Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

roseforever
16. říj 2014

@markisek_ Tyhle problémy jsem po vysazení HA měla první měsíc či dva taky 🙂

matysce
16. říj 2014

tak jsem dnes nevydržela a šla na gyndu...menzes jsem dostávala pravidelně po 6 týdnech..měla jsem to dostat o víkendu a nic. Testy negativní...
závěr doktorky, že sliznici mám 8mm, což prý znamená že to ještě mohu dostat ale že prý mohu být i těhotná...ale na UTZ nic prý neviděla. Vzali mi krev- zítra si mám volat na výsledky, a píchli mi vyvolávačku...takže asi nic, že? Nebo alespoň nějaká naděje?

rybyna
17. říj 2014

Ahoj holky tak ja uz nevim ☹ mam priznaky - doktorka rekla, ze asi cekam dvojcata, ale krev mam uz podruhe negativni :-O, ale testy mam pozitivni. Jsem z toho jelen ☹myslite, ze jsem teho? 😒

roseforever
23. říj 2014

@rybyna Ahoj, jakpak to s tebou vypadá?

roseforever
23. říj 2014

@kluziste Tak u mě pořád stejné. Na gyndu jsem objednaná na příští středu a to budu už cca 57DC!!!

roseforever
29. říj 2014

@kluziste Dneska jsem byla na gyndě - 8 týdnů od poslední menstruace, cca 5+4 od pohl styku po poslední dobře proběhlé menstruaci. A v děloze mám nějaký flíček velikosti 3mm. Těhotenské testy stále negativní. Dr. říkal, že je to je pravděpodobně hematom a nebo zamlklé těhotenství. Mám počkat další 3 týdny, jestli to do té doby nedostanu, mám přijít na kontrolu na vyvolávačku. Pokud to nezmizí a nedostanu, tak mi vyčistí dělohu 😖 Chjo to je pech, když už jsem si říkala, že bychom se s mužem mohli začít pokoušet, tak najednou přestávám fungovat.

kluziste
29. říj 2014

@roseforever to mě mrzí... ☹ ale aspoň je v plánu nějaké řešení a výhledově se můžete začít snažit. I když je mi jasný, že se mucíš cítit pod psa... mně doktor taky v obou případech na začátku docela vylekal, protože jsem na první vyšetření vždycky přišla brzy a nic moc vidět nebylo a pořád mě připravoval na tu horší variantu a při představě revize dělohy mi moc veselo teda nebylo 😒 takže Tě dokonale chápu. Ale neboj, tohle překonáš a začnete pěkne znovu a ono to určitě vyjde 😉 budu Ti moc držet palce!

roseforever
29. říj 2014

@kluziste Abych pravdu řekla, tak je mi úplně normálně. O mimčo jsme se nesnažili, takže to ani neberu jako zklamání. A říkám si spíš, Bůh ví, co to tam vlastně je a ať to zmizne, jestli né mimčo 🙂 Ale díky za milá slova. Jen mě překvapilo, že mi tu vyvolávačku nedal hned. Raději bych už měla u MS vyřešenou.

kluziste
30. říj 2014

@roseforever asi to přeci jen chce ještě zkusit nechat na přírodě...

lucinka58
30. říj 2014

Ahojky holky,

mám dotaz - jsem 25 DC. Normálně mám cyklus cca 26-28 dnů. Osobně si myslím, že bych těhotná být mohla, ale test mi vyšel negativní. Myslíte si, že je to definitivní, nebo, že ještě můžu doufat? Abych pravdu řekla, tak při prvním nevydařeném těhotenství mě vyšli všechny testy negativně (vůbec to nechápu) a z krve bylo jednoznačně potvrzeno těhotenství 800 jednotek. Nevím jestli nejsem divná 😀

nonacek
30. říj 2014

@lucinka58 nedávno jsem řešila to samé... a výsledek.... negatyvni test .... nejsem tehotna,ale stát se to muže,ale Já to štěstí neměla tak este vickej a skus trestnou tak za dva dny. naděje umírá poslední držím pace✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌

lenulia15
31. říj 2014

Ahojte holky, tak se k Vám přidávám...jsem 45 DC a těhu testy krom jednoho mi vyšly negativně :-/ Jsem 9 měsíců od porodu prvního (císařem). K dr. mám přijít v pondělí...nooo nervozita stoupá...nevím co si o tom myslet...

nonacek
31. říj 2014

@lucinka58 Ahoj tak co ? skusila jsi testovat dnes? jak to vyšlo?

nonacek
31. říj 2014

@lenulia15 cus,jak dlouho máš zpoždění?

lenulia15
31. říj 2014

@nonacek ahoj, zpoždění mám už 16 dní, jsem jak na trní...U malého mi první pozitivní test vyšel taky až po 14 dnech zpoždění, ale teď je to nějaký jiný...mám docela obavy, mimčo by plánované nebylo, ale rozhodně bychom si ho nechali...no prostě maras.... 😅

nonacek
31. říj 2014

@lenulia15 to je tedy divný fakt! a krom neg.testu,nějake příznaky tehu? I když si myslím,ze tt by musel už potvrdit tehu. potom taky záleží kdy byla ovulace

lenulia15
31. říj 2014

no příznaky těhu...spíš vsugerovaný 😀 když na to začnu hodně myslet začne mě bolet žaludek, jinak mě pobolívaj záda, jsem unavenější...Ovulaci vůbec netuším kdy jsem měla, nepoznám to na sobě...a s malým jsem otěhotněla až po menzes...takže to může být podobné...jo a předevčírem mi test vyšel napůl pozitivně (úúúúplně slabounký dušík) no a včera a dnes úúúplně čisté...tož babo raď 🙂

roseforever
31. říj 2014

@lenulia15 Já ted mela prve taky pidi ducha, asi 36 DC. Ted už jsem asi 60 DC a nemám nic... ani ducha a ani menzes

lucinka58
1. lis 2014

@nonacek Ahojky, dnes jsem nezkoušela. Zkusím až v příštím týdnu pokud do té doby nedorazí 🙂 Mluvila jsem o tom s kámoškou a ta mi taky říkala, že vlastně posledně jsem až do 5 týdne taky měla test negativní, takže zatím neházím flintu do žita a čekám 🙂 Bylo to teď na začátku srpna - v 35 DC test negativní, 36 DC - potvrzeno u doktorky z krve těhotenství (a hlavně už vysoký jednotky, takže to fakt nechápu). Bylo vidět už i na ultrazvuku 🙂 Měla jsem pocit, že jsem divná, ale jak to tady vidím, tak nejsem jediná, které vycházejí negativní testy i při pozitivním výsledku. Tak uvidíme - u mě je to vlastně teď druhá menstruace po revizi dělohy, tak snad to brzo dopadne a bříško bude růst jak má 🙂 A to i kdyby to nevyšlo tenhle měsíc - další jsou před námi 🙂

lenulia15
1. lis 2014

@roseforever ty brďo a jak je to možné??? A u dr. jsi ještě nebyla? Já jdu v pondělí a jsem teda zvědavá :-/ Dnes ráno test vyšel zase negativní a menzes furt nikde...

emca29
1. lis 2014

Taky se přidávám. Někdy v červenci jsem vysadila HA po nějakých 14 letech 😖 MS jsem měla do teď pravidelnou 28-29dní max. Teď už mám 14 dní zpoždění, což jsem neměla snad nikdy v životě a ani to nevypadá, že by to mělo vůbec přijít. Testy z moče opakovaně negativní a nic na sobě extra nepozoruju. To že mě občas píchne v břiše mám normálně, prsa mám taky citlivější pořád. Jen před MS se mi nafouknou a bolí hodně 🙂 Teď nic. Včera jsem začala mít citlivé bradavky,ale jinak nic. Je fajn tady číst, že testy z moče až tak spolehlivé nejsou, ale zase se k té naději nechci nějak extra upínat (i když to stejně dělám a furt o tom projíždím všechno možné) 🙂 V úterý jdu k Mudr, myslíte už by na UZ už něco poznal, když budu už dva a půl týden zpožděná? Kdy mám ovulaci se mi z testů nepodařilo zjistit, vycházely mi taky negativně, takže vlastně ani nevím, zda ji vůbec mám...

nonacek
1. lis 2014

@lucinka58 hm tak to je fakt divný,to jsem nikdy neslyšela,ze krev je pozitivní na Hcg a tt negatyvni... no stát se muže vsechno.... napiš až bude vědět jak to je s tebou.. jsem zvědava,taky snažilka,ale zatím neúspěšna😩

lucinka58
1. lis 2014

@emca29 Ahojky, na ultrazvuku už by určitě byla vidět dutinka se žloutkovým váčkem 🙂 Jinak pokud nemáš ovulaci, tak se taky může jednat o anovulační období, ale to nevím jak se řeší. Já mám ovulaci pravidelnou - cca 13DC, ovulační testy si dělám digitální od clearblue (jsou sice drahý, ale zato jsem si s nima jistá kdy na to hupnout 😀). Moc držím pěstičky, aby to vyšlo 🙂

lucinka58
1. lis 2014

@nonacek Napíšu, ale asi si budu dělat test až ve čtvrtek a kdyžtak bych se objednávala i na ten další týden k doktorce. No já kdybych to nezažila osobně, tak taky neuvěřím. V srpnu jsem si těch testů dělala asi 5, všechny s negativním výsledkem a těhotná jsem byla. Takže ono otázka jestli je nás víc divných (nebo jenom já 😀). Samozřejmě bych se za mimčo nezlobila. Zatím příznaky mám na obojí - na těhotenství i na menses. Tlak v podbříšku, nafouklou spodní část břicha, prsa citlivá. Ale jak říkám, to může být obojí 🙂

emca29
1. lis 2014

@lucinka58 Děkuju 🙂 No bylo by to fajn, ale nechci si dělat planý naděje. Já si myslím, že ovu mám, teda doufám že mám, uprostřed cyklu mam takový menší PMS. Jen se mi to nepodařilo vychytat těmi testy. Co vím tak kamarádka je taky měla negativní a otěhotněla v pohodě. Tak uvidíme. Tvůj případ mi dává naději docela 🙂 Ale hodně divné, já myslela že ti to na UZ prostě potvrdí a hotovo. Nenapadlo by mě, že když to máš pozitivní z krve i UZ, že by to nebylo jasné. Tak taky držím pěsti a budu sledovat vývoj .-)

nonacek
1. lis 2014

@lucinka58 tak to jsem napnuta jako kšandy,s tebou ! Asi jsi jasný důkaz toho,že nic není nemožné...! Ale zírám,jak blázen,fakt 😨

roseforever
1. lis 2014

@lenulia15 Byla, píšu o tom par příspěvků výše ☺

lenulia15
2. lis 2014

@roseforever Jééé, aha promiň...už jsem to četla 😒 Tak to budu mít asi něco podobného jako ty, to jsem tedy opravdu zvědavá...dnes ráno test opět negativní...

roseforever
2. lis 2014

Dneska ráno jsem zase testovala, v limitu nic. ale večer jsem na test koukla a čumí tam na mě duch (vždy horní test, označeno tečkami). Spíš si ale myslím, že je to falešné, BENU testy se tak chovají. Navíc by to bylo fakt divné, když už jsem 60 DC a předpokládám tak 40 DPO 😀 😀 😀

roseforever
2. lis 2014

Ten spodní test je asi 3 dny starý z odpoledni moči.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru