nás docela napínavej 😀 A kolikátý dc jsi?

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi 34dc 😠 a ty ? jj to se tu pak vsechny slezeme u jsem zvedava jake budeme mit vysledky 😉

faraway
30. říj 2012

Áno, v piatom týždni negatívny a už o týždeň neskôr pozitívny 🙂 Nuž hladina HCG je nevyspytateľná

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy já dnes 38dc 😒 Jsem taky docela nafouklá, ráno je to lepší, ale přes den se to vždycky změní

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi tyjoooo no to jsi daleko dal jak ja, ke vsemu mi nejak neni dobre, ne ze by jsem mela ms dostat, ale mam jakoby zavrate , silene me boli hlava a fakt je to nejaky divny , uz v praci mi nebylo dobre odpoledne no tak nevim snad to bude dobry ☹

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy to vypadá nadějněěě 😉

winterska
30. říj 2012

@ebi52 jak jsi ho měla z minula? to jsi ten test použila 2x? 😲 vzdyt je jednorazový🙂

modrofuzik11
30. říj 2012

ano, dokonca mi lekar v nemocnici po sonografe povedal, ze som potratila, ze sa to stava. poplakala som si, aj tenis som bola hrat (riadny zapas), no ale bola som tehotna 😉

winterska
30. říj 2012

@hannyy - tak se k vám přidávám - jsem dneska 31DC a taky negativní a bez MS.. ale mě to drží asi utrogestan, který zavádím ....

3cacorky
30. říj 2012

@nikmik -Tak to je krásné 😉 🙂

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi no ja si taky myslim, ale nechci nic zakriknout 😉 ale nerada bych treba upadla 😖 do toho se mi i honi hrozne myslenky abych treba nebyla nejak vazne nemocna ☹

hannyy
30. říj 2012

@winterska tak to te vitam v klubu 😉 a to uzivas co ? to neznam 😉 ja jsem 34 dc

winterska
30. říj 2012

@hannyy já už jedu vysokou ligu otěhotnění (IUI, IVF, ET, KET atd.. ) a utrogestan je lék, který se zavádí po ovulaci na lepší děložní stěnu, kde se mají uchytit embryjka.. momentálně jsem po transferu rozmrazených embryí a čekám...

hannyy
30. říj 2012

@winterska jeeeeeee az taaaaaaaaaak no tak to ja jsem vubec nevedala, jejda no to by bylo moooc super kdyby se hnedka uchytoi vid a bylo hned mimusko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

winterska
30. říj 2012

@hannyy no, to jo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 už by to chtělo, snažíme se přes 5 let, z toho 3 roky přes CAR..

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy žádný takový myšlenky ani neměj, nad tím vůbec nepřemýšlej a mysli pozitivně!!! 🙂

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi nojo copak to jde 😀 😀 😀 😀 😀 prijde mi vsechno jako cekani na vecnost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrejkasi
30. říj 2012

@hannyy 😀 😀 jsme teprve na začátku, takže vydrž prťka, vydrž! 😀 😀

hannyy
30. říj 2012

@andrejkasi na zacatku no hlavne aby ta cesta mela positivni konec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasne vydrz 😀 😀 😀 😀 tak ted jsi me vanze rozesmala, ja si to rikam porad vydrz, jeste muze mrcha dorazit , jeste neni vyhrano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takze jdu na kute a zase se zitra prihlasim 😉

ebi52
31. říj 2012

@winterska nie takto 😀 kupila som si ho pred dvoma mesiacmi, ked som si myslela , ze sa to podarilo, ale skor ako som ho stihla urobit tak dorazila mrska 🙂 takze ostal v skrini penke zabaleny, je mi uplne jasne ze sa robi len raz... 😎

andrejkasi
31. říj 2012

ahoj holky, tak u mě je pro tentokrát rozhodnuto, mrška dorazila 😖 Sice je zatím taková "divná", ale..... 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru