Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

patrikpavla
20. led 2016

Testy nyni dekane v pondeli a zatim nic.... je mozne ze ti dusi byla ovulace... a ta bolest bylo zahnizdeni.. jsrm z toho hotova.... moc to clovek resi

petkasoki
24. led 2016

Ahoj holky, taky se k vám přidám.. jsem 39DC, týden zpoždění a testy stále negativní ☹ v pátek jsem objednaná na preventivku k doktorce, tak uvidíme co bude.. pořád trošku doufám, že ty // najdu...

moni92
25. led 2016

Holky já mám 20 dní zpoždění, byla sem na vyvolávačce před 12 dny a pořád nic..☹ těhotná nejsem podle testů ☹ čím přivolat ms nevíte...? zkouším už i kontryhel, kapu gynex... ☹

arianne
25. led 2016

@moni92 jestli jsi to nedostala ani po vyvolávačce, tak by bylo nejlepší naklusat k dr znovu, ať se na tebe mrkne čím to je... 🙂

moni92
25. led 2016

@arianne rekla ze 14 dni, to je ve ctvrtek, tak jeste pockam... byla sem do toho nemocna, tak si rikam, ze je to mozna tim😉

zuzana8858
9. únor 2016

Ahojte menzes mi meska 5den test stale negativny.min.tyzden som mala ducha ale velmi slaby.pri prvom mi ani jeden test neukazal az u doktora a to som bola asi 6týždeň.a testy som robila stale.je to este moc skoro?

ivankaivuska
9. únor 2016

Ahojte dievčatá, prosím o radu ktoré si robievate tehotenské testy. Kúpila som si testy pružky, boli v balení dva..prvý som moc namočila a tak bol taky všelijaký ale podľa mňa bol negativny, druhý som už urobila tak ako bolo treba a objavila sa tam taka tenučka čiaročka ako keby to bolo napísané perom, uplne tenko slabučko. Stretla ste sa už niektorá s takým vysledkom a boli ste tehotná? Vypada to ako rovna prasklinka, ale prasknute to nie je. Mešká mi to už druhý deň, viem že to nie je veľa ale nie je to u mňa zvykom. Cítim také občas pichanie po bokoch v podbrušku a vystretľuje to do slabín, dnes zasa by som prespala celý deň som strašne unavena...Deň po pohl. styku t. j. 12.januara som dostala menštruáciu a teraz dalšia už akosi neprichádza. Mali ste to niektorá tak a boli ste tehotná?

nikolniky25
10. únor 2016

Ahoj taky mám takový problém,mám zpoždění 45 týdnů, dělala jsem si test už snad 15krat a pořád nic.Obcas mě poboliva v podbřišku, někdy až moc jako by mi tam někdo vrazil nůž. Prášky jsem vysadila minulej rok o prázdninách a MS jsem měla stále pravidelne, od konce prosince pak už Ms nepřišel.Asi to vypadá, že si budu muset zajít k doktorovi.

nikolniky25
10. únor 2016

Kdyby ste nejaka měla takovýto stejný problém, napište kdyztak jak ste dopadla.

julca12
11. únor 2016

@nikolniky25 ahoj asi si radši zajdi k doktorovi.Ha mela spozdeni 2 týdny a testy negativní.. ale cítila jsem se jako bych byla tehotna.. pak mi sr řekla te to bylo biochemicky tehu.. ale radši si zajdi

nikolniky25
11. únor 2016

@julca12 moc děkuji za radu.

julca12
11. únor 2016

@nikolniky25 nemáš zaco 🙂 pak napiš jak jsi dopadla.. držím pesticky at je všechno v poradku

nikolniky25
13. únor 2016

@julca12 V úterý jsem obednana k doktorovi, tak určitě napíši jak jsem dopadla.

lusyja74
2. bře 2016

Ahoj holky ! Mám otázečku ,, poslední ms jsem měla 18.1 a bývá pravidelná po 28dnech skoro na minutu přesně,dnes je to 17 co jsem to měla dostat a nic. Nikdy jsem neměla tak velké zpoždění. Stále mi pobolívá v podbříšku , trochu bolí i prsa a stále chodím na malou. TT jsem si dělala v sobotu 25 a byl negativní. Myslíte že mám ještě šanci? Na další mimi čekám už 23let a tak byl by to velký zázrak!

byra
2. bře 2016

@lusyja74 přes oběd do lékárny a testovat 😉

kolibricek36
2. bře 2016

@lusyja74 no, spíš bych zašla na gyndu, nebo na krev - z krve ti to poví jistě, no, ale dle mě náznak zázraku by u tebe byl - ale nikdo ti to nepoví jistě ... ale držím palečky ....

lusyja74
2. bře 2016

bohužel se do lékárny nedostanu , jsem doma s maminkou na celodenní péči a nemám pro ní hlídání. Pokoušela jsem se objednat k doktorovi ale ten nemá teď čas a od pondělí bude mít dovolenou. Ale po telefonu mi řekl že je těhotenství nepravděpodobné že test by to už ukázal. A hlavně se bojím i testovat že přijde opět velké zklamání

lusyja74
2. bře 2016

holky děkuju moc za podporu

byra
2. bře 2016

@lusyja74 ale i když tě prohlédne lékař a těhotenství vyvrátí budeš zklamaná, takže je to prašť jak uhoď ☹ a myslím, že se tě i bude ptát, jestli jsi testovala. A není někdo kdo by ti TT koupil? Nebo cinknout na sousedy, jestli by pul hodiny pohlídali maminku, že potřebuješ do lékárny

kolibricek36
2. bře 2016

@lusyja74 tak aspon k obvodnímu na krev, sice to nemáš lehký s maminkou, která potřebuje péči, ale i tak bych pro jistotu ....

lusyja74
2. bře 2016

právě že není nikdo kdo by ho koupil. Přítel jezdí a je momentálně v cizině a sousedi chodí do práce a v našem prdelákově jsou lékárny do pěti a to většina sousedů ještě maká. Nezbyde mi nic jiného než čekat a doufat. Čekala jsem 23 let tak to musím vydržet i ted 😉 Jen mě zajímalo jestli se to také některé z vás stalo a bylo z toho mimi.

byra
2. bře 2016

jinak možnost objednat z internetu, sice se připlatí, ale většinou když je to InTime dojde druhý den

evievica
2. bře 2016

Ahoj, ja mela pravdepodobne posunutou ovulaci az na cca 25. den cyklu, cyklus mivam 30 dni. Prvni pozitivni test mi vysel az 14. den po vynechani MS. Testy jsem pouzivala s citlivosti 10 mgU a testovala jsem se vzdy rano. V 8. tt se zjistilo, ze cekam dvojcatka😊

lusyja74
2. bře 2016

jeeeeee tak to je super ! Já bych snad brala i paterčata hlavně kdyby to bylo 😀

lusyja74
14. bře 2016

Zdravím holky! Tak zázraky se u mě nekonají! Po 19dnech zpoždění jsem to dostala. Menstruace byla sice jiná než bývá ale byla .

kolibricek36
14. bře 2016

to je mi líto ☹

byra
14. bře 2016

@lusyja74 škoda ☹ jinak teda doporučuju koupit nějaký TT do zásoby 😉

hanka96
16. bře 2016

Ahoj holky,už desátý den mi mešká menstruace ,vždy byla pravidelná.Horká vana s vínem nepomáhá.Těhotenský test negativní.

gingergia
16. bře 2016

@lusyja74 Víte, teď to vůbec neberte špatně, prostě jen otázka, ale nemáte ani půl hodinku, abyste si skočila pro těhotenský test, tak jak pak chcete pečovat o miminko i maminku? Jinak vám samozřejmě přeji, ať to dopadne tak, jak si přejete 🙂

gingergia
16. bře 2016

@lusyja74 Tak jsem přrhédla vaší dalši odpověđ, ale i tak držím palce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru