Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zuzumka
21. zář 2011

Ahojky, jsem tu nová, ale vidím, že i já můžu přispět do téhle diskuse. Od ledna jsem vysadila antikoncepci, kterou jsem brala asi 18 let (je mi 36), v květnu se mi podařilo otěhotnět, ale bohužel během prvního měsíce došlo k samovolnému potratu ☹ Na revizi dělohy jsem naštěstí nemusela, takže jsme to zkoušeli hned znovu. Teď jsem brala poprvé Clostylbegit a Proveru na stimulaci cyklu. Proveru jsem dobrala 26. den cyklu (v pátek 16.9.) a dnes je to 31. den a menstruace zatím nepřišla a přijde mi, že se mi trochu zvětšily prsa. Ráno jsem si dělala test, ale vyšel negativní ☹ Tak nevím a čekám, jak to dopadne. Ale pořád tajně doufám, že se to mohlo podařit a ty dvě čárky se mi ukážou 🙂

makmitka33
21. zář 2011

Ahojte Tehuľky! Ano stalo sa mi to , robila som si prvý test a bol negatívny napriek tomu, že som bola tehotná. Potom mi v lekárni poradili, aby som si robila test ale pred ním som neišla cikať minimálne tri hodiny. A bolo to tu, na ďalší deň hneď pozitívny 🙂

leniczka_brno
22. zář 2011

Ahoj holky, tohle tema je presne pro me. Pred 2 mesici jsem otehotnela, ale asi ve 2. tydnu (po oplodneni) samovolne potratila, bez revize. Prvni MS probehla v poradku a presne na den, kdy mela prijit. Ale ta druha se nejak coura. Uz jsem dneska 35 DC (5. den zpozdeni MS) a dnesni test (Mamatest 10) negativni. Pritom sem vecer unavena, vic piju a chodim curat kazdou hodinu...vim, ze to muze byt i psychicky. Do tohoto pondeli sem mela porad nafouklej podbrisek, jako bych to mela dostat kazdou vterinu...a od utery nic, obcas mirnej tlak, kdyz si pri sezeni tlacim na bricho.... 😒

kami88
25. zář 2011

Ahoj já mam spoždění ms už týden,dělala jsem si těhotenský test a byl negativní,snažíme se o mimi,jedno už máme,ale zaráží mě ten test,nevim zda to neni brzo testovat?už týden před ms mi bylo na zvracení,bolest prsou a nevolnost,myslela jsem si,že něco není v poho tak jsem šla k doktorce a ta,že je vše v pořádku at počkam zda nejsem těhotná,ms nepřišla a to ji mam pravidelnou,ale test negativní,

lauritka
25. zář 2011

mohla sa posunut ovulacia a teda aj MS tym padom "meska" .... alebo to bude tehu, ale kedze sa posunula ovulacia, test ti ukaze neskor.

to nevadi , ze mas napriklad 28 dnove cykly, just tento sa to mohlo posunut a tym padom aj cely cyklus. 😉

zuzumka
27. zář 2011

Ahoj holky, tak se nám bohužel nezadařilo a menstruace přišla 35. den cyklu. Takže se budeme snažit dál 😉

aatjen
28. zář 2011

Ahoj, mě se to také stalo při prvním těhotenství. Test 3 dny po meškání negativní, další také negativní. PM 25.8. a pozitivní test až 5.10. 😒 😒 Už jsem ani nedoufala...na UTZ už bylo i srdíčko. Proto testům v mém případě nevěřím 😀

petulak1988
1. říj 2011

@aatjen holky potrebuju radu delala jsem dnes test na 31DC a asi 16dpo a jeden test 10 negativni to byl mamatest a druhy 25test pozitivni no duch ale jasne viditelny vidi ho i pritel tak musi byt viditelny poradte co to muze byt mam porad tlak v podbrisku ale jinak nic

hohe
7. říj 2011

Ahoj Holky, chci se zeptat. Měla jsem menstruaci pravidelnou, co 28 dní, minulý měsíc se mi zpozdila o dva dny, ale tehle měsíc o 7 dní. Test jsem si dělala po obědě - vyšel negativní. Chci se zeptat, jestli na test má vliv, to, že piju hodně nealka 🙂. Fakt chodím snad co hodinu na záchod. 🙂 Když jse si přehrála v hlavě, kdy by se mohlo zadařit zjistila jsem, že před 14 dni. Ukázalo by se to už na testu?

Jinak mám takové malinké křeče v podbřišku a pocity mokra jako by to už přišlo, ale ono pořád nic.
Díky za odpověď.

magic08
7. říj 2011

@hohe ak ti tento mesiac meska 7 dni, test by ti uz mohol ukazat. pitie nealka test nivplyvnuje, no najlepsie je testnut rano

hohe
7. říj 2011

@magic08 já si taky myslím, ale s přítelem se nechráníme - ovšem ne za účelem otěhotnění. Spíš by to byla taková radostná nehoda 🙂

ale zase se cítím nafouklá, pobolívá mě břicho... já nevím... byli jsme teď u moře - tak jestli za to taky může klima...

hohe
7. říj 2011

Aha, tak chyba, kdybych byla těhotná, tak by to trvalo jen týden a to by asi test neukázal, že?

verru
7. říj 2011

@hohe Kdyby jsi byla těhotná, tak jsi 5+0, takže už by to vidět bylo - za předpokladu, že ovulku si měla v půlce obvyklého cyklu. Je ale fakt, že test se má dělat ráno, aby moč byla co nejvíc koncentrovaná.

hohe
7. říj 2011

@verru no zkusím to zítra ráno, mám pocit, jako by mě zevnitř něco tlačilo... uvidíme... 🙂

evaviki
7. říj 2011

@hohe ja som otehotnela cca 11.5. a pozitivny test som mala az 30.5. Dovtedy nic..

rintintyna
9. říj 2011

ahoj děvčata, všechny Vás moc zdravím, a vzhledem k tomu, že už se tu nějaký pátek pohybuju, tak pár rozumů přidám. Nelze moc brát v potaz, kdy se domníváte, že byla ovulace, leda při měření bazální teploty nebo použití ovulačních testů a ani to není 100% diagnostika 😒 Navíc další zapeklitosti tkví v tom, že vajíčko je oplodnění schopné po ovulce asi jen 24 hodin, zároveň spermiím může trvat až 48 hodin, než k němu dorazí a aby toho nebylo málo, jsou zároveň schopné na jeho ovulaci klidně 5-7 dní čekat 😀 takže určit si den, kdy jste otěhotněli by bylo opravdu nad lidské síly 😀 Když už se zadaří a dojde k oplození, putuje zase vajíčko několik dnů do dělohy a i to je u každé jiné a pokud se nemýlím, tak až tehdy se začíná tvořit HCG (ale to si nejsem jistá), které je důležité pro detekci těhu testem.
Je mi jasné, že všechny si moc přejeme, aby se zadařilo a naděje umírá poslední. My se sice zase až tolik nesnažíme, ale také jsem měla radost, když jsme tomu tento měsíc dali volný průběh a mě bylo už před pár dny všelijak - návaly horka, zvedání žaludku po jídle a po různých vůních. To už jsem ale bohužel zažila několikrát, pak příznaky začaly ustupovat a přišlo špinění. Tentokrát už ale špiním-nešpiním 4 den. Před těmi 4my dny test negativ, ale to nebylo mezi jednotlivými čůráními ani 2 hodiny, takže možná proto. Zkusím zítra a pak písnu, jak to dopadlo 😉

evaviki
9. říj 2011

@rintintyna njn, to mas pravdu.. lenze dle dr som otehotnela cca 30.4., brala to podla poslednej MS. Ja zase viem, kedy som otehotnela, kedze som bola v tom case mimo domu, takze tam bol den presny.. 😀D

rintintyna
11. říj 2011

@evaviki evi tomu nějak moc nerozumím, ale to nevadí 😀 jinak u mě nebylo třeba dalšího testování, bo v pondělí MS dorazila v plné síle, ale nevadí, čeká nás stěhování, takže ještě to zase až tak neprožíváme, spíš dáváme volný průběh. Vám všem úpřímně přeju, aby ty testy byly pozitivní co nejdříve 😵

kapulet
11. říj 2011

jo jo, mě se to stalo při prvním těhotenství, menses nikde, ale ani mě nebolela prsa, a dělala jsem si 5 testů, kontrolní proužek se objevil ale jinak nic, no tak jsem zašla na gynekologii, jestli se neobjevila cysta nebo tak něco a odešla jsem s těhotenskou průkazkou a 6tt. 😀

viktoriecom
13. říj 2011

Ahoj děvčátka...též sem jako blázen , už mě z toho hraboší... dneska mám dostat MS což je tedy ještě brzo dělat nějaké závěry což vím. Ale jako u mnohých z vás stále více pociťuji těhotenské příznaky 😝 Přijdu si jak magor, bolesti prsou, po sladkem i bez nej kyselost v ústech,bolesti břiška, bolesti zad, spavost , podle manžela lesklé oči a nečekaně všechny testy, kterých bylo už nespočet negativní... Opravdu si přijdu jak blázen, s manželem se snažíme o miminko teprve chviličku, je tomu teprve 3měsíce co jsem vysadila HA. No je to hnus, ať už ta mrcha příjde nebo se zblázním...Jak si dělám testy, tak sem i po hodině na něm (mamatest) viděla tu druhou čárku... opravdu sem asi blázen. díky za vaše názory a přeju moooooooccc štěěěstíííčkáá budoucím maminám 🙂

betina1984
13. říj 2011

@viktoriecom no tak vyskúšaj ešte jeden test, možno si tehotná...

viktoriecom
13. říj 2011

@betina1984 Ahuj, když já už jich zkoušela asi 10 a jeden i dnes ráno a prostě negativní :( 😠 ☹

betina1984
13. říj 2011

@viktoriecom no tak to tehu nebude. Možno ti príde menzes len trošku neskôr. Tie príznaky si môžeš len nahovárať. Aj ja tým prešla. A potom, keď som zostala tehotná, som žiadne nemala...🙂. Až neskôr.

viktoriecom
13. říj 2011

🙂 je mě to jasný 🙂 ale jsem z toho smutna :( Rádi bychom s manželem miminko, ač sem četla, že jsou i ženy kterým těhu ukáží testy trřeba až týden po očekavané MS, no já sem napíšu jak sem dopadla.. 🙂 hlavně že to nebude nic vážného... 🙂

leonas
13. říj 2011

na druhé těhotenství mi přišli skoro až ve 4tém měsíci,měla jsem do té doby normální cyklus jen byl slabší a kratší,testy mi vycházeli negativně,rozhodně je nejlepší prohlídka u lékaře který ho potvrdí nebo vyvrátí pomocí ultrazvuku

majka43
13. říj 2011

@viktoriecom To se stalo už víc holkám, že čárka vylezla až za hodinu a těhu byly. Zkus zítra nový.

natysek
15. říj 2011

Tak zdravím holky, chtěla bych se přidat ke snažilkám netrpělivkám.

28.8. jsem měla poslední menstruaci a další měla dostat 27.9. a dodnes nepřišla. (mám pravidelný cyklus 30 dní a antikoncepci neberu přes rok). Již 7 den mám napnuté zvětšené prsa a občas mi z nich vyteče jako by mlezivo, už týden mám tlak v podbříšku, pobolívá mě hlava(někdy se i motá) a cítím se unavená, mám chutě na olivy které bych dříve nestčilado úst.

Sedmý, devátý a třináctý den menstruace co se nedostavila jsem si dělala těhu test s vždy negativním výsledkem. Tři dny(11.-13.10.) jsem měla po malé na papíře trošku načervenalé (jen na tom toaletním papíře jinak nic). První den nahnědlé a druhé dva dny načervenalé. Nebylo to vlastně ani špinění. Mohla bych být i přes to těhotná?

U dotora jsem byla desátý den nedostavené menstruace a na ultrazvuku nic neviděl. Krev nevzal. Dal mi injekci na udržení, kdybych byla náhodou těhu a poslal mě domů s tím, že když mi nepřijde mrcha ještě dalších 14 dní mám přijít znovu. Teď nevím, zda mám ony tři dny považovat za menstruaci a nebo ne. Co myslíte?

meza
15. říj 2011

no mne pri dcerke 4 testy ukazali,ze som neni tehotna,tak som isla k dr a bola som v 6 tt

natysek
17. říj 2011

@meza a kdy jsi přesně testovala? Někdy v době nedostavené mrchy nebo jindy?

meza
17. říj 2011

@natysek no tyzden po meskani a ked som prisla tak som uz bola v tom 6 tt a povedal,ze to zavisi ako mam zvysene to hcg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru