Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

vendy05
19. říj 2008

Luci jo jo měla.... vůbec mi to nejde do hlavy i jsem tstovala ráno.... ☹

krista
19. říj 2008

blackie26 • snž • Dnes ve 12:19
ahojky mnela jsem to dostat 15.10 ale nic ale jeden test mi nic neukazal mam zkusit dalsi nebo cekat ?prsa mam nalite tak bych to mnela si dostat ne? poradte mi prosim 🙂

misicka455 • Dnes ve 12:23
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

macous • snž • Dnes ve 12:23
Ahoj Blackie - já myslím, že ještě brzy na nějaké závěry, počkej ještě týden a pak jdi na krev, test nemusí nic znamenat není stoprocentní, měj se a ať ti to dobře dopadne 😉

misicka455 • Dnes ve 12:24
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lucinka1104
19. říj 2008

blacky veru mne ukázal až , keď mi meškalo 9dní

vendy a ty skus testnúť o dva dni možno si len mala v moči menej HCG, ale takisto tehu nemusíš byť takto sa to nedá povedať testny napozajtra!!!držím palce

lucy.l
19. říj 2008

ahojky holky, tak toto téma mě zajímá,poslední ms jsem měla 16.09 ..(jeza námi první měsíc snažení,takže první ms bez HA) dělala jsem několik testů - v úterý mamatest comfort - ve 23h v noci, jeden mamatest obyč v pátek a jeden dnes a všechny negativní ...

lucinka1104
19. říj 2008

lucy mohlo byť skoro mne test ukázal ako som písala vyžšie na 9 deň meškania teda máš ešťe čas skus počkať 4 dni a testuj znova uvidíš, veľa šťastia

lucy.l
19. říj 2008

děkuji lucinka 🙂 Tak já počkám 🙂 Jsem strašně ZVĚDAVÁ 🙂 🙂

andrea229
19. říj 2008

ahoj lucy....ja som vedela že som tehotná pretože som mala nevolnosti ale test som mala stále negativný......až krvné testy boli pozitívne a to som bola už vo 4týždni.tak s hcg testami nemám dobrú skúsenosť a to som si kupovala tie kvalitnejšie ktoré by mali ukazať 6 dni po oplodnení ešte pred menštruaciou....

tonicka
19. říj 2008

ahojte, mne test ukazal 2// az v 8 tt 😉

lucy.l
19. říj 2008

páni, to je opravdu zajímavé, moc díky za příspěvky holky...
mě špatně není, jediné co je divné je že mám pořád hlad a citlivé bradavky, no, počkám alespoň do pátku na další test ...

lucy.l
19. říj 2008

tonicka - páni !!!!a předtím jsi testovala ???? 😕

lucinka1104
19. říj 2008

luci ja som mal tiež len citlivé bradavky 😉

lucy.l
19. říj 2008

Tak Vám moc děkuji za informace holky, zatnu tedy zuby a vydržím do pátku !!!!Pak Vám sem napíšu 🙂 (odbíhám sem od žehlení,drbla jsem do prkna a spadla mi žehlička-do háje)

vendy05
19. říj 2008

Luci děkuji, no nedalo mi to a byla jsem opět kouknout na ten ranní testík a už je úplně suchý a náznak čárky tam taky je takový stínek... kdyby to byla pravda.. no uvidíme, zkusíme testnout někdy v úterý či středu a nebo mě ms předběhne....

lucinka1104
19. říj 2008

lucy 😒
vendy 😉 obom vámdržím palce, veľa šťastia

lucy.l
19. říj 2008

zatím funguje 🙂vendy taky ti držím palečky

lucinka1104
19. říj 2008

jaj tak to je fajn 😉

tonicka
19. říj 2008

testovala, 6 test to bol 😀 uz som si myslela ze mi sibe 😅 , ale ked som ovracala manzela ked som presla okolo neho ked fajcil, tak ma ukecal, ze si mam kupit dalsi test a cestou s dovolenky som ukazala na letiaceho bociana, tak som mala zase nadej 😀 😀 😀 😀 a ked som dosla k dr. tak sa ma pytala ze ci je tatinko veelky chlap, alebo som uz tak dlho tehotna, lebo uz aj srdieco bilo 😵 😵

vendy05
19. říj 2008

díky moc a lucy tobě ať to dopadne // 😵

lucinka1104
20. říj 2008

dobré ránko čoskoro maminky 😉

lucy.l
20. říj 2008

Dobré ranko 🙂 🙂
tonicko tak to je mazec!!a je z oho nádherná holčička !!! 🙂

ms furt nikde 🙂

lucinka1104
20. říj 2008

lucy to je super a dufam, že ani nedorazí

lucy.l
20. říj 2008

Děkuji luci🙂
Uvidíme 🙂

Jakpak se má tvůj drobeček ?

lucik23
20. říj 2008

ahoj holky, můžu se zapojit? 🙂 Taky se připojuji mezi čekatelky jak to s nima je, přestože mají negativní testy. Já mám dnes 43DC a stále nic. Podle projevů ovulace, jak jsem se dozvěděla tady v diskusi, jsem měla ovulaci teprve před cca 12 dni. Každopádně to čekání je strašné!!!! Držim vám všem palečky, ať to vyjde 🙂

lucinka1104
20. říj 2008

lucik mne ukázal až na 9 deň meškania a ovuláciu som mal 14 dc 😉

lucik23
20. říj 2008

chjo. A jak jsi to čekání vydržela? 🙂

lenka.s
20. říj 2008

Lucinka a kedy ti nasli mimi na sone ? Ja som dnes 37 dc, test opat pozitivny, ale na sone nic, zasa mi dr vzala krv, ked uz ani teraz nebude pozitivna, asi ma porazi ☹

lucinka1104
20. říj 2008

lenka cca na 47 dc , bola som určite v 5 tt (koniec 5 tt) ale ja som bola na pohotovosti pre krvácanie a už bilo aj srdiečko inak by som šla na sono až v 12tt a test si mala riadne pozitívny v limite???

lucy.l
20. říj 2008

Páni luciku23 43 den to už je dost ne ?A byla jsi u lékaře ?

Já se tam chystám v pátek ...ale asi mi vezme jen krev a budu čekat že ?

lenka.s
20. říj 2008

Lucinka, praveze ano, kym sa objavila druha ciarka, trvalo to nanajvys 10 sekund, ak nie menej, ihned bola jasne viditelna, postupne sa viac zafarbovala ... dnes bola silnejsia ako vcera na tej istej znacke testu, tak ja uz fakt neviem, cim to moze byt, ak nie tehotenstvom ☹

lucinka1104
20. říj 2008

leni tak to potom hej určite si tehu neboj 😵 a na krvy si bola kedy????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru