Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

veruska007
17. bře 2010

Dnes jsem koupila jine... tak uvidim, jestli mi napisou neco jineho 😉

veruska007
21. bře 2010

Tak nic... koupila jsem jinou znacku a negativni. Grafik mam, ale davala jsem sem odkaz a neslo to spustit. Teploty mam nad 37, ovulka byla nepochybne 24. 2. No, nevim nevim.

danielapro
28. bře 2010

Ahojte holky.
V úterý jsem byla u dr., že mě už devět dnů bolí břicho a že mám strach, abych po clostilu neměla třeba cystu. Dr. mi dělal UTZ a prý je možné, že bych mohla být těhu, něco malinkatého tam viděl i já to viděla, ale pokud bych byla těhu, tak ani ne dva týdny. Prý mám dva týdny počkat a buď MS dojde a nebo ne., Podle vyšetření čípku se mu zdálo, že se tělo připravuje na MS. V pátek jsem si dělala TT po ránu, ale neměla jsem moc času a tak jsem se na něj šla podívat po 5minutách a zál se mi čistě bílý, po příchodu z práce jsem ho šla vyhodita všimla jsem si ducha... Jak to tady čtu, tak zkusím test příští týden a po velikonocích jdu k Dr. snad budu těhu. Jinak mě bolí pouze břicho a záda jako před MS. Prsa necítím. Tak uvidíme....

katrenka111
29. bře 2010

caute baby,už 8dni mi meška menzes,s priatelom mame prerusovaný styk no davame velký pozor,je možne že som tehotná?
robila som si test a bol negatívny, v den ked som mala dostat som mala strasne bolesti brucha aj taký silnejsí ,hustejsi biely výtok,ako pred ms. myslela som že dostanem a nic už 8dni..... co to može byt???
mam test zopakovat?

danielapro
29. bře 2010

katrenka: zkus test zopakovat za pár dnů a navštiv lékaře. U dr. se stoprocentě dozvíš jak to s tebou doopravdy je. i já vyčkávám....

andrea666
29. bře 2010

Dobrý den !!!
rada by som sa spýtala na spolahlivosť tehotenských testov, veľa som už o ich spolahlivosti čítala ale nazory boli rôzne a navyše nikdy neviete či internet neklame :(
chcela by som sa spýtať či teda je tehotenský test spoľahlvivý a ukazuje 100%centý vysledok keby som bola v 12nastom TT (v čo dufam že som neni iba 12 týždnov ubehlo od nechraneneho sexu ) či v tom týždni už ten tehotenký hormon určite odhalí keby som mala byť tehotna... (u gynekologa som nebola lebo som v zahraničí )
mne vyšiel síce negatívne, robila som si 2.hy test aj o 2dni neskôr a tiež vyšiel negatívne ale či sa teda môžem na tento vysledok spoľahnuť alebo nie ...???
za odpoved vopred dakujem ...

katrenka111
30. bře 2010

no ja stale nic je to na nervy...este skusim vydržať do výkendu a test zopakujem a ked nic tak pojdem už k doktorke,doteraz som mavala ms.ako hodinky načas...
A inak ak možete poradit ktorý tehot.test je najspolahlivejsí a ukáže fakt presne?lebo baby písali že jeden bol negat.druhý pozitívny tak ako? ci to je vlastne jedno?

olinaa
30. bře 2010

chtěla jsem se zeptat, nevím zda sem těhotná TT jsem si dělala po 10DPO a vyšel negativní, menstruaci jsem sice dostala, ale byla slabá, trvala 3 dny a spíše špinění, břicho mě pobolívalo, žáha mě pálela asi dva dny, jinak se dnes citim unavená, bolí mě hlava, dnes je to 21DPO, na pátek jsem objednaná k Dr.a ke styku došlo 11 dní před menses, je to tedy možný, že bych byla těhotná, ovulační dny nevím, kdy mám, cykly mám delší. díky

katrenka111
31. bře 2010

tak ako baby? mate niečo nove? ja stale nic ale už som nervozna,asi budem hned testovat nevydržim do soboty....
Ako to vlastne je,niektore testy ukážu hned,ine su negatívne....
No ja v den ocakavanej menštruacie bolesti a výtok a menzes nikde už 10dní....je možne že som tehotna?

prcekpet
31. bře 2010

katrenka111 - klid, zpozdeni muzou byt i nervy, psychika dela hodne, takze kliiiid 😀

tehotenske testy moc spolehlive nejsou 😀
andrea 666 - ja jsem mela falesne negativni testy do 7tt tehotenstvi, si myslim, ze tehu nejsi, ze to jsou jenom nervy 😉

holt nase tela si s nama pekne zahravaji 😠

katrenka111
1. dub 2010

No ale prečo u niekoho su spolahlive u niekoho niesu???
Ale je zaujímave že tak dlho meskaju ked som mavala už pravidelne...pobolieva ma sem tam brucho ale vždy len tak chvilku a potom to prejde a casto chodím cikat ale nemam žiadný výtok ani žiadne ťažkosti... Ked do 2týždnov nedostanem mala by som isť k doktorke co,ci to nebude niečo ine??alebo este vyskusat možno nejaký iný test žeby???

latvia
1. dub 2010

katrenka, je to o tom, ze su spolahlive len v tom, ze ked ti ukazu pozitivitu, tak tehu si,resp.hcg mas zvysene, ak ti ukazu negativitu, tak tehu mozes byt ale aj nemusis 😉

latvia
1. dub 2010

ja na tvojom mieste idem k dr. a ziadam si krvny test na HCG

happy8051
1. dub 2010

ahoj katrenka... ak ti mozem poradit, na vysledok testu sa zacni spoliehat tak 12-14 dni odo dna kedy si mala mat MS... ja som tiez testovala skor a vysiel negativny test... a o sest dni neskor som mala po par sekundach kolajnice 🙂)) je to sposobene tym, ze tehotensky hormon HCG zacina vyraznejsie stupat prave v case, ked MS meska cca 2 tyzdne... takze ano, tehotna mozes byt, ale aj nemusis, ak mas len nejaky vykyv... pajem ti vysledok, aky si sama zelas 🙂

katrenka111
1. dub 2010

Happy: diky moc za radu,možne to je no dnes meška presne 11.deň...ale to HCG je asi u každeho individualne...
Tak skusim testnuť este v pondelok a ak nic tak to bude asi niečím iným....No este naplanujeme babo este je cas aspon rok a možno potom,no ale keby sa stalo a prišlo by tak co už ,nic sa nedeje....

katrenka111
2. dub 2010

baby a chcem sa este opýtať ake tehotenske testy su podla Vás najlepsie aka znacka???

latvia
2. dub 2010

myslim ze to mas jedno, ja som si kupila za 30 korun nejaky a bol pozitivny 😝 ked si v tom, tak ti to urco neskor ukaze 😉

fiallinka
2. dub 2010

Katrenka, ono je to prý tím, že jednak každé embryo sestoupí do dělohy v jinou dobu (některé se drží delší dobu ve vejcovodech), na tom produkce hcg taky záleží - no a hlavně každé hcg stoupá jinak. A taky můžeš otěhotnět prakticky kdykoliv - sice je to nepravděpodobné, ale klidně i na konci cyklu... ve všech těchto případech bys mohla být těhu a na testu to nebylo vidět. Pravda ale je, že 10 dní po termínu už je docela dost, většina lidí by tam už pozitivní výsledek měla - můžeš být výjimka, ale s největší pravděpodobností je to prostě zpoždění - hormonální porucha, stresy, cokoliv... taky se mi to 2x stalo a bez důvodu...

fiallinka
2. dub 2010

olino, a jak víš, že sis dělala test 10. den po ovulaci, když nevíš, kdy máš ovulační dny? Jinak 10. dní po ovulaci je fakt dost málo, když máš delší cykly, mohla jsi ji mít o dost později.

katrenka111
5. dub 2010

Pekné Velkonočné ránko prajem....
No dievčence ja som už na nervy,včera som zasa mala take pocity ako pred ms.bolelo ma brucho kríže a menzes zase nikde.... Je to už fakt čudné,prečo sa to nechce už 2týždne spustit.....už aj červené vínko som pila a nic :(

katkaaaaaaa
7. dub 2010

ahojte, prosím vás o radu,prípadne vaše zážitky a skúsenosti...mešká mi menzes velmi dlho.naposledy som ho mala 8.februára.....nikdy mi tak nemeškal. po 10 dňoch meškania som si robila testy a všetky boli negatívne,moc som tomu neverila a tak som bola u Dr. 18 marca a z krvi zistili, ze nie som tehotná a dokonca zdravá ako rybička....no ten menzes stále nikde..v období tak týždeň pred očakávanou menštruáciou (okolo 5-6 marca) som mala to povestné špinenie,ale skutočne slabučké..no ten menzes ako som spomínala sa o týždeň nedostavil a je to mu tak doteraz.
som objednaná k Dr na zajtra znovu, je mi dosť divné, že mi už vtedy nepichla vyvolávačku, mala by som aspoň svätý pokoj,mám zdurené bruško odspodu veľmi, dosť mi to vadí, pretože môj šatník obsahuje samé obtiahnuté oblečenie...stále ma nadúva zo všetkého!! už je to na nevydržanie. bolesti nemám,ani napnuté prsia..asi len tri krát sa stalo,že ma zabolelo v podbrušku no a dosť.
chcem sa aspoň spýtať, či máte niektorá skúsenosť, že ste mali negatívny krvný test a neskôr sa predsa ukázalo, že ste tehu? dakujem moc za dopovede

latvia
7. dub 2010

katka, a nemas priblizne ponatie kedy ste na babatku popracovali? a mavas pravidelnu MS?

katkaaaaaaa
7. dub 2010

pravidelnu MS mavam ten 30 dnovy cyklus...no nepamatam si to dobre kedy to bolo...zo 4-5 razy od poslednej navstevy u Dr bolo urcite...dost nepravidelne sme mali pohlavny styk kvoli nedostatku casu...mali sme dost perne mesiace teraz,tak som uplne zmätená :(

ewcik
7. dub 2010

Ahoj holky, prosím o radu
🙂Minulý měsíc jsem vysadila HA, 10.3 po ní dostala menstruaci a začli jsme se snažit. Dneska(30DC) jsem si dělala test, jestli náhodou a ono nic. Nevím,kdy to mám přesně takhle po vysazení dostat, tak ani nevím, jestli to nebylo brzy na test. Co myslíte,můžou se mi ještě ukázat // ? když jsem čekala tenkrát malou, povedlo se to hned taky po vysazení HA a bolelo mě několik dní v podbříšku jako bych to měla dostat, což mě bolí teď od soboty taky a MS pořád nikde, tak nevim

😒

katrenka111
7. dub 2010

No baby mne meskali presne 16dni a vobec neviem prečo a z čoho a dnes som konecne dostale,huraa 🙂
Ewcik: no mne meskala po vysadeni asi 10dni to bolo v juli a odvtedy vše ok,až teraz bolo takeee dlhocizne meškanie.
Test by sa mal robiť po 10dnoch meskania menzesu ale nemusí to byt tak nie všetky testy su spolahlive....
všetky tieto procesy mi prídu strasne zaujímave a je to asi u každeho individualne....
su aj baby ktore mali aj ms a napriek tomu boli tehotne takže treba vydržat,testovat a stale sa asi snažit ked chcete miminko.... 🙂

katkaaaaaaa
7. dub 2010

no mne meškajú však 29 dní... 😒 a to je už fakt o držku, na nič iné nemyslím, len na to kedy čo v tom môže byť 😠

katrenka111
7. dub 2010

Uvidis co bude zajtra u doktorky to už snád bude vediet a skus este testnut aj ked by som tomu asi moc neverila....
A ked nemaš ani žiadne príznaky tak ťažko povedat. Aj môžeš byť tehotná aj nemusíš...Ta ms sa s nami teda pekne zahrava.... 🙂

katkaaaaaaa
7. dub 2010

no to hej 🙂 a obzvlast, ked nam to nikdy predtym nerobievala 😠 uz to teda vydržím do zajtra rána,ale je to naozaj divné...to nafúknuté brucho som si chvíľami aj namýšľala, že by som mohla byť tehotná..moja sestra bola taká nafúknutá chúďatko stále odkedy zistila, že je tehu...a každú chvíľku som hladná,ale inak nebadám žiadne iné príznaky.. ☹

latvia
7. dub 2010

kati, ja som tiez ziadne priznaky nemala 😉 ja by som si este dnes spravila tehu test, nemas nejaky doma? 🙂

katkaaaaaaa
7. dub 2010

to vážne? 🙂 nieeee , nemám, bože to je škoda...ja kebyže mám doma plnú skrinku,tak som schopná si ich robiť každú hodinu 😀 no asi budem musieť rýchlo zaspať večer, až je už zajtra ráno....och to čakanie ☹ fakt neviem,čo si mám myslieť..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru