Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

joannie
27. pro 2012

@gabikaoliver a mala si tie 3 mesiace normalnu menstruaciu?

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 no co moja ako?

lienka82
27. pro 2012

@m_atil_ka nebola som lebo som dnes nemala čas lebo mám veľa prace. Ale zajtra testujem a uvidíme.. Sa budem tak tešiť ako ty alebo nie... A na doktorka pockam. Zajtra tu doktor neordinuje a kvôli tomu na pohotovosť do mesta nepojdem... Tak si pockam..🙂 a ty sa ako cítis? O koľko so asi pribrala na prísadami? Dosť alebo len tak...

andiekens
27. pro 2012

jaaj, zienky ako vam drzim prsty ! 😀 ja som mala dva negativne a vyzera to len na anovulacny cyklus, zajtra idem kuk dr... 🙂 ale v kutiku duse stale tajne dufam, aby sa potvrdilo tehu aj ked sme neplanovali 😀

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 juuuj budem silno mysliet na teba s musis ma informovat ;) ja sa citim dobre,akurat mam strasne nafuknute brusko a nejak som ochorela :( kaslem niekedy az tak ze ma pri vajecnikoch pichne,dala som si homeopatika tak uvidim. Zajtra idemdoktorovi tak uvidim co a ako

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 a verim ze sa budes teskat so mnou 🙂 velmi ti to prajem

lienka82
27. pro 2012

@m_atil_ka Dakujem ti moja velmi pekne.. Dám určite vedieť . A keď robím ale na telesne som vždy tak dám vedieť ako a čo. A ďakujem...🙂 aj ty daj vedieť ako si dopadla u doktora ok?

m_atil_ka
28. pro 2012

@lienka82 no moja takze u doktora nic... :( videl tam zatial iba malinku cystu a zvysenu sliznicu co ma ale suvis s tehotenstvom pravdepodobne,je to ale iba 4 a pol tyzdna tak je este skoro asi tak nemusi byt vidiet este,no dufam ze to nebude mimomaternicove :( mam prist hned 7.1 skor sa neda,ja som na lyzovacke a oni maju dovcu. A ty ako?

parabolla
28. pro 2012

Ahojte babenky...tak opat tu prosim o radu ci povzbudenie a sice opat s tym istym problemom....meska mi uz presne 7 dni, menzes nikde, test dnes rano negativny...tajne dufam velmi ze mozno aj napriek tomu by som mohla byt v tom...Boli ma totiz uz cely tyzden (odkedy som to mala dostat) v podbrusku, tlaky skoro neustale ako pred menzesom a pichanie na pravej strane...posledne dva dni mam aj citlive prsia..nooo neviem preco mi ten blby test stale ukazuje neg., taketo dlhe meskanie som teda este nikdy nemala! Polsednu menstruaciu som mala az 22.nov. a cyklus mam normalne 30dnovy...snazilkujeme s manzelom uz 10. mesiac, takze si momentalne fakt nic viac neprajeme ako tie dve ciarocky na teste.. ☹ Premyslam aj nad tym ci by mi meskanie menstruacie nesposobili aj nejake ine zdravodne problemy, ale 04.12. som bola u gyn. na vysetreni,kde mi dokonca robil aj sono a vsetko bolo v poriadku, tak ja uz fakt neviem co si mam o tom mysliet..tato neistota a cakanie je uuuplne najhorsie! ☹

lienka82
28. pro 2012

@m_atil_ka moja neviem. Mám tam už ráno ducha nie poobede ako predtým ale krvacam. Ešte neviem ako silno alebo malo . Asi musím ozaj počkať na moju dOktorku.🙂 si myslím kedy som nebola ciarky by tam neboli však? Alebo čo si myslíš ty ? A tebe držím palceky aby to vyšlo, určite si ale je ešte skoro, uvidis. 🙂))))))))

lienka82
28. pro 2012

@parabolla ty to mas take iste ako ja..len tie prsia ma az tak nebolia ale citim ich..a ja som mala poslednu 14.11. (cyklus mam nepravidelny cakala som okolo 34 dna ci pride) a az dnes mi na teste vyslo ale hned rano ( pred tym co som si robila testy boli pozitivne az poobede) slabucky duch.. a to je dnes 45 den po poslednej mrchy. ale trochu krvacam ale neviem este ako, lebo pri prvom som mala to iste..tak tiez neviem..a co keby si zavolala doktorovi a spytala sa co mas robit?? mozno este nemas to HCG take silne aby ti ukazalo kolajnicku...drzim palceky, viem ako sa citis..ked sa snazis a nic...:(

parabolla
28. pro 2012

@lienka82 daaakujem za tvoje rady...suuper ze mas ducha, ja by som sa uz aj tomu veeelmi tesila....ale ja nech pozeram ako pozeram ani ducha tam nikdy nenajdem... ☹ ale krvacanie nie je dobre...pytala si sa doc ze preco??? ja chcem ku doktorovi az 02.jan. dovtedy pockam. S priatelom sme sa dohodli ze zatestujeme este na silvestra rano , tak dovtedy mi neostava nic ine len cakat..len neviem co mam robit, aby som na to neustale nemyslela...taaaak hrozne by ma to urobilu stastnou a po takej dlhej dobe snazilkovania by sme si to uz aj celkom zasluzili.... 😒

lienka82
28. pro 2012

@parabolla verim ti ze si s toho taka... :( ale netreba zufat...ako som uz niekomu vravela nadej umiera posledna..tak hlavku hore a ver ze sa postastilo 🙂
nepytala som sa doktorky lebo ma dovlonku ale hned v stredu idem ku nej..rano ani nevolam ale hned rano idem tam..tak neviem ja som to slabe krvacanie mala aj u prveho syna a doc. mi povedala ze to zo stresu..robim v gastronomii a teraz mame sezonu aj vtedy sme mali a dost som sda nabehala tak neviem...ale ako keby som mala normalne mrchu, ale nie je to silne...tak ja ti uz tiez neviem..:( len dufam ze je to vsetko ok.. 😅

gabikaoliver
28. pro 2012

@joannie mala som dva mesiace normalnu menštruaciu 🙂

joannie
28. pro 2012

@gabikaoliver a nejake priznaky v tom case?

gabikaoliver
28. pro 2012

joannie žiadne vobec ma nenapadlo že som tehotna ale potom to už išlo ale to je asi psychika ako mi povedala lekarka že som tehotna mi ostalo zle začala som mat chute a vracala som 🙂)) a krásne priberala 33 kg do 3 mesiaca ako som nevedela že som tehotna nič ani gram naviac, žiadne chute 🙂

joannie
28. pro 2012

ja som mala MS 2 dni pred terminom a teraz sa citim divne ale asi si len namyslam somariny :D clovek tu cita kadeco a potom si domysla bludy :( uz mi tu prepina z tychto prispevkov :D

lienka82
28. pro 2012

@m_atil_ka ten je z dnes rano..co myslis??

michaelka5
28. pro 2012

@lienka82 no takto nejako mi vyzeral test...ta druha len tak nadychom...a bola som tehu...ale urob preventivne o dva dni druhy...toto este moze byt veeeelmi skoro...

lienka82
28. pro 2012

@michaelka5 dakujem 🙂

deeya
28. pro 2012

@lienka82 je tam duchhhhhhh 😖

lienka82
28. pro 2012

@deeya ty ju tam nevidis??????

daniaz
28. pro 2012

@lienka82 je ju tam vidiet, este par dni pockaj a testni znova, urcite bude ciarocka silniet 😉

lienka82
28. pro 2012

@daniaz silno dufam...🙂dakujem

maruskass
28. pro 2012

ano, stalo. 2x a vzdy som tehotna bola.. len som testovala skoro :D

m_atil_ka
29. pro 2012

@lienka82 ahoj moja no podla mna tam slabulinka ciarocka je 🙂)) juuuuj tak sa tesim

stella6
29. pro 2012

Ja ked som uz mala tehotenstvo potvrdene...som si spravila test co mi este ostal doma a bol negativny. Dva dni predtym som bola na krvi kvoli hcg a bolo cez 800...

lienka82
29. pro 2012

@stella6 a mala si este nejake ine priznaky??

stella6
29. pro 2012

@lienka82 nemala som ziadne.... Akurat ma strasne boleli prsia asi tri tyzdne...robila som test a bol tam len duch tak som si to nechala potvrdit gynekologom a o par dni som urobila ten isty test znova a uz bol negativny 🙂)

lienka82
29. pro 2012

@stella6 a doktor ti potom oznamil ze si tehu 🙂 kolkaty den ti meskala? mne uz vychadza duch uz tyzden a az vcera alebo predvcerom mi ukazal celeho ducha od hora az dolu...ved som pridala aj foto..myslim 2-3 stranky dozadu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru