Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

carpatia
3. lis 2016

@luckavivi A jak to u tebe probíhalo? Kolik testů a kdy jsi dělala?

veruska007
3. lis 2016

@carpatia U prvního dítěte jsem měla // až ve 3. měsíci, pořád jsem běhala na gyndu kvůli cystě a ono to bylo nakonec miminko. U nejmladší jsem měla taky // až tak měsíc po oplodnění. Záleží na testu, aspoň pidi duch byl vidět na těch nejobyčejnějších testech ze supermarketu, zatímco mamatest mi vycházel tvrdošíjně negativní.

carpatia
3. lis 2016

@veruska007 Hmm, tak uvidíme, jak to dopadne u mě. Já mívám MS opravdu pravidelnou, tak si říkám, že je to zvláštní. A to špinění mě taky dost vykolejilo, nikdy předtím se mi to nestalo. Tahle nejistota je opravdu nepříjemná...snad brzy přijde rozuzlení🙂

veronikaangel
5. lis 2016

Ahoj holky, už něco přes týden čtu vaše diskuze tady na koníkovi a nedalo mi to, ale chtěla bych poprosit o váš názor, protože já jsem absolutně nezkušená 🙂
Je mi 26 let a s přítelem jsme si tento měsíc už nedávali pozor a nechávali to tomu ,,CO SE MÁ STÁT, SE STANE´´ 🙂
Poslední menstruace byla 4.10.2016 večer a byla slabší a kratší než obvykle asi 5 dní (normálně jí mívám 7 dní). Poté jsme se nepřetržitě a pořád mazlili a přítel to mířil pořád jen do mě, byla to pro mě vzrušující ,,novinka´´ a patřičně jsem si to užívala 🙂
Nicméně, nyní mě trápí to, že MS nepřišla, testy mám negativní, bazální teplotu mám stále nad 37 - ráno (jen ze zvědavosti přes den a večer mezi 37,4 - 37,6), děložní čípek někde až vzadu, tvrdý a s bílým nezapáchajícím výtokem. Prsa mám taková větší a pevnější, trošku citlivé bradavky, průjem (hlavně po ránu) a dnes jsem si dala ráno kávu s mlékem a cukrem a bylo mi po ní hrozně zle od žaludku, tak jsem si udělala ještě jednu po pár hodinách a než jsem jí stihla dopít, šlo to všechno ze mě ven. Chvilku trpím nechutenstvím a chvilku bych si zase něco dala 🙂 A v neposlední řadě jsem hrozně nafouknutá a často jaksi ,,prdím´´ :D (omlouvám se, že to tu takto píšu), občas různé zabolení, zapíchání, zatlačení v podbříšku 🙂
Co si o tom myslíte? 🙂
Na gynekologii jdu v pondělí, ale jsem z toho nervózní 🙂

zdenule23
7. lis 2016

@veronikaangel ahoj tak jak si dnes dopadla.. Mam podobne priznaky..

zdenule23
7. lis 2016

@veronikaangel poradne sama nevim na cem jsem.. Ma posledni MS byla 7.10 delka 6 dnu beru Gynprodyl na upravu cyklu. S prirelem miminko by jsme chteli. Jenze ted nastava to ale. Ted jsem zacala spinit od 31.10-2.11 lehce krvacela jsem 3.11-4.11 pouze dopoledne.. Pak nic.. Do toho je mi ustavicne zle od zaludku i pach karbanatku mi obracel pozdeji po ohrati zaludek.. Ale test negativni. Jevim priznaky tehu ale dle testu ji nejsem.. Doktor tam je od zitrka ale ja jak koukam se dostavim az asi ve stredu

veronikaangel
8. lis 2016

Ahoj všem holky... tak nemám dobré zprávy... Byla jsem včera na gyn a ještě, že jsem tam jela i na vyšetření. Našla mi cystu na levém vaječníku 6cm, kterou už tam mám 4 roky, protože když jsem byla před rokem na laparoskopii, tak mi jí nevyndali, protože jí tam údajně neviděli a ke všemu mám zapouzdřený celý vaječník, takže ani není vidět. Musím přestat krvácet a potom jdu na operaci.... :( Takže místo mimi mě čekal fakt velký šok....

luckavivi
9. lis 2016

@veronikaangel ajaj, tak to muselo byt silene zjisteni, to mi je lito....bud positivni, az se zahojis, bude vse lepsi a mimi se zdari.

veronikaangel
9. lis 2016

@luckavivi Diky Luci, nemyslím na nic jiného, než se dat zase dohromady a vedet, ze jsem v poradku.

kiki1308
16. lis 2016

Ahoj holky,
tak já dnes 44DC (muj normal tak 30DC a pak to dostanu), před týdnem test s úplně nepatrnou čárečkou (skoro neviditelnou), tak jsem se radovala... Ale bohužel od té doby asi 6x negativní test. Byla jsem už 2x těhotná, ale vždy jsem o to přišla v 6měsíci, tak jsem byla zvyklá z předešlých těhu, že jakmile vyjde nepatrně slabá čárka, že těhu je 100pro... Jsem z toho rozhozená...manžel už je ze mě na nervy..tak moc bych chtěla být v tom 🙂 Kdybych byla těhu, bylo by to od 23.10. a to by znamenalo, že začínám 4týden od oplodnění, je to prosím brzy na testy?? Máte některá podobnou zkušenost? Moc děkuji.

yiyoo
27. lis 2016

Ahoj holky, mám už šestý den zpoždění MS a testy, které si dělám jsou stále negativní, zítra valím na gyndu, nějak se mi to nechce líbit.

monoklnaoku
27. lis 2016

Holky já jsme příklad toho, že čas na test může být kdykoli. Mě vyšel slaboučce pozitovní až 12. den zpoždění a teprve po 15 dnech clearblue 2-3 tyden, tedy jsem otehotnela az nekdy ke komci cyklu, nejspis tyden pred MS.
Proste poucky ze tyden po vynechani uz to musi byt videt jsou k nicemu.

diablica123
7. pro 2016

Ahojky potrebujem radu .meskala my mrcha ale za dva týždne my prisla.ale po skonceny asi o tyzden som si urobila test a mala som dve palicky a o dva dni som začala špiniť ,bola som unavená a a proste som si myslela ze tak som ale o 4 dni som si urobila další a bola jedna čiarka tak ze neviem či som alebo nie

saritam
25. pro 2016

Ahoj holky 15.12.jsem měla dostat menstruaci ale nic jen jsem špinila asi 2 dny poslední dobou mám křeče do břicha někdy i po sexu, unavenost, motani hlavy, tahání na zvracení návaly horka noční pocení noční můry a tak dal.... Co myslite?

litka2
25. pro 2016

Holky, prosím poraďte.
Snažíme se s přítelem o miminko, v srpnu jsem vysadila antikoncepci po 11 letech. Od té doby Ms celkem pravidelná, zpoždění max. 2-3 dny. Teď už meskam 10 dni, několik testů a všechny negativní. Jediné, co na sobě pozoruji je, že jsem pořád strašně nafouknuta jako balon... ale jinak nic. Co by to mohla znamenat? Děkuju

lenicka2323
26. pro 2016

Ahoj holky,už jsem bezradná mešká mi menstruace 8dní předevčírem jsem si dělala test a byla tam slabší druhá čárka pro jistotu jsem udělala včera další a ten vyšel negativní ovšem mi to nedalo a dnes ráno jsem udělala 3 test a ten vyšel se dvěma // a druhá už byla patřičně viditelnější.U lékaře jsem kvůli svátkům ještě nebyla.Stalo se to někomu?Co si o tom myslíte?Budu ráda za jakou koliv radu.Přidávám i foto.😕

keksikova1
26. pro 2016

@saritam A TT sis dělala?

@litka2 já měla test taky negativní, dokonce mi i píchali Agolutin na vyvolání ms no a teď jsem v 29tt 🙂 Zašla bych na gyndu, tak jako tak, něco se děje..

@lenicka2323 myslím že jsi těhotná, jeden test mohl být vadný/ nebo udělaný špatně 🙂

lenicka2323
26. pro 2016

Napadlo mě právě zda ten negativní nemohl být kvuli tomu ze jsem si ho dělala večer jestli třeba ta hladina HCG nebyla moc nízká.V tomhle směru jsem nováček tak se moc nevyznám.

keksikova1
26. pro 2016

@lenicka2323 tak přesně to bude tím, proto se má test nejlépe dělat z ranní moči 🙂 Šla bych k doktorovi, aby ti nabral HCG a uvidíš lépe.. Držím palce! 🙂

lenicka2323
26. pro 2016

A jak dlouho se potom čeká na výsledky?🙂

keksikova1
26. pro 2016

@lenicka2323 to záleží jak se dohodnes s doktorem..Za pár hodin by to laboratoř mela udělat. . Pokud by te nenabrali u doktora,můžeš se domluvit v laborce jako samoplátce,ale většina doktorů nabírá. .

lenicka2323
26. pro 2016

@keksikova1 Dobře hned po svátcích navštívím doktora ale ta nejistota je opravdu k nevydržení.😕

keksikova1
26. pro 2016

@lenicka2323 to si zvykej, hlavně první trimestr je plný nejistot a čekání.. ale snaž se si to užít, dokud to jde 🙂

saritam
27. pro 2016

@keksikova1 dělala jsem test asi před pár dny a negativní

keksikova1
27. pro 2016

@saritam myslím že tehotna byt můžeš i nemusis,každopádně bych zašla na gyndu,něco se deje,ať je to co je to..

kikidii
27. pro 2016

@lenicka2323 ten je krásně miminkoidní 😁

lenicka2323
28. pro 2016

@kikidii no zitra se objednám k lékaři tak jsem zvědavá🙂

bachovy_esence_poradna
28. pro 2016

@litka2 testy někdy mohou být na začátku negativní... zkuste otestovat znovu... jinak samozřejmě jsou i jiné varianty (např. cysta), ale spíš bych to odhadovala na těhotenství

magda001
5. led 2017

Ahoj slečny 😉
Potřebovala bych poradit , 28.12.2016 jsem mela dostat menstruaci , tu jsem nedostala přesto, že jsem ji vždy měla pravidelně . Dnes je 5.1. 2017 a pořád nic. Zkusila jsem test ani jeden nevyšel . Na všech byla jedna čárka , ale poněkud nezdánlivě silná. Trpím nevolností, zvracení, únava, bolest prsou ..
Myslíte si, že jsem těhotná? Všem předem děkuji za odpověď 😉

lenicka2323
6. led 2017

Tak u mě se těhotenství opravdu potvrdilo jsem v začátku 6 tydne ale jde videt jen gestacni vacek a embryo ne ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru