Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lucinka1104
10. pro 2008

brpuček no verím, že ano a netestuj skôr ako na ten 16 DPo neoplatí sa to aj to sa má vraj až na 18 DPO

broucek26
10. pro 2008

Nebudu šílet, slibuju 😉 Láká mě to,ale nechci být zklamaná. Testnu až 19.12. kdy to mám dostat. Dneska mě hrozně píchá v podbřišku, tak snad to není nic blbýho.

raadunka
10. pro 2008

ahojky 2910 : jj, to ja jsem dnes mela take takova test jse 15 den po ET ale spinim uz 3 den a dnes uz cervene ale malo , bazalni teplotu mam 37.1, nedalo me to a sla jsem dnes i na krev a ta mi vysla negativne na HCG tak nevim ☹

lucinka1104
11. pro 2008

ja by som až 24.12 😵

miracle_
14. pro 2008

ahojte...je mozne aby aj na 17den meskania menzesu bol test negativny a mohla by som cakat babetko? 😔

vendy05
14. pro 2008

miracle, možné je vše, ale víš kdy jsi měla ovulaci?

enee
14. pro 2008

ahoj holky, také se připojím, testy jsem si dělala 3x od této neděle, takže už je to jeden týden, v ne a ve čt mi ukázal 2 čárky jedna z nich samo slabší, jenomže jsem ve čtvrtek začala krvácet a nevypadá to vůbec dobře, v sobotu ze mě vyšel malý kousíček jakoby sražené krve, mám strach že jsem potratila, dnes ráno mi vyšel test jen skoro neviditelná čárka určující těhotenství, jsem z toho nešťastná, tak nějak jsem si za ten týden zvykla a začala se těšit na mimi, zítra si mám zavolat na výsledky krve a ve čt jdu na ultrazvuk, mám strach co bude dál.. 😒 😒 😒

lucinka1104
14. pro 2008

ja by som ešťe etraz utekala na pohotovosť 😨

zucha
14. pro 2008

drzim palce, nech to zajtra dobre dopadne 😉

broucek26
15. pro 2008

Miracle: z vlastní zkušenosti - ano, je to možné. 😖

Enee: seber se a honem k doktorovi. Ať si myslí co chce, je to tvoje tělo a tvoje miminko a ty se o sebe i o malé musíš pořádně starat. Držím palce, aby to bylo OK

Lucinka: Jsem blbá a udělala jsem si ten test 10 DPO a samozřejmě negativní. Já vím, měla jsem vydržet, ale teď jsem z toho taková v rozpacích. Dnes bych měla být 11 DPO a teploty pořád 37,1. Ale všude mě ujišťují, že to nemusí znamenat těhu, tak jsem teď taková smutná. Zkusím testnou ve středu, to budu 13 DPO, tak už by něco mohlo být vidět. Já vím, že bych měla počkat, ale copak se to dá vydržet??? 😅

miracle_
15. pro 2008

vendy praveze neviem..

lays
15. pro 2008

ahojte chcela by som sa poradit. Beriem antikoncepciu, ale akosi som sa pozabudla a 3 dni som vynechala. Bolo to hned v prvy tyzden, ako som zacala brat nove balenie. V ten tyzden som mala styk, ale hned ako som si spomenula, tabletky som dobrala. Odvtedy je to uz 49 dni a menzes som nedostala. Uz som si spravila dva testy, ale oba boli negativne. Myslite si, ze by som mohla byt tehotna?

lucinka1104
15. pro 2008

broucek ja ťa uplne chápem moja, hlavne buď v kľude podľa man si tehu test by to mal zachytiť na 18 DPO takže času dosť, neostáva tinič iné iba čakať verím, že to dopadne dobre. Vieš ono HCG sa tvorí až po zahniezdení a k tomu dochádza medzi 6 a najneskôr 11 DPO takže test nemal šancuniečo zachytiť.Jasné, je tu možnosť aj , že tehu nie si,ale tu nepripúšťam do uváhy 😀

ivarei
1. led 2009

Výsledek testu při delším cyklu

Dobré odpoledne, potřebovala vych radu - kdy by měl být na těhotenském testu znatelný výsledek v případě, že mám cyklus v délce 33 dní? (PM byla 2.12.08) Mockrát děkuji za reakce. Iva

lucinka1104
1. led 2009

ivari no mne ukáyal až keď mi meškala 9dní takže určite min 4 dni po vynechaní 😉

eve1555
3. led 2009

Ahojte,prosím vás o radu...Mám už jedno dieťa /2,5 roka/.Pri nej som si robila tehu test a višiel hned pozit. Teraz mi M mešká asi tak12 dní robila som si test a višiel negativne.Príznaky tehu asi nemám..prsia mám citlivé ale to mávam aj ked mám dostať M a pobolieva ma podbruško ako keby som mala dostať M.Ale stále nič.Neviem,či si mám robiť ďalší test alebo ešte počkat..Robila som si ho včera.Ďakujem

lucinka1104
3. led 2009

12 dníje už dosť na to aby test vyšiel,ale .....no ja by som si šla dať mrchu vyvolať budeš si na istom 😉

czechzuzana
2. únor 2009

Ahojte, je tu nekdo, kdo by mi poradil? Jsem u 39DC /pm 24.12 - pocita se DC od toho datumu, ze?/, mrcha porad nikde, test negativni. Kdy mam zajit k doktorce? Testy jsem si delala dva. Posledni dnes rano. Nic.

czechzuzana
2. únor 2009

Nikdo? 😔

aspinka
2. únor 2009

ake mas dlhe cykly? Ak uz ti meskaju dlho a test negativny volaj k doktorke

czechzuzana
2. únor 2009

aspinko, normalne mam 30 dni cykly. Rano tam zajdu.

sylvinka
2. únor 2009

czechuana, já to tak měla a byla jsem těhotná. Nikdy dřív jsem neměla posunutý cyklus, až ten, co jsem otěhotněla.
Dostala jsem vyvolávačku, ta nezabrala a za pět dní po ní jsem měla pozitivní test.
Ale nejlepší je jít k dr., ta vymyslí víc 😉

kacurienka15
2. únor 2009

ahojte...prosim poradte...ja mam dnes 20. den po ovulacii, menzes mi meska 4 dni...dnes rano som si robila test a negativny...mozem byt este tehu???Citim sa vyborne, len sem tam ma jemne pobolieva podbrusko..ani prsniky ma nebolia, je to divne...

nelinka
2. únor 2009

ahojte bebnky,

ja ma podobny problem ..... ak sa to takto da nazvat.... 😉

poslednu M som dostala 20.12 .2008 a odvtedy mi stale meska .... cyklus nemam velmi pravidelny

testy som si robila dvoje a obe vysli negativne ....

mam pocit akokeby som uz kazdu chvilu mala dostat M - take nafuknute brusko a citlive prsia ( a uz mi to lezia na nervy )

najprv som meskanie pripisovala stresu kedze studujem aj na VS a mala som dost perne dva tyzdne a este ma dalsie skusky cakaju tie najtazsie - tak neviem

mam ist na vyvolavacku? alebo si urobit este jeden test ?

dikes

czechzuzana
3. únor 2009

Ahoj Neli, dnes jdu k doktorce, tak ti pak dam vedet, co mi rekla.

adelak
3. únor 2009

Ahoj holky možná se ptám úplně na dementní otázku, ale na krev kvůli těhotenství se chodí nagyndu nebo můžu ke své doktorce??? Jen abych věděla, protože už jsem 5 dnů zpožděná ale testy mám negativní... Děkujuuu za info

ditka1
3. únor 2009

adelak...rozhodne na gyndu,aj doktorka by ta tam poslala...

adelak
3. únor 2009

jsi zlatá děkuju🙂 tak teď už to chce jen čas a doufat že to nedostanu🙂

czechzuzana
3. únor 2009

adelak, ja jsem dnes sla k doktorce, meska mi 12 dni. No a ona mi rekla, ze mam prijit za dva tydny....Tak 5 dni je este asi brzo...

adelak
3. únor 2009

jee dekuju za info to já plánuju jít k ní kdybych to nedostala až tak po 20 dnech abych neplašila nebo tak... Ale stejně si furt myslim že jsem jen zpožděná i když se mi to nestává prostě taková nedůvěra...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru