Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lucinka1104
26. kvě 2009

ja by so to nenazvala // skor vidno kde ma akože ta druhá byť ale nie je ani trochu sfarbená do ružova 😒

cucuska
26. kvě 2009

aha, no mne sa vyplatil test modrá správa z DM drogérie. tam sú tie čiarky modré a je to tam krásne vidno toteraz ho mám odložený 😕
a ja som si ho robila , moj cyklus bol presne 28 dní, a na 28 som si ho aj robila a to večer ani nie ráno. Ale ja su skôr mysim, že u teba to ovplyvňuje aj to kojenie, neviem, môj názor 😒

lucinka1104
26. kvě 2009

prave ešťe etraz sa malý kojí neskutočne často aj 3 x za hodinu inak môj grafhttp://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

cucuska
26. kvě 2009

pockaj este 3 dni a skus testnut znovu, kedy si testovala naposledy????

lucinka1104
26. kvě 2009

dnes doobeda

cucuska
26. kvě 2009

počkaj eŠte aspoň 3 dni a ak nepride MS tak tesni znovu.
ak sa smiem mopytať, plánovali ste druhé mimi????

lucinka1104
26. kvě 2009

ano chceme ved práve preto mi an tom tak záleží kuk v pase je snž

cucuska
26. kvě 2009

aha nejak som si nevŠimla 😀
počkaj a otestuj znovu 😀 ale daj mi vedieť som taka zvedavá

kopa
26. kvě 2009

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu 🙂
Již od minulého týdne mám těhu příznaky,nalité prsa,pálení žáhy,častá návštěva wc,unavenost a změny nálad.
Minulý cyklus jsem měla 26dní.Tudíž dle mých výpočtů měla dorazit MS v sobotu.Test jsem dělala již v týdnu před MS,viz mé album foto a ted ještě v neděli a stále slabá čárka.Dneska ráno jsem zkoušela dělat mamatest a nic.Myslím,že k oplodnění mohlo dojí jedině kolem 15,16-17.5.to jsme měli nechráněný styk.V neděli večer jsme měli ještě styk a v pondělí jsem trošku zašpinila na wc po utření,ted už nešpiním.Tak nevím co si mám o tom myslet,nechci nic zanedbat,protože v loni jsem prodělala zamlklý potrat 😔 Asi zřejmě ještě počkám,zda se něco bude dít a nebo si mám zajít na krev na hcg?děkuji za rady.

cucuska
26. kvě 2009

ak ti to ten rapiclear ukazal hneď a nie po hodine tak si tehulka aj ja som to mala také slabé 😀

kopa
26. kvě 2009

ukázakl to skoro hnedka a v neděli i ten baby duo čárka byla dřív jak kontrolní.Ale mám takový pocit,divný že mrcha dojde 😒

cucuska
26. kvě 2009

😀 tak nemaj pocity o MS ale o baby
otestuj ste zajtra ráno a uvidíš ale podľa mňa si krśne tehuľka

kopa
26. kvě 2009

Cucusko děkuji,zkusím testnout zítra a dám vědět jak jsem dopadla 😉

lucinka1104
26. kvě 2009

ok cucuška dame vedieťidem s krpcom vonku

martinka2000
26. kvě 2009

ahoj muzu k vam?ja mam taky problemek ms mam dostat az v patek ale dnes jsem nevydrzela a testla a mela jsem tam slabounkou druhou carecku kterou jsem nevidela jen ja 😀 delala jsem mamatest vecer je mozne ze by udelal slabe pozitivni a tehu to nebylo?ukazal vam nekdy mamatest falesny vysledek?

kopa
27. kvě 2009

Ahoj holky,
tak po 5 dnech zpoždění a 6 pozitivních testech dnes ráno dorazila MS 😔 Takže začínáme zase příští měsíc.
Martinko Mamatestu bych věřila 😉

martinka2000
27. kvě 2009

kopa tak tohle znam stava se mi to taky pozitivni testy a pak prijde ms a testy jsou pak negativni

kopa
27. kvě 2009

Já už žádným testem nevěřím 😒 raději budu chodit na odběry krve 😉

martinka2000
27. kvě 2009

mimi se proste neudrzi a odejde s ms tak aspon vis ze otehotnet muzes je to des znam to my to zkousime skoro rok a porad nic ale aspon vim ze v otehotneni problem neni jen se tam neudzi ja ted zkousela dalsi mamatest a je tam jeste slabsi druha skoro neviditelna nez vcera vecer tak to nechapu tak asi nic s toho nebude a ty mas silnou ms?ja taky krvacela slabe prvni dva mesice

kopa
27. kvě 2009

Marti mám právě dost silnou MS.

lucinka1104
27. kvě 2009

martinka ja som amla takú. že som ju videla lenja a nebola som tehu 😒

cucuska
27. kvě 2009

takže to ma mrzí kopa, klamlivé testy 😠
a ty lucinka???

lucinka1104
27. kvě 2009

cucuska nopodľa bab z BT garafov som amalovu len teraz v pondelok tak ja faktneviemskusila som etst a rovanko ako včera len taký prisvitný tienik no ak majú baby pravdu tak ak bysom aj tehu bola taklenkratučko no skôr nielebo ťuťumuťu bolo v sobotu a včera aovuv pondelok 😒

cucuska
27. kvě 2009

😕 tak to je zaujimave

emam
28. kvě 2009

Ahoj holky,
ráda bych se přidala do diskuze. Už téměř rok neberu antikoncepci. Cyklus jsem měla vždy od 27 do 31 dnů. Dneska je to 39DC a menstruace nikde. Dělala jsem si dva testy (poslední dnes) a jsou negativní. Přesto jsem s toho nervózní...byla bych ráda, kdybych byla těhotná, ale ta nejistota je děsná. Končím letos školu a příští týden nás čeká velký večírek a ani nevím, jestli se budu moct napít. V pondělí jdu k doktorce, myslíte, že se něco dozvím? A po jaké době? Díky.

martinka2000
28. kvě 2009

emam dr by to mela poznat tyden po vynechani ms vaginalnim UTZ 😉 a nejake priznaky mas?zkus nejaky citlivejsi testik jestli mas moznost ale tehu to byt muze pokud se snazite a test to muze ukazat az pozdeji nebo taky vubec treba jsi ta vyjimka 😉

emam
28. kvě 2009

nijak extra se nesnažíme, spíš bych uvítala, kdyby to ještě chvilku počkalo (kvůli práci, kam mám v srpnu nastoupit). Mám jenom už celou tu dobu pocit, že to každou chvíli dostanu. Jinak příznaky nemám. Čím by to jinak mohlo nastat takové zpoždění? Nikdy se mi to ještě nestalo.

marinka
28. kvě 2009

enam, a víš, kdy máš ovulace? Pokud by byla v půlce cyklu, tak už by se na testíku určitě měly // ukázat, ale kdyby byla ke konci cyklu, tak ještě může být test negativní, i kdybys byla těhulka..

lucinka1104
28. kvě 2009

cucuška tak aj mam nakoniec ovu dnes 😅 graf to vyhodnotil zle 😝

emam
28. kvě 2009

Bohužel to přesně nevím, zatím jsem neměla důvod to zjišťovat 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru