Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

luckybara
23. kvě 2016

@hana1515 ahoj to jsme na tom +- stejně já od 30.4 vysazeno HA,a stále ms nikde,prsa nalité a tt negativní držím pěsti 😉

senoritapesa
24. kvě 2016

Ahoj holky,

dnes je to 37DC, menstruace nikde ( cyklus mám opravdu pravidelný 28 - 29 dní )
Před týdnem jsem měla prudkou bolest v podbříšku, šla jsem na gyndu, kde mi řekli, že mám cystičku na vaječníku ( pro mě nic nového, trpím na to bohužel ). Nicméně se mi ještě nikdy nestalo, aby mi cysta zastavila cyklus. Nyní je to přes týden od očekávané ms a stále nic..dělala jsem si nějaký obyč tt, ale byl negativní..myslíte, že mám ještě čekat, že bych mohla být těhu ? ( snažíme se s manželem přes 5 let - nevydařené inseminačky apod. ) Nebo myslíte, že bych měla jít na vyvolávačku? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho jelen 🙂 Děkuji za Vaše zkušenosti

monikus
24. kvě 2016

Ahojky moc moc děkuji za vyjádření.......určitě dám vědět......

cv3
24. kvě 2016

@senoritapesa. Ahoj takovou zkusenost sice nemam, ale jeste bych par dni pockala. Muzes byt tehotna jen kratce a to tt testy jeste nezjisti. Zkusila bych test pozfejc a pak bych kdyztak sla ns gyndu. Doufam ze jsem zi aspon trochu poradila 🙂

stesil
24. kvě 2016

Mám pri prvom synovi skúsenosti. Tri testy a nič. A bola som

cv3
24. kvě 2016

@monikus. Drzim palce a verim ze tam je 🙂 kolikateho ses obednana?

adriis
28. kvě 2016

Kočky před časem jsem tady psala že čekám,testíky zlobily a je to přesně měsíc ,co jsem objevila na testíku dálnici .. tak vám přeju taky hodně úspěchů 🙂 už mám za sebou první fázi.. a to otěhotnět.. nastává druhá a to udržet a přežít nespavost a nevolnosti 🙂

monikus
28. kvě 2016

@cv3 jsem objednaná na 10.6 na ultrazvuk.Dělala jsem si test úplně slaboučká druhá čárka tak nevím

adriis
28. kvě 2016

držím palce.. měla by sílit ;)

jodie8
29. kvě 2016

Ahoj holky chci se zeptat ja jsem mela mit ms 26.do 30 a jeste nic a test mi ukazal jednu carku kdy bych mela zkusit dalsi test myslite ze muzu bejt tehotna dekuju za odpoved

adriis
29. kvě 2016

@jodie8 3dny po vynechán jsem měla dálnici jako hrom.. ale můžeš to ještě zkusit.. nejlíp ob den,nebo ob dva dny.. hcg stoupá dost rychle.. a ty chceš? nebo ne ?

cv3
30. kvě 2016

@monikus. Tak to urcite ses tehotna 🙂 gratuluji. Kolikate miminko cekas? Ja se tet s manzelem snazim o treti 🙂 Uvidime za jak dlouho se zadari, tet se snazine treti mesic a mam to dostat 6.6 tak snad neco bude.

adriis
31. kvě 2016

Tak 100% těhotná být nemusí ;) stalo se mi,že jsem měla zpoždění i týden a na testu nic.. pokud test neukáže dálnici ,tak ničemu nevěřím :D :D snažili jsme se dva roky,takže testů jsem udělala mraky :D
,

monikus
31. kvě 2016

@adriis Dneska jsem si dělala další test který je vidět lépe.....poslední menses jsem měla 14.dubna...... 🙂

monikus
31. kvě 2016

@cv3 Mám 5 letou dceru a chceme ještě jedno.....🙂 o dceru jsem se taky snažila clostíkem a vyšlo to

monikus
31. kvě 2016

@cv3 Jinak držím pěsti štěstí ať ti to vyjde 🙂

adriis
31. kvě 2016

@monikus já se zamotala do diskuze :D :D Moje odpověď byla reakci na CV3,ale myslela jsem,že píše jodie8 :D Takže držím moc palečky ;)

adriis
31. kvě 2016

@monikus to je dobře,že sílí ;)

cv3
31. kvě 2016

monikus tak to je parada ze carka sili 🙂 uz neni pochyb

monikus
1. čer 2016

@cv3 j jsem už tak bojím že pokud to nemám potvrzené od gynekologa pořád nějak pochybuji.....škoda že mi to foták neveme vložila bych test 🙂

cv3
1. čer 2016

@monikus ja te uplne chapu, taky dokud jsem to nemela potvrzeny tak jsem tomu neverila. Jak dlouho jste se snazili? S tim fotakem je to skoda ze to nebere.

cv3
1. čer 2016

@monikus mela jsi nebo mas nejaky priznaky tehu jeste pred menses?

monikus
2. čer 2016

@cv3 1/2 roku snažení s clostíkem......před menses mě pod bříškem popichávalo tak jemně a potom jak měla končit přestalo

jodie8
2. čer 2016

Holky tak na konec jsem tehotna

adriis
2. čer 2016

paráda 🙂 gratuluju moc 🙂 a nechceš ke mně do skupinky ? na fb- Ledňátka 2017

cv3
2. čer 2016

@jodie8 gratuluji k miminku, jak dlouho jsi mela zpozdeni nez se ti ukazala carka?

cv3
2. čer 2016

@monikus ja zatim zadne priznaky tehu nepozoruji. Akorat predevcirem me jednou pichlo v podbridku, chvili to pak bolelo jinak nic. Takze asi nic, moc tomu neverim ☹

monikus
2. čer 2016

@cv3 člověk musí věřit....příroda je mocná čarodějka.....

jodie8
6. čer 2016

Mela jsem spozdeni 6 dnu budu v 6 tydnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru