Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

romimi
17. zář 2010

Zdravím všechny 🙂,
jsem zde poprvé. Vaše fórum se mi moc líbí, tak jsem se rozhodla také napsat.
Mám 4 dny spoždění, dělala jsem si test, vyšel negativní, asi jsem si ho udělala příliš brzy. 14.9. jsem byla u dr. dostala jsem vyvolávcí injekci a vzali mi krev. Výsledky krve neg.
Myslíte, že je pravděpodobnost, že jsem těhotná ???
Mám příznaky, které jsem nikdy neměla. Bolesti v podbřišku, nalitá prsa, zvýšená teplota 37,3, BT 37,5. Menstruaci mám pravidelně (cyklus 21dnů), nikdy žádné spoždění, až teď.
Děkuji 🙂

denousek
21. zář 2010

@romimi ahojky no ted uz asi musis vedet na cem jsi co 🙂 kdyz ti pisu takhle pozde.. reklabych ze uz mas ms ne_?a antikoncepci neberes?a kdyztak jak dlouho?jestli je to prvni cyklus po vysazeni HA nebo ne...me taky prave nikdy prsa neboleli taky jsem si minuly mesic myslela ze mam tehu priznaky ale asi to bylo proto ze jsem vysadila HA no..

tak jak ses na tom?

romimi
21. zář 2010

@denousek \ahojky, antikoncepci neberu více než 2 roky. MS jsem dostala, ale trvala jen necelé 2 dny. Dnes mě opět pobolíval podbřišek. BT stále nad 37,3 každé ráno, ale normální teplotu už zvýšenou nemám. Před i po MS, se mi několikrát stalo, že mi bylo na zvracení a dokonce jsem i zvracela.
Testy stále negativní.

nattaly8
23. zář 2010

Ja mam dostat mrchu o 8 dni a test mi dnes vysiel pozitivne.Aj pri prvom dietatku som vedela skor, ako mi meskala mrska, ze som tehotna...🙂)

zzuzinda
1. říj 2010

Zdravím vás. Docela jste mi odpověděly na můj problém, včera jsem měla dostat menstruaci a nic, ale test byl dnes negativní. Takže budu čekat a čekat, ono snad něco dorazí. Doufám, že //. Mímo chceme, máme 2 letého kluka, tak bychom chtěli sourozence.

lenocka24
5. říj 2010

Ahojte mamičky.Potrebujem poradiť MS mi mešká 5 dní,mám bolesti v podbrušku ako by som mala dostať MS ale tehu testy som mala negatívne.Ale čo mi nedá spať je to, že ráno som sa zobudila a pyžamo som mala v oblasti bradaviek mokré ako od mliečka.Čo to znamená???Som v tom??

marika1977
5. říj 2010

@lenocka24 moze byt.test ti nemusi hned vyst pozitivne pokym si len v prvych tyzdnoch...pockaj si par dni trebars do pondelka a skus spravit druhi test,mozno tam uz nieco bude

lenocka24
5. říj 2010

@marika1977 Budem musieť počkať nič iné mi neostáva ☹ Ale keď som otehotnela pri malej hneď mi test vyšiel pozitívne.Tak som teraz zmetená.

marika1977
5. říj 2010

@lenocka24 ono kazde tehu je ine...mne vysiel pozitivne na prvi krat len pri tretom a to z babami som tusila ze som tehu a testy nula bodov aj mudr ma poslal domov ze tam nic nieje a bola som uz tak..s prvou mi na to dosli az v 11tt a to mi len tesne pred tym vysiel test pozitivne z druhou tiez,tam som mala prvi mes normalmu mrchu...tretie sme neplanovali,tak som v kupelke skoro odpadla ked som zistila co je vo veci 😀 aj plod vidi lekar az volakedy koncom 4tt a jasne viditelny je az v 5tt lebo tomu uz bije srdiecko..ak si niekde na zaciatku tak toho hcg je tak malinko ze to test nemusi ukazovat 😉 no uvidis co bude

lenocka24
5. říj 2010

@marika1977 Fakt každé tehu je iné aj čo som si tu na MK prečítala.Počkám do pondelka a potom sa uvidí.Dám vedieť 😉Aj ja nestalo sa Ti že Ti už v začiatkoch išlo kolostrum z prsníkov??

marika1977
5. říj 2010

@lenocka24 to nie,to mne az tesne pred porodom a mlieko sa mi pustilo den po porode pri oboch babach...ja som o mojich tehu vedela s velkeho brucha,mne uz v 3ttzacalo rast a tiez nevolnost,bolenie zaludka a s mensou sa mi tocil svet hned od zaciatku...a chlapcek?uplne ine..len to brucho rastlo a bolelo ☹

lenocka24
17. říj 2010

@marika1977 Tak a nič s toho:(((Baby tento mesiac nebude.Nakoninec prišla mrcha.Snáď na budúce.

marika1977
17. říj 2010

@lenocka24 skodaaa...ale neboj,prve sa vam podarilo,bude aj druhe len sa daj zdravotne do poriadku a sexujte tak casto,ako sa len da lebo udajne zena ma za mesiac len3plodne dni...to tu baby pisali,tak ich nesmiete premrhat nicnerobenim 😀 😀 😀

evulisek
2. lis 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Menstruaci mám od porodu před třemi roky a potratu před půl rokem nepravidelnou. Poslední půl rok přichází s přesností+/- týden. Takže vůbec netuším, kdy mám ovulaci a kdy mi dorazí další menstruace. Poslední byla před 3 týdny, takže pokud bych ji měla pravidelnou, měla by dorazit zítra. Pokoušíme se s manželem o druhé mimi asi měsíc a půl. Zajímalo by mne: posledních deset dní je mi divně. Jsem unavená, bolí mne často hlava, bolí v mne v kříži a občas mi to vystřeluje do pravé kyčle, bolí mne v podbřišku jako před ms, jsem náladová a přecitlivělá, ěhem dne je mi každou chvíli špatně od žaludku, motá se mi hlava, mám pocit těžkých nohou, návaly horka a trpím plynatostí. Přitom chuť na jídlo mám. Slepák to není, zánět močového měchýře také ne, gynekologické prolémy také asi ne-žádné výtoky ani svědění neo pálení nemám. Před týdnem jsem byla po angíně na kontrole krve CRP a vše v normě, takže žádná bakteriální infekce to asi být nemůže. Dělala jsem si několik různých těh.testů, ale vyšly negativní-možná náznak nějaké druhé čárky, ale hodně nepatrný. Myslíte si, že to může být těhotenství, neo jsem cvok? 🙂 Netestuju příliš brzy?

paja1
4. lis 2010

@mataharyy nEVÍM ZDA CHODÍŠ JEŠTĚ NA TUTO STRÁNKU,CHTĚLA BYCH SE NĚCO ZEPTAT.jSEM PO TRANSFÉRU 27.10. DNES 8 DEN JIŽ JSEM SI DĚLALA 3 TESTY A NIC.tY PÍŠEŠ,ŽE JSI TAKY MĚLA NIC.jÁ MÁ DANÉ 4 EMRYJKA A DUFALA JSEM TED JDSEM NA DNĚ. mÁM MOC LÉKU A I ESTROFEN TEN PODRŽÍ MRCHU TAKŽE TO NEPOZNÁME.uŽ TO VZDÁVÁM.dÍKY ZA ODPOVĚD.uŽ JSEM BYLA PO 10. TENTOKRÁR BYLI EMRYJKA ČERSTVÁ NEMRAZENÁ,|aLE JAK TO ČTU MOC ŠANCE NENÍ.dIKY ZA ODPOVĚD.

mataharyy
4. lis 2010

@paja1 jak je to po transferech ti nepovím, ale ano já jsem testovala v červnu, červenci, na dovolené 13.8. test zaručeně negativní, ani duch ani náznak nic, když jsme se vrátili domu, tuším 17.8. jsem testovala a // se jasně zjevili. 19.8. jsem šla k Dr a ten mi oznámil že jsem v 5tt 😉 takže jsem se vdávala a už jsem byla těhu a to jsem si v den svatby dělala test a nic. 🙂

paja1
4. lis 2010

@mataharyy DĚKUJI ZA ODPOVĚD.jÁ UŽ JSEM TO VZDALA ,ALE HODNĚ MI HOLKY ŘÍKAJÍ .,ŽE VLASTNĚ 8 DEN TO NEMUSÍ UKÁZT.TAK SE SNAŽÍM NA TO NEMYSLET,ALE MOC TO NEJDE.

mataharyy
4. lis 2010

@paja1 nezoufej, já jsem prostě ukázka jak to jde z extrému do extrému 😀 A po osmi dnech je jen málo testíků které to průkazně potvrdí a většinou to nejsou ty co jsou v lékárnách 😉 Po osmi dnech ti ani doktor nic nepotvrdí. Tak ještě vydrž tak týden - deset dní pak zkus testnout a uvidíš, případně se říká deset dní po vynechání MS, ty si psala že dle MS to nepoznáš, ale zas máš přesné datum kdy došlo k oplodňení, tak to vezmi tak že cca po třech - čtyřech týdnech kdyby test nebyl průkaznej a chtěla by jsi jistotu zajdi za doktorem a on ti poví 😉 Hlavně se nestresuj, to nesvědčí ani tobě a případně ani mimču. Klídek a pohodu i když vím že to jde těžko 😅

paja1
4. lis 2010

@mataharyy jÁ MÁM JÍT DO CENTRA V UTERÝ.TO BUDE 14 DEN OD VLOŽENÍ DO MNĚ.Byli 5-denní.Tkže dnas je to 8 den už těch 5-denních.

mataharyy
4. lis 2010

@paja1 tak to budu držet palce a uvidíš, do té doby netestuj, zatin se a vydrž zbytečně by jsi se stresovala a i to že test neukáže nic, nutně neznamená že to není naopak 😉

paja1
7. lis 2010

@eloana Ahojky ctěla jsem se tě zeptat kdy jsi měla po oplodnění // pozitivní testík:já 10 den nic:Takže už nevěřím.Jsem po transféru 4 embryek,ale bez výsledku.Diky za odpověd.

lenda01
7. lis 2010

@paja1 ahojky, nezoufej, jsem na tom uplne stejne jako ty.. byla jsem na ET 26.10. a vcera i dnes jsem si delala test a v obou pripadech byl negativni ☹ vcera jsem to obulela a dnes uz jen doufam, ze to v moci nemusi byt a tak doufam v uterni vysledky krevnich testu... taky beru estrofem a utrogestan.. jediny co na sobe pocituju jsou zvetseny prsa, ale to si myslim, ze to muze byt i z tech vsech hormonu, ktery jsem do sebe za ten mesic uz narvala...

paja1
7. lis 2010

@lenda01 To máme stejné.Taky jdu na k.o. v úterý.

lenda01
7. lis 2010

@paja1 ja prave taky.. to budou nerviky, vid? 🙂 hlavne nezoufej .. koukala jsem ze ti dali ctyri embryjka.. myslela jsem ze se davaji max. dve...?

paja1
7. lis 2010

@lenda01 No vyprosila jsem si je.a nechtěli,protože mudr věřil,že se to povede.A vidíš test negativní.Dali mi 2x blastocysty,1x morulku a1x slbší trojkové prý pomalejší,ale šlo. A zázrak se nekoná.

lenda01
7. lis 2010

@paja1 hele nehazejme flintu do zita 🙂 pro me uz je to ted druhy pokus.. po kolikaty jsi do toho sla ty? a mas jeste nejaky mrazacky?

paja1
7. lis 2010

@lenda01 po 10.měla jsem darované vajíčka a stálo nás to 82tis.Kdyby se o aspon zdařilo.ale takhle je to .........

paja1
7. lis 2010

@paja1 Jsem si pravdu taky říkala čerstvé a 4,to se musí aspon 1 podařit. ☹

paja1
7. lis 2010

@lenda01 Zjištuji koza ,že si píšu sama sobě.TO jsem celá já. 🙂

lenda01
7. lis 2010

@paja1 taky se mi uz povedlo poslat si to sama sobe 🙂 ale neboj ja to z toho vypochopila.. ty brdo, tak to je ranec penez .. to koukam jak puk ☹ neboj se nic.. vzdyt si tady cetla ze ty domaci testiky nemusi byt az tak pravdive ... mas nejaky priznaky, pocitujes na sobe neco? ja mam taky po tech dvou neuspesnych testikach nervy na dranc, ale mozna furt malilililinko doufam... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru