Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

daduska32
15. srp 2013

@ia. Samozrejme a testovala som so 4 testami a všetky vyšli negat.Až krv ukázala že čakáme bábo 🙂

anexis
15. srp 2013

@martinaa88 to ze ta nebolia prsia este neznamena ze niesi tehu....niektore zacnu boliet az v 2 mesiaci a niektore vobec nie....a mna brucho nebolelo a zaha zvykne palit az pri konci tehu...pockala by som si na dalsiu MS a ak ti bude dalej zle, navstiv svojho lekara, moze to byt problem v traveni

martinaa88
15. srp 2013

tak teda počkám, díky 🙂

lucinka1502
21. srp 2013

Ahoj holky,

je to asi spíš takový dotaz do prázda, ale zajímá mě váš názor.

18.7. jsem si vzala poslední tabletku HA, MS přišla normálně 22.7., po té už jsem HA nenasazovala.

Zajímalo mě, jak začnu fungovat po 4 letech braní HA, s tak jsem si koupila ovulační testy. 19. a 20. DC jsem měla viditelnou čárku, ale nebyla tak výrazná jako kontrolní čárka. Řekla bych, že měla tak poloviční sílu než kontrolní, ale žádný duch. Nejspíš probíhala ovu před nebo po testování (pokud vůbec probíhala). Sex jsme měli velmi pravidelný, takže pokud se vaječníky rozjeli, tak by vajíčko mohlo být oplodněno.

MS měla přijít 19.8., ale 18.8. jsem jenom lehce zašpinila - ani vložku jsem nepotřebovala. Myslela jsem, že přijde MS, ale nic.

Stále čekám. TT 20.8. negativní. Břicho jako před příchodem MS vůbec nebolí.

Myslíte, že je hloupost jít na gynekologii, pokud to nedostanu do pátku?

Děkuji za názory.

L.

sofi88
21. srp 2013

@lucinka1502 podla mna skus pockat do konca tyzdna a ked dovtedy nepride, chod k doktorovi, nic za to nedas... ale ja by som trosku pockala... ja som po vysadeni HA isla na gyndu az ked mi to meskalo 2 tyzdne... po vysadni HA sa musi telo znovu spamätat, urobila si mu sok, ze zrazu nedostava umelo hormony a musi zacat fungovat uplne samo... tak to trosku zvykne trvat..

lucinka1502
21. srp 2013

@sofi88 Děkuji za názor🙂.... a ty jsi byla těhotná nebo jsi šla na vyvolávačku?

miss_shy
21. srp 2013

ahojky, tak ja som z tt uz tiez jelen, 2 mi vysli s duchom, treti s //, a stvrty negativny, brusko mam nafuknute a bolave, tak neviem...

sofi88
21. srp 2013

@lucinka1502 tehotna som bohuzial nebola ☹ sla som na vyvolavacku...

dorabell
27. srp 2013

ahoj holky, chtěla bych se s vámi podělit a poradit 🙂 18.7.2013 jsem měla poslední MS. Ovu měla být 8-10.8., cyklus mám cca37 dní. 14.8. mi bylo děsně špatně, myslela jsem, že to dostanu, ale dostavilo se jen hnědé špinění bez krve, trvalo to asi 4 dny. Říkala jsem si, jestli by nemohlo jít o zahnízdění.... Test jsem si dělala včera, 40. den a byl negativní....Ve čtvrtek jsem objednaná ke své doktorce....tak nevím, zda si nechat píchnout vyvolávačku. Co když těhotná opravdu jsem? Nemůžu tím miminku nějak uškodit?

misacik
27. srp 2013

Ahoj holky.
Jdu se sem taky s Váma poradit. Snažíme se s manželem o mimi a jelikož to delší dobu jaksi nešlo, objednala jsem se ještě na vysledování ovulace v CAR a užívala jsem Clostilbegyt na nárust folikulů. Pak jsem byla na ultrazvuku, kde mi doktorka řekla, že vidí dominantní folikul, vypočítala kdy by mělo dojít k ovulaci a řekla, abych si tak za 14 dnů od ovulace udělala těhotenský test. Ten jsem si teď v neděli udělala, ale vyšel negativní. Poslední MS jsem měla 28.7. a mívám jí docela pravidelnou, takže v podstatě jsem si dělala ten test ještě před očekávanou MS. Myslíte si, že by to mohlo být příliš brzy na test? Jak tady tak čtu, tak zkušeosti s testama jsou opravdu pestré, někdy až neuvěřitelné, ale nevím, co si mám o tom myslet. Samozřejmě uvidím, zda-li MS dorazí a kdyby měla zpoždění, tak si udělám další těhotenský test, ale opravdu nevím.....Co si o tom myslíte? Děkuju za názory 🙂

brujita
27. srp 2013

@misacik Ahoj, u mě to bylo po ivf, byla jsem přesvědčená, že to tentokrát vyšlo a že jsem těhotná, ale test byl negativní (dělá se 14 dní po embryotransferu, takže jako u tebe). No ale ještě ten v den jsme jeli do Brna na krevní test a ten ukázal, že jsem měla pravdu. Teď už tu vedle mě spinká náš chlapeček. Takže testům se nedá vždycky věřit, zvlášť takhle ze začátku. Držím palce!

misacik
27. srp 2013

@brujita
Tak to je pěkný příběh k vytouženému miminku. Takže si myslíš, že to ještě není ztracené a můžu být těhu? Taky uvidím, jak to bude tento měsíc s MS....Děkuji

brujita
27. srp 2013

@misacik Uvidíš, mysli pozitivně a ono to vyjde!!!

misacik
27. srp 2013

@brujita
Pokusím se, není to lehké, ale snad máš pravdu a výjde to 🙂 Děkuju

ruzicka_2
30. srp 2013

Dobre pozdni odpoledne vsem ,maminkam i snazilkam,
pripojuji se sem k diskuzi a rada pridam prispevek ms mrska uz sesty den nedorazila tak jsem si udelal testik s domenenim ze konecne neco budu vedet. Ale bohuzel negativni ☹obcas citim ze me pichne v podbrisku a mam velkou bolest prsou jsem i unavena ☹abych rekla pravdu na injekci k dr. se mi moc nechce pokud to do 14. dnu nedorazi pujdu se asi nejspis objednat a doufam ze budu mit dobrou zpravu , a bude potvrzeni ze jsem tehu 🙂Mohli by jste mi poradit kdybych k dr. se mela objednat jinak vsem dekuji za odpovedi ,a vsem maminkam preji aby se jim to tehulkovani povedlo .

lucipech
2. zář 2013

Ahoj, mám taky jeden podobný dotaz. Jsem 39 DC, menstruace nikde, už 7 den zpoždění. Testy negativní, naposledy jsem si dělala včera. Asi bych to brala jen jako nějakou poruchu, ale je mi pořád špatně hlavně ráno i k večeru, nechutenství a pocit na zvracení. Trochu mě pobolívá břicho jako před menstruací a bolí mě prsa. Dnes jsem volala k paní doktorce a jsem objednaná až na 18.9. bohužel má moc plno. Tak jsem z toho taková nesvá a nevím co se děje. S manželem se snažíme teprve 3 měsíce, antikoncepci neberu už půl roku. Myslíte, že může být těhotná i přes to, že testy jsou negativní? Díky za každou radu nebo zkušenost.

victory1
2. zář 2013

@lucipech Myslim, ze mozes, som toho zivym prikladom... 😉 Brala som antiko, dieta sme sice planovali, ale az o rok, mala som normalne menzes, ale prsia stale naliate, obcas ma pichlo tam dolu, ale neprikladala som tomu vyznam...potom som meskala asi 10 dni, testy ukazali "carecku", opakovane testy, zas len "carecku"...no a ked som prisla na gyndu, oznamili mi , ze som v stvrtom mesiaci. 😝
Dcerka je uplne v pohode a po porode som si dala zaviest vnutromaternicove teliesko...hormonalnym tabletkam a ani testom uz akosi neverim... 😠 A na druhej strane, raz sa gynekologicke nieco nezdalo /vraj to vyzera ako zacinajuce tehotenstvo/, zobrala mi krv, krv vykazovala mierne zvysene hodnoty HCG..a do dvoch dni som dostala menzes a normalny menzes, nebol to ziadny spontanny potrat......No, moja lekarka je zo mna uz chora... 😝
..ale vies, kazda sme ina, treba pockat na gynekologa... 😉

bambulkaaaa
3. zář 2013

Ahojte dievčatá 🙂 potrebovala by som vasu radu 🙂 verim ze mi niektorá z vás na to odpíše 🙂 po skonceni menstruacie , asi po tyzdni mi bolo vzdy tak zvlastne ... ked som cakala minuly mesiac menstruaciu, prisla ale skor a mala soma asi take 3 dni a potom som nemala a zase len trochu a tak .... no a po tejto zvlastnej menstruacii mi byva zle niekedy teraz, mam zavraty, hlava ma boli , chrbat, brucho a v podbrušku, som naladova a proste mam vsetky priznaky, len ta menstruacia ma dostala ... a test mi vysiel negativny ... no mam taky zvlastny pocit z toho... myslite si ze aj napriek vsetkemu by som mohla byt v tom? alebo cosa so mnou deje? dakujem velmi pekne

katulka89
12. zář 2013

ahojky mam problem delala jsem jsi test a byl pozitivní furt mi bylo blbe a i jsem zvracela šla jsem na gyndu a podle krve nejsem ale připadám jsi jak patrací balon mužu bejt tehotna je kref na 100pro -?

wannesa
16. zář 2013

Ahoj holky,
Pokud má těhu přijít tak příjde

verik2
17. zář 2013

@katulka89 ahoj ja to u Tynky taky měla.Jelikož zásadně ovuluji pred MS tak jsem byla na gynde kvůli bolesti prsou a ta, že tehu nejsem a ani krev nic a že mám na MS čekat,ta ovšem nikde cyklus mám pravidelný na hodiny...a kdyz jsem tam byla za 3 neděle s pozitivním testem,tak vyvavila oči,že když jsem tam byla prve tak jsem byla tak 3-4 tt a nikdo to nepoznal....no a teď kojim svoji rok a půl starou dcerku,před 14 dny jsme ma to skočili a ja dostala MS s denim zpožděním a měla jsem ji jen 3 dny.....byla jsem 2 x tehule a vždy jsem to na 3 dny ještě dostala a pak nic,tak taky.čekám....ovšem zda jsem těhotná tak jen 14 dní a u mě test vyjde pozitivní asi ax dyl...vždy mě ukázal 2 čárky v den očekávané další MS po ty 3 denní.Takže čekám a je to.dlouhy.I když mam myom,takže tehu rizikový a bylo me řečeno,zda chci mimi tak co nejdriv,pak už mě nenechá a my s pritelem ještě 3 chceme...ale jsem unavená,bolí mě podbrisek,furt jim ovoce a zeleninu,bolí mě hlava a mám bolavy prsa,ale to může být z toho,že mě jedno.malá včera prokousla.Tak uvidím budu se testovat a tobě drzim palecky...

verik2
17. zář 2013

@lucipech já bych řekla,že jsi.Pokud máš cyklus pravidelny...a mě občas test vyšel pozitivni az 4-5tt.Takže bud v klidu.

katulka89
18. zář 2013

veverk2 dekuju taky chceme miminko s přítelem a ja miluju deti dekuju za držení palečku a nejhorší je mimo dělohu to mnela kámoška ( a jak se mame

blackcat8885
18. zář 2013

Baby mrcha mešká 8dní,včera som robila test a bol negativny.Myslíte,že mám spraviť ešte jeden?Cez víkend som mala príznaky ako pred mrchou-bolesti brucha,krížov a teraz nič.

maki73
18. zář 2013

@blackcat8885 já bych byla klidná, mě vyšly první 3 negativní u malé, ačkoli mi ms meškala už 3 týdny, tak jsem se objednala k doktorovi a čekala jsem, že bude vyvolávačka, kámoška měla asi měsíc přede mnou, tak jsem si říkala hmm, asi nějaké blbé období, no doktor mi řekl, že jsem těhu. ačkoli test stejně negativní, ale malé už bylo srdíčko, byla jsem 8tt 🙂.

wildroses
18. zář 2013

ahojte, ja som si dnes robila test ale bol negativny, tak budem musiet tak ci tak pockat aspon do terminu menstruacie

sofi88
19. zář 2013

ahojte zienky, chcem sa opytat taku uplne hlupu otazku na ktoru mi je jasna odpoved, ale predsa... ked som na tehotenskom teste nasla uuuuuuplne slabulinkeho ducha a az po totalnom zaschnuti testu, tak asi nie je pozitivny, vsak???

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 intenzita zafarbenia druhej ciarky nerozhoduje, dolezite je ci tam je alebo nie, skus si test este zopakovat na druhy den najlepsie rano, drzim palce 🙂

sofi88
19. zář 2013

@wildroses dakujem, no ja to skusim az o par dni, predsa len na prvy pohlad vyzera negativne... toho ducha vidno len pri jasnom svetle a dobre zaostrenom zraku 😀 takze to beriem tak, ze nic... ale skusim este v nedelu a uvidim... ale dakujem 🙂 skor si myslim, ze som si ho tam len domyslela...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 a kedy mas dostat MS? ja som testovala vcera, vysiel snehobiely s jednou I

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru