Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lucinka1104
20. lis 2008

kat ja som mala takú koleginu tá bola už v 8 tt a krv neg, ale normálne môže byť krv negatívna, ak si tehu menej ako 14 dní 😉

lucinka1104
20. lis 2008

broucek ako si dopadla? 😕

broucek26
20. lis 2008

Lucinko asi takhle - včera jsem dostala MS a zároveň prášky na podporu růstu vajíček 🙂 Tak snad se zadaří, moc bych si to mimčo už přála a u stromečku už bychom byli tři 🙂

katharina1
20. lis 2008

Lucinka děkuji moc za odpověď, to právě nevím, ale doufám, že byla hladina tak nízko, že to ještě z krve nepoznali. té kolegině je to opravdu zajímavé. Broucek tobě přeji ať vám to vyjde, četla sem vše cos psala, tak ať už jste konečně 3. Hlavně to o přeji všem snažilkám

lucinka1104
20. lis 2008

broucek držím palce silno 🙂
kat počkaj 4 dni a zopakuj si domáci test ak tehu si tak už ti to ukáže 😉

extravaganca
24. lis 2008

Ahojky všem.Měla bych dotaz a pokud tady někde je,tak se moc omlouvám,ale nemám šanci to všechno číst.Mám pravidelnou MS (24 denní cyklus),která trvá 3-4 dny.První 2 dny velké krvácení a bolesti.Poslední 2 MS byly jen jeden den,téměř bez bolesti a minimální krvácení.Už měsíc a něco mě pobolívá podbřišek,přestaly mi chutnat cigarety,začalo mě smrdět kafe,čerstvé peči a maso.A v posledních 3 týdnech se k tomu přidala bolest prsou,motání hlavy a občasné pálení žáhy.Po poslední "MS" jsem si dělala test (4 dny po)a test byl negativní.Je možné,že bych i tak byla těhotná?K doktorce jdu až 16.12.na běžnou preventivní prohlídku.Předem děkuji za reakce 🙂

lucinka1104
24. lis 2008

ano však si sprav test znova podľa mna si tehu

extravaganca
24. lis 2008

lucinka1104:Tak nejdříve děkuji za odpověď.Abych pravdu řekla,tak se trochu bojím dělat ho znovu a hlavně nevím,kdy bych ho měla opět opakovat.Snažím se ten negativní test brát sportovně,ale opravdu nijak rozumně si nedokážu vysvětlit,proč všechny ty příznaky...Po 3 letech snažení se nyní paradoxně snažím najít jiné vysvětlení,než je těhu...V loni jsem touhou po mimi byla vyloženě posledlá,takže kdyby se toto dělo vloni,tak bych si ty příznaky dokázala i vsugerovat 😀 Ale poslední měsíce to berem tak nějak sportovně a necháváme to na osudu,takže o nějakém upínání se či vsugerování teď nelze ani mluvit 😀 Mám počkat a testnout těsně před náštěvou doktorky(za předpokladu,že nedorazí normální MS) a nebo ten testík prubnout dřív?Fak si nevím rady...nechci se zbytečně vystavovat zklamání z negativného testu..

lucinka1104
24. lis 2008

no ja si myslím, že zajtra by si si ho mohla urobiť, radčšej byť možno sklamaná ako žiť v takejto neistote.
My sme sa tiež snažili 3 ropky takže viem o čom hovoríš.....

extravaganca
24. lis 2008

No,abych byla přesnější..snažíli jsme se 2 roky...teď to fakt berem tak nějak jinak(hlavně teda já)...nešílím s měřením BT,s ovulačníma testama apod.Asi počkám až do víkendu...Tak mě napadá...když bude opět negativní...čemu mám přičítat ty příznaky 😀 ?

katuska23
26. lis 2008

Ahoj holky,tak já řeším stejné dilema.Jsem 70DC,s tím že ovu byla zhruba před 14 dny-dle sliznice a progesteronu.Doktorka mi řekla že se jí sliznice moc líbí a že bych klidně mohla být těhu.Píchla mi agolutin,pořád jsem to nedostala,včera odpoledne test negativní.Dnes jdu na ultrazvuk,vím že je blbost aby tam něco viděl když byl test negativní ☹

andreahrbacova
26. lis 2008

katusko,testík mohl být negativní i třeba z toho důvodu,že jsi těhu moc brzo.Já jsem to taky tak měla.Pak jsem si dělala testík asi o dva dny později a už tam byla čárka.Tak hlavu vzhůru.ještě není nic ztraceno 😉

katuska23
26. lis 2008

andrejko já tomu ani nechci věřit 😒 snažíme se tři roky....ale nevím proč mi neveme krev,a radši mi dělá ultrazvuk když tam prd uvidí 😒

katuska23
26. lis 2008

a gratuluju 😵

andreahrbacova
26. lis 2008

tak my jsme se snažili půl roku, a hned jak mi vyšel pozitivní testík jsem letěla k doktorce.Ta mi naštěstí vzala hned krev a díky tomu se potvrdilo mé těhotenství.Jinak na ultrazvuku nebylo nic vidět.
jj děkuji 🙂

vikula
26. lis 2008

Ahoj Katuško,
Nechci tě nějak zklamat,ale já jsem toho názoru,že pokud jsi těhu tak by Ti vyšel test pozit.Pokud někomu nevyjde test a pak těhu je tak je brzo po ovulce a za týden by už vyšel!!!

katuska23
26. lis 2008

no já právě nevím kdy byla ovu 😅 doktorka tvrdí že cca před 14 dny,ale to ani ona nemůže vědět,a progesteron jsem v pátek měla vysoký.Já vím je to blbost

vikula
26. lis 2008

Moc ti to přeju,ale těhu test je na99% tak uvidíš,ale píšu to jen proto,aby jsi nebyla zklamaná 😒 Vím jaké to je 😖

katuska23
26. lis 2008

já jsem jich za ty tři roky měla negativních hodně,ale když čtu kolik holek je tu mělo negativní a přesto byly těhu....

vikula
26. lis 2008

Uvidíš, já jsem také nemohla otěhotnět a už jsme si psaly na inter. poště pamatuješ 😀

katuska23
26. lis 2008

jojo pamatuju,ale vám se to povedlo 😉

vikula
26. lis 2008

povedlo a tobě se to také povede uvidíš 🙂 Tak pa jdu s pejskem ven a zase někdy tady 😉

lucinka1104
26. lis 2008

katuska držím palce z krvy je dačo zistiť po 14 dnoch ,. na sone musí byť žena na konci 4 tt inak to nemá zmysel a test keď mrcha mešká aspoň 4 dni 😉 😉 😉 😉 😉 veľa štastia

andreahrbacova
26. lis 2008

tak jsem asi vyjimka,protože po negativním testíku jsem o pár dní dělala novej a byl pozitivní,tak nevím,nevím

lucinka1104
26. lis 2008

andrea takých je veľa mne vyšiel poz až 9 v poradí 😀

katuska23
26. lis 2008

no já měla negativní včera,vím že je to blbost,ale když čtu jaké zázraky se dějí 😵 a když tady někomu tvrdili že hcg je negativní i když byla těhu to je síla 😲

krista
8. pro 2008

2910 • Dnes v 16:48
Zdravím vás všechny,

prosím vás o váš názor. Dnes jsem 4 dny po termínu MS. Cítím mírmé pobolívání v podbříšku, jsem velice unavená, MS jsem měla vždy jako hodinky a teď nic ☹ . Tak nevím zkoušela jsem těhot test včera a negativní 😠 . Nevím, zda se může ještě něco z toho vyklubat, nebo máte nějaká stený problém a byla to cysta nebo poplašení hormonů, Moc děkuji za každou odpověď. 🙂

chanel • snž • Dnes v 16:53
Neboj naděje je vždycky,dokud nemáš MS. Pokud to nedostaneš do pátku, teprve si udělej test a všechno v klidu, bude to jak má být!

dvojka • 2d • Dnes v 16:54
2910-No naděje umírá poslední 😀 .Být tebou tak si pozítří udělám ještě jeden test,to už bude téměř týden ode dne kdy ti měla přijít MS a tak i nějaké to procento možnosti,že se ti ukáže druhá čárka.
Mě se při prvním těhotenství ukázala druhá čárka na testu až po dvou týdnech od očekávané MS.
Tak přeju hodně štěstí

2910 • Dnes v 17:07
Děkuji moc,
jen jsem z toho zmatená, tak jako asi všechny ostatní snažilky se pročítám stránkama a na většině je, že se jim // objevily už 10-14 DPO a já nic ☹ . Tak už hledám i blbosti co by to mohlo být 😀

andelka • Dnes v 17:08
2910: Asi nevíš, kdy jsi měla ovulaci, že? Kdyby ano, bylo by jednodušší určit, kdy by měla být čárka viditelná. Ale jak říkají holky, ještě počkej, a za pár dní si udělej další test. Třeba do té doby i MS přijde, občas se někam zatoulá.

2910 • Dnes v 17:17
No právě, jindy jsem měla ovo za 14 DC, ale minulý měsíc to bylo nějak jinak - hlen až 23-24.11.! I to pobolívání pupíku. Tak nevím nějak se v tom nevyznám.

andelka • Dnes v 17:31
To jo, opožděná ovulace. Teplotu asi neměříš, že? Pak bys to věděla jistěji, hlen sám o sobě moc průkazný není. Ale dejme tomu že někdy tehdy ovu byla. Pak jsi asi 14DPO. Což je normální délka luteální fáze (12-16), když je 18 dní, bývá už na testu čárka krásně silná.

broucek26
9. pro 2008

kristo taky jsem měla vždy MS jak hodinky, ale pak začala zlobit. Nakonec jsem teď dostala clostilbegyt a 4. a 5. prosince jsme se měli snažit. Jestli nejsi těhu, tak bych po nějaké čase zašla k dr.

Lucinko: tak snad to tentokrát vyjde. jak jsem psala, 4. a 5. 12. jsme se snažili a teď čekáme na výsledek. Od soboty BT 37,0 nebo 37,1, ale to prý není rozhodující. Tak uvidíme. 🙂

lucinka1104
9. pro 2008

broucek no budem na teba myslieť teplota je pekná nech sa drží hore, meriaš ortuťovým,alebo digitálnym???
Príznaky nemusíš pociťovať žiadne tak sa radčšej nesleduj oki? Držím palčeky

broucek26
10. pro 2008

Lucí teplota se zatím drží, dnes ráno 37,1, ale je to teprve 7. den od případného oplodnění. Uvidíme co bude, zatím se mi jen pořád točí hlava, ale to je asi od zad, protože mě nějak bolí jak peču cukroví 🙂 Já věřím, že se to povedlo, podpoříli jsme to vším čím to šlo, tak snad ....... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru