Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

bachovy_esence_poradna
6. črc 2016

@verisek272 test může být negativní po nějakou dobu, to je pravda...

bohužel na začátku těhotenství je situace často nejasná.... i když je test pozitivní, tak se čeká na ultrazvuk jestli je miminko tam kde má být.... a pak na to jestli mu bije srdíčko...

záleží také kolik dní jste po očekávané menstruaci 😉

ono příznaky těhotenství může vyvolat i psychika...
a navíc někdy můžou být podobné příznakům před začátkem menstruace (příznaky ms se někdy můžou měnit)

verisek272
6. črc 2016

@bachovy_esence_poradna
Jsem asi 3-4 po očekávané MS. Psychiku mám teď v pohodě, ale beru antidepresiva a nevím jestli to může být tím. Ty příznaky jsem začla mít větší, když jsem se dostala do úplné psychiké pohody, dokonce jsem šťastná. Ale jsem teď hodně náladová. Více mě děsí to mlezivo, kdyby to nebylo těhotenstvím.
Je mi čerstě 20 let, takže nemám žádne zkušenosti.
Mateřské pudy mám už asi od 15 a příjde mi, že jsem hodně popředu. Poslední půl rok toužím po miminku.

bachovy_esence_poradna
6. črc 2016

@verisek272 3-4 dny po očekávané menstruaci, předpokládám?
pokud nejde o týdny, ale opravdu o dny, tak se ještě těhotenství nemusí nutně na testu ukázat...

pokud hodně toužíš po miminku už několik let, tak tělo může vyprodukovat opravdu takové příznaky (vč. mleziva).... napíšu zprávu

verisek272
6. črc 2016

@bachovy_esence_poradna
To jsem nevěděla, zítra si každopádně zajdu k lékaři.

verisek272
6. črc 2016

Moc děkuji za odpovědi. 🙂

luciasek1987
6. črc 2016

@saidy nebyla jsem tehu.. Ted jsem cca 8 dpo a testovat budu v nedeli. Co ty?

verisek272
6. črc 2016

@luciasek1987
Ja jsem to nevydrzela a udelala jsem si test a nic :( zitra jdu k lekari a celkem se bojim ze mi rekne spatnou zpravu

konekokira
6. črc 2016

Já až víc jako týden po termínu prvního dne MS měla slabounkyho ducha na testu

saidy
6. črc 2016

@luciasek1987 já zkoušela test dneska (4 dny po začátku MS nebo špinění nebo co to bylo) a negativní. Ještě mi jeden zbyl, tak zkusím naposledy za týden, ale asi jedeme další kolo, nepředpokládám, že bych byla těhotná.

luciasek1987
6. črc 2016

@saidy jeste pockej... Treba budes mile prekvapena.. Ja si take neverim.. Tusim ze ve stredu dorazi :(

saidy
6. črc 2016

Holky, máte nějakou osvědčenou značku těhotenských testů? Hodně holek zmiňuje Clearblue a Lady Max z DR Maxe, máte s nimi zkušenosti?

verisek272
6. črc 2016

@saidy
Taky jsem to nedávno řešila a nejvíce byl doporučovaný GS mamatest... Mě stál 44 kč a jsou tam 2 testy... I v lékarně mi doporučila tenhle. Vypadá nejlépe ze všech.

urtica
6. črc 2016

@saidy Já dr Maxe...když byl negativní, nikdy neudělal ducha, byl opravdu čistě bílý. Naopak při těhotenství jako první ukázal druhou čárku...
Používala jsem tedy ten do proudu moči...

bachovy_esence_poradna
7. črc 2016

@saidy mamatest mi to vždy ukázal tak jak to bylo...

líp než nějaké drahé testy, které údajně ukazují těhotenství ještě před datem očekávané ms - tyhle testy mi naopak nikdy nefungovaly

nela0685
7. črc 2016

Ahoj holky, už si nevím rady a tak jsem zavítala sem.
Nikdy jsem neměla problém s MS - že by mi nějak meškala - většinou cyklus 30 dní - někdy 28 - ale vždy se to pohybovalo takto. V poslední svojí ovulaci jsem měla nechráněný styk 16.6. Poslední MS 31.5. od té doby nic. 22.6 mě začalo píchat v podbříšku a 23.6. se u mě objevila i kovová pachuť v ústech - to jsem si určitě nevsugerovala, protože jsem ještě ani žádný článek o příznacích nečetla, takže tam fakt byly. Od té doby pak ještě až do 5.7. stále bolesti v pod příšku - takové píchání a od 24.6. hlenovitý výtok a občas bílé kousky. CCa od 27.6. hrozné chutě - od té doby jsem přibrala asi 4 kg a všechno mi přijde, že do dělohy - protože mám hrozně nafouklé břicho a už teď vypadám, jak těhotná 🙂
Jsem taková "věčná" dietářka, takže věřte, že za normálních okolnosti dokážu svoje chutě zastavit na povel - ale nyní to nejde - jsem schopná splácat všechno možné - jinak je to k nevydržení.
Jinak jednou už jsem těhotná byla - bohužel 8tt jsem o miminko přišla - to jsem žádné přiznaky, kromě píchaní v podbříšku neměla - tt pozitivní defakto skoro ihned po vynechání MS. Zkoušeno tenkrát je to skoro 2 roky asi 5 tt a clearblue digital - který ukázal 2-3t - od doktora bylo potvrzené.
Nyní meškám už týden a tt bílé, jak lilie - občas tam zahlídnu ducha - ale to je spíš mé zbožné přání - protože když jsem fotku dala do negativu (už tady podle rad zkouším úplně všechno - asi mi z toho už fakt hrabe) tak tam vůbec nic vidět nebylo.
Pročítala jsem ještě i různé diskuse - asi poslední dobou nic jiného nedělám a to je možná ten problém - zkoušela jsem i ovu test - včera jen slabá čárečka - spíš duch takže negativní - dnes ovu sněho bílo - a tt opět nic.
Myslíte, že je ještě nějaká šance?? Když u prvního tt mi to ukázalo takhle rychle krásně a teď jakou dobu nic? Navíc mě strašně bolí záda - když jen krájím třeba zeleninu nebo myju nádobí, tak se nemůžu skoro ani narovnat - jinak píchání už trochu odeznělo - spíš už je to jen občas.
Doktor má dovolenou a zástup bohužel nemá. Napadlo mě, že bych ještě znovu zkusila clearblue - aby mi to opravdu řeklo - jo nebo ne. Už se to nedá vydržet ☹
Jen se bojím, aby to k něčemu bylo, když tt s citlivostí 10 - měla jsem dr.max - který je prý spolehlivý - nic neukázal - ale zase - to bych nebyla já - jsem tady viděla i fotky - kdy tt nic a clearblue to ukázal.
Máte některá podobné zkušenosti?? Prosím o jakoukoliv reakci - budu moc ráda.
Děkuji Nelča

valentovasasa
10. črc 2016

Ahoj. Mam to podobne. Jsem35 DC a MS nikde. Testy negativni. Uz dve deti mam a uobou mi vysli zhruba den po vynechani. A cyklus mam 31. Ale kdyz uvazuji tak u nich k oplodneni doslo nekdy 14-15 DC ted (pokud vubec) tak az 25. Muze to byt tim? Boli me zada. Ale to me boli i pred MS tak me boleli v zacatku obou tehu... z toho nic nepoznam. Jakou mate zkusenost? Cekat? Jde mi o to ze pokud to tento tyden nedostanu tak pak jedem na dovcu a 14 dni se nedostanu k doktorce. Vim zre pokud bych byla tehu tak se nic nestane ale pokud nebudu vadi to necemu (pokud me nic neboli) ze by me vysetrila az po dovolene? A vam co se pozitivni test ukazal pozdeji v kterem DC asi to bylo?

valentovasasa
10. črc 2016

Jo a jeste otazka na vas co uz mate tehu za sebou nebo jste tehu - meli jste v za catku vytok? Ted dva dny mam bilej ridkej vytok (jak mliko) a tohle si proste z minulych tehu nepamatuji.... nebo zda se tim hlasi ms???

frajkn
11. črc 2016

Zdravím dámy, taky bych se na Vás obrátila, máte také své zkušenosti. 10dni zpoždění, jinak MS pravidelná, před 7dny test negativní, cca 2týdny občasná bolest v podbřišku, takové plnuti od pupiku dolu, většinou jsem nafoukla jak balón, dvakrát jsem mela pálení žáhy. Akorát už bych měla být asi 6-7.týden (to byl styk), po té jsem na sex neměla pomyšlení... Tak nevim jak a je pravděpodobnost ...děkuji za odpovědi 🙂

micaella23
11. črc 2016

@frajkn ahoj, no ja se hlasim, testy jsem delala 2- 1. byl 4tt druhy 7-8tt . Jeden z DM druhy drazsi z lekarny dr.max

frajkn
11. črc 2016

@micaella23 já jsem mela test z Rosmannu ( Fecalle - obyčejný) ted jsem koupila dva o dost dražší , tak zítra zkusím. Jinak, ty jdi tedy tehu?

valentovasasa
12. črc 2016

tak jsem z toho magor - včera odpo Mamatest slaboulince pozitivní, opravdu nepatrný duch. říkám si jo, to je tím, že je odpoledne. Bohužel Mamatest už nemám, tak jsem si dnes ráno u dělala nějaký z Dr.Maxe (ta jejich značka) a vyšel mi negativní... Ale jsem 38DC a MS nikde...,

@frajkn těžko soudit - mám podobný stav. Naavíc jsme to ani moc neplánovali...

valentovasasa
12. črc 2016

ale už jsem tu četla, že jsou i maminky, které až do 3. měsíce měli testy negativní :D

frajkn
12. črc 2016

Dnes jsem si TT opet delala a nic... je to nejake divne :-O
Na preventivni prohlidku jdu az 25.7..

valentovasasa
12. črc 2016

@frajkn No, já včera odpo Mamatest - slabě pozitivní, dnes ráno Dr.Max negativní. Nevím... Jak říkáš, je to divné 🙂

valentovasasa
12. črc 2016

@frajkn kdy jsi měla poslední MS? Jinak já jdu k dr. až 8.8. A buď to do té doby dostanu (a návštěvu zruším), nebo ne a snad se do té doby "vykreslí" ten test.

frajkn
12. črc 2016

Poslední MS jsem měla od 2.-8.6...

valentovasasa
12. črc 2016

já 4.6.-8.6.

valentovasasa
12. črc 2016

tak jsem si tu našla průběh mého minulého těhu (naštěstí jsem si to tu zapisovala), tak u druhého dítěte mi vyšel první pozitivní test až 17. den po oplodnění. Takže pokud bych byla "v tom", tak jelikož u nás k "tomu" došlo 27.6. tak mám do 14.7. klid 🙂

frajkn
12. črc 2016

Ja myslim, ze u mě to bude v necem jinem, ze se zpozdila MS.styk jsme meli 20.kvetna, sice jsem mela plodne dny, ale pak jsem to dostala, sice divne, ale jo, a ted mi je to divne, ze nic...

valentovasasa
12. črc 2016

jo pokud je to u tebe takhle dlouho od styku, tak to jo, to je víc jak měsíc ode mne :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru