Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi Ahojíky
No, ona mi právě radila ať ještě vydržim do 4.listopadu a k doktoru jdu až pak. Přecejenom 14 dní to ještě neni..
Takže to tak udělám a k doktoru se objednám až pak. Uvidíme,jak to dopadne.

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina ahojky 🙂 Teda tak to jsi mě trošku zvyklala, nevím, jestli bych vydržela ještě týden čekat. Já si tam asi zítra ráno zavolám, ale jelikož ten můj ordinuje jen pondělí a úterý, tak třeba mě veme až ten další týden a budu muset stejně čekat 🙂

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi On já taky nevim jestli to vydržim,ale budu se snažit. Jj když je tam jen takhle tak to zkus a napiš, jak jsi dopadla...
Já tam možná zavolám ke konci týdne a uvidíme,na kdy by mě objednala

hannyy
28. říj 2012

holky ja jsem 33dc, normalne vzdy 28dc, ms se mi nikdy nezpozdila max o jeden den a to se tane tak jednou za pul roku , mimi chceme moc s manzilkem, ale testy zatin negativni, manza veri, ze tehu jsem, ja nevim , nevim co si myslet a jen tajne doufam ze tehu nam vyslo a mimisek bude 😉

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina určitě dám vědět. Držím pěsti v tom čekání 😉 Třeba nebudeš muset tak dlouho čekat a objeví se // 😉

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi
Já na Tebe taky budu myslet. Musíme věřit i když každé zklamání je bolevé....

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina to máš pravdu, ale věřím, že se určitě dočkáme a miminko si k nám najde cestu. Já se snažím na to pořád nemyslet, ale je to hrozně těžký, vůbec jsem nečekala, že mě to tak pohltí.

andrejkasi
28. říj 2012

@hannyy a nějaké příznaky máš?

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi Tomu úplně rozumim.
Pro mě je to taky snáročné místy bolavé. Mé kamarádky čekají dětičky a já nic. Ale snažim se myslet pozitivně a to my teďka nabízí práce, kde jsem 14 dní. Mám ale smlouvu jen do konce prosince. Je to těžký na psychiku. Ono se to všem řiká že se dočkám atd a že musím být trpelivá.
J ási taky nepřipouštěla, že můžu potratit ...

akcccina
28. říj 2012

@hannyy vítej v clubu a držím palčky....

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina a copak máš za práci? Do prosince máš zkušebku, a pak ti to můžou prodloužit, ne? Já mám sice práci na neurčito, ale za to strašně psychicky vyčerpávající. Trávím tam kolikrát 12-14hod denně a domů chodím úplně vyřízená. Takže jestli máš práci, která ti dává pozitivní myšlení, tak je to supr. Budeme se tu podporovat navzájem a určitě to budem zvládat líp, aspoň já to tak mám. Důležitý je věřit a já věřím, že se tu budeme brzy předhánět, kdo má větší pupek 😀

hannyy
28. říj 2012

@andrejkasi no mam nafouklé břicho a mám žravost a zvětšily se mi prsa , my se s manželem snažíme přes rok už tak bych byla ráda, manžel mě akorát nervuje že jsem v tom, no ale žádné // nemám , a hlavně mě se tohle nikdy nestalo aby jsem měla zpoždění 😖

hannyy
28. říj 2012

@akcccina děkuji moc , mám pocit, že mi z té nejistoty asi hrabne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrejkasi
28. říj 2012

@hannyy tak to jsou zatím dobré příznaky 😉 Když jsem to tady tak pročítala, tak spoustě mamin se stalo, že se jí // ukázali třeba až v 8tt a déle, takže držím moc pěstičky, aby to vyšlo 🙂

hannyy
28. říj 2012

@andrejkasi no právě - jako to čekání je hodně zničující ☹ a ty také čekáš na verdikt ?

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi Dělám sociální pracovnici v terénu na HPP: Ale mám to je do prosince a na prodloužení smlouvy to nevypadá páč nejsou penízky ☹ v červnu jsem dostudovala a taki za takovouhle zkušenost jsem ráda.
Ale miminko bych chtěla více... 😔 moc.

Tak to máš náročnou práci a jakou přesně?

akcccina
28. říj 2012

@hannyy To mi povídej..... a půjdeš k lékaři?

andrejkasi
28. říj 2012

@hannyy jj, to čekání je strašný 😠 Já už jsem 36dc a test taky pořád negativní. Snažíme se teprve měsíc a HA neberu dva. První ms přišla na den přesně. Chystám se ale k dr., tak uvidíme....

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina tak to máš ale záslužnou práci, pro mě smysluplnou! Já dělám rozpočtáře v jedné místní firmě, šéf si na nás akorát chladí žáhu a na mě přesouvá veškerou odpovědnost. Psychicky už na to moc nemám, hlavně to jsou pořád jen čísla a dělá se tam, že by se zbortil svět, kdyby něco nebylo. Všechno je priorita a náš osobní život je nezajímá. Mojí prioritou je teď ale miminko 🙂

hannyy
28. říj 2012

Holky ja uvidim behem tydne a 5.11. mam stejne termin na gynde a pokud to do te doby neprijde tak tam to tehu by uz meli poznat

hannyy
28. říj 2012

Holky ja uvidim behem tydne a 5.11. mam stejne termin na gynde a pokud to do te doby neprijde tak tam to tehu by uz meli poznat

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi to mi je moc líto. Člověk si fakt práci nemůže vybírat. Moc bych ti to miminko přála
Jj je to pěkná práce, která mi tolik nedovoluje na to myslet a upínat se k tomu. Ale přála bys si ho moc

akcccina
28. říj 2012

@hannyy taky to tak vidím. Vydržím do konce týdne a v pátek nejpozději se objednám. Přála bych všem zázrak holky

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina to máš pravdu, práce nikde není a měla bych být ráda, že vůbec nějakou mám, ale.... Tak snad se do budoucna zadaří a nebudu muset už tohle řešit 🙂 Já budu věřit za nás všechny, že se nám to podaří a budeme mít pod stromeček ten nejhezčí dárek 😉

akcccina
28. říj 2012

@andrejkasi to je pravda, ale zase všechno má své meze. Jj to by bylo krásný. Ale já bych byla šťastná kdyby to vyšlo už teď. Bude mě to pokoušet myslím testování. Nesmím si je nakupovat moc dopředu 😀

tereza29
29. říj 2012

Zdravím 🙂 Mám problém a už nevím kam se zatím obrátit... Už jsem to nedostala 11 dní. Antikoncepci neberu,a s přítelem jsme měly nechráněný sex a dokonce víme že jsme to neubránily. je to 2týdny zpátky,Prosím o nějakou radu. Těhotenský test jsem si dělala nejdříve v pátek a vyšel negativní.A druhý jsem si dělala před chvílí a také negativní. ☹ dneska ráno mi bylo divně od žaludku (normálně mi nebývá) je snad na test jeste moc brzy?? Děkuji za každou odpověd,a popř. odpovědi prosím mi piště na Mail.. budu moc vděčná,díky moc!! 😉

andrejkasi
29. říj 2012

@akcccina Ahojky, tak jsem dnes byla u dr. a bohužel neměl místo, nejdřív příští týden v úterý, přesně, jak jsem předpokládala 😒 Takže ještě celý týden čekání 😢 Já mam ještě nějaké testy doma, ale zatím se jim vyhýbám obloukem... uvidím, jak dlouho to vydržím 😀

hannyy
29. říj 2012

Holky tak mrcha nikde, chtela jsem udelat rano test a co se mi nestalo, oba dva testy byly zozlepene v te krabicce - teda ta testovaci cast - toho testu, no neni to snad nejaky signal kdyby byl vadny jeden ale oba, no a ja uz u sebe v rajchu dalsi nemam 😖

hannyy
29. říj 2012

@andrejkasi to ti verim , kdyz vychazi stale negativne , clovek si pak rika, ze naco si je budu delat, ale jak rikas , kdovi jak dlouho to vydrzis vid 😉 ja jdu k dr.5.11. takze me ceka taky tyden cekani ☹

jonki
29. říj 2012

@akcccina mne sa to stalo uz dvakrat...v oboch pripadoch slo o test rapi clear robeny z ranneho mocu dost neskoro na to aby bol pozit...fakt som si testy nerobila z nedockavosti. Prvy krat den pred ocakavanou MS lebo mi bolo priserne zle a nevedela som co sa deje. Druhy krat cca 2-3tyzdne po ovulacii. Pozit test mi teraz v druhom pripade az v nejakom 6tt (ale je pravda ze medzi tym som nerobila...lebo som si myslela ze nie som tehu...ale som 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru