Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

miss_shy
30. říj 2013

no tak som bola v lekarni a kupila som lady max a vysli mi // nie uplne rovnako silne ale druha je viditelna, tak asi som 🙂

andy2110
30. říj 2013

Gratuluji miss_shy!!! 😉

andy2110
30. říj 2013

Já mám taky negativní test. MS mám nepravidelnou - 28-43, ale příznaky už přes týden - prsa bolí, občas velmi intenzivní bolesti v podbříšku, únava... to si asi člověk nevsugeruje, ne? dnes tedy 33 DC, ale na testech je napsaný, že těhu poznaj už 2 dny od početí.... Já jinak takovými bolestmi vůbec netrpím ani před ani při MS...
Máte zkušenosti s nepravidelnou MS a přesto těhu? Vím že vše je o trpělivosti, ale my se snažíme už rok, a jestli to dostanu, tak to asi poprvé opravdu obrečím.... ☹

foofee
30. říj 2013

@andy2110 ja som mavala nepravidelnu MS, cyklus vacsinou 31-33 dni, obcas az 40-50 (tak 2x do roka). Test som mala negativny 3 tyzdne po vynechani MS. Uz som sa chystala na vyvolavacku, ked som si povedala, ze si spravim este jeden, a uz bol pozitivny🙂

andy2110
31. říj 2013

@foofee a to bylo planovane tehu nebo nahoda? A po jak dlouhe dobe? Jinak moc blahopreji!!! A tise zavidim. 🙂 ale preji ti to!!!

foofee
31. říj 2013

@andy2110 nebolo to planovane, otehotnela som v case, ked som mala MS dostat, myslela som, ze mam na 100% neplodne dni, a akurat ten jeden krat co sme s manzelom zariskovali, boli plodne. Ja stale vravim, priroda sa vzdy zariadi podla seba, my to len tazko ovplyvnime. Dakujem 🙂 Vyhrate este nie je nic, som na rizikovom, ale verim, ze vsetko dobre dopadne a tebe tiez drzim palce! a dam ti radu, nespoliehaj sa plodne a neplodne dni,snazte sa stale 🙂

andy2110
1. lis 2013

@foofee To je úplně nejlepší, když člověk nic neplánuje!!!! 😉 a neboj, určitě vše bude ok!!! Moc držím palce! No my se právě na plodné a neplodné zatím nespoléhali, jen jsem se to tak nějak snažila spočíta - pouze orientačně. Jinak jsme se snažili docela často /á 2 - á 3 dny/... no a dneska jsem ještě ke všemu začala špinit... tak nevím. Prsa mě bolí pořád stejně, břicho už nebolí.... tak tomu moc velkou naději rozhodně nedávám.... blbý je, že se snažíme už rok, a to už na to moc nemyslet - nejde.... takže těžko říct, co teď, zatím to vypadá, že se za 14dní objednám k dr, a necháme si poradit, co dál..... 😢

foofee
1. lis 2013

@andy2110 si zlata, dakujem 🙂 poradim ti este jednu vec, zozen si na internete kvapky estrozin. Je to na upravu hormonalnej rovnovahy zeny, taky elixir bylinkovy. Ja som mala pred par rokmi hrozostrasny hormonalny profil, nemozne vobec otehotniet, aj keby som chcela, vybrala som 2 balenia, sla som na endokrinologiu a vysledky boli ukazkove. Odvtedy som si dala jednu kuru kazdy rok. Odporucila som to aj kamoskam, co sa bezvysledne snazili a podarilo sa. Dokonca som to odporucila aj jednej kocke tu niekde na MK a o 2 mesiace mi pisala, ze je tehotna. Ak je problem v hormonoch u teba, malo by ti to pomoct, za pokus nic nedas 🙂

matesaada
2. lis 2013

ja uz to dostala a uz mam i po nich ale bolesti bricha zustali

andy2110
4. lis 2013

@foofee díky moc za tip! určitě vyzkouším! Třeba to pomůže.... 🙂

verik2
18. lis 2013

@verik2 ahojik tak jak to jde????Jinak mě bylo řečeno,že při kojení neoteotehotnim....tak jsem měřila bazalni teplotu,zrovna den před tím než stoupla,tak jsme skotacili a dneska mám druhej den zpoždění a už to asi nedostanu na testu sotva viditelná druhá čárka

verik2
18. lis 2013

@andy2110 zkus metodu měření bazalni teploty ta ti ovulaci ukáže.Mám 2 děti ovulace vždy před mesickama tak den dva...teď už 21 měsíců kojim,měřila jsem půl cyklu teplota a asi tak 14 den po 3 dnech měření stoupala okolo 37 normálně jsem měla 36,6 a teď 36,9 až 37 a zrovna den před tím jsme skotacili...jinak už 21 měsíců kojim,menzes nepravidelna,před měsícem vyvolavacka a bylo mi řečeno,že při kojení neotehotnim....no a dneska druhý den zpoždění,tak test a je tam hodně slabá druhá čárka.Tak merte snazilky teplotu,jak stoupne hned skočit značí to ovulaci,teď mě už teplota neklesá,pokles by znamenal blížící se menstruaci.pokud neklesá a je furt zvýšená přes 10 dní jedna se zdrejne o těhotenství

verik2
18. lis 2013

@verik2
@andy2110 já tyhle příznaky měla minulý měsíc a nic...teď se těhotná necítím a podle testů jsem....teď jsem ho udělala jen tak a to zpoždění je u mě normální tím kojenim.Takže může bejt...fakt zkus měřit tu teplotu,stejnej teploměr, ráno stejná hodina a uvidíš...ta ukáže vše a v pochve je nejpřesnější..tak budu držet palecky

andy2110
21. lis 2013

@verik2 díky moc za tip... mám objednány ty kapky /estrozin/, tak třeba zkusím ještě tu teplotu... snažím se na to nemyslet, mám strach, že si to svým psychickým stavem zaviním akorád sama, ale moc se mi to nedaří.... 😒 no tak uvidíme..... každopádně blahopřeji! 🙂

katulka89
21. lis 2013

ahojky holky mam problem včera jse do mne dostala preejakulační tekutina a dneska mam píchaní v podbříšku a když jsem šla na wc tak ze mne vyteklo neco bílího a furt mne pícha na prave strane 😒

kristy5001
21. lis 2013

ahoj holky..... mám tělísko, men. jsem měla vždycky pravidelně, ale poslední dva měsíce už se nedostavila .. mám šílený křeče, vyrašily mi pupínky a jsem přecitlivělá. Testy jsou však negativní... 😒

verik2
22. lis 2013

@kristy5001 zajdi radci na gyndu,todle tehu nebude.Aby ti to tělíčko nedělalo problémy

kristy5001
22. lis 2013

@verik2 No dneska tam právě jdu 13.20. Jsem šíleně nervózní.... doteď jsem s těliskem právě byla naprosto spokojená 😒 Tak uvidíme, každopádně, jestli to bude těhu, tak už nevěřím snad žádné antikoncpeci kromě celibátu 😀

katulka89
22. lis 2013

ahojky holky mam problem , pícha mne na leve strane občas na prave strane je mi na zvracení a chodím furt na malou nevíte co to muže bejt ?

padme7
22. lis 2013

Ahoj holky,měřím bazální teplotu, minulý měsíc jsem měla ukázkový graf, teploty dole, pak ovulace a teploty asi 12 dní zvýšené pak MS a teploty dole. Tento cyklus byl taky v pohodě ze začátku a než měla přijít MS mírně klesly, pak byla ms, ale slabší než obvykle, teploty jsem neměřila, až po třech dnech a mám je pořád zvýšené, dneska už je to čtvrtý den a pořád jsou nahoře. Testy jsou negativní, nemocná nejsem. Nemáte s tím některá zkušenost?

22beba
22. lis 2013

ano stalo sa mi to ... mne test ukazal že som tehu až ked som bola v 5tt alebo v 7tt teraz už neviem 🙂

verik2
25. lis 2013

@kristy5001 jí nic není 100%.Já s klukem otehotnela i přes prášky,s holkou hned po vysazení a teď mi doktor řekl,že když kojim neotehotnim,rozhazene hormony,minulý měsíc vyvolavacka do 2 dnů menzes...teď před 5 dny opět a zatím nic.Tehu neviděl a tak ji vrazil.A tak uvidím,ale já si říkám,že bych otehotnela i z toho celibátu,určitě chlapovi peres spodní prádlo a 1 mrška přeskočí a je zaděláno

verik2
25. lis 2013

@andy2110 jí zkusit se má vše.Já byla na gynde,podle něj nejsem...i když nenechal si vysvětlit,že kdybych byla krátce nic neuvidí.....ale minulý měsíc vyvolavacka do 2 dnů menzes a teď jsem ve středu dostala a stále nic 🙂 tak uvidím,včera bolesti a dneska mám spodek mrtvej,nic necítím na nic se nepripravuje....jsem totiž četla,že laciný tehu testy,se občas stane,že prosvítá ta barva a test se může zdát pozitivní,tak uvidím.Včera už jsem fakt myslela,že mrška přijde a nic.Jen chlastam jak duha,včera asi přes 4 litry,sedím furt na záchodě,se vycuram z podoby a bolí mě prsa....i když 5 dní po vyvolavacce už by to po ní bejt nemělo,tak uvidíme,každopádně jestli to do týdne nedostanu,tak jsem jasná....tak uvidíme....i když bazalni teplota trošku klesla,ale furt je oproti normálu vetci a dneska teprve měřit budu....

kristy5001
25. lis 2013

@verik2 tak už to mám za sebou.... podle všech příznaků bych prý být těhotná měla, ale tělísko je na svým místě a na ultrazvuku nic nebylo. Vypadá to dobře, ale upozornila mě, že u tělískem je velké procento mimoděložního těhotenství, takže dnes odpoledne si volám na výsledky. Já už nevěřím vážně ničemu. Když příroda chce, najde si cestu 🙂

21288
25. lis 2013

Ahoj,samozřejmě bych test opakovala za několik dní,ale šla bych i k lékaři.Moje zkušenost je taková,že jsem při prvním těhu měla testů několik každý týden a všechny negativní.Nikdy ani náznak druhé čárky.Bolesti v prsou i mravenčení v podbřišku,nálady,chutě..testy negativní a sono nález 12.týden 😕 těhotenství 🙂 s pravidelnou srdeční akcí!!! 😕

verik2
26. lis 2013

@kristy5001 no dobrý,zato mě ta mrška přišla,ale příšerně krvacim.Minulý měsíc jsem to měla po delší dobe a nebylo to takový,ale teď je to děs.Jen co přišla,hned tmava krev i s kusama....no hrůza,holt si dám oddych a zkusíme to dyl.Todle není normální.A přesně todle měla před měsícem segra a samovolnej potrat....buď jsem to prepiskla s prací a nebo ten podelanej myom.Ten to způsobuje dost často.

verik2
26. lis 2013

@kristy5001 no ale ty uvidíš a snad nebudeš mimodelozne těhotná.To je pak jít na operaci,tady to jinak řešit neumí.Držím palecky aby vše bylo v pořádku.No je případ kdy ženská s danou otehotnela v deloze,dítě donosila a v jeho asi 5 letech mu vyoperovavali tu danu z hlavy....takže člověk si nevybere a znám paní,která 2 x otehotnela i s podvazanyma vajecnikama!A to už je co říct....

kristy5001
26. lis 2013

@verik2 Tak stres a moc práce se vždycky někde projeví... a ne moc příjemně ☹ těhotná tedy nejsem.... uff..... říkala, že mi pravděpodobně bude dělat neplechu to tělísko a že se trošku bojí, že mám nějaký silná zánět močáku... Do dnešního rána jsem nic nepozorovala, ale pak to přišlo....Takové bolesti jsem neměla snad pět let... vubec nemužu fungovat, ale jsem ráda, že se z toho nevyklubalo to mimoděložní.... Jak to tady někdy čtu, tak už se stává i nemožné

andy2110
29. lis 2013

@verik2 to je mi líto... škoda... 😒 ale to příjde, jednou určitě. "závidím" ti, že máš aspoň dvě děti. Já nemám ani jedno. ☹ ale určitě ti držím palce... jak jsi na tom, pořád krvácíš? neměla bys skočit na gyndu? kdyby to byl samovolnej potrat, asi by to chtěto nějakou kontrolu dr....?

shelly123456789
5. pro 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat už mam 12 dní po tom co jsem to měla dostat. Po 10 dnech jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte že bych mohla být těhotná nebo popř. čím jiným by to bylo. Pobolívá mě břicho jako bych to měla dostat pak zase ne tak já nevim. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru