Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

salomee
23. led 2012

@piera 😲 Teeda,to slyším poprvé. Pár měsíců před porodem slavnostně pozitivní test...

salomee
23. led 2012

S tou zranitelností... je zajímavé, jak někdy holky píšou, že právě v začátcích, kdy ještě nefunguje placnta, je mimčo chráněné, bo není propojené s tělem matky...ale to mi přijde jako nesmysl, právě že nefunguje placenta jako filtr a dítě je víc než potom takovou neodlišenou částí těla matky..takže souhlasím, že když má některá žena pocit, že můžete být těhotná, aby se tak pro jistotu chovala, bo člověk nikdy neví.

dyrberg
23. led 2012

@mates22 ahoj a lekar na uzv hned vedel ze sa jedna o tehotenstvo v 5tt ? ja som vcera bola na uzv sliznica vysoka 18mm videl tam nieco bud gestacny vak alebo dutinku ale testy mam negat co som si doma robila.

megy
23. led 2012

@mates22 já jsem asi výjimka - já měla již druhou čárku 10 DPO - 3 dny před MS - HCG v krvi 33 - cyklus pravidelný 28 dnů. takže možné to je 😀 výsledek mám v bříšku😀
u nepravidelných cyklů je to vždycky jiné - nikdo neví, kdy přesně ovulujete.

megy
23. led 2012

@dyrberg většinou pokud máš již dutinku - tzv, gestační váček, z krve by mělo být HCG pozitivní. na uz lze totiž vidět něco, až pokud je hcg větší min. 1000 jednotek.

dyrberg
23. led 2012

@megy lenze mne doma robeny test vychadza negat.idem este dnes alebo rano k lekarovi nech mi zoberu krv.

megy
23. led 2012

@dyrberg to potom je jistá jedině krev 🙂

dyrberg
23. led 2012

@megy teraz som volala o hodinu mam byt v ambulancii

megy
23. led 2012

@dyrberg držím pěsti 😉

mates22
23. led 2012

@dyrberg byl si jistej, ale na test hcg mě poslal, když jsem koukala, jako že to není možný, že mám tři negativní testy...... jak jsi dopadla????

carpatia
24. led 2012

Dobre rano damy,rada bych znala vas nazor.Uz ctvrty den jsem nedostala menstruaci,i kdyz jinak mivam pravidelnou(zpozdeni max. 1 den).Proto jsem si dnes rano delala TT,ale ten byl absolutne ciste negativni.Vcera rano se u mne objevil jasne ruzovy vytok,ale opravdu jen trosicka,ktery se pak zmenil na hnedavy,ale taky jen mizive mnozstvi a od te doby zase nic.Jinak nemam ani bezne pms,krom boleni kotniku,kolen a kycli.Jo a predevcirem jsem nemohla usnout,i kdyz jsem byla cely den dost unavena,zirala jsrm do stropu jeste 3 hodiny po tom,co jsem odesla na kute.Tedy,co myslite,je mozne,aby byl test negativni i tskto pozde po vynechani menstruace?

petanevesta
24. led 2012

@carpatia ahojky, je možný, že jsi měla ovulaci později v cyklu a těhotenský test bude pozitivní později 😉 , nebooo to můžeš mít jako já - měla jsem jen rozhozený cyklus a musela jsem po asi 8 dnech špinění jít na vyvolávací injekci - MS jsem nakonec dostala až 49DC ☹ každopádně jsem si taky dělala naděje a vyplácala snad 6 těhu testů 😒

salomee
24. led 2012

@carpatia ale zas to špinění... ne že bych byla expert, ale už jsem tu hodněkrát četla, že takto se může projevovat zahnizďování. Doporučuju test později a nějakou ověřenou značku 😉
Ale pokud to půjde, moc to nehrotit, bo pravdu může mít i petanevesta.

anlady
24. led 2012

Baby ahojte, ja som teraz 42 DC, 9 Deň od vyvolávačky, mrchy nikde, test negatívny.
-začínam sa báť :(

carpatia
24. led 2012

@petanevesta, salomee : Diky moc za rady, ja pouzila mamatest 10,ten by mel byt OK. Pred pul rokem jsem vysadila ze zdravotnich duvodu HA,od te doby byla menstruace pravidelna jak hodinky,ale je mozne,ze se to zacalo projevovat az tedka.Navic ted beru Letrox kvuli spatne funkci stitne zlazy,ale ten na test asi vliv mit nemuze. S pritelem mame sice nechraneny styk,ale pritel si dava pozor a tvrdi,ze nic nezanedbal🙂. Tak snad to teda bude jen ta opozdena menstruace. Nerada bych ale neco pokazila,kdyby nahodou,rada si dam vecer sklenku vina,zabeham si,horka vana..znate to🙂.

mates22
24. led 2012

@carpatia myslím, že čtvrtý den po předpokládaném začátku menstruace je opravdu moc brzo, dokonce si myslím, že menses ještě klidně dorazí. Ale i na test je brzo - i když výrobci píšou opak, viz. moje osobní zkušenost. Já teď ale třeba mívám menstruaci pravidelnou po 28 dnech a tak jednou za tři čtyři měsíce se opozdí až o 7 dní, vždycky mám trochu nervíky, ale vždycky nakonec mrška dorazí, ale výtok nemívám.....ovšem je fakt, že ještě pořád kojím a je možný, že to jak malej zrovna pije, víc či míň, to asi může ovlivnit - ale to je jen moje laická domněnka. Nicméně minimálně tu horkou vanu bych zatím vynechala......

carpatia
24. led 2012

@mates22 diky za radu,pristi tyden mam cestu kolem sveho lekare,tak kdyz se do te doby nebude nic dit,zaskocim ho pozdravit 😀

salomee
24. led 2012

no přesně, tu vanu raděj ne, už vůbec ne třeba po sklence. Já jsem se slušně nalévala burčákem když jsem nevěděla...

dyrberg
24. led 2012

@mates22 ahooojte tak dopadla som tak ze jeden lekar mi povedal ze to vidi na gestacny vacok a druhy ze je to zacinajuci menzes..tak cakam co bude.uz ste boli tak ze Vam lekar povedal ze to bude menstruacia na uzv a nakoniec z toho bolo tehotenstvo ?

dyrberg
24. led 2012

@dyrberg krv mi nebral chcel mi pichnut vyvolavacku ale nakolko mam panicky strach z ihly tak som odmietla ze ked to vidi na uzv ze to bude menzes tak pockam nech sa spusti spontanne

domi1988
24. led 2012

ahojte babule.. prosim vas, potrebujem poradit. mala som dostat ms 9.1. ale o necely tyzden prislo spinenie s primesou krvi.. hovorila si ze to je asi enjaka blba ms. tyzden nic pohoda a dnes znovu spinenie :( co to moze byt? nemate skusenost?

blondynka400
24. led 2012

@domi1988 a test sis dělala?

domi1988
24. led 2012

@blondynka400 jj testovala som pred prvym spinenim po nom a aj v sobotu myslim ale nic.. normalne sa bojim ☹ odkedy sa snazime , tak mi vsetko blbne 😖

blondynka400
24. led 2012

@domi1988 a nebrala jsi dlouho HA? No mohl to být třeba anovluační cyklus, to pak tělo může taklhe blbnout... Že by jsi byla tak dlouho těhotná a ani náznak čárky není moc pravděpodobné 😉 Špinění nebo růžový hlen může být ale i uprostřed cyklu při ovu 😉

domi1988
24. led 2012

@blondynka400 nie nie ha som brala pred asi 4 rokmi priblizne rok.. som zufala.. dnes mi prisiel gynex som sa tesila ze to budem uzivat ze sa mi to da doopy a zase je to vsetko v prdeli.. myslis ze mam ist na gyndu?

blondynka400
24. led 2012

@domi1988 já bych ještě počkala. Ovu testy nebo BT jsi zkoušela, jestli tělo fakt funguje a je ovu? Než gynex doporučuju jeřáb, po tom už otěhotnělo holek 😉 A mně taky moc pomohl 🙂

mates22
24. led 2012

@domi1988 já bych si na gyndu minimálně zavolala, alespoň můj gynekolog funguje telefonicky dobře, vždycky mi poradí, nebo objedná

domi1988
24. led 2012

@blondynka400 bt nemeriam. ovu testy.. dnes ma cukalo ze si kupim ale mam s nimi take nijake skusenosti, tak som rezignovala.. bojim sa e to je nieco vazne :(

domi1988
24. led 2012

@mates22 ja pracujem v nemocnici, nejak mi to je trapne stale tam chodit nech si nemyslia e som nejaka krava.. tak to mas super gynekologa, ja neviem ci by mi poradili, pride mi to tam vsetko nejake rychle, ale mam gynekologicku niekde fuc zastupuje ich ina, celkom fajn pocit z nej mam mozno zavolam..

mates22
24. led 2012

@dyrberg ajaj, tak snad se ta mrška spustí brzo, abys už měla jistotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru