Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

999happyday
8. led 2013

@stellamaris klobúk dole, obdivujem ťa, ale asi máš pokojné dieťatko...ja by som to pri mojej nezvládla..alebo zvládla s tým, že by plakali obe deti a ja nespala...a nejedla, nevarila, neprala, neupratovala..a asi ani nežila ☹

stellamaris
8. led 2013

@999happyday no mas pravdu,mam pokojneho synceka,ten ani vela neplace,hra sa,pozera televizor,zaspi....v kociku spi par hodin,vecer v pohode zaspi v postielke,vela prace nenarobi veru 😉 zatial ho zvladam a domacnost tiez,uvidime ako bude s druhym 😉 a tebe nema kto pomoct s malou,vies,alebo s domacnostou?

meggie87
8. led 2013

@ninive211 tak vzhledem k svatbě bych ti přála aby to bylo dle tvých předsat a bejbátko tam nebylo ale jestli jsi to nedostala tak tam pořád nějaká šance je a nejsi třeba nachlazená a nebo ve větším stresu? to se taky MS zpožďuje ...

meggie87
8. led 2013

@jarka88 jee tak to gratuluji 🙂 duch je dobré znamení 🙂🙂

meggie87
8. led 2013

@999happyday já sem mamatest 10 taky zkoušela sedm dní po zpoždění a pořád negativní tak počkám ještě do konce týdne a zkusím to znovu, bylo by fajn vidět tam dvě čárky 🙂 ale dej vědět jestli to sestra měla pozitivní nebo ne 🙂 to mě zajímá

999happyday
8. led 2013

@meggie87 a vy ste sa snažili?? lebo ja sa snažím neotehotnieť....a neobjavila sa ti tam čiarka ani po určitom čase?

ninive211
8. led 2013

@meggie87 No ve stresu jsem teďka dost 😀 A pokud opadne stres tady kvůli tomu, tak až do června budu mít dost stresy v práci (jsem účetní). Nachlazená jsem lehoučce, spíš tak jako obvykle každou zimu...bývám na tom hůř...

meggie87
8. led 2013

@999happyday jj my se snažíme mít mimčo, vubec se mi neobjevila ani náznak nějakého ducha prostě sněhobílo :/ tak to nechám a zkusím to testnout az 12 -14.1. a uvidimíme... všude sem si četla jak je mamatest nejlepší tak nevím tedy co si myslet...

meggie87
8. led 2013

@ninive211 noo tak to jsem sama zvědavá jak ti to dopadne a co zajít k doktorovi na odběr krve i když to bude ještě asi brzy psala jsi žes to měla dostat na silvestra to je jako umě a já taky pořád nic i když já zase doufám v nějakého ducha ;) tak zkus ten test ještě tak toho 12-14.1. a pokud nic tak k doktorovi na vyvolávačku já mam v plánu stejný postup 🙂

ninive211
8. led 2013

@meggie87 jj, mám to v plánu, dneska jsem se objednala preventivně u Dr., ale volno byla až na 18.1. no a když se MS normálně dostaví přece jen, tak že brknu, že nedojdu...doufám, že tam nebudu muset...a tobě naopak přeju, aby ti to vyšlo 🙂

ninive211
8. led 2013

@meggie87 jinak taky jsem měla mamatest od GS...přítel testoval se mnou...sebral mi ho z ruky a mučil mě...nechtěl mi říct výsledek :-/ To byly nervy! Trochu opadly, ale ještě jsou, dokud nebude červená, tak budu furt jako na trní.

meggie87
8. led 2013

@ninive211 díky 🙂 jj to chápu tak pak dej určo vědět jak to dopadlo, přece jen je lepší když budete mit mimčo až budete chtít a aspoň si parádně užijete svatbu 🙂

jarka88
8. led 2013

@meggie87 děkuji, uvidíme zda bude sílit, byla bych šťastná 🙂 ale divis naštěstí viděl i přítel, tak halucinace to nebyla...ale mám divné bolesti břicha, jakoby MS, ale vůbec nic, jen vytoky...

999happyday
8. led 2013

@jarka88 a ten duch sa ti objavil hned alebo az po urcitom case?

piacere
8. led 2013

@999happyday podľa mňa nie si tehotná 🙂

jarka88
8. led 2013

@999happyday v limitu co měl, přece jen such je vidět až se barvy pořádně vpiji, ale byl krasne v limitu a žádné dlouhé čekání 🙂

kackaku
8. led 2013

@piacere krásné testíky, kolikpak DPO je ten z 24 DC?? 🙂

piacere
9. led 2013

@kackaku ďakujem 🙂 13dpo 😉

ninive211
9. led 2013

@meggie87 tak to vypadá, že červená návštěva zrovna přišla, takže snad to bude OK...uff, uff, uff!!! Teď jen aby to vydrželo těch pár dní jak má a né že večer konec....

piacere
9. led 2013

@999happyday tak ako? 😉 Robila si test ešte aj dnes? 🙂

meggie87
9. led 2013

@ninive211 jej tak snad to budeš mit ok 🙂 .. kdo by to byl řekl, že jednou budu někomu přát tety z červené lhoty :D :D no a já pro změnu ještě pořád nic 🙂

jarka88
9. led 2013

@meggie87 tak jak jsi dnes na tom? 🙂

meggie87
9. led 2013

@jarka88 žádná změna, ale test jsem si ještě nedělala nachám to na později, jen v noci jsem se pořád budila, bolelo mě teda hodně břicho,myslela sem si že sem to dostala ale nic ani kapka

jarka88
9. led 2013

@meggie87 tak to jo 🙂 no ja se v noci taky docela svíjela a vůbec jsem nemohla spát :/ asi jsem ze všeho vypleskaná a nervózní...

meggie87
9. led 2013

@jarka88 jj taky si myslím že ta nespavost bude i díky nervozitě 🙂

jarka88
9. led 2013

@meggie87 no tak já mám naštěstí 100% potvrzeno 🙂 tak držím pěstičky, aby se to potvrdilo i vám 🙂

meggie87
9. led 2013

@jarka88 tak gratulace veliká 🙂 takže tfuj tfuj ať je všechno v naprostém pořádku 🙂

jarka88
9. led 2013

@meggie87 moooc děkuji 🙂 jsem jak nesvá 😀

meggie87
9. led 2013

@jarka88 neboj to zvládneš 🙂 a co bys chtěla víc? Holčičku či kluka?

jarka88
9. led 2013

@meggie87 no na jednu stranu hlavně, že to je zdravý a udrží se to 🙂 ale tajně budu doufat v holčičku, chlapečka už máme a páreček je vysněný a ta holčička je sen snad každé 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru