Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

stella6
29. pro 2012

@lienka82 ja som mala nepravidelnu ms takze ani neviem ci meskala 🙄 Mne vlastne test nikdy neukazal uplne tmavu ciarku... Najprv ducha a potom uplne svetle a nakoniec nic. Ved zbehni k lekarovi nech ti zoberie krv, ci ma dovolenku do polky januara ako u nas 😀 ? Kolko ti meska? Mas aj nejake ine priznaky?

sarinka_nevesta
29. pro 2012

Zdravím vás děvčata, můžu se k vám prosím přidat? 17.12. jsem byla na KETU dvou embryí..včera jsem to nevydržela a udělala test (podle doktora mám testovat 2.1.) a byl negativní...MS už měla přijít a po každém ET při zavádění Utrogestanu přišla přesně 28. DC. Myslíte, že ještě není všechno ztraceno??

lienka82
29. pro 2012

@stella6 aj ja som mala nepravidelnu...takze ani neviem presne kedy som mala ovulku a kedy sme "pocali" .. ale uz som cakala okolo 17.12. lebo posledna bola 14.11. a robila som si test 18.12. rano neg. poobede poz. 20.12.rano neg a poobede pos. 23.12.rano neg. poobede pos. a vcera som si robila tak hned som tam videla ducha hned ked som sa pozrela.ale vcera som trochu krvacala ale nie silno. dnes uz len spinim.. na silvestra testujem a uvidim.. a doktorka ma dovolenku ako u vas.🙂 ale hned rano v stredu tam idem aby ma zobrala ked ma cas. tak dufam ze ma zoberie. 😅 ty kedy ides? alebo uz to mas zistene u doktora tak isto??

mvkoty
29. pro 2012

@sarinka_nevesta já bych neházela flintu do žita může být ještě nízké hcg vydrž do toho 2.1. třeba už bude na testu aspoň duch

stella6
29. pro 2012

@lienka82 no s tou nepravidelnou to je tazsie to poznam 🙂) ale znie to nadejne🙂 budem drzat palce nech je na silvestra uz poriadna druha ciarka 🙂. Alebo si skus kupit ten co ukaze bud + alebo - a bude to jednoznacne.
Ja som to mala potvrdene ale od zaciatku som spinila tak mali podozrenie na mimomaternicove a nakoniec som v 7 tt potratila :(. Takze cakam na dalsiu ms a zaciname od zaciatku.

lienka82
30. pro 2012

@sarinka_nevesta ja si tiez myslim ze este mas slabe HCG...a nezufaqj ono musis ete trochu pockat...🙂 drzim palceky..

copinka
30. pro 2012

Ahojky jsem tak trochu zmatená a nevím kde se zeptat 13.11 jsem měla menstruaci 10.12 jsem prodělala laparoskopii na profuky kvůli otěhotnění od té doby menstruace nedorazila bolí mě prsa a jsem celá osypaná test jsem si nedělala protože jsme přes vánoce byla pryč a tak si ho běžím koupit zítra ale moc nadějí si nedávám spíš by mě zajímalo jestli je vůbec možné tak rychle otěhotnět.

sarinka_nevesta
31. pro 2012

@mvkoty
@lienka82 čekám a čekám, moc děkuju, něco takovýho jsem potřebovala "slyšet" snad to ještě dopadne dobře ;)

mvkoty
31. pro 2012

@sarinka_nevesta určitě to vyjde, nový rok bude určitě plodný 🙂

lenicaa
1. led 2013

Muzete mi poradit? Jsem 32 dc test negativni a ms nikde☹ nikdy se mi to nestalo vzdy sem dostala max 28 ms min mesic sem brala od 16 do 25 dc utrogestan 26 dorazila ms ale tento mesic sem si utrogestan nedala vubec a ms nikde muze to zpozdeni byt tim utrogestanem nebo muzou se jeste obevit // ?? Nestalo se vam to nejake taky?? Dekuji moc za odpovedi

m_atil_ka
1. led 2013

@lienka82 ahoj moja tak ako sa citis?

lienka82
1. led 2013

@m_atil_ka ahoj. 🙂 .zajtra idem k doktorke neohlasene tak dufam ze ma zoberie a povie mi peknu spravu. 😵 .robila som si test a vyslo tam zasa len duch a slabucka ciarka..nesilnie tak neviem co je 😖 a citim sa plna a nafucana, prsia ma nebolia len sa mi urobili take ako robia na bruchu take ciary ktore nezidu...prepac neviem ako sa volaju.. 😒 a dnes som manzelovi dala jednu papucku malinku a povedala ze tu druhu dostane az ked to bude 100% iste 🙂 tak bol rad-- dufam ze aj mna zajtra doktorka potesi 🙂 dam ti urcite vediet...
a ty?? ako?

grenka
1. led 2013

@lienka82 mne meska 5 den menzes vcera som testla a nic..brucho roadne nafuknute nohavice uz nepadaju 😀 kremobiely vytok,hlava ma pobolieva....este pockam do nedele

lienka82
1. led 2013

@grenka aj mne uz nohavice nejdu 😀 ale nviem z coho...ci s tehu alebo som pribrala ..zajtra idem k dok. a uvidim ci ma zoberie 🙂

grenka
1. led 2013

@lienka82 no vravia ze pri 2 dietati to vidno skor...budeme potom chudnut 😉 daj vediet ako si dopadla...drzim palce

lienka82
1. led 2013

@grenka dakujem aj tebe drzim palce 🙂

sarinka_nevesta
2. led 2013

tak jsem si udělala test dneska - v termínu od doktorů a nic :/

romanka923
2. led 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

lienka82
2. led 2013

@m_atil_ka takze tak nic s toho tehulkovanie sa nekona...bola som na kontrole a doktorka mi potrvrdila ze nie som tehu ale mam PCO Syndrom tak cakam kym pojdem ku mojej dok. a da mi nejake tabletky alebo nejake vitaminy...som s toho sokovana co to vazne znamena,,ale dufam ze to bude este v poriadku..tak teraz normalne verim v to ze aj pozitivne testy mozu byt nepravdive :((((

zdenkajan
2. led 2013

@sarinka_nevesta vydrž známé se ukázal pozitivní test až v osmým týdnu.A podle ktv jí to poznali až v pátým týdnu.Třeba jsi taky ten případ

m_atil_ka
6. led 2013

@lienka82 ahoj 🙂 dnes sme sa vratili z lyzovacky a zajtra idem opat doktorovi tak uvidim ja co a ako. To ma mrzi ze to nieje pozitivne :( co znamena syndrom PCO?

nevesta2708
6. led 2013

Holky zdravim, mam zpozdeni 8 dni, prsa jak balony, obvykle priznaky prichazejici ms, ale porad nic..Jen slabe spineni naruzovele..Co myslite?

meggie87
7. led 2013

ahojky holky, mam 7 dní zpoždění, test negativní, v podbřišku na pravé straně mám pořád bolesti...dopoledne se mi motá hlava ale jinak nic.. tak nevim zda jsem těhu, nebo mám třeba cystu nebo se mi pořád upravuje cyklus (vysadila jsem v říjnu)... poraďtě pls 🙂 děkuji

jarka88
7. led 2013

ahojte, mám otázku...dnes je to jeden den co mi mešká MS a desitkový test byl dnes negativní...ale je mi často zle od žaludku, citlivá prsa a bolesti břicha, chvílemi jako přicházející MS a chvílemi bodání na levé straně až do stydké kosti :/ tak nvm, co si o tom myslet, stalo se Vám, že by to test ukázal později? děkuji

jarka88
7. led 2013

@meggie87 kdy byla ovu?

meggie87
7. led 2013

@jarka88 kolem 16.12.

meggie87
7. led 2013

@jarka88 taky sem si dělala desítkový test a ani po 7 dnech mi nic neukázal... sestřička na gyndě říkala, když jsem jí volala že mám 4 dny zpoždění, že je to moc brzy ... takže si myslím že první den ti to asi neukáže... ale uvidíš třeba za pár dní tam bude nějaký slabý proužek

jarka88
7. led 2013

@meggie87 tak to už jsi docela dost po ovu...to už by mělo něco ukázat, ne? a kdy jsi si dělala test? a co ti presne rekla sestřička, je tu šance, ze jsi tehu?

meggie87
7. led 2013

@jarka88 dělala jsem si ho 3.1. a pak jsem si ho dělala dneska ale odpoledne.. a stejně se tam nic neukázalo.... sestřička mi řekla at si zavolam pokud budu mit zpoždění 14 dní a potom pujdu k doktorce na vyšetření a uvidí se co a jak nic víc nevím

jarka88
7. led 2013

tak třeba to bude ještě dobré, ale po ovu jsi už vážně docela dost a BT si nahodou nemeris?
@meggie87

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru