Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

amorcilla
3. únor 2010

ahoj snažilky a těhulky,

prosím, poraďte mi, jsem už zoufalá.. 23.11.2009 jsem prodělala revizi, předtím jsem měla cyklus vždycky dlouhý (tak kolem 40 dnů, ale nikdy jsem to přesně nepočítala), všude se píše, že cyklus před revizí a po revizi by měl být stejně dlouhý, ale já jsem MS ještě nedostala a těch 10 týdnů je už i na mě moc.. ☹ sex jsem měla bez ochrany respektive byla to přerušovaná soulož, ale to není 100% ochrana. já jsem si myslela, že bych mohla být těhotná, dokonce jsem se na to upínala a přála si to (i když se má čekat 3-6 měsíců po revizi atd atd).. ale co se má stát, to se stane si říkám a i když jsme měli přerušovaný sex a byla malá pravděpodobnost, tak jsem doufala... no a dnes jsem si dělala test (těhotenský test HCG) a byl negativní. myslíte, že mohu být těhotná i přes to? 😕 ovulaci nesleduji, takže nevím, kdy mohla proběhnout. předtím jsem otěhotněla hned 2. měsíc po vysazení antikoncepce, takže nemám to své tělo tak přečtené.. 😔 nevím, jestli jít pro další test nebo už rovnou k mudr... zrovna k mudr se mi totiž nechce, nemám k ní důvěru a hledám si jiného.. určitě by se na mě opět ani nepodivala a jen by mi bodla vyvolávačku. 😒

deeky23
3. únor 2010

ahojky osobne se v tom moc nevyznam ale ja jsem otehotnela po mimodeloznim tehu a otehotnela jsem okamzite. a test mi take vychatzel negatrivni zhruba do 5tydnu tehu a tehu se mi potvrdilo az v 10tydnu kdy to potvrdil doktor

amorcilla
3. únor 2010

deeky23: fakt? a vy jste se snažili okamžitě? dělali jste to až do konce (promiň za ten výraz).. my měli přerušovaný sex a to je ještě míň pravděpodobné asi.. ach jo, já se tak strašně bojím. bojím se, že jsem těhotná a abych něco po revizi neuspěchala (ne nadarmo se říká, že se má čekat s dalším otěhotněním 3 měsíce že) a na druhou stranu se bojím, že nejsem těhotná, protože já bych si to přála nejvíc na světě.. 😢 pokud těhu nejsem, tak mám strach, že se mnou je něco v nepořádku, že už děti mít nebudu.. ale mam tak idiotského mudr, že ten se na mě ani nepodiva a jen po mě háže recepty. to je jediný co umi. ☹

deeky23
3. únor 2010

tak ja ti neco povim,my tehu neplanovali rikali jsme si bud a nebo, no a ted mi bylo receno od mudr,ze muzu byt rada ze jsem po mimodeloznim takhle otehotnela a ze se prcekm drzi protoze prave po tom je to hodne tezky otehotnet ale to rikaji doktori. hlavni je ze se to uchyti v deloze pak uz je vse ok

amorcilla
3. únor 2010

deeky23: tak ti gratuluju a užívej si to.. já si asi zkusím koupit zítra další test.. ale mám nervy. ☹

sarlotta
3. únor 2010

amorcilla, najdi si nového gyndaře a zajdi na kontroliu a na sono. Bylo by dobré prohlédnout dělohu po revizi, jestli je dobře vyčištěná a vyvolávačka taky nebude od věci. Pokud by jsi byla těhu tak by byla vidět zvýšenná sliznice. takže to se určo potvrdí nebo vyloučí. Nečekej, nekupuj testy a začni to řešit co nejdřív. doc Ti doporučí nějaké vitamínky, určo listovku🙂 a třeba i hormonální podporu na růst folikulů, ale to už musíte probrat spolu. neboj se dětičky mít budeš🙂 tohle byla blbá náhoda. zajdi do zamlklinek, uvidíš kolik je tam těhulek 😉

amorcilla
3. únor 2010

sarlotta: mockrát děkuju, aspoň jsi mě trochu uklidnila. já už strašně plaším. ☹ sla bych k novému dr. ihned, už jsem si vyhlídla jiného, který přijímá nové pacienty, ale já mám prostě smůlu nebo co.. kdyz jsem šla ke své dr. na porevizní kontrolu, tak mi tam tvrdila, že ji z VZP přislo oznámení, že jsem se přeregistrovala jinam. což byla blbost. kdybych se registrovala jinam, tak proč bych šla opět k ní? no to je jedno. stal se nějaký omyl na pojišťovně, prý se to už někdy stalo. a jediné, jak to šlo vyřesit, bylo to, že jsem musela u své stávající mudr podepsat novou, další registraci, aby mě vyšetrila vůbec. tak jsem ji podepsala, ačkoliv jsem věděla, že u ní nechci už zůstavat. ale to co se stalo pak byla posledni kapka. neudelala mi ani kontrolni UZ jestli je deloha cista, vubec nic. 😢 kráva jedna. a pak kdyz jsem vzteky bez sebe odesla a šla domů na internet hledat jiného mudr, tak jsem zjistila, že znovu registrovat se u lékare můzu až za 3 mesice. je to dané zákonem nebo co.. ☹ tak teď vlastně ani k novému mudr nemohu!!! a k téhle ženské už nepujdu ani za nic. 😒 ☹

sarlotta
4. únor 2010

Hmm tak to je teda kráva fakt. Ta opožděná MS je častá, tělo ještě nepracuje jak má. je dobré dát vyvolávačku aby se děloha dočistila. Ale neboj se, kdyby se něco dělo, tak budeš pořád krvácet nebo Tě bude bolet břicho. takže v klidu.
Nového gyndaře si hledej, nejlíp od kamarádek podle referencí 😉 vyšetření utz se dá i zaplatit cca150,- kč, takže by Tě mohl nový doc vzít i dřív, když mu řekneš jak jsi na tom a že nemáš v bývalou doc důvěru. doporučuju raději chlapa-doktora... jsou citlivější 😉 No a když jsme u toho tak VZP taky není nejšťastnější volba pojišťovny... jsou jiné-lepší s více bonusy.
Kup si listovku nebo vitamínky pro snažilky.

amorcilla
4. únor 2010

sarlotta: neskutečná kráva to je, to máš pravdu. 😠 o změně pojišťovny mi říkala už i kamarádka, tak o tom přemýšlím, jen zatím nevím, kterou si vybrat. já doufam, že máš pravdu. že kdyby se něco špatnýho dělo, tak budu krvácet a bude mě bolet břicho. mě není nic.. aspoň že tak.

sarlotta
4. únor 2010

Dobrá pojišťovna je ZPMV- pojišťovna vnitra, nebo Průmyslová- dřív hutnická. Musíš to prostudovat, tak aby Ti co nejvíc vyhovovaly jejich bonusy, podle toho co potřebuješ proplácet 😉

gejbule1
4. únor 2010

Ahoj holky omlovám se že vám sem lezu jen jsem se chtěla zeptat jestli se někomu stalo to co mě.Jeden den před MS jsem si dělala test a byl pozitivní.V den MS taky slaboučká čárečka ale dnes mám test negativní.Nevím co si o tom myslet a to jsem si koupila prý ten nejcitlivější.
Není na tom testu vždycky malinko čárka vidět?Nevím co si o tom myslet.

flamenga
4. únor 2010

gejbule pravdepodobne sa tam niečo dialo, ale neudržalo sa 😔

gejbule1
4. únor 2010

tak myslíš že to co nejdřív dostanu?

flamenga
4. únor 2010

ty si nedostala menzes? Ja so myslela, že už si po.... hm... tak potom možno záleží aj od testu...aký to bol? Skús mamatest 🙂

gejbule1
4. únor 2010

tam jsem měla ducháčka ale prý na tom nejcitlivějším nic.

gejbule1
4. únor 2010

právě nevím jestli na něm není čárečka vidět vždycky ☹ .

flamenga
4. únor 2010

a nevolal sa ten najcitlivejší test RapiClear? 🙂 Ten bežne neukáže čiarku, aj keď na iných testoch sú už diaľnice....

gejbule1
4. únor 2010

jo jo byl to on!!

flamenga
4. únor 2010

gejbule tak na RapiClear kašli 😀 je to šmejd 🤐 Ja by som skúsila na tvojom mieste opäť mamatest 🙂 a hlavne, ak chceš porovnávať, či čiarka silnie, tak testuj vždy tým istým testom 🙂 Držím palce 😵

gejbule1
4. únor 2010

dík za radu a přesto byl pěkně drahej 😠 .

flamenga
4. únor 2010

veď práve kvôli cene je to prvý test, ktorý ti v lekárni núkajú 🙂 Ja som vždy povedala: tehotenský test okrem Rapiclear 😀

gejbule1
4. únor 2010

No ale stejně jsem se tu koukala do diskuze a kdo to měl jako já tak z toho nakonec nic nebylo.Ale třeba budu vyjímka 🙂 .

sarlotta
5. únor 2010

gejbule, základ je testovat jednou značkou, doporučuju mamatest a nejlíp obden- když to vydržíš🙂

gejbule1
7. únor 2010

Ahoj holky,tento měsíc si se mnou někdo nahoře pěkně pohrál.Nejdřív mě natěšil že jsem těhu a pak velké zklamání.MS jsem v sobotu dostala tak snad příští měsíc se to podaří na 100%🙂

ka81
16. únor 2010

Ahoj holky, jak Vas tak ctu vypada to, ze jste prece jenom o neco zkusenejsi nez ja, tak bych byla rada i za Vas nazor, protoze sama jsem uz hodne zmatena ☹ Posledni menstruaci jsem mela 4.-8.1.2010 , 15.1.2010 jsem mela pohl.styk prerusovany a pak uz nic (mela jsem problemy se zanetem moc.cest) Od 30.1. - 3.2. jsem brala antibiotika (Ciprinol) plus 30.1. Mykomax (tableta proti infekci bere se jedna mesicne) . Vubec jsem nepredpokladala, ze bych mohla byt tehotna tak jsem se nad tim ani nezamyslela, jenomze dnes je to uz 44 den a moje menstruace nikde.... To by me ani tolik nerozrusovalo, ale ja mam uz asi 14 dni neuveritelnej hlad porad, jsem porad vycerpana a unavena, co se psychyky tyce tak to je gulas emoci prechazejici z neuveritelneho vzteku do breku (kuli blbostem) mota se mi hlava, boli me podbrisek a jelikoz porad zeru tak jsem i pribrala, prsa se mi zvetsili, bricho mam nafoukly a mela jsem i huste bilej vytok, kterej uz ted nemam. Delala jsem si asi pred tydnem dva testy, jeden pres den RapiClear a druhy rano Mamatest a oba negativni, vcera jsem si rano delala dalsi Mamatest ale opet negativni. Rozhazenou menstruaci jsem mela uz vic krat, ale takovyhle stavy jeste ne. Dnes rano se mi pri venceni psa opet tak zamotala hlava, nizkej tlak, ze jsem si musela na nekolikrat drepnout, abych sebou nesekla. Jestli mi muzete nekdo poradit, nebo mate podobnou zkusenost, predem dekuji moc. 😨

mirinda10
16. únor 2010

ka ak mas mamatest negativny, tak tehu nebudes mna mamatest nikdy nesklamal, inak choroba a antibiotika mozu narusit cyklus. Ak sa necitis dobre, chod na gyndu nech ti spravia sono a tam uvidis, ak nebude nic vidiet dutinku, tak ti pichnu vyvolavacku

ka81
16. únor 2010

Hm ja se tam chystam, jen jsem si rikala, jestli jeste nemam vydrzet, jestli se menstruace treba nedostavi, abych nevypadala na gynde, ze plasim ☹

mirinda10
16. únor 2010

ka ak mas zavrate a necitis sa dobre tak ziaden risk a chod, ved na co su lekari a ked dostanes menzes tak zavolas a zrusis to ale budes pokojnejsia

ka81
16. únor 2010

Tak jsem tam volala a objednala me na 4.3. tak jsem zvedava. Jinak kamaradka mi jeste doporucila test Intima test ultra, mate s nim nekdo zkusenosti?

julinkaz
18. únor 2010

ahojte, aj sa chcem niečo opýtať: 14.1.2010 so mala M, potom som ju mala dostať 11.02.2010, mám cyklus pravidelný ako hodinky, lenže 11.02. mrcha neprišla, tak som si hneď od samého šťastia urobila testík, ktorý bol negat, nechala som to tak a testík zopakovala 15.02. zase negat, potom sa to opakovalo 17.02. a zase negat. táždeň predtým, ako som mala dostať mrchu som špinila a bolí ma ľavý vaječník. som strašne unavená, furt sa mi chce spať, lenže testíky sú negat. moja gynekoložka má dovolenku, bude až v pondelok a ja neviem, čo mám robiť, veľmi by som miminko chcela. bojím sa, či to nie je niečo vážnejšie. poraďte mi prosím, ak má niektorá z vás tiež takého skúsenosti. Ďakujem ...................... ☹ 🙂 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru