Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

misana
29. dub 2009

Ahojky,asi jsi nečetla co jsem napsala prvně.Právě,že ja mám po MS.Dostala jsem ji přesně,ale byla slabsí jak jindy a kratsi,ale MS to byla.

jankaw
29. dub 2009

Ja som tiez mala ms, sice iba jeden den a len take spinenie a na druhy den presla a za par dni som mala dve ciarky, ta jedna bola taka slaba ze som si nebola ista ci tam vobec je, ale bola 🙂)
Ked mas dve ciarky tak podla mna si tehotna, skus si spravit aj zajtra test a skus mama test ten som si robila aj ja a aj podla bab na fore je asi najlepsi.....

cat79
29. dub 2009

Misana, myslím, že jsi těhu, někdy MS dorazí, ikdyž je žena těhu, nebo to mohlo být jen špinění jak se mimi zahlodává, ale jestli test ukazuje//, je to tutovka...ale udělej si raději ještě test zítra.

jinak jak jsem psala, i mě vyšel test negativní, ačkoliv jsem to na sobě cítila. počkala jsem 10dní a bylo to tam!!!Někdy můžete mít ovulaci později a pak ty výpočty nefungují, každopádně bolest prsou a jejich zvětšení plus píchání v podbříšku bych brala jako znaky těhotenství.
Testujte ještě za pár dní mama testem a držím palečky!!!!!!!!

phillippa
29. dub 2009

babenky poradte niekto......meska mi 5 dni, dovtedy to stale prislo presne, 28 dnovy cyklus, posledny styk som mala 3 tyzdne dozadu v case ovulacie, takze keby doslo k oplodnenie bola bz som v nejakom druhom az tretom tyzdni.....lenze testy su stale negativne. Nema niekto podobnu skusenost a vedel by poradit.....dakujem

cat79
29. dub 2009

ahoj Phillippo, mohlas mít ovulku o týden ppozději, není vždy stejně dokonce někdy není vůbec, takže zkus testnout ještě za tak 4dny až týden a uvidíš, mohlo by to být těhu🙂
Já měla taky mít ovu 3.4 a měla jsem jí až 12.4 a test // mi vyšel až za 11dní, předtím mi vyšli 2 negativní.
držím palečky!!!

martinka2000
29. dub 2009

ahoj holky dekuji za odpovedi to ale nechapu proc ho prodavaji jeste tam pisou uz od 5dnů po oplodneni 😝 takova blbost ja si ho delala prvni den vynechani ms s tim ze by mohl byt presnejsi a ukazat to driv nez mamatest nic jineho nez mamatest jina nepouzivam prave ze mi je divne boli me zaludek a prsa natekly mi bradavky a bricho boli jen nekolikrat za den na chvilku pak to prestane tak uvidim jestli ms prijde nebo uz neprijde a moje telo nezklame pocitama ktere mam ale ten test me nasval 😠

cat79
30. dub 2009

marti to nemůžeš brát osobně. Některé žesnské tělo začne produkovat HCG dříve, některé později, takže to co píšou na tom příbalovém letáku je asi pravda, ale né v našem případě🙂
Držím palečky ať ti to dobře dopadne!!!!!!
Jinak všem mooc štěstíčka do květnového znažílkování🙂
papapaapa

martinka2000
30. dub 2009

no je to divne dnes rano teplota 37 cipek vzadu a vztyceny a test negativni ja si myslim ze si to moje telo dela ze me srandu asi se tim nebudu trapit testy nekam zahodim a budu delat jako ze nic 😉 phillippa jak si dopadla dnes???cat79 a v kolikatem tydnu jsi??

cat79
30. dub 2009

Martinko asi V 5tt, jsu teprve v UT na UTZ...tak drž palečky...taky ti držím.
papapapa a hezký prodloužený víkendíček

prdecek
1. kvě 2009

ahojky, já mám testy pozitivní ale z krve negativní, tak nevím. 😒

murynka
1. kvě 2009

prdecek to jsem jednou také měla ☹ a těhu to nebylo test jsem si dělala asi 27DC ale teprve byla ovulace takže je možné že těhu test ukazuje i ovulaci...a nebo budeš vyjímka ale v krvi by to mělo být určitě 😒

tinky111
4. kvě 2009

Ahoj, chtela bych se s vami poradit. Prvni MS po porordu jsem dostala 28.brezna, styk jsme s manzelelm meli 12. a 14. den cyklu. Do dnesniho dne jsem MS nedostala. Tehotensky test jsem si delala 4.den po vynechani MS, negativni. Dnes jsem si delala dalsi, ale neobjevila se kontrolni carka ( Clear Blue ), takze zase nic nevim ☹. Myslite, ze je jeste nejaka sance, ze jsem tehotna? Zadne priznaky nemam....delku cyklu nevim, po porodu se muze zmenit 😒

eliska_v
6. kvě 2009

Ahoj holky.
Promiňte, že jsem Vám sem vlezla, ale už druhý den jsem si dělala testík a mám tam slabounké // čárky, ale zatím se vůbec nechce vybarvit silněji 😠 😒
Tak nevím co dělat!

trpezliva
6. kvě 2009

eliska aj ja som mala styri dni rovnako slabe ciarky, potom dokonca negativny test, v ten den som isla k lekarovi a hcg bolo 54! a to az na stvrty den od meskania MS. a kukni do mojho pasu ako to dopadlo.
tak vydrz aj ty,urcite to bude dobreeeeeeee!!! drzim palce.

eliska_v
6. kvě 2009

trpezliva: Tak moc si to přeju.... 😉
No uvidíme...Zkusím další v pátek... 😉

poseidonka
6. kvě 2009

ahoj eliska: ja som amala tiež testík na ktorom bola prvá čiarka velmi slabunká, robila som si ho poobede na velkonočný pondelok, bolo mi totiž nejako divne. Moj snubenec sa strašne radoval, že určite budem tehotná. Mne sa to zdalo neuveriteľné, bolo to totiž na prvý krát a cca 15dní po plánovqanom sexíku 🙂 . Počkala som ešte do stredy a v stredu ráno, som už o piatej sedela na záchodíku a počítala, a zas len jedna silná a druhá slabučká. Išla dom preto vo štvrtok k doktorovi a on si nebol istý. Povedala som mu, že mi vyšiel pozitívny test a on si to priblížil a bola tam bublinka. a Vieš čo povedal krvný test, že HCG nad 1000 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

poseidonka: Tak uvidím jestli jsem taky těhulinka... Přeju si to strašně moc.
Akorát mi přijdde, že tam ta čárka je strašně slaboučká... 😒

seb
13. kvě 2009

eliska, neboj, dokud nedostaneš ms a čárka bude za pár dní silnější určitě jsi těhulka 😉
zajdi si k dr. at ti vezme krev a podle výše hcg ti řekne jeslti je vše v pořádku
kdyby ti čárka nesílila mohlo by to být neprosperující těhu a jen se ti opozdí ms, ale snad bude sílit 😉

mscat
18. kvě 2009

Ahojte holky.Tak mám zřejmě stejný problém,už to tady studuju několik dní,už mi hrabe 🙂 Je zajímavé,jak ty ženské mají mnoho společného 😉 Taky čekám na ms,podbřišek mě často pěkně bolí,už dva týdny,4 testy slabá čárka nic zázračného,dva mamatesty negativní,ale ms nikde.tak už jsem z toho nervozní...jediný možný datum otěhotnění tipuju na 30.4.,vzhledem k tomu,že testy nic neukazují...Myslíte,že je ješte brzo na to,aby byl pozitivní..?díky a přeju vám všem hodně štestí... 😉 😉

gabikri
25. kvě 2009

Ahoj holky
\vím, že se ptám dost brzo, ale MS mám po 25 dnech a to pravidelně jak švýcarské hodinky. Dnes je teprve 26
den, včera jsem si dělala test a jen jedna čárka Ptám se proto, že mě už asi týden bolí strašně prsa ( jako by mi měly prasknout) to jsem nikdy předtím neměla a celý víkend mi bylo dost divně..pořád jsem spala.. i bolest v podbříšku jako bych to měla dostat. Je možné, že těhotná jsem, ale ještě jsem si to dělala brzo? Díky za odpovědi

kapulet
25. kvě 2009

ahoj holky, tak já měla při prvním těhu 5 negativních testů, poslední jsem si dělala den před návštěvou gynekoložky, podotýkám že kontrolní proužeky bylyOK. No tak jsem si myslela že mám zas cystu, a jaké překvapení, když mi MUDr. řekla že jsem 5tt 😀 takže negativní test ještě nemusí znamenat nic.
Ještě, nejsem žádná hlupačka i doktorka se divila, že testy byli negativní, ale určitě jsem si je udělala tenkrát správně 😀

gabikri
25. kvě 2009

kapulet : díky za naději 😵
já chtěla ještě s testem počkat, ale manžel by mě nejraději honil, ať si test dělám co hodinu 😝

lucinka1104
26. kvě 2009

Kika ty ešťe kojíš?

prdecek
26. kvě 2009

holky, tak sem jen chtěla napsat, že o týden později byly tety z krve pozitivní 😉

babonr
26. kvě 2009

gabikri ja som si robila test vo štvrtok a bol negatívny,tak som išla spokojne na chatovicu ako sa patrí a v utorok bol už test pozitívny...A kamarátje sa stalo to isté.Takže je možné,že si si ho robila skoro

lucinka1104
26. kvě 2009

neviete nahodou či kojnie vplíva na vysledok testu? Mne mrcha mešká 2 dni tehu sa cítim, ale test je negatívny.

cucuska
26. kvě 2009

hej má, moja kamarat mala test neg a bola tehuľda jak vino a kojila, to sú hormóny a vedie to ovplyvniť

cucuska
26. kvě 2009

aj slabá čiarka je tehu!!!!!!

lucinka1104
26. kvě 2009

no mne je už 4 dni strašne zle od poslednej mrchy som na 6 DPO najskôr slabozakrvácala a potom slabohnedo špinila a den pred mrchou som mala na gaťkách 2 kvapky krvy teraz mam malo biele hovytoku ana mamateste tienik ale prisvitný 😒

cucuska
26. kvě 2009

takŽe ti ukázalo dve???? a tá druhá bola slabá???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru