Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

bobikkjana
29. črc 2012

Ahojky mám taky dotaz, jsem 44 DC a MS nikde ...dělala jsem si i 2 testy a byly sněhobílé, ale roste mi bříško a cítím pohyby (už jsem jednou těhotná byla, takže si myslím, že je poznám 😒 )
Snažíme se už od února, kdy jsem skončila s HA aplikovanou do svalu. Menstruaci jsem nedostala až do května, kdy mi gynekolog po telefonu doporučil nasadit Lindynette (HA) na jeden měsíc (měla jsem ho doma, protože jsem ho dřív užívala. Těh. test jsem měla před nasazením negativní. Po dobrání HA se dostavila MS, ale teď na ní marně čekám a opravdu se mi zdá že cítím pohyby abříško mi taky trošku roste... poradíte někdo??? Děkuju

lucia2505
29. črc 2012

@bobikkjana Ahoj, keby si cítila pohyby mimina a rástlo by ti brucho, tak by to znamenalo, že si už minimálne v štvrtom mesiaci...a testy negatívne, tak to je čudné. A prečo nejdeš na ultrazvuk???

bobikkjana
29. črc 2012

no já mám gynekologa 70km daleko, ale každopádně mu zítra zavolaám a uvidíme ...

camelinka
29. črc 2012

@bobikkjana bohuzel pochybuju ze citite tak brzo pohyby, spis to bude neco jinyho, kazdopadne tady vam nekdo tezko poradi neco jinyho nez abyste sla na gyndu 😅

bolekat
29. črc 2012

@bobikkjana pochybuju, ze se jedna o pohyby, v takhle casnem tehotenstvi je to dokonce vyloucene - ted by se plod sotva implantoval, do svalove soustavy a tudiz pohybu je jeste dost daleko!

bobikkjana
29. črc 2012

@bolekat
@camelinka no já vím že v prvním ani v druhém měsíci pohyby cítit nejsou, já si nemyslím, že bych byla v prvním trimestru. Myslím, že tu MS jsem dostala jen díky těm hormonům, co jsem najednou začala brát. Nevím, ale myslím, že i u těhotné ženy by dávka hormonů mohla vyvolat MS ... Ale protože to nevím, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím nemá někdo zkušenost

bobikkjana
29. črc 2012

A taky si nemyslím, že by to byly větry, ty by mě přece nekopaly do žaludku 😒

bolekat
29. črc 2012

@bobikkjana jak to popisujes tak zpozdeni je spis navrub nepravidelne menstruace, kdyz se ti cyklus obnovil az v kvetnu - ale neni nic jednodussiho nez navsteva gynekologa.

bolekat
29. črc 2012

@bobikkjana no ono te ani dite nekope do zaludku.

bobikkjana
29. črc 2012

@bolekat no mě tam teda Terezka kopala... a teda dost často

bolekat
29. črc 2012

@bobikkjana tak se koukni na anatomii - dite je v deloze, ta je napred v male panvi, pak roste, ale nikdy nikdy nekope do zaludku - jsou to prenesene vjemy, ktere se pres organy prenaseji dutinou brisni a tobe se muze zdat, ze to je jako do zaludku..

vera_vila
29. črc 2012

@bobikkjana 44 DC si myslím, že fakt ještě pohyby cítit nemůžeš... i podruhé a víceré těhotná žena cítí pohyby nejdřív tak v 16tt (spíš takové bublinky)... Spíš se ti rozházel tou HA cyklus... Zajdi si k dr., píchne Ti vyvolávačku, nebo zjistí, kde je problém... Ale těhu to podle mě nebude...

bobikkjana
29. črc 2012

@vera_vila ježíš holky já nejsem hloupá a vím že 44dc nemůžu cítit pohyby ☹ ach jo no tak se omlouvám, že otravuju, ale prostě jsem jen chtěla vědět jestli je možné vyvolat podáním hormonů v těhotenství krvácení...
@bolekat chápu anatomii chodila jsem na zdrávku... 😖 ale pochybuju, že prdy se přenesou až pod žaludek a tam mě začnou kopat tak, že se mi tam dělá bublinka 🙄 to by mě pak asi dole roztrhlo tohle 🙂 a nestalo se už to trvá týden 🙂
takže ještě jednou promiňte, že otravuju 😉

vera_vila
29. črc 2012

@bobikkjana nejde o to, že by jsi otravovala, ale jak píšeš, chodila jsi na zdrávku, jedno těhu máš za sebou, tak víš, jak to probíhá... hormony možná krvácení vyvovat můžou, ale pokud jsou testy sněhobílé, tak ve 44DC je tam fakt hrozně malá šance, že bys mohla být těhu... Spíš tě něco nadýmá, bublinky ve střevech se klidně můžou "odrazit" na žaludku... Já měla jednu chvíli taky takový pocit, že se mi začalo nadouvat břicho, že třeba můžu být těhu, ale sněhobílé testy mě vyvedly z omylu a kamarádka zdravotní sestra mi řekla, že to mohla být klidně zácpa nebo zaražené větry...

bobikkjana
29. črc 2012

no právě že vím jak to probíhá.. a vím jak vypadaly pohyby 😒 Dneska tu byla kámoška a taky ten pohyb na břiše viděla.. no nic uvidíme co mi zítra řekne doktor po telefonu a jak pak dopadne kontrola

strawberry17
29. črc 2012

keby boli uz pohyby, tak by predsa tehu testy neboli snehobiele, ci? 😕

vera_vila
29. črc 2012

@bobikkjana asi vetřelec 🙂

boska79
29. črc 2012

To uz co za haluz toto? Doktor cez mobil... A votrelec v bruchu :D jezisi baby stop, zoberu nam rovnopravnost

michallina
29. črc 2012

Myslim, ze HA moze vyvolat krvacanie aj v tehotenstve, ak citis pohyby a narastlo ti brusko, kludne uz moze ist o 16tt pripadne i neskorsi tyzden. A vtedy uz tehotensky test neukaze objektívny vysledok, pretoze HCG hormon je dostatocne vysoky iba do 12tt. To znamena ze si mohla byt tehotna uz pred tym ako si brala HA. A teraz uz naozaj moze ist aj o 2.trimester. Vela stastia 🙂

timuss
31. črc 2012

tiež si myslím, že sa môže stať, že si vlastne už vtedy, keď si začala brať HA si bola tehotná...a teda už teraz môžeš cítiť pohyby...takže návšteva lekára je nutná 🙂 ale je možné aj to, že tak strašne túžiš po bábätku, že "cítiš" pohyby 😖 vlastne chceš ich cítiť 😖 ...každopádne...daj potom vedieť ako to dopadlo, som zvedavá 😅

alzbeta.hod
12. srp 2012

ahojky holky též se dovoluji připojit. Mám nepravidelné cykli ale max. spoždění jsme měla 2 týdny. Víc nikdy. Dneska je to už déle a stále MS nikde. Už přes týden cítím podbřišek někdy tak že jsem přesvěčená že do rána MS dorazí ale zatím nic. I přes to včera test negativní. Můžu ještě stále věřit na //?

terezet
13. srp 2012

@alzbeta.hod ahoj, úplně poradit ti nemůžu, ale jsem na tom podobně - já mám zase cykly dlouhé - kolem 34 dnů, dnes jsem 39. den, MS nikde, prsa jakoby plná, nafouklá (to jsem nikdy nezažila), před týdnem jsem měla pár dnů vždycky píchání v podbřišku, od té doby se cítím jako nafouklá, není samozřejmě nic vidět, ale cítím se tak, dnes je to 15DPO a testovala jsem a test negativní☹ taky pořád doufám...

ireeeeen
13. srp 2012

Pořád mi vycházel negativní test, měla jsem pocit, že to je hloupost až jsem šla na krev a dneska mi z toho negativního testu doma běhá 4 letá dcera.

alzbeta.hod
13. srp 2012

@terezet no jsem na tom stejně... taky si připadám jak se silikonama :D dneska jsem si byla MS naprosto jistá ale nic nepřišlo.

terezet
13. srp 2012

@alzbeta.hod já jsem MS očekávala tak minulý týden, teď už po těch pocitech a tak myslím, že ani nepřijde... hlavně doufám!!! uvidíme!!!

pincola
13. srp 2012

@alzbeta.hod
@terezet Holky mě se to stalo a těhotná jsem. Testy vycházely negativní ještě 36 DC! A těhotná jsem byla. Takž eklidně ještě doufejte🙂

alzbeta.hod
13. srp 2012

@terezet a testík?
@pincola a byl někdy test pozitivní?
ale jinak holky, moje známe kamarádky mě ženou na gyndu že to není normální ale mě to normální příjde při mých cyklech 30-42dní.

moni244
13. srp 2012

tak mne sa to nestalo, ale švagrinej áno, robila si ich viacej a všetky negatívne a tohto roku bude mať ich dcérka 2 roka :D takže možné to je

bubu4125
13. srp 2012

ahojte! riešim ten istý problém! 31DC ms nikde a test negatívny! pri poslednom styku s priateľom som si našla ružovučký fliačik, tak som si myslela, že sme ms dopomohli, no stále nič!
beriem HAK... mne ms chodí skoro na hodinu presne a vedela som, že akonáhle mi len deň mešká ms, tak som tehu...prešla som si to už 3x...a posledný styk pri ktorom sa to reálne mohlo ,,pošmyknúť,, sme mali 31.7....

terezet
13. srp 2012

@alzbeta.hod dnes jsem si ho dělala a negativní...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru