Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

katarinkam
28. led 2012

@jenny_m dakujem za radu este teda pockam a potom dam vediet vysledok 🙂

luciferinka
28. led 2012

mi se ukazovala jedna čárka až do 4 týdné a to jsem si kupovala testy tak 2 krát týdně a neukazaly se mi dvě čárky dřív než ve 4 týdnu

gabca007
25. únor 2012

ahojte zienky, mne meska dnes uz 7 dni Mens. robila som si uz 3 testy - vsetky negat. som po potrate (v novembri 2011 mi zobrali babo v 12TT,prestalo bit srdiecko). mam pocit ze som tehu lebo mam vsetky priznaky ako predtým(zvecsenu maternicu, jemne pichanie, zvlasne chute a nechute). podla tehotneskej kalkulacky by som mala byt uz v 5tt tak preco mi vychadzaju negat testy? pri predchadzajucom tehu mi test vysiel pozit uz v den ocakavaniej mens. mozem mat teraz nizsiu hladinu hcg? v ktorom tyzdni tehotenstva mi uz musi test ukazat tehu? ak ma niekto podobnu skusenost, tak mi prosim napiste. boli ma uz z toho premyslania hlava...ci som alebo niesom, alebo mam nejaky gyn problem ☹

koniarova
25. únor 2012

@gabca007 Veľmi by som ti to priala, ale myslím, že 7 dní po meškajúcom menzese by už malo byť na teste niečo vidieť.

00matula
25. únor 2012

@gabca007 ahoj, ja som najskôr mala asi tak 3 dni po oplodnení taký pocit, že som tehu, asi na 6ty deň mi 1 test ukázal takuu slabulilinkú čiaročku, že som ju tam najskôr ani nezbadala, tak 2 dni nato som si urobila ďalší test a bola tam len 1... a potom ďalší a ďalší, až ich bolo asi 8 či 9...neviem už, a všetky boli negat. ale aj u lekára som bola a že nič tam nieje iba maternica zväčšená a prekrvená, čiže tak 50:50... aj krvné testy boli všeliaké, a ja stále že som tehu , a nakoniec asi 6dní po vynechaní menzesu som si urobila ďalší testík a už tam boli 2 ll tak teraz mám z tej slabulililinkej čiaročky 1,5 ročnú babizňu doma... 😀 😀 😀 😀 😀

gabca007
25. únor 2012

@00matula ja som si ten posledny test robila v stredu, a uz nejak nemam chut robit dalsi lebo sa bojim vysledku. ale to ze neviem nacom som ma strasne stve. ja som skoro presvedcena o tom ze som tehu, len uz neviem ci mi s toho nesibe a ci si to fakt len nenahovaram. k lekarovi mam ist v stredu, ten mi to snad potvrdi alebo vyvrati ale uz chcem istotu. a tebe dakujem za odpoved, verim ze ako intuicia nesklamala teba tak snad nesklame aj mna... a prajem zdravie tebe aj bambulke 😵

@koniarova dakujem aj tebe za odpoved

00matula
25. únor 2012

@gabca007 drzime palceky... 😉 a daj vedet ako si dopadla...

salomee
25. únor 2012

@gabca007 Ahoj, já mám dnes mánii citovat Dr. Kouckého z Apolináře (prošla jsem si jeho poradnu a dost mě to oslovilo:D) ..a on tam několikrát opakuje že jemu a manželce se to stalo -tři negativní testy po vynechání MS a po této epizodě mají dnes už dvouletou dceru🙂. Zkus to brát tak, že když tam těhu je, tak je a když není, tak třeba příště. Jako horší vidím spíš pozitivní testy s následnou MS ☹ ...
Tak ať to vyjde, jak si přeješ.

9lucias
20. bře 2012

Ahoj 🙂 chtěla bych se vás zeptat na radu - před jedenácti týdny jsem měla nechráněný pohlavní styk, ale hned druhý den jsem si vzala postinor. jenže před desíti týdny jsem opět měla nechráněný styk. teď mám už 4 týdny zpoždění, dva těhotenské testy mi vyšly negativní, je možné, že jsem i tak těhotná? nebo mi to mohl tak oddálit ten postinor? předevčírem jsem lehce špinila a teď už zas nic, vůbec nevím, co se to se mnou děje ☹ děkuju za radu🙂

salomee
20. bře 2012

@9lucias No...tak postinor a podobné zázraky neskutečně rozhodí cyklus, nejsou to žádné neškodné pilulky, které jen odevzdají výsledek a ostatní je v pohodě. Věřím, že to může být tím... A nechráněnej styk je vždycky možnost otěhotnění. Jestli má toto cenu...!

jentyne
21. bře 2012

Ahoj holky, již druhým měsícem chodím na sledování cyklu. V první fázi Clostilbegyt, před ovulací injekce Pregnylu, v další fázi Utrogestan 1-1-1. Dnes 30 den cyklu a nic ... takže stále čekáme co se z toho vyklube.🙂

kamka27
22. bře 2012

ahojte.chcem sa opytat tehotenske testy // sliznica maternici je 10mm gynekolok povedal,ze je tam tehotenstvo ,ale nestaci hodnota HCG,ze sa mohlo neskor uhniezdit ,moze sa stat,ze HCG moze ist hore zajtra idem zas na krv.prisla som o baba uz 10tt

salomee
22. bře 2012

@kamka27 Tak možný to je, uvidíš, kolik budeš mít v pátek... ale jak vysoké jsi to hcg měla? Dr řekla, že JE to těhotenství? Většinou pokud je to hodně nízká hodnota a na ultrazvuku je jenom vysoká sliznice, těhotenství to být nemusí... však uvidíš. A ty testy jsou jasně pozitivní? A čárka sílí?
Trochu mě mate, že toto je téma o tom, že měl někdo testy negativní a těhotenství to bylo.

jentyne
22. bře 2012

Holky, dneska jsem volala svému gynekologovi. Máme 5 dní zpozdění. Test po 2 dnech negativní, po 5 dnech negativní. Doktor mi řekl, že mám být trpělivá. ☹

salomee
22. bře 2012

@jentyne No, vidíš... to je rada jak z Koníka... 🙂
No ne, vím, že je to náročné...ale zatím nic není ztraceno a aspoň se dozvíš, na čem jsi. Nebyla bys první ani poslední, kdo byl " v tom" a měl zpočátku negativní testy...

kristusee
24. bře 2012

Ahojik všem byla bych moc ráda kdyby mi tady někdo odpověděl na muj dotaz já s tímto totiž nemám zkušenosti. Je mi 21 let a ještě studuju a mám poprvé zpoždění už 14 dní MS, Jím mercilon teprve nějaké tři měsíce ,ale nikdy se mi nestalo, že bych tolik vynechala, cyklus mám pravidelný po 25 dnech každý měsíc. U lékaře jsem byla zapomněla jsem zmínit, že to nebyly MS ale jednodenní slabé špinění, krev na HCG mi na gyndě nevzal, ultrazvuk mi udělal ale nic. Test už druhý byl negativní, ale včera mě pálila žáha a měla jsem zvratky v krku sem tam se mi zatočí hlava a jsem strašně náladová víc než ,kdy jindy mi tvrdí partner. Dnešní test taky negativní. Snad se MS dočkám, ráno jsem měla citlivější prsa ted už ne. Myslíte, že je pravděpodobnost že jsem těhotná( zapomněla jsem pár prášků a brala jsem antibiotika) 😒

kristusee
24. bře 2012

Ahojik všem byla bych moc ráda kdyby mi tady někdo odpověděl na muj dotaz já s tímto totiž nemám zkušenosti. Je mi 21 let a ještě studuju a mám poprvé zpoždění už 14 dní MS, Jím mercilon teprve nějaké tři měsíce ,ale nikdy se mi nestalo, že bych tolik vynechala, cyklus mám pravidelný po 25 dnech každý měsíc. U lékaře jsem byla zapomněla jsem zmínit, že to nebyly MS ale jednodenní slabé špinění, krev na HCG mi na gyndě nevzal, ultrazvuk mi udělal ale nic. Test už druhý byl negativní, ale včera mě pálila žáha a měla jsem zvratky v krku sem tam se mi zatočí hlava a jsem strašně náladová víc než ,kdy jindy mi tvrdí partner. Dnešní test taky negativní. Snad se MS dočkám, ráno jsem měla citlivější prsa ted už ne. Myslíte, že je pravděpodobnost že jsem těhotná( zapomněla jsem pár prášků a brala jsem antibiotika) 😒 kristuska.15@seznam.cz děkuju všem jsem na dně z přemýšlení :(

kixi
24. bře 2012

@kristusee nepises kolik tabletek jsi vynechala...ale tehotna byt samozrejme muzes...tim, ze jsi nevzala prasky jsi cyklus rozhodila, takze ovulace mohla probehnout kdykoliv a tim padem muzes byt tehotna teprve kratce a proto by byl test negativni...samozrejme zaroven byt tehotna nemusis a cyklus se casem vrati do normalu...zasla bych na krev, to budes mit jasno hned...

jajuuus
24. bře 2012

@kristusee navštív gynekológa, zbytočne sa trápiš... problém môže byť aj niekde inde, nemusíš byť hneď tehotná 😉

salomee
24. bře 2012

Souhlas s holkama, škoda, že sis v tom cyklu natropila takovou paseku tím vynecháním... 😒

kristusee
24. bře 2012

jj škoda :(.. na gyndě jsem byla vše je ok a jsem zdravá :/ a krev mi nevzal nevím proč a ultrazvuk neviděl nic.

kixi
24. bře 2012

@kristusee pokud chces vedet na cem jsi a nechces cekat jedina moznost je nechat si vzit krev na tehotensky hormon...v opacnem pripade ti nezbyde nic jineho nez pockat zda ms dorazi...

jentyne
25. bře 2012

Kristusee - zajdi si na ty krevní testy 😉 pokud by mělo těhu pomalejší nástup tak ani na UZ nemusí být nic vidět. Jinak vynechané pilulky v kombinaci s antibiotiky mohly zapříčinit nedostatečnou ochranu.
Jinak info o mě - 8 dní zpoždění, test stále nic, příští týden už se objednávám k lékaři.

deninka22
28. bře 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, vynechávala jsem prášky, kvůli zdravotnímu stavu, a poté je zase brala, teď již měsíc čekám na menstruaci, mám bolesti v podbřišku, a nevolnost různě běhěm celého dne. Pobolívá mě hlava a tak nějak celkově celé tělo, testy jsem si dělala tři a byly negativní, jsem celkově taková plačtivější a citlivější na všemožné pachy. Těhotná či ne?? Nevím jestli mám plašit a běžet k doktorce..

snazilka1983
29. bře 2012

ahojte baby stalo sa vam niektorej ze ste mali tehu test jeden den pozitivny a druhy den slabsiu teda ledva viditelnu druhu ciarku? mne sa toto stalo vcera a dnes. ked som test dnes poobede zopakovala tak sa v mieste kde ma byt druha ciarka urobila svetlo ruzova machula. ja som z tohto jelen normalne. zajtra mam ist na krv na HCg ale normalne mam z toho depku ☹

martinakl
29. bře 2012

@deninka22 Ahoj, k doktorce bych sla. Rekni presneji, jestli jsi nebo ne. Spis ale asi ne, testy uz by podle me byly pozitivni. Kazdopadne jestli uz na MS cekas mesic, da ti aspoin vyvolavacku.

martinakl
29. bře 2012

@snazilka1983 Ja bych na silu te carky nespolehala. I kdyz z vlastni zkusenosti vim, jak je to tezke 🙂 Ja ji zase mela po 5 dnech od prvniho testu skoro stejne slabou, tak jsem sla na HCG a bylo pres 800... Nemusi to tedy reagovat asi uplne presne, jakoze sila carky ne vzdy odpovida hladine HCG. Nejsem zadny odbronik, ale prijde mi to tak podle zkusenosti ostatnich holek a sve vlastni.. Drzim palce.

snazilka1983
29. bře 2012

@martinakl aha no ok 🙂 zajtra napisem ako to dopadlo. a ci si zo mna tehu testy neroabia len srandicky 😀

martinakl
29. bře 2012

@snazilka1983 No ja te fakt chapu.. Ja taky desne vysilovala 🙂 Ale nejspis to opravdu bude v poradku, jako u me, neboj 😉

snazilka1983
29. bře 2012

@martinakl dakujem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru