Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kaca01
13. říj 2013

ahojky holky, dnes je to 3 dny co jsem to měla dostat a test mi vyšel negativní, ale po tom co tu čtu je to celkem normální, takže doufám že tam naděje ještě je 😒

verik2
13. říj 2013

@zdeniq no jestli kojis,tak ze začátku nemenstruujes.Já kojila dceru plnně 7 měsíců a menzes se vratila po pul roce q po 6 týdnech...teď už kojim jen 2 x za.noc,menzes pravidelná,dneska 7 den zpoždění,prsa boli jak čert.Jen test negativní a pritom těhotná asi jsem.Ale já vypiji kolem 5 litrů tekutiny a chodim na záchod i v noci....stejné jdu ve středu na kontrolní ultrazvuk,tak držte palecky...dneska zkusim míň pit a jit na záchod až ráno a uvidíme snad už neco ukáže.

verik2
13. říj 2013

@kaca01 já mám 7 dni zpoždění a test negativni...

zdeniq
14. říj 2013

@verik2 tak ti drzim palce, at to vyjde, ja si dnes delala test a negativni,prave ze jsem menses dostala 18-22.9.tak cekam kdyz dorazi ted,ale tehotne se taky citim,no uvidime

verik2
14. říj 2013

Ono může dorazit klidně za 2 měsíce...hlavně otěhotnět do 3 měsíců po porodu pri plném kojení je téměř nemožné a neni to dobré...tělo je vysilene,co vim pripady tak nejdřív 3-4 měsíce po porodu a nebo když otěhotněla dřív,tak plnně nekojila.No já mam 8 den zpoždění,test neresim,stejně jdu ve středu na gyndu.Tak pokud jsem,tak už to uvidi...necháme se překvapit

verik2
15. říj 2013

No to čekání je děs.Už 9 den zpoždění,test negativní....no zitra na gyndu,tak už se dozvim pravdu.

acinka83
17. říj 2013

@verik2 ahoj, tak jak Ti to dopadlo?? To čekání je horší, než vědět hned na čem člověk je,že?? 🙂

suesy
17. říj 2013

@olik77 ahoj, tak som bola u doktora, urobil mi preventívnu prehliadku a že je všetko v poriadku, tak neviem prečo som MS dostala až 6 dní neskôr, ako som mala mať. No zrejme len posun, aj keď sa mi to ešte nikdy nestalo. Ešte aj muž mi volal, že ako som u dr. dopadla, lebo včera som dokonca po sexe, keď som sa utrela, mala taký ružový fliačik. Ale keď dr. vraví, že je všetko v poriadku, tak asi to tak zrejme bude.

verik2
17. říj 2013

@acinka83 ahojky no vrazil mě vyvolavacku,nic tam neviděl.Tak uvidím.A pokud to dostanu,tak se přítel bude potit. Čeká nás kkdyžtak ta nejpříjemnější část.Prej do týdne bych to měla dostat...asi nervy,teď resim kotel,privezli mě špatně uhlí a já nechci automat,je to horší než jsem myslela...fakt děs.

hellenkaa
17. říj 2013

Ahojky holky,
Mám zpoždění už 8 dní a dva testy negativní. Cítím tlak v podbřišku už několik dní, to neznám. Před menzesem mě to bolí jeden den, ale ne týden...přeju si už buď, abych byla těhotná, nebo to konečně dostala, abychom to mohli zkusit znova...ale z toho co čtu, tak asi nemusím předčasně smutnit. Zkusím testík zase za týden a uvidím 🙂

kaca01
17. říj 2013

ach jo holky.... už týden zpoždění a test pořád negativní... nojoo co se dá dělat 😖

olik77
18. říj 2013

@suesy Ahojky, tak to mi je líto, ale také jsem nakonec byla v úterý u doktora, řekla jsem mu jak mě to meškalo a že jsem měla příznaky a cítila jsem že jsem těhu a on mi řekl že jak miminko moc chci tak jsem si to vše vsugerovala, měla jsem sto chutí odejít, protože nic vsugerovaného jsem neměla, a že bych si vlasy trhala tak že teď hned chci miminko není pravda, jelikož by jsme moc chtěli počít přirozenou cestou tak na to klidně počkáme, jenže doktor řekl, že jinak než uměle to nepůjde a už mě zase radil nějaké léky abych si koupila na podporu, přijde mi že každý doktor chce na pacientech jen vydělávat, má za to tolik peněz že se nám o tom asi ani nezdá, mě tenhle přístup doktorů štve, proto tam radši nechodím když nemusím, ale jelikož mě minulý týden bolelo v podbříšku a při sexu také tak jsem se radši rozhodla tam jít, a to jsem mu ještě nestihla říct jaké příznaky jsem měla, a on mi v tu ránu řekl že jsem si zvracení a nevolnost vsugerovala sama, a přitom jsem zrovna žádný takový příznak neměla, nechala jsem ho při jeho kecech a pak jsem odešla, teď už se tam dlouho neukážu, jen až na testu budou dvě čárky 🙂

verik2
18. říj 2013

Tak 2 den po vyvolavacce jsem to dostala,aspoň se ten můj chlap ještě zapoti 😀

tea302
18. říj 2013

Ahojte holky, moc vás prosím o vaše zkušenosti. Jsem 38DC, MS nikde, test jsem si dělala 36DC a vyšel negativně, ten den i test z krve a neřekli mi hodnotu, ale prý také negativní, stejný den píchnutá vyvolávačka. Bohužel nevím, kdy a jestli byla OVU. Minulé 3 měsíce jsem brala Clost + Utro a nezadařilo se, MS chodila 27-32DC, před tím taktéž, pokud MS nedorazila, dorazilo alespoň špinění. Po špinění píchnutá vyvolávačka a MS do 2-3dnů. Teď zatím nic 3 den. Teplotu měřím jen poslední týden a je stále kolem 36,9. Což vyšší jsem ještě nikdy neměla, patřím spíš k těm, které mají nižší. Ale v průběhu měsíce jsem neměřila, říkala jsem si, že se na to vykašlu. OVU jsem s hormony mívala 12-15DC, bez nich i 18DC.
Prosím jen o vaše zkušenosti, jestli je podle vás už 100% jasné, že těhu nehrozí. Příznaky samozřejmě mám, ale kdo nemá, když chce mimi, že? :D
Děkuju 🙂

matesaada
18. říj 2013

ahojky me se menstruace opozduje uz 18dni porad jsem ji nedostala a mam bolesti jak kdybych tomela dostat co to muze byt? 😢

matesaada
18. říj 2013

testy jsem si dělala uz trikrat vždy negativni

dpavlinka
20. říj 2013

@verik2 Tak nakonec taky nic. Včera jsem začala krvácet.. No nic - zadaří se příště 🙂

sofi88
23. říj 2013

@matesaada zajde k doktorke, nech ta prezrie ci je vsetko v poriadku...

jetynka
23. říj 2013

@matesaada Já mám zpoždění 8.den a taky nic, testy bílé jako sníh a břicho bolí a nebolí, tak nevím co si mám o tom myslet a a na vyvolávačku se hrozně bojím, už jsem jí měla jednou a stačilo, krvácela jsem hrozně a ty bolesti u toho, to byla hrůza ☹

eminka7
24. říj 2013

Ahojte, mne uz 9 dni meska, dva dni dozadu 2 testy negativne ☹ naposledy som ju dostala 15.9. pomocou Norethisteronu...do kedy este cakat, ci je vsetko ok? hm...cez vikend a min. tyzden som mala aj prsia citlive,teraz uz nic...

eminka7
25. říj 2013

dnes mam este k tomu aj husty biely vytok bez zapachu

pavla2209
27. říj 2013

Ahoj,ja jsem si delala test taky po 2dnech zpozdeni a nic..vyhodila jsem ho a nevenovala dal pozornost..asi po hodine jsem sla neco vyhodit do kose a divam se a druha carka tam slaboulince byla..vzhledem k tomu ze pisi na letacich ze je cas na test omezeny myslela jsem ze je mylne pozitivni za tyden jsem si delala znova a to same..zase duch..nakonec mi to nedalo a objednali jsme se k dr.u Nas to teda bylo i pres mylne testy pozitivni..za 4tydny totiz rodime 🙂

eminka7
30. říj 2013

tak ja aj dnes rano 2 negativne testy a ms nikde...dufam,ze nemam nieco vazne ☹

eminka7
30. říj 2013

@pavla2209 ahoj,tak ja som dnes tiez trochu po casovom limite na teste uvidela slabulilinku ciarku, neviem teraz co si o tom mam mysliet...ale uz mi meskaju par dni-neviem presne kolko,lebo mavam nepravidelnu,dnes je to 46DC, mala som uz aj 38dni nic a potom ms,tak tazko povedat,ako dlho uz nemam 😀

miss_shy
30. říj 2013

Ahojte, tak ja som z testov uz tiez debil 😀 V pondelok one step slaby duch, v utorok one step slaby duch, dnes one step viditelna ruzova //, vcera vecer pepino // mozem povedat ze riadne viditelna, dnes rano pepino druha slaby duch. Nechapem tomu ☹

2014eva
30. říj 2013

@matesaada si tehotna 😉 ja to mam teraz

2014eva
30. říj 2013

@miss_shy ja som urobila 14DPO clearblue digitalny a ukazalo ze som 1-2 co je pravda ze som este len v zaciatku .V nedelu som si ho robila.No a obycajny test bol negativny.Mozno uplne slabulinky dusik ktory ani moj nevidel.Vcera po 2 dnoch odpoludnia ,Vzdy testim odpoludnia ,rano niet casu,som robila znova obycajny test a uz bol dusik viac vidno ale stale nie rovnako cervene 😀 ,nejako pomaly to silnie ,znamej to tiez silnelo pomaly a v pohode

miss_shy
30. říj 2013

@2014eva dakujem za odpoved 🙂 u nas ten digi nemavaju v lekarnach llebo je vraj prilis drahy:(

2014eva
30. říj 2013

@miss_shy aha ale ak mas ovu testy tak aj tie by mali silnet pomaly

miss_shy
30. říj 2013

ovu test som mala pozitivny 😀 som nejaka divna asi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru