Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

eloana
20. led 2010

val---no-ja-to-mela-podobne-zkus-testnou-treba-zitra-odpoledne-pokud-bude-carka-silnejsi-takto-je-v-pohode
drzim-pesti

val1
20. led 2010

Eloana, jako podobné, když se nezadařilo?

eloana
20. led 2010

spis-vypozoruj-jestli-se-ti-neprodluzuje-cas----carka-byla-temer-stejne-kdyz-se-porovnaly---ale-pak-se-carka-ukazovala-pomaleji

eloana
20. led 2010

mela-jsem-to-vcervnu-take-po-IUI.
carka-viditelna-ale-po-3-dny-stejna-ale-prave-pak-ta-carka-vylejzala-az-za-delsi-dobu

val1
20. led 2010

Tak uvidíme, mám právě pocit, že se to prodlužuje..... tak uvidím, stejně si asi nepomůžu....
Děkuju.

eloana
20. led 2010

val-bohuzel-vic-ti-neporadim---preji-ti-aby-to-vyslo🙂

hribek
20. led 2010

Ahoj tak jsem byla u doktorky a rekla mi ze nizkodavkovane prasky (yasminelle, yaz) mohou byt bez MS nebo pouze se spinenim a s temer 0 sanci na otehotneni. Takze musim vydrzet do leta a pak zacne snazeni. Hodne stesti vsem snazilkam.

sarlotta
21. led 2010

val1 máš krásné čárečky 😉 nemůžeš srovnávat různé testy. Určitě to bude dobré🙂

sisi8881
21. led 2010

ahojte...mozem sa pridat do vasej temy?

lenulkak
22. led 2010

muzes, jestli smim vluvit za vsechny 🙂

ameliejulliette
23. led 2010

Ahoj holky, psala jsem tu cca před měsícem, tenkrát to bohužel nebyl případ negativního testu. Teď mám takovýto problém - včera k věčeru jsem testovala Mammatest citlivost 25 a byl tam duch (viz album). Ráno tentýž test ukázal stejně slabou čárečku, ale !citlivější! RapiClear (10) vůbec nic. Máte někdo srovnání co do spolehlivosti? Na nějaké jiné diskuzi jsem četla, že RapiClear ukazuje často buď falešně pozitivní // a nebo když je těhu, tak ukáže jen / (Ale to by mi tak akorát hrálo do karet... 😀)

Val- takovéhle dálnice... 🙂 Se nestresuj 🙂

petruci6
23. led 2010

amelie je to pepino test?vidim tam tu //
mne pepino vzdy ukazuju ducha 😔

skus o 2 dni,drzim palce,aby bola silnejsia

val1
23. led 2010

Holky, moc děkuju čárka sílí 😉 .
Amelie....brala jsi léky na stimulaci? Musím z vlastní zkušenosti říct, že nejspolehlivější test je Mamatest. 12 DPO je krátká doba, takže pokud v sobě nemáš Pregnyl nebo něco podobného, co obsahovalo hormon HCG, tak testni ještě za 2 dny uvidíš, že bude sílit. Moc držím pěsti.
Třeba na Mamatestu mám dnes silnou čárku a test Women secret jen takový duch.... a to jsem 17 DPO.
Ještě jednou díky za podporu... Je opravdu lepší, jak psaly holky, testovat jen jedním testem a nesrovnávat.
Hodně štěstí všem.

flamenga
23. led 2010

amelie áno, rapiclear niekedy neukáže // ani keď sú už na mamateste koľajnice 🙂

mamatest je spoľahlivý... a to, že si mala ráno na mamateste takú istú čiarku ako večer predtým je ok 🙂 pretože hormón hcg stúpa každé dva dni... takže skús zajtra z ranného moču mamatest, čiarka by mala byť silnejšia ako včera večer 🙂

eloana
23. led 2010

val-gratuluji🙂ja mam taky nejlespi zkusenosti s mamatestem

sisi8881
23. led 2010

Ahojte...ja som si tiez robila rapiclear na 7 den meskania a neukazal mi nic. Uz mi to meska 9 den a neviem ci mam skusit iny test, bojim sa sklamania alebo ze mi to meska koli nejakej prekazke

ameliejulliette
23. led 2010

Sisi, zkusila bych jiný test 🙂

lotrinkas
24. led 2010

Ahoj holky, tak já mám dneska asi už 26 den zpoždění. Byla jsme v pátek na gyndě, těhotná nejsem 🙂, píchla mi vyvolávačku. Asi nějaký rozhozený hormony. Větší starosti mi teď dělá hlava, která bolí každej den... někde dokonce i na dotek, i když jsme se nija neuhodila. Nevím, jestzli to má spojitost. 😕

eloana
24. led 2010

ahoj-ja-doporucuji-mamatest-ja-s-nim-mam-nejlepsi-zkusenosti🙂)

charlizet
24. led 2010

ahoj, já mám teď sedm dní zpoždění při dřívějším pravidelném cyklu. Zkoušela jsem během těch sedmi dní různé značky testů (levnější i dražší) a všechny byly negativní. Žádné vzláštní pocity jsem neměla až na to, že mě tak před třemi dni bolela příšerně hlava a od včerejška mě bolí v krku. Také mě od včerejška trochu bolí prsa, ale zase ne tolik jako vždycky před menstruací a ještě mám dnes břicho, jako bych měla zaražené prdy :o( Tak nevím....zítra ráno si ještě udělám poslední test a v úterý bych mazala k doktoru, aby to nebylo nějaký jiný stav :o)))

lenulkak
25. led 2010

ahoj holky, tak ja po 19 dnech zpozdeni dostala MS 🙂, je mi lito, ja take nejsem pripad falesne negativnich testu. Od soboty kontryhel a malinik a snazime se dal 🙂. Drzim palce at se vsem zadari.

lenulkak
25. led 2010

ten prvni smajlik mel byt obracene ☹, ale to jiste chapete

iv1981
27. led 2010

sarlotta: Děkuji za odpověď. Věřím, že bude všechno OK. Už se nemůžu dočkat příští kontroly, abych se na všechno zeptala doktorky. Minule jsem z toho byla hodně zaskočená a překvapená 😲 Ještš jednou děkuji!!!!

charlizet
27. led 2010

tak já chtěla jít doktorce včera, ale má do konce týdne dovolenou. Test jsem si od pondělí nedělala, tak uvidím co mi doktorka řekne :o/

misi.21
27. led 2010

Ahoj holky,já už se s přítelem snažím 15 měsíců a stále nic. Zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy,potom že mi nedozrávají vajíčka a nakonec ani partner není 100% v pořádku. Takže léky,doktoři a ultrazvuky pořád do kola. Při poslední prohlídce 12.1 nám dr řekl,že máme tento měsíc naději. Asi od 15 mě neustále pobolívá břicho a hlava,ale nic jiného. Mám ale teprve dva dny spoždění,tak čekám a doufám. V pátek asi doktor,vzhledem k těžké práci a tajně doufám,že budou dobré zprávy... Všem přeji hodně štěstíčka...

sarlotta
27. led 2010

misi břicho může pobolívat od ovulace a pak kvůli zahnizďování vajíčka a roztahování dělohy - je to normální.
Zkus testík🙂 držím palečky 😎

misi.21
28. led 2010

Dnes jsem začala trošku špinit 😢 Břicho pořát bolí jako čert ale nechci si nic brát. Testík jsem si udělala ráno ze zvědavosti a byl negativní,nepatrný stín tam byl,ale spíš jen rozpitá barva... Takže zase léky a za 13 dní kontrola. Uvidíme co nám pan doktor řekne. Každý měsíc je pro mě delší a delší,ale jednou to určitě vyjde.

charlizet
29. led 2010

:o( také hlásím hnědý hlen po 11dnech zpoždění. Nevím co to je, ale vždycky jsem měla MS pravidelnou. Teď první zpoždění po několika letech s nadějí na mimi....a zase nic :O( ach jo :o(((

petrajda
29. led 2010

misi - přečetla sem si tvuj příspěvěk. mi se snažíme zatím jen půl roku,taky to u mě vypadá na zpoždění, břicho mě bolí už přes týden, trochu mě pozvedla náladu sarlotta..třeba to bude tím,kéžby 😵 . Zatím si test nechci dělat,to už tu bylo tolikrát...snad vydržím tejden a kdyby nepřišla ms tak to zkusím. Ale ta jedna / mě vždy zkazí náladu na celý den,tejden...až do dalšího měsíce,kdy doufám 😔

danu
31. led 2010

chomka777 • Dnes o 19:35
Ahojte baby, uz tyzden vzorne citam vase prispevky pravdupovediac najprv som tu nechcela nic napisat, ale nakoniec som si povedala preco nie. S manzelom sa snazime o babetko od septembra kazdy mesiac dufam, ze menzes nepride ale on furt dosiel az na tentoraz. Antikoncepciu som prestala brat v juni, v auguste som po skoro 15rokov prestala fajcit aj to nasvecuje ako si velmi zelam zdrave babetko a teraz spat k teme 21dec som mala poslednu mens. a uz tyzden si robim teh test a nic stale neg. Ja viem cele je to o psychike toho sklamania sa kusok obavam. Priznaky ako take nebadam, mam akurat pocit akoby som uz uz mestruov. mam pocit, ze krv uz tecie idem na wc a nista. Taktiez som unavena bez nejakeho dovodu. Kedze zijem v cudzine tu to tak nefunguje, ze doktor odobre krvicku a vec je vybavena preto sa chcem spytat vas, ci mi z vlastnej skusenosti neviete poradit uz dopredu dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem

xenicka • Dnes o 19:56
Mne tehotenský test vyšiel dvakrát negatívne ( a to mi menzes meškal už vyše týždňa) a aj tak som bola teotná 🙂

chomka777 • Dnes o 20:05
dakujem za odpoved a citila si nieco ine????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru