Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

biba12
4. kvě 2008

Ja som si si robila test tyzdne predtym ako som mala dostat menstruciu, taky ten, co sa moze robit aj v strede cyklu. RObila som si ho preto,lebo som mala oslavu svojej 30-tky a chcela som vediet, ci mozem veselo pit. Jeden vysiel cisty/cize nic/ a ten druhy negativny. Tak som sa spokojne opila. O tyzden v den, ked som mala dostat menzes som si spravila test c.3 a vysiel pozitivny. Tak ma skoro trafilo. Najprv od radosti a potom, ked som si spomenula na tu opicu a co som vsetko popila... Alen Andrejko je krasny, zdravy a veeeeeeelmi aktivne dieta..

nasticka
4. kvě 2008

já jsem měla 5 negativních testů v rozmezí 14 dnů a nakonec ten šestý byl tak jasně pozitivní, že jsem tomu ani nevěřila.... a těhu jsem byla 4 týdny, nejlepší je nechat si to potvrdit od Dr. a ne se nervovat s negativníma testama 😖

zabza9
4. kvě 2008

Biba dokud nejni mimčo spojený s tělem placentou, nemělo by to pití vadit 😉 A jak je vidět, Andrejkovi to prospělo 😀
Nasti já jsem testovala 2x, dneska hlavně proto, abych zítra u Dr nevypadala jako pako 😀 😀 Ale negativní, tak uvidim, co mi řekne. Ale na těhu to bohužel moc nevidim 😒

tonicka
4. kvě 2008

Kočky, mne vyslo 5 testov negativne... az 6 bol // v 8tt 😀 A na dovci 2 t predtým som pivkovala 🙂

zabza9
4. kvě 2008

Toni a holky, jste pro mě naděje 🙂 Dnes bych měla být podle ms 6+4tt, přijde mi to, že by tt měl něco ukázat. No zítra uvidim no... 😅

lavazzza
4. kvě 2008

Holky já jsem to blbě spočítala dnes jsem 12DPO,přesto je brzy?

jmisa
4. kvě 2008

Zabza, aha 🙂 Já si říkala, že mi Tvůj nick nic neříká 🙂

Lavazzza, někdo má 12DPO náznak čárky, ale to jsou spíš výjimky, lepší je to fakt až tak 16DPO.

syrael
5. kvě 2008

zabza9, ja byla pred třydnem na gynde a pravila, ze vidi v deloze pocinajici tehotenstvi, ale mame cekat dalsi tyden. Zitra je to tyden a ja mam porad vsechny testy negativni ☹
tonicka, tak ze by mi taky svitla nadeje, kdyz te tak ctu?

ivanalysonkova
5. kvě 2008

ahoj holky, já už meškám 3 týdny. Testy mám pořád negativní, teplota 36,9-37,0. Vysoká sliznice. Dr. minulý týden nic neviděl a tak mi píchl Agolutin. Řekl, že když to do týdne nedostanu, mám zase dorazit. Takže se k němu chystám zítra ráno. Tak jsem zvědavá.

jmisa
5. kvě 2008

Ivano, a krev Ti nebrali?

ivanalysonkova
5. kvě 2008

jmisa: ne, nebrali. Ale zítra si ji už nechám vzít.

jmisa
5. kvě 2008

Tak držím palce, aby byl test pozitivní 🙂

ivanalysonkova
5. kvě 2008

jmisa: díky, ale už si moc nadějí nedávám. Ať nejsem zase zklamaná ☹

jmisa
5. kvě 2008

To chápu.

hanybany
5. kvě 2008

Ahoj holky, mám dotaz: kolikátý den po nydorazení MS se tak ukážou //????Vím, že je to asi individuální?Ale jsem zmatená 😀 Díky za odpověď 🙂

syrael
5. kvě 2008

hanybany, to tu prave resime a taky jsme z toho dost mimo...Kdyz uz clovek mysli ze vi jak na to z minulyho tehotenstvi, najednou zjisti, ze je vedle jak ta jedle 😉

jmisa
5. kvě 2008

Hanybany, ono je podstatná ovulace nikoli termín menses, počítala bych tak 16 den po ovulaci, to už by tam mělo něco být, ale jsou holky, co tam nic nemaj a přesto jsou těhu.

zabza9
5. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Syrael tak vidíš, hlavní je, co řekne Dr a ne testy 😉
Já těhu nejsem, Dr uzt nic neviděl, děloha čistá, mimís je prý vidět až od 5tt. No a krev taky negativní 😒
Ale nic mi nedal, čekala jsem aspoň vyvolávačku, ale prý počkáme na zbylý testy z krve za 14 dní a domluvíme se... 😝

hanybany
5. kvě 2008

syrael-u mě by to bylo se značkou "neplánovaně" 🙂
jmisa- já jsem nic neplánovala, neměřila, netušila 😀 😀 😀 Beru normálně HA a najednou nic 😀 😀 Ted mám ještě 3 dny vynechávat HA a pak mám najet další plato. Jestli se mrcha nedostaví, už si brát nebudu a počkáme si 😉
Teď se zeptám asi blbě, ale...jak se pozná ovulace, když beru HA? Já myslela, že jí právě brání 😒
Víte, mě spíš děsí, že beru normálka HA...Alkohol na čarodějnice, sem tam cigárko....Ted na to nemám ani pomyšlení 😀 Bolí mě podbřišek. Je mi jako na čůrání 😅 a nic 🙂 Třeba už fakt blbnu.
Manžílek už plaší taky 😕 😀 ale je v pohodě.... 😎 😉

jmisa
5. kvě 2008

Hany, aha, to jsem nevěděla, že bereš HAK.

jerryjanka
5. kvě 2008

hany ked berieš HA a nevynechavaš tak ovulacia nenastáva ani menštruácia ako taká - ako krvacanie ano ale je to len pseudomenštruácia 😉

hanybany
6. kvě 2008

jerryjanka: dík za info. Poplach je za námi 🙂
Na podzim vysazuji HA a pak to bude teprve adrenalin 😀
Mějte se tu krásně 🙂 a ať všechno dobře dopadne 😉

jansinka
6. kvě 2008

Syrael, právě jsem se vrátila od lékaře. Je pravda, že jsem to čekala, ale člověk stejnak ve skrytu duše doufá....No prostě mi řekl, že ačkoliv jsou příznaky zřetelné, má děloha těhotná není. Takže nic, prostě nula. Vyšetřil mi prsa, bylo mu divné to kolostrum a v souvislosti s tím mluvil o poruše a hypotalamu....odebral mi krev a prý se ozve, kdyby bylo něco v nepořádku. ...no samé dobré zprávy,co ti budu povídat.
Jak ty?Kdy jdeš na kontrolu??
ps:díky za podporu!!!
Takže vzkaz pro všechny-nenechte se zmást tzv. "nejasnými příznaky těhotenství", já jich měla hromadu a dokonce se i začala zvětšovat děloha a přesto nic. Vsadila bych ode dneška jen na vyš.u doktora a krevní testy!!!!!

lavazzza
6. kvě 2008

jansinka to je mi líto,já to čekám zítra 😠 ale čekám to tak snad mě to nepoloží.

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

kasami
6. kvě 2008

Ahojte, chcem sa s vami podelit s mojou skusenostou
moje prve tehu bolo jasne aj testom aj utv asi v 5 az 6tt
ale teraz ....
posledny MS som mala 23.3. robila som si test z ranneho mocu (citlivost 10) 24.4. a nic ...dalsi az 30.4. a iba tienik, dalsi 4.5. mi vysiel krasne //. 5.5.som isla k dokimu, spravil mi utz a povedal, ze sliznica je zvacsana, ale babo nevidi ... vzal mi krv, dnesne vysledky = podla krvi som tehu, ale lekar mi povedal, ze ked nic nevidi, moze to byt aj mimomaternicove tehotenstvo a mam prist v piatok este na sono. Tak mam depku a neviem sa dockat piatku ...

adelin
6. kvě 2008

Já měla test pořád negativní a těhotná jsem byla.

syrael
7. kvě 2008

Tak ja mela ty testy negativni, protoze se to nevyvijelo spravne. Uz jsem pomv yvolavacce...Zacinam zase duverovat testum. Zlomte vaz, holky!

modra_kobylka
7. kvě 2008

kámošce nepřišli na těhotenství doktoři až do 3. měsíce, tedy do toho 12.-13. týdne. Menzes nula. Test přitom negativní. Test z krve v labině negativní. Sono negativní. Kamoska tvrdila, ze je v tom a injekci nechce. Uhádala to. Má teď čtyřleté dítě. Krásné. 🙂

jansinka
8. kvě 2008

Syrael,to mě mrzí. Ale na druhou stranu,dobře že se na to přišlo,že se nevyvíjí správně. Každopádně neztrácej hlavu, určitě se vám to povede!!!!!Je důležitý myslet pozitivně!!! 😉 Držím palce!!

ivanalysonkova
9. kvě 2008

ahoj holky, tak já už jsem po vynechání 24 dní, testy nic, na utz není nic vidět, jen vysoká sliznice. Dr. mi řekl, že to těhotenství asi nebude. Před týdnem jsem dostala vyvolávačku, po týdnu nic, tak jsem šla na další (dvojitou dávku) a MS by prý měla přijít do 5 dnů, dneska je to 4.den a zatím nic, ani nešpiním. Včera večer mě začaly bolet prsa,což přetrvává. Tak už to vydržím do příštího čtvrtka (kdybych to nedostala), protože jdeme do CRM Zlín.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru