Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zucha
5. srp 2008

ja ked som bola uz v 4.tt, tak mi test nic neukazal

mareklucka
5. srp 2008

heri a koľko Ti mešká?

heri
5. srp 2008

mareklucka práveže mi ešte ani nemešká, mám ju dostať až vo štvrtok.... robila som si ale ten test co to vraj spozná už piaty deň po oplodnení, ale nejako tomu neverím. minulý mesiac mi mrcha meškala 11 dní a napriek tomu nic, aj tak som ju nakoniec dostala ☹ taká som bola sklamaná.

mareklucka
5. srp 2008

heri netestuj skor ako máš dostať.Aj ja som sa už takto párkrát sklamala a po tejto skusenosti testom veľmi neverím 😔 Hlavne sa teraz ukľudni... 😉

sandrika
5. srp 2008

mne tiež v 4 tt test nukázal ažna konci 5tt

lucija
5. srp 2008

Heri, jsem na tom úúúúúúúúúúúúúplně stejně jako Ty. Stejné testy, stejný počet testů a taky čekám MS ve čtvrtek. A taky jsem ten první měla slabounkej a další dva nic ☹ . Tak teď už jen čekám 😉

sandrika
5. srp 2008

lucija a ty chceš tak rýchlo druhé miminko???Kedy si dostala menzes ja ešťe stále nemám...

svoma
5. srp 2008

Ahojky Heri,podle mého by sis měla test dělat nejdřív v ten čtvrtek. Přeju ti,ať to vyjde a objevíš dvě čárky. 🙂

petra2505
5. srp 2008

moze byt podla vas v den meskania menzesu negativny test spolahlivy(robila som ho naobed)?Alebo je lepsie robit ho rano?

svoma
5. srp 2008

Všude píšou,že nejvyšší hladina HCG je ráno,ale na testu máš napsáno,kdy je nejvhodnější ho dělat.Na některých píšou během celého dne. Já měla pár dní po meškání ms na testu slaboulinkou druhou čárečku a když mi druhý den test dělala dr.,tak tam byla jen jedna čárka,ale těhotná jsem stejně byla.

monkula
5. srp 2008

Heri, mne pri druhom tehu ukázal test jednu čiarku, napriek zjavným príznakom..
Poto msom sa dočítala, že ak má žena v čase testovanie zapálený močový mechúr, čo som vtedy maal ,test je nepoľahlivý.. tak som si dva týždne po prvom urobila druhý test a tam na mňa kričali dve tučné čiarky 😀

sandrika
5. srp 2008

petra je ho lepšie robiť ráno, ale aj naobed ti ukáže. Mne v deňmeškania neukázal až keď mi meškala 9 dní

usatica
6. srp 2008

no aj ja sa pridavam k tym, ktore su presvedcene, ze su tehotne, a tie testy nefunguju 😎
Meska mi 6 dni, a vcera vecer test bol negativny, hoci na nom bola napisana citlivost uz 10mlU/mol ... :( Brusko ma pobolieva uz od nedele, mam pocit, ze mi kazdy dnom uz pride menzes a nic. Je pobolievanie bruska bezny priznak tehotnosti? ALebo si len namyslam?

esuska
8. srp 2008

Ahoj,

taky me to trapi, že jsem netrpeliva. Mam 4 až 5 dni po vynechani menses, dělala jsem si dnes test a negativni, přitom si myslim, že těhu jsem, cyklus mam pravidelny, prsa citlivější. Včera jsem byla u gyndařky a řekla jsem jí, že si myslím, že jsem těhu a ona na to, že je ještě mooooc brzy na to něco zjistit jak podle pohmatu tak podle UTZ. Ach bože a navic dnes ten negativní test. Doufám, že si nedělám plané naděje. Držím všem co chtějí otěhotnět, jsou nedočkavé a tak moc moc palce.

svoma
9. srp 2008

Esuska a vzala ti krev na HCG?

esuska
10. srp 2008

svoma,tak mám po naději, včera úplně už nečekaně, menses silný jako hrom, takže ani si nemůžu myslet že je to špinění. Ach jo, mě nikdy nic nevyjde. ☹

sandrika
10. srp 2008

eruska neboj ja si myslím že si tehu držkaj sa

adushka
10. srp 2008

Ahoj dievcata. Ja by som sa k Vam rada pridala ..mam jednu otazocku. S manzelom sa pokusame otehotniet, minuly mesiac sme sa "pokusali" pocas plodnych dni ..mrchu som mala dostat 1.8. a uz mi 10dni teda meska, tehotensky test ..teda, robila som si uz 2 mi ukazali, ze tehu nie som... Myslite, ze je normalne, ze test by mi po 10dnoch meskania neukazal dve ciarky?Mozem byt tehotna? ...a viete co? ..uz 4den sa mi nenormalne stale chce cikat ..ale nenormalne. Dakujem za rady a odpovede vopred.

linka
10. srp 2008

Ahojte zienky 🙂
co si myslite o tom,som 26dc a teraz som bola na wc a mala som na papieri zlty husty hlien,nechce sa mi verit,zeby to mohla byt prichadzajuca mrcha,o babo sa snazime dva roky,velmi by som si priala byt tehotna a prsia ma bolia tak trochu inak a brucho ani nevravim,ako na mrchu... 😖

linka
10. srp 2008

od ovulky...

linka
10. srp 2008

aduska mojej kamaratke sa ukazal pozitivny test po 14 dnoch... 😉

adushka
10. srp 2008

Dufam, ze mas pravdu ..aj my sa uz 2 rok snazime o babo a nic.. ja uz som z toho hotova. Tak moc tuzim po babätku. Tak velmi teraz dufam, ze konecne sa nam to podarilo. Len nerozumiem tomu mojmu "cikaniu" ..rano kazde 2minuty sedim na wc, co furt cikam a vecer to iste...nechapem

linka
10. srp 2008

mne minuly mesiac meskala 6 dni,boli aj nejake priznaky,aj caste mocenie,ale nakoniec prisla 😒

adushka
10. srp 2008

dufam, ze nedojde ..nemam ani pocit, ze by mala mrcha prist ..snazili sme sa pocas plodnych dni ..taaaakze sa modlim, aby dalsi test vysiel pozitivny. 😵

linka
10. srp 2008

drzim ti prsty,nech je to tehu 😉

adushka
10. srp 2008

a ja drzim palce tebe .. 🙂 ..ved sme na tom rovnako, snazilky.

sandrika
10. srp 2008

aduschka no na 10 deňby ti už ukázať mal kup si mamatest to je najlepší mne ukázal na 9 deň meškania, ale u každej je to iné poznám babu čo jej neukázal ani v 2 mesiaci chojkaj radčšej na gyndu na krvičku máš istotu

adushka
10. srp 2008

No,zajtra si skocim kupit dalsi testik a dam vediet. Tak moc by som si to zelala. Hrozne s manzelom tuzime po miminku...

adushka
10. srp 2008

A ozaj ..viem, ze medzi prve tehotenske priznaky patri bolenie prs, ale mna nebolia ..akurat tak asi tyzden dozadu som mala strasne citlive bradavky ..myslis, ze aj tak by som mohla byt predsa tehotna?

brygit81
11. srp 2008

ahoj,mam tři děti,ted nejaky miěsic jem špatné,boli me prsa a nekdy točí v hlavě,myslela jsem že zase jsem těhotna,udělala jsem si asi 5 testu a nic,jsou negativni,nechala jsem se vyšetřit taky nic,na ulrazvuku neni nic vidět,nevim,znam ten pocit moc dobře,tak vsadila bych se ze jsem těhotna,je to třeba možne ze to ještě brzo,a doktor to nepozna,na krev jsem ještě nešla,nevim,muže mi někdo poradit,hrozně se citim!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru