Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

terezka25
24. srp 2009

kopa, dakujem za info. tak teda zajtra rano sa ukaze, ako na tom vlastne som..juuuj, snad to uz konecne vyjde. viem, ze 4 -5mesiacov nie je vela, ale mne sa to zda ako vecnost, co sme to zacali skusat...

kopa
24. srp 2009

Terezko já tě chápu. 😉 Já před tím otěhu hnedka jak jsem vysadila HA.Tedko jsme měli oddych a možná tento měsíc se budeme snažit 😵 Takže jsme vydrželi rok neplodit 😅 Neboj ono si k tobě mimčo cestu najde 😵 😉

terezka25
24. srp 2009

😀 kopa, dakujem za povzbudenie.. snad mas pravdu.. asi to je aj tym okolim, ze mi zacali byt biolog. hodiny 😉 vsetky moje kamosky uz maju deti, a poniektore aj 2...ja mam 28 a zatial nic...asi fakt zacinam prehodnocovat priority v zivote.. 😉

kacka.va
24. srp 2009

teri: mama test mi ukázal správně, ale předtím jsem měla best test, nebo tak nějak a ten mi ukázal špatně.

terezka25
24. srp 2009

holky, tak prosim, drzte palecky..snad to teraz uz vyjde...🙂 zacinam sa citit ako niekto, kto sa snazi si nieco vsugerovat.. ☹

jerrymona
24. srp 2009

kacka.va, kolko testov si si urobila a boli negativne? moje boli vsetky negativne aj pri druhom testeri.

jerrymona
24. srp 2009

terezka, ja mam 29 rokov a 9 mesiacov sa pokusam o tehotenstvo. zatial bezvysledne. ale myslim si, ze je asi jedno ako dlho sa zena pokusa, pre kazdu je to rovnaky stres.

terezka25
24. srp 2009

jerry, asi mas pravdu. ked som doktorke hovorila o tom, ze sa pokusame cca 4 mesiace a nic, tak sa mi tak jemne vysmiala do oci s tym, ze to by som bola vemi dobra, keby sa nam to podarilo hned. radila mi, ze ak chceme mimi, tak na to nemame vobec mysliet..a vraj to funguje presne naopak...ked na to nemyslime, tak sa to s vacsou pravdepodobnostou moze podarit.. ale ked to nejde na to nemysliet... ☹

jerrymona
24. srp 2009

ja uz mam alergiu na vetu- nemysli na to! to sa naozaj neda. ked som v praci, tak je ok ale ked som doma tak to zacina.
dufam, ze sa nebudeme pokusat dlho a ani tie co sa pokusaju uz dlho. 😀

kacka.va
24. srp 2009

jerrymona: dva jsem si udělala a byly negativní. a bohužel to "nemyslet na to" často pomáhá, i když je to těžké. Plno známých otěhotnělo, dkyž to přestali řešit a už se na to tolik nesoustředili.

jerrymona
25. srp 2009

ja si to uvedomujem, ze sa na tehotenstvo velmi upinam a mozno preto to nefunguje. ale napriklad, hovorim si, uz prestanem a tak vcera zapnem telku a prve co vidim a pocujem ze dve zname modelky su tehotne. a tak sa akosi o tom neda nepremyslat.

kacka.va, kedy si si robila tie testy a kedy to potrvrdil lekar? mas pravidelnu ms?

hathor86
25. srp 2009

ja mam normalne cyklus 28 dni... testik jsem si delala az 33DC a pak carky obe vyjely jak po masle... dej tomu cas. preju brzske // na testiku. Kacka

terezka25
25. srp 2009

avojte bambulky... tak som si teda nakoniec kupila ten mamatest.. a dnes rano na mna vykukli 2 ciarky. tentokrat to uz bolo normalne viditelne.. cakala som, ze sa tomu strasne potesim, ale namiesto toho mam neskutocne zmiesane pocity...
jerry, ja ma uz tiez dost nervy, ked pocujem - nemysli na to!. naozaj to niekedy nejde. neviem, ako je to v tvojim okoli, ale u mna je neskutocne vela tehotnych. este aj vo firme ku mne hodia holky s tym, ze zistili, ze cakaju mimi, atd.. proste, nie je uniku....
ja som zvedava, ako to bude pokracovat s mojimi 2 ciarkami... asi dam tomu este 1-2 tyzdne a pojdem sa ukazat tete doktorke...

kacka.va
25. srp 2009

jerry: k doktorovi jsem šla asi 14 dní po vynechání MS, úplně přesně si to nepamatuju. a ty testy už si nepamatuju, ale vím, že to bylo za delší dobu, než jaká byla psaná v testu jako minimální, aby bylo něco poznat. MS jsem měla jakž takž pravidelnou.

kopa
25. srp 2009

Terezko gratuluji ke // 😵 😵 Držím palečky aby bylo vše v pořádku 😵 Co přítel/manžel má radost? 🙂

monkri
25. srp 2009

terezka25 gratulujem 🙂 🙂 🙂 k dvom || 🙂 🙂 🙂

jerrymona
25. srp 2009

aj ja ti gratulujem terezka. vydrzis to dva tyzdne, ze nejdes k lekarovi? ja by som asi uz utekala. ale tesim sa s tebou.

terezka25
25. srp 2009

zatial som to este manzelovi nepovedala. kedysi mi povedal, ze pokial to nebude mat potvrdene na papieri, tak tomu neuveri... tak som teraz trosku z toho zmatena.. ☹ myslela som, ze sa budem nekonecne tesit a bude to jednoznacne...zatial ten pocit neprichadza...

jerrymona
25. srp 2009

tak chod k lekarovi, a ked to potvrdi o to väcsmi sa bude tesit aj tvoj manzel. moznoze sa aj on boji sklamania. ale muzi su taki, ze si to nepriznaju.

terezka25
26. srp 2009

jerry, je to celkom mozne. lenze moja lekarka mi tak trosku tvrdsie naznacila, ze skor ako koncom buduceho tyzdna ma tam nechce vidiet.. a to som tam bola min. tyzden s tym, ze mam pichanie v podbrusku a neprijemne bolesti.. a dokonca mi este aj poradila, ze ked budem mat tie bolesti aj nadalej a bude mi zle, nech nejdem k nej, ale priamo do nemocnice... velku doveru k nej nemam.. a tu sa strasne tazko hladaju doktorky v tomto odbore... 😒

kopa
26. srp 2009

Terezko já bych asi změnila doktorku 🙄 Ty jsi jí řekla že tě píchá v podbříšku a máš bolesti a ona ti řekla at tam nechodíš?To není normální,navíc nechápu proč ti neodebrala krev na HCG 😒 to by se potvrdilo zda jsi těhu nebo či ne 😖 Nemohla by si zajít do té nemocnice,tam určitě budou mít gynekologickou ambulanci.Nechci tě strašit,ale já měla podobnou dr.která nic neřešila,špinila jsem v těhu to jí nezajímalo a nakonec jsme o mimi přišly.Být tebou tak jdu někam jinam....

terezka25
26. srp 2009

kopa, tu v prahe mam fakt dost velky problem niekoho najst. tuto lekarku mi pomahala hladat este byvala firma.. a nasla ju za 3-4 mesiace...ale mna prave tiez napadlo, ze asi velmi pedantna nebude. nastastie pichanie ustupilo. uz je len z casu na cas... 😅 co ma celkom tesi ... a co nove u vas?🙂

kopa
26. srp 2009

Terezko ty jsi z Prahy?Kdyby jsi chtěla mohla bych ti doporučit svojí gynekoložku 😉
My jsem se začli od neděle po roce snažit 😵 😵 ale ted mám zase strach zda děláme správně 😅 😔

terezka25
26. srp 2009

kopa, bola by som velmi rada..prosim, pokial by tito nevadilo a ta tvoje je dobra, mohla by si mi poslat na nu kontakt do IP? 😅
preco si myslis, ze by to nebolo spravne, ze chcete skusit mat mimi? ja viem, je vzdy vela fkatorov pre a proti....ale pokial je viacej tych pre...tak sup-sup do toho 😉

kopa
26. srp 2009

Terezko vydrž pošlu ti ip 😉
Mám strach kvůli tomu,aby jsme zas o mimčo nepřišly...

terezka25
26. srp 2009

kpa, podla mna je rok uz dost dlha doba, aby sa tvoje telicko dalo dohromady. moja kamoska mala si tiez "samovolny" potrat. lekari jej radili, aby sa 6 mesiacov a nic nesnazili... a naozaj, nakonci toho 6. mesiaca sa im to podarilo a mala sofinka sa tesi zo zivota spolu s ludmi okolo....vravela si to aj svojej doktorke, ze sa chcete uz snazit?

kopa
26. srp 2009

terezko nám řekli čekat tři měsíce až půl roku.Jenomže to bylo komplikované.Přítel byl nezaměstnaný protože zrovna v tu dobu sem přišla krize a ve finanční sféře začli propouštět.Já jsem navíc do února brala HA,pak jsem vysadila a chránily jsme se.Přítel je bohužel stále bez práce,tak nechtěl moc mimi kvvůli tomu.Bylo to od něj rozumné,ale já už prostě nevydržím čekat... 😅

jerrymona
26. srp 2009

terezka, tak k tomu sa pridavam. najdi si inu/eho gyn. co mna zaraza a uraza je, ze hlavne zeny gynekologicky (okrem vynimiek 🙂 a je ich urcite tiez dost, len o nich nevieme) su tak necitlive.
ja som si nasla jednu lekarku, bola starsia a tak necitliva zena ☹ , hruza. teraz som mala lekara, ktory na mna posobil sympatickym dojmom, ale mam tiez pocit, akokeby som ho otravovala.
o tyzden v piatok idem k jednej sukromnej lekarke, ta by mala byt velmi dobra, musim si ale utvorit vlastny obraz. ini lekari su mi jedno ale gynekolog musi byt osoba, ktorej doverujes.

a vysetrovala ta vobec ta tvoja lekarka? potvrdila tehotenstvo?

jerrymona
26. srp 2009

mila kopa. aj jedna moja kamaradka prisla o dietatko v druhom mesiaci kvoli jednej blbej necitlivej lekarke. je to hrozne, ako tito ludia mozu zit s cistym svedomim. hlavne ze maju titul (podotykam vynimky samozrejme).

ale nevesaj hlavu. skor ci neskor sa nam to vsetkym podari. len to chce velmi vela trpezlivosti a pokoja. niezeby som tym vsetkym oplyvala ale neostava mi nic ine nez cakat.

jerrymona
26. srp 2009

prave pozeram spravy a ze vraj nasli niekde babätko mimozemstana. 😖
no asponze tym sa dari... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru