Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zuzu4444
17. led 2011

@blueapple noo ved este pockam, aj BT mam stale vysoko, tak uvcidim, len ma to tak zaujalo, ze 25 kovy ukazal a 10 co je citlivjesi tak nic
@majka43 ani ja moc neverim

zuzu4444
17. led 2011

@majka43 nie babule , neni som po ET

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Určitě 15 den ti to z krve poznají na 100 procent. A ty na ní nejsi objednaná?

blueapple
17. led 2011

jestli to byl mamatest, tak si holky na tu 10 dost stěžujou...že neukazuje správně... 😠

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Aha tak jsem to pochopila blbě. Tak ještě počkej, OVU jsi mohla mít později.

zuzu4444
17. led 2011

@blueapple ano mamatest 10.kovy to bol

@majka43 ved sa nic nestalo

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Taky desítkovýmu nevěřím, mě zase ukazuje že jsem těhu a přitom nejsem.

blueapple
17. led 2011

@zuzu4444 tak uvidíš za pár dní, každopádně dej nám prosím vědět. Jestli tam je mimi, tak se ukáže ! A ty 10 testy už nepoužívej ! Držím palce, ať vše dopadne, jak si přeješ !

zuzu4444
17. led 2011

@blueapple juuuj dakujem , ja som si praveze myslela ze 10-kovy su naj. Jasne dam vediet, sice aj brusko pobolieva ako na MS tak uvidim

blueapple
17. led 2011

někdo si ty "10"ky chválí, ale je tu hodně holek, které tvrdí opak... no, hormon HCG se do moči dostává postupně, je to individuální.

ema72
19. led 2011

Babky ja si myslim, ze v 5tt by mal byt kazdy test pozit ak ide skutocne o graviditu. Mozno 1-2% zien su vynimka, ale to je naozaj vynimka. Ja sama som si myslela po vysadeni antikoncepcie, ze testy su len podvody a lakadlo na peniaze. Ked sa vsak plodnost skutocne obnovila, tak mi ulkazoval pozit uz na 26DC. A to kupujem iba najlacnejsie testy Pepino za 1.3 euro. Ozaj, ja by som kazdemu poradila, nech nekupuje predrazene testy v lekarnach, DMka ma vyber lacnych a overenych testov, ktore naozaj funguju

steelska
25. led 2011

ahoj holky tak Menzes se dostavil slabe krvácení jen tři dny byla jsem na gyndě a těhu nejsem ☹ ☹ asy je to tak lepší přece jen nemam ani rok po císaři

blueapple
25. led 2011

@steelska třeba to vyjde příště...já měla to samé, MS přišla až 55DC(tedy pokud se 3dennímu špinění dá říkat MS...), testy negativní, krev negativní...bohužel 😀 jedeme dál 😀

steelska
25. led 2011

@blueapple :to ja sy budu muset počkat 😢 😢

cokynka
26. led 2011

ahoj holky, nedalo mi to a jdu pro radu i ja.. jsem stastnou maminkou dvou deti, od narozeni dcerky, to jsou 4 roky beru pravidelne antikoncepci, dalsi miminko jsme neplanovali. Minuly mesic jsem vynechala dve pilulky, odjela jsem mimo domov a nevedela jsem ze se nevratim, tak jsem je nevzala sebou 😒 Nicmene jsem si tu druhou vzala zpetne, i kdyz to nebylo jak rikaji prirucky do 12ti hodin.. Mezitim jsme meli s pritelem nechraneny styk.. Ted jsem mela menstruaci dostat pred 7 dny a porad nic, i kdyz je pravda ze spinim, ale poradna krev nikde, nevim jestli to mam jen rozhozene temi prasky, nebo by mohlo jit i o tehu, dnes jsem si delala test novinku 😉 digitalni od Clearblue a byl negativni 😖 mimco by nam nevadilo, i kdyz by to bylo trosku neplanovane 😅 nicmene jsem volala k dr a ten mi rekl ze mam pockat jeste 14 dni ani injekci mi zatim dat nechce.. tak nevim jsem z toho jelen a po tom co tady ctu ze jste mely vice negativnich testu tak jsem jeste vic mimo... napiste mi prosim vase zkusenosti, mela jste nektera zkusenosti se spinenim? Budu moc vdecna za jakykoliv nazor nebo zkusenost.. dekuju

blueapple
8. únor 2011

@cokynka ahoj coky, asi už máš ve všem jasno, jak jsi dopadla? Jsi těhu ?
Co se týká špinění, může se to brát jako MS, zvlášť když jsi vynechala 2 pilulky, tělo je trochu zmatené, takže tak reaguje.Já špinila místo MS když jsem vysadila HA. MUDRa mi řekla, že to je normální, že to mám brát jako MS...
Držím palce, ať vše dopadlo tak, jak sis přála !

melinkaproch
15. únor 2011

ahojky holky, moc bych vám byla vděčná, kdyby jste mi řekly co si myslíte o mém grafu, jsem z toho úplně zmatená 😖 ... teploty měřím už 4 měsíce (od vysazení HA) - teploty mám normálně docela nízké, takže vzestup nad 36,5 je u mě hodně... zatím mi každý měsíc Fertility ukázalo dobře, ale teď si nejsem jistá - podle grafu bych měla mít ovulku 12 DC - i jsem ten den měla bolesti, bílkového hlenu spousty, dokonce teplota stoupla... pak ale 8. 2. (23 DC) stoupla znovu, ale žádný hlen ani bolesti... normálně mám cyklus 28 +-, jen minulý měsíc jsem měla 26 dní... Dnes jsem 30 DC teplota neklesá (vždy mi klesne přesně v 1. den menstruace) ale test negativní - bylo by to už 18 DPO... asi od 17. do 20. DC mě bolely bradavky, teď už tolik nebolí, ale na dotek jsou pořád citlivé a bříško mám pořádně nafouklé... opravdu si nevím rady ☹ prosím jen o váš názor - moc děkuju 😉
tady je odkaz na graf
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/melinkaproch...

xxxmxxx
15. únor 2011

Ahoj holky mám na Vás takovou netradiční otázku a prosbu o pomoc.

Nemáte některá zkušenosti s bulimii a těhotenstvím nebo alkoholismem a těhotenstvím? jsme 2 kamarádky, poznaly jsem se na léčení v anabell.. a teď už jsem obě "vyléčené" obě bychom chtěli mimi.. ale nevíme jak dlouho počkat...

prosím o rady děkuji mooooc

avelina
15. únor 2011

@xxxmxxx ahoj, no já si myslím, že byste měly počkat, dokud si prostě nebudete zcela jisté, že už vám nic nehrozí. Myslím si, že otěhotnět při bulimii je těžké, ale ne nemožné. Miminku by bulimie každopádně hodně ublížila. O alkoholu ani nemluvím. Chodíte ještě za nějakým odborníkem? Ten vás zná asi nejlépe a mohl by říct nejpravdivější odpověď.

mmaarrkkeettkkaaaa
2. bře 2011

Ahoj holky, tak i já mám zvláštní pocity. Beru utrogestan a ještě se mi nestalo, aby se mi MS po něm spozdila. Měla jsem to dostat před 3 dny a nic. Bolí mě prsa, ale dle testu těhu nejsem. Naštěstí jsem si přečetla vaše příspěvky a ne u všech se těhotenství objeví zřejmě tak brzy. Počká tedy do neděle a pak uvidím. Také mám mamatest 10 a koukám že moc spolehlivý není, koupím si jiný a uvidíme co ukáže 😀

cicka26
11. bře 2011

ahojte kocky, mne meska menstruacia cca 11 dni . bolia ma prsniky a podbrusko a mam aj nejake vytoky. robila som si tehotensky test a bol negatyvny. teraz vazne neviem ci som alebo nie tehotna? a z toho mam nervy

cicka26
11. bře 2011

poradte mi niekdo prosim

jana776
11. bře 2011

@cicka26 ahoj, ak ti vysiel negativny test tak asi nie si tehotna. Radsej sa zbal a chod k lekarovi, to bude najlepsie co mozes spravit.

mmaarrkkeettkkaaaa
11. bře 2011

@cicka26 jestli se přečetla předchozí příspěvky, tak těhotná klidně být můžeš. Na testu se to ukáže každé jinak. Je možné, že se HCG uvolňuje později. Každopádně určitě s jistotou ti to řekne dr...Jsou i případy, že ale ani doktor nic nevidí, píchne ti vyvolávačku a přesto můžeš být těhotná,...

lenik_25
15. dub 2011

Ahoj holky, prosím o radu.
před týdnem jsem měla dostat MS, ale nedorazila, BT se pořád drží kolem 37,3 a mamatesty jsem měla jasně pozitivní, prostě dvě silné čárky. Druhá čárka začala postupně slábnout, až nebyla vidět vůbec. Tak jsem šla na krev a hcg mi z krve vyšlo jen 5,3 (4 dny po nedošlé MS). Dnes jsem byla na gyndě a doktor v CAR se podivoval, že nemám žádné hcg ani v krvi, protože mám prý hoodně narostlou sliznici a na 70% by řekl, že těhotná jsem. Ale co ta krev? Ta by přeci měla být stoprocentní? Navíc už po vynechání MS...

bielanevesta
15. dub 2011

@lenik_25 Podobne som to mala pred 2 rokmi a bohužiaľ sa mi potom rozjel SP ☹ Tebe držím pesti aby to predsa len dopadlo dobre 😉

lenik_25
15. dub 2011

@bielanevesta A měla jsi na utz taky vysokou sliznici?

lenik_25
15. dub 2011

@bielanevesta Jsi moc hodná, já si ale myslím, že mrcha přijde během pár dní a že tu vysokou sliznici mám právě proto, že tam ještě pozůstatek těhotenství je, ale nic se tam už dál nevyvíjí... si myslim ☹ Ale to nikdo neví, to nemůže předpovědět ani doktor, protože jsem teprve 4+6tt a na utz nemůže být víc vidět.

bielanevesta
15. dub 2011

@lenik_25 jj to som mala ☹

lenik_25
15. dub 2011

@bielanevesta Tak to je to samé. Už jen čekám, kdy začnu krvácet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru