Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

svoma
28. srp 2008

Nikusa to je zajímavé a zkoušela jsi různé značky?

sandrika
28. srp 2008

nikuša hm no mne u Lukáška ukázal, keď som bola tehotná 27 dní až na 40 DC myslím....
ale stalo sa dákej , že jej to nevyšlo ani z krvy...? Ja by som odprisahala, že somm tehu a vo štvrtok som bola na krvy, no a bo lvýsledok negatívny...vtedy u Lukyho v 5 tt mi zkrvy vyšlo, ale vraj tobola aj tak nízka hladina HCG...
a ešťe pri Lukym mi vyšiel ten test poz. až 8 v poradí a ja som vyskúšala hádam všetky....určite je najlepší mamatest...verify mi ukazuje falošné //

andykov
28. srp 2008

O negativním testu a těhotenství Vám můžu povídat. Poslední MS jsem měla 9.7. a test jsem si dělala 15. 8. už s více jak týdnem zpoždění a test byl negativní, ale MS dodnes nikde 😒 Od pondělí jsem strašně unavená, přestalo mi chutnat kafe a kouřit, mám chuť na zvláštní jídla, prsa se mi zvětšily o jedno číslo. Dneska mě kolegyně v práci donutily si udělat test a co myslíte? Tlustice vylítla okamžitě 🤐

etnicka
28. srp 2008

akinorev 84: Vtedy sme boli na svadobnej ceste, prvy test manzel kupil v lekarni v Rumunsku, znacku si vobec nepamatam, ale bol dost drahy (ten bol negativny) a druhy test sme kupili v Turecku v Tescu (ci co to bolo) za par susnov, no a ten bol pozitivny 🙂 (znacku si tiez nepamatam, bolo to po turecky 🙂)

nikusa9
28. srp 2008

svoma- ano rozne testy....no az na sone bola istota 😅 😅

sandrika
28. srp 2008

nikusa ahoj moja a čo krv???

hvezdicka05
31. srp 2008

Ahojky holky,moc vás prosím o názor,i když už mám 3kletého prcka tak teď nevím 😒 takže od začátku......29.7.08 jsem ukončila HA,9,11,14 jsem měla styk...ovu mi vyšla v rozmezí 14-20 podle nějakého výpočtu,pocitovala jsem bolesti v podbřišku nejdříve lehké a pak 16.17.a 18. šílené,takže asi ovu proběhla........no a MS jsem měla dostat 30.8. podle starého cyklu 28dní co jsem měla kdysi před braním HA...je zajímavé že v době ovu jsem měla testy pozitivní,asi 5testů různých značek,ale doktor říkal,že to mohlo být právě tou ovu,no a ted 4dny před MS pozitivní best2(citlivost20)minule mi u prcka vyšel pravdivě,a v den MS mamatest nic a den po očekávané MS pepíno z hypernovy jen stínek do limitu i dříve ale opravdu stínek ☹ je možné že pokud byla ovu později toho 17.18. jak mě to bolelo že je na test brzy?Díky moc za odpověď 🙂

sandrika
31. srp 2008

ja si mylsím, že môžeš byť tehu a bolo na test skoro ja som takto otehotnela hneď po vysadení hak

hvezdicka05
31. srp 2008

Sandri a kdy se ti objevily na testu //?a jaký test jsi měla??

ojo
2. zář 2008

Ahoj holky, prosím o radu, už druhý den mi nepřišla MS, i když jsem v neděli dost špinila, tak jsem si myslela, že se rozběhla, ale do večera špinění úplně vymizelo a teď poslední dva dny ani mikrošpinění....dneska jsem si změřila i BT a byla docela vysoká 37, normálně mám před ovulkou okolo 35,4...udělala jsem si tedy ráno test (mamatest) ale ten vyšel nezativní, ani náznak druhé / ☹ .... můžete mi poradiť, co si o tom myslíte? Díky

caruzo19
2. zář 2008

moze ist o uhniezdovanie vajicka a test moze byt negativny,lebo hladina hormonov este nestupla dostatocne,ta zacne stupat az po uhniezdeni.zopakuj test po 3 dnoch.a ked nie,zas po 3.mne v oboch tehotenstvach vysiel negativny test ked uz som bola tehotna 🙂

sandrika
2. zář 2008

hvezdicka mne test vyšiel až na 40 DPO 9 deň meškania - mamatest, modrá správa ...do týchto dvoch som siich robila 6 užneviem akých a a všetky nagatívne....
ojo veru moghlo ísť o uhniezďovanie radím zopakovať test za týždeň 😉

ojo
2. zář 2008

díky moc holky, doufám, že šlo o uhnizďování 🙂 😉 zkusím tedy znovu testnout po třech dnech 🙂

sandrika
2. zář 2008

ojo jy by som počkala tých 5 dní aby si nevyhadzovala korunky 😉

suzi81
2. zář 2008

Ahojte, je mozne ze pride ovulacia az na 20 den od zacatia poslednej menstruacie? Zhruba vtedy som uz predpokladala, ze mam po plodnych dnoch a mali sme nechraneny styk. dnes mi menstruacia meska uz asi 10 den, ale tehotensky test bol zatial negativny. Prsia ma vsak uz boli celych tych 10 dni meskania, obcas ma nad ranom pobolieva v podbrusku, ako keby som uz mala dostat a tieto posledne dve noci nemozem spavat a doobeda som strasne unavena. Od toho daneho nechranene styku ubehlo 20 dni, kedy by som si mala urobit tehotensky test a mohol by vyjst v pripade tehotnosti pozitivne?

sandrika
2. zář 2008

suzi ovu môže byť aj na 20 deň akeďžy bola tak neskoro tak počkaj ešťe 5 dní mne ukázal na 25 deň po styku a to mi vyšiel dosť neskoro, takže ak sitehu čo by si podľa toho čo píšeš mohla byť na 25 deň by titestuž určite ukázať mal,no najistejšia je krv.

suzi81
2. zář 2008

a z krvi sa to da zistit aj skor ako pred tym 25 dnom? Doktorka mi zoberie krv len tak na poziadanie, ked tam pridem?

ojo
2. zář 2008

suzi a ty sis ještě test nedělala? když si koupíš nějaký test, který má vysokou citlivost a použiješ ho na raní moč, tak si myslím, že by ti to mohl zjistit...

a myslím, že z krve se to dá poznat už dříve...ale to se musíš zeptat doktora, to s jistotou nevím....

ojo
2. zář 2008

sandri, tak to zkusím testnout až za těch 5 dní...jestli to do tý doby vydržím 😀 a jestli mi do tý doby nezačne MS 😅

suzi81
2. zář 2008

Testovala som sa, ale nie prvym rannym mocom a mala som taky test, kde su 2 v jednom baleni a stal 64 Sk. Tieto dva testiky mi vysli negativne, ale ktozvie mozno neboli moc kvalitne, ked boli take lacne. Kupim si nejaky drahsi test a vyskusam teda ten rynny moc a uvidim. Ale keby som bola tehotny, nebola by som proti 😉

shela
2. zář 2008

suzi81...a v kolky den si testovala? Mne pri malej vysli 3 testy negativne a to som bola mozno v 2-3 tt...teraz som si kupila asi ten isty test co ty a vysiel ihned pozitivny...vies nie je dolezite kolko ten test stoji ...poviem ti tie lacnejsie testy su este lepsie ako tie drahe..

suzi81
2. zář 2008

Testovala som cca 20 den od predpokladaneho oplodnenia. Je rozdiel, ci sa testuje prvy ranny moc, alebo v priebehu dna?

zuzip
2. zář 2008

aj ja som testovala a tie lacne testy dako nevychadzaju velmi dobre,
suzi zalezi od testu tie drahsie mozes podla mna testovat aj v priebehu celeho dna 😀

ojo
3. zář 2008

ahoj holky, tak dneska ráno jsem měla trochu krve, ale rozhodně to nebylo jako MS, protože teď už mám jen malinko špinění... 😒 tak já vůbec nevím, co si myslet...asi ještě počkám pár dní a když tak v pátek brnknu doktorce

sandrika
3. zář 2008

ojo tzoto v tehu býva že sem tam je v špinení aj krv

ojo
3. zář 2008

sandri, jen nevíml, jestli mám začít plašit, nebo počkat 😅 😕

barcule
4. zář 2008

Dobrý den, přečetla jsem tuto diskuzi celou a nedalo mi to, abych se s Vámi nepodělila i o mou zkušenost.
S manželem se již asi 7 měsíců snažíme o mimi (jedno už doma máme), poslední menzes 26.7., cyklus jsem měla naprosto pravidelný 28DC, takže jsem mršku čekala 23.8., ta ovšem nepřišla, bazální teplota cca 37,2 a tak už jsem se pomalu začala radovat, ovšem všechny testy negativní. Po 7 dnech meškání mi to bylo divné a šla jsem k dr. ten zjistil, že i přes moje všechny těhotenské příznaky (bolení břicha, zvýšená teplota,motání hlavy a i bělavý výtok..) těhotná nejsem. Píchl mi Agolutin a i přesto, že jsem i další dny byla přesvědčena, že těhotná jsem a jen to ještě není v krvi poznat, tak jsem to dnes 8 den po injekci dostala... 😢 .
Tím jsem jen chtěla říci, že psychika je "sviňa" a i já (což bych dříve nikdy nevěřila) jsem si dokázala vsugerovat těhotenské příznaky.

majandra
4. zář 2008

Ahojte, tak aj ja sa chcem podeliť o svoju skúsenosť. Minuly rok sme sa snažili tiež o babatko. Po vynechani antikoncepcie som nemohla dostať menzes a tak som navštívila gynekologičku a urobila mi krvne testy, a vyšlo mi, že mám nízku hladinu nejakého hormónu, nasadila mi lieky, aby som dostala mrchu. Pri tom sme sa mohli snazit o babo, dobrala som posledne balenie tych liekov a mrcha prisla a potom opat nic. Meskalo mi to 10 dni, isla som k svojej gynekologicke a ta povedala, ze tehotna nie som a tak som dostala Agolutin, ani po Agolutine nic neprislo, len bolesti v podbrusku a prsnikoch. Urobila som si test a ten bol negativny, po 14.tich dnoch som opat isla ku gynekologicke a ta potvrdila, ze som tehotna. Lenze za par tyzdnov som potratila. A chcem povedat, ze netreba hned ist k lekarovi, ta psychika je svina.

ojo
4. zář 2008

barcule...jojo psychika dělá hodně...já jsem teda zatím furt v poho 🙂 ....nijak se nestresuju a MS jsem teda očekávala pořád, tak se ani k tomu, že jsem těhotná neupínám.... teplotu mám teda vyšší kolem 37, ale těhotenské příznaky nijak nepozoruji...blbě mi neni a v podbřišku sem tam píchne, ale tak to neberu jako příznak a prsa teda taky sem tam zabolí, ale taky to nijak nehrotím.... 🙂

no nic...asi zkusím zítra testnou a i když bude negativní, tak testnu ještě v pondělí a když i ten bude negativní, tak hned zavolam doktorce a zeptám se co a jak....já jsem po vysazení HA měla MS jako hodinky a tohle se mi stalo poprvý, že mi to mešká....

sandrika
4. zář 2008

ojo ja simyslím,že zajtra ti už ukáže // , budem držať palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru