Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kika_21
16. bře 2016

@gingergia Třeba tak trochu maminka potřebuje celodenní péči-od dětí, když jsou nemocné, si taky do lékárny fakt neodskočíš. 😉

gingergia
16. bře 2016

@kika_21 Jenže miminko dáš do kočárku a dojedete si do lékárny spolu...ale celodenní péče o seniora a i miminko se mi zdá být neslučitelná...

kika_21
16. bře 2016

@gingergia No když je nemocné, do kočárku a do lékárny jen v nouzi nejvyšší-mám-li jinou možnost, raději jsem doma.Jeden senior a jedno dítě, pokud by třeba někdo přišel vystřídat-tzn. nebyla by úplně bez pomoci příbuzných -rodiny, tak to by se dalo myslím. 🙂

gingergia
16. bře 2016

@kika_21 Tak vzhledem k tomu, že není nikdo, aby zaskočil na půl hoďky, aby si paní skočila do lékárny, tak přesto, že jí přeju, aby jí to vyšlo, tak by to bylo nelehké 🙂

kika_21
17. bře 2016

@gingergia Víš co, já mám hodně dětí, babičku už jen jednu 200km, tátu v práci do 21 hod, tak občas improvizuju ze dne na den, někdy i z hodiny na hodinu. Kdo vyzvedne, s kým tam nebo tam, kdo pohlídá. Někdy je třeba to neřešit úplně dopředu-co bude příští týden řeším např. teď hodně rámcově.Člověk někdy, když žije, musí trochu riskovat. Vyplatilo se to zatím-některá rozhodnutí řízená srdcem z dlouhodobého hlediska jsou lepší, než ta z rozumu-platí to u mne ve všem. 🙂 🙂 😵 l

lusyja74
17. bře 2016

@gingergia Takže podle Vás si mám vybrat? Bud péče o mámu nebo dítě? Mě by docela zajímalo jak jste k tomuto závěru že nejde sloužit péče o dítě a seniora dohromady? Do této diskuze jsem psala protože jsem chtěla radu a aspoň se někomu svěřit kdo možná procházel stejnou situací. Což jsem ovšem netušila že budu i středem prověrky co zvládnu a co ne! Myslím si že každá z nás kdo jsem chodí si jde pro radu a ne před zkušební komisi. Nechci se na toto téma hádat! Jediné co jsem chtěla je aby to po tak dlouhé době a po těch všech možných neúspěšných IVF vyšlo. Vám přeju aby jste nikdy neměla takové problémy jako já a nemusela čekat 23 let každý měsíc s nadějí že by to mohlo vyjít!

kolibricek36
18. bře 2016

@lusyja74 nechci nic říkat ale vybrat si mezi mámou a dídětěm, mi nepříjde moc vhodné - ano, celodenní péče o seniora se nevylučuje s péči o dítě. nevím nakolik je maminka schopná nebo neschopná, ale pokud by byla ležák bylo by to až moc nad vaše síly a hlavně na psychiku. my máme u manželových rodičů dědu, který je slepý a už i dementní, mamka z toho někdy má už nervy v kýblu, samozřejmě jím s ním pomáháme, ale vlastně kdybychom chtěli někam jít, musí jeden vždy zůstat doma s ním. Fakt je to náročné na psychiku. Samozřejmě že by tě neměl nikdo odsuzovat, že by sis vybrala dítě - i ty musíš mít svůj vlastní život. Já se o rodiče starala až do jejich smrti - mojí svatby se nedožili. Ted mám sice manžela, ale na dítě už je nejspíše pozdě, sice jsem otěhotněla, ale nedopadlo to dobře v 9 tt zamlklý potrat.

verunka95
19. bře 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ms jsem měla od 30.1. do 3.2. když se nedostavila ms šla jsem po negativním tt 7.3. k doktorovi řekl mi že mám premenstruační sliznici 9 mm a píchl mi agolutin. jelikož jsem ms ještě nedostala udělala jsem si dnes odpoledne test a mám dvě čárky. Myslíte že mohu být těhotná nebo může být výsledek ovlivněn agolutinem ? Kdy si myslíte že jsem nejpravděpodobněji mohla mít ovu ? sex jsme měli denně od 20.2-24.2 a pak až 6.3. to už asi ovu být nemohla ne ? Děkuji za odpovědi

emisekkk
19. bře 2016

@verunka95 výsledek testu není ovlivněn agolutinem, ten na pozitivní těhu test nemá vliv. Řekla bych, že jsi prostě těhu, tak gratuluji 😀.

verunka95
19. bře 2016

Děkuji kéž by 🙂 už aby bylo pondělí :D

domca1234
19. bře 2016

Ahojte holky s pritelem se snazime o miminko od listopadu , MS se vzdy dostavila 32 den a ted mam zpozdeni 6 den, do ted se mi to nestalo, jenze nemam zadne priznaky neni mi blbe zadba bolest prsou proste nic. A ani nemam pocit ze by se mi MS mela dostavit. A test sem si delala a byl negativni. K doktorce mam jit az 29.3 tak sem trosku nervni. A BZ teplota se zatim drzi na 37% nevite co to muze byt?:/

aluska90
21. bře 2016

Ahoj holky, tak já mám zpoždění už 17den a test stále negativní, zítra si mám zavolat na termín vyšetření u gyndaře, tak jsem zvědavá co mi poví :D

tynuska
21. bře 2016

Ahoj, ano ... Mě se to stalo. Dělala jsem si spoustu testu a pořád nic (negativní) a při tom jsem už těhotná byla. Na těhu testu se mi to ukázalo až skoro ve 3. měsíci 🙂

aluska90
21. bře 2016

@tynuska je fajn číst dobré konce 🙂 měla si nějaké příznaky, nebo něco? Mě jen narostla prsa a bolí bradavky (většinou mě bradavky bolí týden před ms a stupňuje se to, ale tentokrát nic..bolest stále stejná a ke všemu už to týden byl) 😀

tynuska
21. bře 2016

@aluska90 Právě, že jsem neměla žádne příznaky, možná větší hlad ... A velkou únavu - ale to jsem davala za vinu práci, měla jsem ji dost naročnou ... My jsme chtěli miminko a právě pořád negativní, tak pak jsem se na to testovaní vykašlala a hodila to za hlavu ... Bylo mi divné, že 2. měsíc MS mi nepřišla, stávalo se mi, že jeden měsíc jsem měla vynechávku ... ;) Tak snad se povedlo, držím pěstičky 🙂 každé tělo je inviduální ...

aluska90
21. bře 2016

@tynuska taky to znám :D že se ms občas nedostaví (ale bradavky mě teda nikdy nebolely, jen před ms) v únoru jsem stagnovala s testováním ovulace a s chlapem jsme si užívali sexování jak jen to šlo, tak snad jsme se trefili :D

aluska90
21. bře 2016

@tynuska Jinak gratuluji k miminku 😉

tynuska
21. bře 2016

@aluska90 Děkuji 🙂 Ja jsem to taky strašně moc hlidala ovulaci .... Až fakt, jsem to vymazala z hlavy tak najednou bum ..... Což mi pak tak nějak došlo, že vlastně se nám zadařilo na poprvé ...

nella6621
22. bře 2016

Ahojte baby chcela som sa spytat ci sa k vam mozem pridat.Mne moja menstruacia sa mala dostavit pred 13 dnami a stale nic bolia ma prsia a boli ma v pod brusku test som si robila pred 5 dnami a vysiel negativny myslite ze by som mohla byt tehu???s manzelom by sme si to moc priali a pokusame sa o to vlastne dost dlho k lekarke idem na buduci tyzden dakujem

krbas
22. bře 2016

Ahoj. Mam stejny problem. MS je zpozdena uz 6. den (coz se mi za poslednich 10 let nestalo), ale test byl vcera negativni.. Priznaky zadne, mozna jen unava. Ale uz tyde me pobiliva podbrisek, jako bych to mela dostat. Ma nekdo podobnou zkusenost?

nella6621
22. bře 2016

krbas k doktorovi neplanujes ist ja som zvedava co mne povie

krbas
22. bře 2016

@nella6621 asi planuju.. Ale rikam si, ze jeste pockam. Od soboty za tyden mame svatbu, tak doufam, ze se to do te doby nejak rozlouskne 🙂

nella6621
22. bře 2016

Aha no ok a dajte vediet ci sa nieco zmenilo a gratulujem k svatbe 😉

aluska90
23. bře 2016

Ahoj holky, tak zitra dopo jdu na vysetreni..dnes 53dc a ms stale nikde..tehu test jsem si delala naposledy v nedeli a byl negativni, tak jsem zvedava co mi Dr. rekne

emisekkk
23. bře 2016

@verunka95 tak vidím, že sis změnila status - takže prostě těhu jsi - tak gratulace!

nella6621
24. bře 2016

Takze mne sa MS este nedostavila no uvidime co povie Dr. V utorok dufam ze dobre spravy dufam ze nebudem sklamana ze ziadne babo nebude!

verunka95
25. bře 2016

@emisekkk Ahoj ano jsem dnes 6+4 TT dle UZ Děkuji moc 🙂)

emisekkk
25. bře 2016

@verunka95 tak to je bomba! Tak se drž!

nella6621
29. bře 2016

Bola som dnes u doktorky a povedala mi ze tehotenstvo to neni ale MS Mi stale meska!mozem byt tehotna aj ked na ultrazvuku nebolo nic vidiet??dakujem

byra
29. bře 2016

@nella6621 a injekci ti nedala?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru