Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

acinka83
6. led 2014

@verik2 tak to jsem nevěděla. Ale mám ji už tak 10 den, což u mě fakt není normální. Vždy říkám,že mám rýmu, jen když brečím 😀 No necháme se překvapit. A tobě dodatečně gratuluji k těhu 🙂

verik2
6. led 2014

nemoci ji zvednou lehce...no já s tím počítám,že to potvrdí.Až se sama tomu divím,že se zadarilo,když mi bylo řečeno,že jsem neplodna....jsem asi fakt moc chytlava.A nebo dokud jsem kojila aspoň 2x za noc,tak se nedařilo a když se to stáhlo na 1 kojení tak bum.No uverim až uvidím ultrazvuk.Ale když vyšel pozitivní i ten digitální test...už po minutě,že těhotná jsem,tak to asi bude pravda..no ve středu zkusím zavolat na gyndu a snad mě vezme.Abych věděla co a jak.

acinka83
7. led 2014

Tak dnešní testík nic neukázal ☹ Včera celé odpoledne křeče v podbřišku, stejné jako když to právě dostanu a MS nikde. Nikdy mě břicho před příchodem MS nebolí, začne až když to dostanu. Tohle bylo poprvé. myslela jsem že už, pořád jsem chodila pro jistotu na záchod a nic. A dnešní BT 37,5 . Ještě vyšší než v předcházejících dnech. Už se v tom svém těle asi fakt nevyznám.

peslik
7. led 2014

Ahoj holky mam dotaz ms jsem měla dostat 5 a nedošla, 6 jsem si dělala test a negativní. Bolí mě v podbříšku jako bych to měla dostat ale nic... místo toho mam pruhledny výtok...tak fakt nevím .. stalo se vam to některe myslíte že na test je ještě brzo

acinka83
7. led 2014

@peslik Ahoj, tak jsem na tom podobně jako ty - ve fázi vyčkávání. Pokud jsi měla ovulku později, tak je možné že se to ještě neukázalo. Zkus testík třeba zase za dva dny a uvidíš. Přeju ti, aby jsi našla vytoužené dvě // 🙂

stritecek
7. led 2014

@verik2 ahojky. ďakujem za podporu 🙂 snáď to brzo dopadne. tabletky neberiem od mája, ale snažiť sme sa začali od septembra. myslím, že tentokrát to nedopadne, tiež nemám žiadne príznaky, prsia ma nebolia, žiadne rozžiarené oči a podobne 🙂 len ten moj ma furt presviedča, že som naňho nejaká roznežnená, že to budú určite tehotenské prejavy 😀 žiaden pozitívny test ešte nevidel, ale už sníva vo veľkom.
Ja to teda tak ružovo ako on nevidím, myslím, že tentokrát to ešte neklapne...tak hlavne už čakám, nech sa mi mrcha spustí poriadne, aby sme sa na to mohli vrhnúť vo veľkom 🙂 pretože posle tri dni zo mňa každý deň vypadnú doslova dve kvapky a to je všetko...a žiaden test pozitívny- alebo aspoň duchový- nebol. uvidíme, čo povie Mudr., ak sa to do piatku nezmení.
čítala som si Tvoje príspevky, budem držať palce, nech Ti to všetko dobre pokračuje. ja som mala tiež myóm- ale tak pred 6timi rokmi- to bolo u doktora na Slovensku, a keď som uňho bola za pol roka na kontrole povedal, že sa mi vstrebal, že tam nič nevidí. A u doktorky v Čechách mi nič nehovorila, že by tam bolo špatne. Tak snáď sa to nezmenilo.

stritecek
7. led 2014

@mishelita 🙂, ja žiadne prejavy nepociťujem. U mňa to pravdepodobne tak aktuálne nebude. Uvidím, čo zistím v piatok, ak sa mi dovtedy menzes nepustí vo veľkom.

verik2
8. led 2014

@stritecek aha,tak to jo.Jsem zvědavá no dneska zkusím zavolat na tu gyndu a snad mě vezme bez objednání.Ale potvrdit by to měl,3 pozitivní testy a myom ho falešně pozitivní neudělá,už jsem jich dělala dost.Tak jednou se zadari a prášky přestanou fungovat.Přeji ti ať se dockas.Já si užiju poslední mimi,víc už nechci.4. už by bylo moc.

cervenakarkulka
8. led 2014

tak holky, dneska musím říct, že mi bylo fakt super blivno. Od dopoledne mě bolel žaludek, a odpoledne po obědě jsem se jen předklonila a dost se mi zvedl žaludek. Zítra mě čeká ultrazvuk, tak jestli tam nebude fazole, tak je moje tělo dobrá herečka.

verik2
8. led 2014

@cervenakarkulka no uvidíš,já byla na gynde dnes.potvrzena gravidita 4-5 tt,doktor absolutně nechápal,jak je možný,že jsem těhotná.😀 tak ti držím palecky.

cervenakarkulka
8. led 2014

@verik2 no jo, jenže ty máš pozitivní testy, to já nemám :( takže já se zítřka na jednu stranu bojím a na druhou stranu už chci vědět, jak to je. Ale moc gratuluji!!!! Jupíííí, mimísek 🙂))

cervenakarkulka
8. led 2014

@verik2 a mimi ti potvrdil z ultrazvuku? Je vubec mozne, aby doktor poznal mimi bez ultrazvuku? V pocatku asi ne, ne?

stritecek
8. led 2014

@verik2 paráda 🙂

1marianna21
8. led 2014

Mne sa to stali..10testov negativnych nakoniec som aj tak išla doktorovi a ten mi povedal, že som v 6tt 😀

mishelita
8. led 2014

@stritecek tak kontrolu som musela zrusit, mrcha prisla. joj a este som sa aj s manzelom pochytila. asi to treba fakt vypustit z hlavy, len ked sa mi to moc nedari. Uz som si robila nadeje, lebo mi meskali dva tyzdne. Ale tebe drzim palce nech ti to klapne a daj potom vediet, ze co a ako.
@verik2 gratulujem a drzim palce nech sa vsetko prebieha v poriadku

nikol666
8. led 2014

Ahojte potrebujem poradit meska mi to uz 12 dni robila som si dva testy a boli negativne posledny som si robila 3.1 boli ma trochu stred podbruska ale nie je to taka bolest ako ked prichadza menzes skor take jemne akoby steklenie posledny menzes bol 27.11 nikdy mi takto nemeskali maximalne dva dni dnes som si merala bazalnu bola 36.7 takze neviem vyzera to nadejne nemam ziadne zvlastne priznaky mozno sa trochu citim malatnejsie ale bolesti prs ani zle mi nie je je mozne ze by som bola tehotna a tehotensky test mi este nezanamenal dostatocnu hladinu hcg v moci?

verik2
8. led 2014

@cervenakarkulka je už při vyšetření říkal,že mám zvetsenou delohu a na ultrazvuku malinká fazolka..ale buď v klidu segra šla od gyndy,potvrzeno 7 ty a udělala test a negativní.Takže stát se to může,držím palecky

verik2
8. led 2014

@nikol666 Ahoj já měla menzea naposled 25.11 a dnes potvrzena začínají gravidita,ale testy jsem teda kupodivu měla pozitivní od 28.12 a dneska jsem 4-5 tt a to u dcery mě vyšel pozitivní test až v 7 týdnu a to už jsem měsíc říkala,že to není možný,že musím být těhotná...takže chce to čas a nebo zajít na gyndu...pokud by jsi těhotná byla a oni ti dali vyvovalacku,tak to po ní nedostanes,ba naopak pomůže udržet těhotenství 😀

nikol666
8. led 2014

nooza jtra idem ku gynekologovi tak som velmi zvedava ci uz bude nieco vidiet ale on uz aj podla hmatu by mal vediet ze tam nieco je vsak? som velmi nedockava velmi v to dufam 🙂

verik2
9. led 2014

@nikol666 no jo menzes jsi měla stejně a já i když stále kojim,postupně odstavuju,tak říkal,že ta deloha je dost velká a pak i ta fazole na ultrazvuku.Hlavně to vyšetření fakt bolelo,mám ten spodek nějakej citlivější.Proto má i přítel smůlu.No hlavně aby bylo vše v pořádku.Tobě držím palce,ale u nad říkali,že je teď hrozně těhotných.Že to ještě nezažili😀 je to radost.Děj pak vědět,ale poznat by to už měl,to určitě.

verik2
9. led 2014

@nikol666 ale tu bazalku máš nízkou...já jí mám normál 36,4-36,7 a když jsem otehotnela,tak od 37 a 37,2.I když mě litala,cyklus se zdál anovulacni,ale pak se začala zvedat,pak zase na 1 den klesla a i spineni bylo v době,kdy jsem čekala menzes a ono se to nerozjelo a 4 dny na to duch na testu,pak na silvestra druhej duch,už víc vidět a ten digitální už do minuty,pozitivní,že jsem koukala.U obou předešlých tehu mě test vyšel dyl.U kluka 4 tt,u dcery 7 tt a teď už asi konec 2. Proto jsem nechápala

marika_marika
9. led 2014

Pri prvom tehotenstve som mala negatívne prvé tri testy, až štvrtý a piaty som mala pozitívne. Pritom keď sme to spätne prerátali, tak tie negatívne sme robili v 3 týždni tehotenstva.

kluziste
9. led 2014

@verik2 moc gratuluju k potvrzení 😵

kluziste
9. led 2014

@cervenakarkulka tááááákhle moc Ti držím dneska palce! 🙂

jetynka
9. led 2014

Holky jak já to tady čtu, začínám být nervozní jestli taky nejsem v tom 😀, měla jsem na mamatestech jen slabounké duchy, od té doby asi tři různé testy a na nich sněhobílo, tak nevím co si mám o tom myslet ☹, že bych počtvrté na sobě nepoznala těhotenství?Bolí mě prsa jak čert, neustále v podbřišku průběžně celý den, že čekám kdy už ms dostanu a furt nic ☹

verik2
9. led 2014

@jetynka no nezávidím.4 děti už je moc nechtěla bych.Ale některý testy to nemusí poznat.Kup si ten digitální,ten je nejspolehlivejsi.Taky jsem na jiných měla duchy,pak tendle po minutě pozitivní a včera mě potvrdil začínající těhotenství.Už poslední.Víc už nechci..jen jakej jsi měla 3 porod?Já měla 1 skvelej a druhej jsem si vyzrala i s celým tehotenstvim,furt jsem měla nějaké problémy.

jetynka
9. led 2014

@verik2 Já si myslím, že těhotná nejsem, jen ze stresů mám velké zpoždění, bylo jich fakt moc za poslední dobu. Třetí porod byl stejný jako druhý, u posledních dvou porodů mi odtekla voda a 15h se čekalo na bolesti, to bylo hrozné. takže když to shrnu tak první porod od prvních bolestí 9hod, druhý porod od prvních bolestí asi 2h a ten třetí byl fofr malá byla od prvních bolestí asi za půl hodinky venku, ale porody samotné ok, jen ty poporodní stavy uuuuf, mám na mysli stahování dělohy, u prvního nic,u druhého už to bolelo a po třetím porodu jsem myslela že prolezu zdí a že rodím zase, nejhorší to bylo než se udělalo mlíko a když jsem kojila, nic příjemného, ale to přejde. Nechci tě strašit, ale každý bolest snáší jinak 🙂

verik2
9. led 2014

@jetynka jaj já porody vyvovalany s klukem za 5 hodin,ale nalokal se plodovky,ale vše ok, ale u dcery od půlnoci do 7 lazo plazo,pak tableta,ale nelíbilo se jim to,prestavala jsem rodit,tak oxitoxin a pak ještě jiný kapacky bolesti hrozný a pak po 13 a půl hodinách byla venku.S laktaci problém nemám,kojim už skoro 2 roky teď se malá odstavuje sama.Ale a tím, že deloha bude bolet při kojení to vím.Tak uvidím.no já měla taky stres darling se opravoval,4 měsíce starej kotel,musel se vyhodit,chyba ty firmy co to sen dávala.Tak se budu divit když bude mimi v pořádku,to poslední bylo vytoužený,na to jediný jsem čekala 3 a půl měsíce 😀 jinak otehotnela hned.

cervenakarkulka
9. led 2014

@kluziste tak holky, jsem vyřízená.... nejen že na ultrazvuku nenašel fazoli, ale na obou vaječnících mám cystu.
Vzhledem k tomu, že toho dnes měli hodně, tak to na mě všechno vychrlil a já pak stála před ordinací s hlavou v dlani... celou cestu k mojí doktorce jsem probrečela, tak hrozně mi bylo líto, že nejsem těhotná... navíc mi řekl, že s tímto rozhozeným cyklem se mi těžko podaří otěhotnět.... už jsem se viděla jako neplodná ženská.... navíc tam se mnou v ordinaci čekalo tolik těhotných, že jsem si připadala jako jedna z nich..a ono houbelec.

Když jsem dorazila k mojí doktorce, rozbrečela jsem se jí tam, že jsem z toho vážně zoufala. Uklidnovala mě dlouhých deset minut, a pak mi řekla, že nic hroznýho se nedějě, hold se to stává hodně holkám, že se jim pak po vysazení nedostaví menstruace. Cysty jsou hold pro vaječníky jako rýma pro nos. Takžeeee.... nasadila mi hormony na upravení cyklu a já to nevzdávám! Vaječníky teda bolí jak blázen,ale doufám, že s mrchou ta bolest odpluje.

verik2
9. led 2014

@cervenakarkulka jejda,tak to je mi líto.Oni všechno berou lehce,ten Muj myom taky berou jako rýmu dělohy.Je to hrozný,ale cysta se dá léčit a je to v pohodě,znám holku co měla cysty, který operovali a dneska má 3 děti.Takže fakt neves hlavu a vem si,že mě doktor řekl,že jsem neplodna a hups když jsem to nečekala a fazolka tam byla...hoď to za hlavu a otehotnis ani nebudeš vědět jak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru