Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

johanda
21. pro 2007

ia, mně se to stalo u prvního dítěte. Zkus si ten test udělat za týden. Většinou jde ale jen o mírné prodloužení cyklu. Máš teprve 2 dny zpoždění.

r123
21. pro 2007

ia jak píše johanda.důvodem spoždění zatím jen dvou dnů může být cokoliv.zkus pár dní počkat a pak uvidíš buď ms příde nebo ne a pak dělej testík znovu!snad bude pozitivní! 😉 ale jinak stalo se to kamarádce že si udělala test v pátek večer po třech dnech spoždění a byl negativní a když šla za tři dny na utz čili pondělý tak jí dr potvrdil hodně ranné těhu!!!takže stát se to asi výjmečně může! 🙂 přeju štěstí

lucpet
22. pro 2007

ia me se to tez stalo. Mela jsem 2 dny po ocekavane ms a udelala si test, byl negativni. Za tyden jsem si udelala dalsi a byly tam!!!

suki
23. pro 2007

udělej si test nejdříve 5 dní po vynechání menses, dřív se to asi neukáže 😉 Držím pěstičky, aby to vyšlo-krásný dárek pod stromeček 🙂

licina
24. pro 2007

Dobré ráno,

i mě se to stalo. Týden po bynechání MS jsem si dělala 2 testy. Z toho jeden byl protekčně z laboratoře. Byla použita odpolední moč a oba byly negativní. Pak jsem vydržela 3 týdny a udělala si další a byly tam //.
Tak jsem si pro jistotu udělala celkem asi 10 testů, protože jsem tomu nemohla uvěřit a všechny //.

irenan
24. pro 2007

Me se to taky stalo v prvnim tehu. Byla jsem u sve doktorky, ze je mi porad zle, ze jsem to nedostala, nabrala mi krev a kdyz jsem volala na vysledky, tak mi rekli ze suverene tehotna nejsem, za necele 2 tydny jsem si udelala tehotensky test a vysel pozitivni, tak jsem sla k doktorce a ona mi rekla ze jsem 6 tydnu tehotna. 😀 Nekdo mi rikal ze je to z krve poznat uz po 10 ti dnech, coz je asi blbost, doktorka mi rekla, ze z moci a z krve je to poznat az tak po 4-5 tydnech, tak nevim, co je pravda. Jestli s tim taky treba souvisi jak vysoke hodnoty hcg v krvi mas, ze nekdo je muze mit ze zacatku nizsi a ukaze se to az dyl. Fakt nevim. 😉

sylvinka
24. pro 2007

mne se to take stalo, ale cely cyklus jsem mela dost posunuty - testovala jsem se deset dni po vynechani - negativni, dostala jsem vyvolavacku, za alsich pet dni, tam byly dve carky 🙂
Nicmene podle utz k oplodneni došlo AŽ 5.5., pak 9.5. vyvolavačka, 15.5. první pozitivní test -takže čárky naskočily docela rychle 🙂

mesic
24. pro 2007

Tak to je holky moc zajímavé, co tu čtu. Řeším tedˇ podobný problém, jsem 47 DC a MS nikde. Těhotenský test jsem si naposledy dělala předevčírem a byl jasně negativní. Ještě se mi nikdy nestalo, že bych měla cyklus takhle dlouhatánský.v jedné diskuzi jsem četla příspěvek holčiny, které se MS dostavila až 50 DC /měla stále negativní TT/. Zřejmě mě čeká podobný osud...Je to k zblázněn....í

sylvinka
24. pro 2007

mesic, já osobně, i když jsem příkladem, že to jde, bych se na to až tak neupínala, i kyž to asi nikdo slyšet nechce
u nás šlo dost o náhodu a když dr. řekla těhotná nejste, tak jsem věřila - ještě navíc po vyšetření řekla, že ji to připadá na počínající MS ...ale ta nikde a mně zbyl ještě jeden test 😀

mesic
24. pro 2007

Já vím Sylvi. Když to nevyjde, hroutit se z toho nebudu.Spíš mám obavy, zda není problém někde jinde, ale to tady nevyřešíme. Uvidím po Vánocích, když mrška nepřijde, objednám se ke své GynDr a uvidíme. 🙂

venezuelanka
24. pro 2007

Ahojky mě se po vysazení ant. prodloužil DC až na 36 a jednou když jsem už už myslela, že jsem těhule tak jsem to dostala až po 55 dnech, obrečela jsem to, a teď po 7 měsících mě čeká že začnu brát Clostilbegyt a Duphaston, tak doufám že to v příštím roce konečně klapne. 🙂

lionesska
24. pro 2007

Ahoj holky, zdravím hlavně Mesic. Já jsem 42 den cyklu, 17 dní po ovulaci, která byla opožděná (25dc) a zjevně je opožděná i MS, protože mamatest je naprosto čistej.
Dost mě to štve, ještě se mi to nestalo :( A cht+ěla bych už začít nové kolečko, samozřejmě uúspěšnější, když to opět nevyšlo...
Jo aještě jsem chtěla říct, že to zpoždění mi asi způsobil Utrogestan. Bez něj jsem měla luteální fázi příliš krátkou, tak te´d mám co jsem chtěla 😀 😝

lionesska
24. pro 2007

Přeju a´t nám to vyjde a příší rok je plodnější 😉

mesic
24. pro 2007

Ahoj lionessko,
my se známe ze snažilek z babinetu. Já jsem Ti moc držela palečky, myslela jsem si, že to vyšlo.Koukám, že jsem na tom s cyklem podobně....
Taky přeji krásné Vánoce a neboj, příští rok to určitě vyjde a budeš se chlubit krásným těhu bříškem !!! Moc Ti to přeji i všem snažilkám ..... 🙂 🙂 🙂

naty
10. led 2008

Tak já už sem taky pomalu zoufalá... ☹ ...před braní HA sem měla MS dost rozházenou, brala sem prášky skoro 5 let a v srpnu sem vysadila...od tý doby mi jede cyklus: 28, 33, 38...teď sem teda čekala, že to přijde po 43 DC, ale už je 49 a nic...pořád mě bolí v podbřišku, jako že už jo, ale ono neee... 😝 ...dělala sem si 2 testy a ty byly absolutně stoprocentně negativní, no...tak sem na to teda zvědavá, protože k doktorce na vyvolávačku se mi moc nechce... 😒

martinka79
10. led 2008

mně ukázali tři testy nega a nic netušíc jsem byla těhotná. tolik jsme chtěli druhé a ono nepřicházelo akdyž se to stalo tak mi to test neukázal a já brala léky na oddálení menses kvůli dovolené a když jsme je vysadila tak opět nic a to už jsem byla v 7 týdnu těhu podle ultrazvuku

kikimaruska
10. led 2008

Mě se to stalo...měla jsem podezření, že bych mohla být, dělala sem si 3 testy od Mamatestu a ty vyšly plně negativní. (ovšem v té době jsem byla přes 2 týdny těhotná).Po delším nedostavení se menstrulace a těh.příznakům jsem si tetnýž test dělala znova a všechny vyšly už pozitivně a druhý den ukázal, že jsem v 6 týdnu 🙂

micanek
10. led 2008

Bylo mi taky zle a tak nějak jinak. Tak jsem si udělala test a nic. Za 4 dny mi bylo pořád stejně, tak mi to nedalo a už jsem tam měla 2 čárky. Teď jsem 21 týdnu.

licina
11. led 2008

Tak i já přispěju se svojí troškou do mlýna.....🙂

Týden po očekávané menstruaci jsem si dělala 2 testy - oba negativní, tak jsem počkala celý měsíc. byla jsem na základě těch negativních testů celkem v pohodě a bez příznaků.
Myslela jsem si, že mi něco je a že se to srovná. Po měsící jsem se chtěla objednat k Dr a těsně před vytočením tel. č. mě napadlo udělat si ještě jeden test. byl pozitivní.....a následovalo ještě asi 5 dlaších testů.... všechny pozitivní...... 🙂
Nemohla jsem tomu uvěřit...., pak se dostavili i těhotenské nevolnosti atd......

kackaxno1
13. led 2008

Co myslíte? Mám 7 den zpoždění, a zvláštní tlak v podbřišku, je mi na zvracení, ale ve čtvrtek jsem si dělala test a vyšel slabě pozitivní, pak jsem si dělala ještě dva a byly negativní. Jsem z toho jelen, jestli to nedostanu tak si asi ještě udělám test v týdnu.

marquetka
14. led 2008

Kacka, ja jsem na tom podobne. Vcera jeden slabounce pozitivni, ale jeste v limitu. Tak jsem mazala do lekarny, koupila jinou znacku se stejnou citlivosti a dnes rano testovala stejnou znackou jako vcera + novym. No a ten novy (Mamma test) byl jasne negativni, ten stejny jako vcera byl zase slabounce pozitivni. Pritom ty puvodni mi NIKDY nevysly ani naznakem pozitivne. Mam jich od zname celou krabici, jsou to ty, co se delaji v laborce. Ale maji tu citlivost 25mg jako Mamma test.

meni
14. led 2008

ahoj, no, mě se stalo, že jeden druh testů mi ukazoval stále negativní, ale všechny ostatní, jako mamatest a for you a ještě něco (název už ale nevím), mi ukazovaly pozitivně. Byla jsem z toho dost zmatená, a ten test, který jediný ukazoval negativně začal // ukazovat až po týdnu.

sluninka
14. led 2008

kacka...přesně takhle jsem to měla já, první test lehce pozotivní, druhý negativní a pak jsem si večer koupila test asi za 140Kč a byl pozitivní, ráo mi to pak potvrdil doktor, zkus si ten test udělat do třetice....držím palečky

minea
14. led 2008

Ano, mně se to stalo. Když jsem byla těhotná dva týdny, test byl negativní a pozitivní vyšel až o týden později. Asi ještě hladina hcg nebyla dostatečně vysoká, aby to test rozlišil.

pavlinka3
15. led 2008

holky nevěšte hlavu, když nemáte pozitivní test třeba 2dny po očekávané mrše, protože u každé z nás se hcg do moči dostává v jiné míře....některá může mít pozitivní test i 2 dny před mrchou a jiná ho nemá ještě týden po mrše a přesto je těhulka....záleží na tom, jak moc se hcg objevuje v moči

ia.
autor
15. led 2008

ahoj holky, hodně tady popisujete rozdíly v testech, které jsou podle vašich zkušeností teda nejlepší? v lékárně když koukám tak maj na všech tu citlivost 25mgU, ale rozdíly v cenách jsou výrazné.
sluninka: jakto že jsi ve 3.týdnu a už víš těhu? máš termín 6.10., já mám dostat MS až tuto sobotu a pokud bych byla těhu tak TP 28.9..ty jsi testovala nějak předčasně? a kdy jsi pls měla poslední MS a ovulaci? děkuji za odpovědi.

sluninka
15. led 2008

ia.... byla jsem u dr. ten mi to potvrdil, ale mám v tom stejně guláš, podle MS (5.12) jsem v 6tt, ale to by mi dr řekl, ten mi potvrdil, že jsem tak ve 3tt, ať přijdu na kontrolu za 3týdny, takže vlastně ani nevim v kolikátým pořádně jsem...

zuz11
23. dub 2008

nelinecek • 11. březen 2008 ve 20:49
Ahoj holky, je tady některá z vás, která si po vynechání menzes udělala test, vyšel jí negativní a přesto byla těhu?

elana • 11. březen 2008 ve 21:40
Není to přímo moje vlastní zkušenost, ale mám kamarádku, která měla v prvním těhotenství všechny testy negativní, dokonce v děloze dlouho nic vidět nebylo, těhu jí bylo diagnostikováno až asi v 9.tt, hrozně rychle jí (a nám všem) to pak uteklo🙂....nicméně to nic nemění na tom, že když je test ještě týden po vynechání (resp. třeba 18. dní po ovulaci) negativní, tak že být těhu je spíš zbožné přání a ve valné většině případů jde jen o poruchu cyklu nebo byla opožděná ovulace.

zajdav • 15tt • 12. březen 2008 v 08:04
Ahoj, já jsem ten případ, na kterého testy z moče asi nefungují. 13.den po inseminaci jsem si udělala test z moče, neměla jsem ani náznak druhé čárky a za dvě hodiny mi dr. hlasil HCG 92 iu. Testovala jsem asi za 3 dny, ten den jsem měla HCG kolem 2000 iu a čárka se už objevila, ale rozhodně nebyla tak výrazná jako čárka testovací. Takže já už bych si ze své zkušenosti testy z moče nedělala a šla rovnou na krev. Ta je opravdu nejjistější.

1980mat • 31tt • 12. březen 2008 v 08:18
No já myslím, že testy jsou spolehlivé. Jen hodně žen nevydrží čekat na testování a testují zbytečně brzy a pak se jim samozřejmě druhá čárka neobjeví. Já např. testovala až 35 DC a test byl negativní. Přitom jsem v té době byla už těhu, ale otěhotněla jsem zřejmě až 28DC, takže se to ještě na testu nemohlo týden po oplodnění projevit. Až 42 DC jsem měla na testu dvě čárky. Takže já myslím, že záleží jedině na tom, kdy žena testuje a pak trochu na tom, jak kvalitní jsou testy.

Jak psala zajdav, že testovala 13 den po oplodnění, tak to je podle mého brzy a na domácích testech se to ještě moc projevit nemohlo.

Jinak elano, já neměla na ultrazvuku nic vidět ještě ani 48DC, kdy jsem podle poslední MS měla být už na konci 7tt. Doktorka viděla malého na UZV až 56 DC, kdy jsem podle poslední menstruace končila 8 tt. Podle ultrazvuku jsem ale byla v 6tt, a proto se mi termíny porodu podle poslední MS a podle ultrazvuku liší o celé dva týdny. Záleží tedy hlavně na tom, kdy došlo k oplodnění a kdy žena ovuluje. Ne vždy musí žena ovulovat kolem 14 DC. Já např. měla ovulaci v době, kdy už většina žen má další MS. 😉

denousek • 1d • 12. březen 2008 v 08:19
presne jak rika zajdav radsi rovnou na krev....

peetulka • snž • 12. březen 2008 v 08:32
Ahojky holky, já sama s tím zkušenost nemám. Mně vždy vyšel "správně" negativní ☹ Ale když mi při ET dali v CARu test (ClearBlue), tak mě hned dr. upozorňovala, že test může vyjít falešně negativní, že se jim to v poslední době stalo už několikrát.

zajdav • 15tt • 12. březen 2008 v 08:41
... no já nejsem zrovna zastáncem nějakého brzkého testování, kdyby bylo na mě tak netestuju vůbec, ale v CARu mi řekli udělejte si ten a ten den test z moče, takže pokud Ti dají speciální test v CARu a řeknou kdy máš testovat, Ty jsi těhotná a test to neukáže... tak si opravdu myslím, že testy z moče nejsou extra moc spolehlivé. Ale jinak samozřejmě opravdu záleží na tom, ve kterém dni cyklu žena otěhotní, asi je rozdíl, když otěhotní 10DC nebo 28 DC.

sluninka • snž • 12. březen 2008 v 09:03
neli...já jsem ten případ 😉 dělala jsem 3testy, první //, druhý / a třetí / a těhu jsem byla, ty negativní mi ukazoval mamatest 😒 ale všichni ho tu moc chválí,já s tím zrovna dobrou zkušenost nemám

zuz11
23. dub 2008

micha.bello • 12. duben 2008 v 18:15
Ahojte holky, neměla jste některá negativní test, i když jste byly těhotné? Bavila jsem se s jednou slečnou, že její sestra zjistila těhotenství až ve 12tt, měla MS jako běžně a těhu testy měla negativní. Nezdálo se jí to tak šla na gyndu a tam ji oznámila dr. že je již 12tt. Není mezi vámi někdo, kdo to měl podobně?

poleva • 13. duben 2008 v 09:12
no asi by som urobila viac testíkov 😀

misovicovap • snž • 13. duben 2008 v 09:16
micha no mne podla sona povedali že som tehu ale nič z toho nebude krv na HCG negat tehu test jeden pozit ostat negat pichli agolutin na vyvolanie mrchy no a ešte aj to špinenie prestalo tak si vyber. zajtra idem na dalšie sono a uvidí sa. niekedy sa môžu diať nevysvetlitelné veci 😉

sophie1981 • 14. duben 2008 v 15:36
ahoj micha, ja som mala prve dva mesiace negativne testy...napriek tomu ze som bola tehotna......mala som aj menstruaciu,ale pomerne slabsiu ako normalne....na treti mesiac som menzes nedostala a konecne aj test bol pozitivny...ked som sla na gyndu tak mi zacali ratat termin podla poslednej menstruacie, ale sono ukazalo plod vacsi ako na 4tt...kedze aj vdaka tomuze som nevedela ze som tehotna a na plno som makala v robote od rana do noci v poriadnom strese mi "plod" ako to lekari volali odumrel...no a po kyretazi a zaslani na podrobnejsie vysetrenie sa zistilo ze som bola min. v 13 tt......takze ako misovicovap pise aj nevysvetlitelne veci sa stavaju......

farenka • snž • 14. duben 2008 v 15:45
sophie to mastrsne mrzi. presne tohto sa bojim aj ja. pocula som ze do 12 tt ja najvacsie riziko spontanneho potratu. najhorsie je ked vies ze si tehu, tesis sa, tvoje okolie s tebou a potom..... a teraz kazdemu vysvetlovat ze co sa stalo ☹

sophie1981 • Dnes ve 20:56
farenka, neboj sa...bude vsetko v pohode...ja budem asi do konca zivota zit s vycitkou ze keby som nebola v tom case taky workoholik tak to mozno mohlo byt uplne inac...clovek sa uci na vlastnych chybach...poucila som sa dost, teraz je pre mna prvorada rodina a zdravie, nie praca....a ked budem konecne tehotna tak si to vychutnam naplno a verim ze stastne az do konca...🙂...verim ze aj ty!!!

zemli
24. dub 2008

Ahoj me vycházeli taky negativní testy a to jsem podle krve mela uz hcg pres 90 🙂 2 x mi vysel negativní a čárka na nom s eobjevila slaboucka asi az za 6 hodin. 2 x po sobe. Porad me pobolivalo bricho jako bych to mela dostat a nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru