Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

tonica
17. kvě 2008

Laurit, koukala jsem, ze mimco taky bude mit psiho brachu. My mame stafforda ... 😉 Tak si budeme drzet pesti navzajem, urcite se ozvu, jak vse pokracuje.

lauritka
17. kvě 2008

ok tonica a prid rovno do januaroviek v spolocnych terminoch 😉 aspon nebudu mat deti alergiu ked budu so psikmi 😉

lilu51
18. kvě 2008

Ahojte babenky. NO ja som si dnes ranko zase urobila testik a su tam //.Iked druha je ovela slabsia ale je tam.Dufam ze sa to nezmeni.Skusim to zopaknut este o 2 dni. 🙂

miss_shy
18. kvě 2008

lilu tak potisku gratulujem 😵 ja som zopakovala modru spravu a vysiel negativne 😒 takze ak babo bolo tak aj odislo...cakam mrchu.

lilu51
18. kvě 2008

miss-shy to mi velmi luto, budem ti drzat paceky nech to uz nabuduce vyjde.Dufam,ze aj ja tak nedopadnem, pretoze mam velmi zivu dcerku a castokrat ju musim vziat na ruky. No 15KG je 15 KG.Pevne verim ze to dobre dopadne.

miss_shy
18. kvě 2008

lilu hlavne nemysli na to najhorsie, strasne moc ti drzim palce aby bolo vsetko ok 😵 ked znova testnes tak napis 😉

michamicha
19. kvě 2008

knedlicek: jj, jsem z Plzně a koukám, že mirin je taky Plzeňanda 😉 u mě se mrcha zatím nedostavila, zítra ráno testnu a ve středu jdu stejně k dr. tak uvidím co mi řekne. Dneska mi bylo celý dopoledne opět trochu blivno. Miláček si toho všimnul a ptal se co mi je. Tak jsem mu řekla, že špatně od žaludku. Asi začal něco tušit. Protože když jsme se byli podívat na malýho synovečka, tak jsem tam zbodla pár nakládaček a tchýně hned, jestli náhodou nejsem těhotná. Jé holky, já když tohle téma pročítám, tak si řikám, že by to bylo fajn, kdybych i přes ty příznaky a ty negativní testy byla těhu 😉

miss_shy
19. kvě 2008

michamicha drzim palceky aby si nam prisla napisat len pozitivne spravy 😵 ja stale cakam na mrchu a ta nikde 😒

siralk
20. kvě 2008

ahojte holky, mam 5 dni zpozdeni, testy stale negativni. dneska mi bylo cele dopoledne blivno, chce se mi silene spat. jsem z toho vseho zmatena. uz si pripadam jak cvok, porad litam na zachod, koukam, jestli se uz neco deje 😖 , ale ono nic. porad hloda myslenka, ze jsem tehu a premyslim, jak dlouho jeste cekat, nez jit k doktoru 🙄

arizona
20. kvě 2008

siralk: ak máš cyklus pravidelný (a nebrala si nejaké lieky alebo niečo, čo by M mohlo oddialiť) a mrcha nikde, týždňové meškanie by malo aj dr. stačiť, aby začal zisťovať, v čom je problém. pre vlastný pokoj by som už k dokimu už išla 😖

siralk
21. kvě 2008

arizona: prave ze vubec nic. minuly tyden byla dovca, tak jsem i psychicky odpocivala 🙂
jinak dala jsem si termin do patku a v pak jdu k doktoru 😉

michamicha
21. kvě 2008

ahoj, tak jsem zpátky od gyndr. Těhu nejsem, prý to může být tím medocriptinem, který beru na snížení prolaktinu (to zvracení). Jinak mě dr. potěšil, protože mi ukázal krásné 3 veliké folíky 😉 Takže uvidím v úterý co mi řekne paní doktorka na endokrinologii, jestli se mi snížil ten prolaktin. A když ne, tak si dáme na chvíli pohov se snažilkováním...

knedlicek
21. kvě 2008

micha: držím palečky ať vám to co nejdříve vyjde... no já jdu k dr. až 5. června, dřív neměl volno, ale těku asi taky nejsem. Zkusím si udělat koncem týdne další testík, ale jsem skeptická, spíš mám obavy, abych neměla cystu na vaječníku ☹

lilu51
22. kvě 2008

Ahojte babenky tak som si urobila druhy testik a aj ten je pozitivny. 🙂

smardik
22. kvě 2008

lilu51 : tak to gratuluju 🙂

lilu51
22. kvě 2008

Dakujem a prajem vsetkym aby im testik ukazal to co chcu vidiet.

leonka20
23. kvě 2008

ahoje baby 🙂 , ja mam tak isto taky problem, ....dlhsi cas sa snazim otehotniet a menzes som mala az do toho mesiaca presne na den a na hodinu, akokeb ysom brala HAK. ☹ Prave tento mesiac mi uz 8 den meska, predtyzdnom jak obvykle dostavam menzes, som mala zvlastne chute jak vzdy pred menzesom aj brucho som mala nafuknute. a teraz pocas tychto cakajucich dni na menzes mi pomaly nic nechuti jest a co je najhorsie...., ze uz 3 den mam hroznu anginu, boli ma hrdlo priserne, takze som sa bala aj brat nejake tabletky, keby ze nahodou som bola tehotna, aby to neuskodilo nejakym sposobom plodu. 😒 na 3 den vynechania menzesu som si robila test a bol negativny, dnes akoze na 8 den tak isto. no neviem, co sa deje s mojim vnutrom, ale nepaci sa mi to, aj vcera ma boleli priserne krize, ako keby som mala dostat a stale nic. mozno ze je to zo stresu, ale ja som uz tak navyknuta na stres, ze mne to nic nerobi. 😕 ...ale, aby mi to tak dlho meskalo a nebola tehotna? ☹ ... musim byt uz len trpezliva a vyckat do pondelka, aby som zasla k lekarovi, aj ked neviem ci bude schopny mi zistit ci som alebo nie som v tom. ...a este pre zaujimavost, lekar mi povedal najprv pred rokom ze som zdrava jak ryba 🙂 , ze by som nemala mat problem otehotniet, a nedavno mi povedal ze mam male vajicka a ze je pravdepodnost ze nebudem moct otehotniet. 😢 ... tak do kelu, na zaklade coho pred rokom usudil ze som zdrava jak ryba? preco mi nerobil ultrazvuk aj vtedy aby zistil ci som schopna mat dieta alebo nie? no som z toho smutna a rozmyslam nad zmenou lekara. tak len tolko, pekny den Vam vsetkym 😉

tonica
23. kvě 2008

Leonka, mozna na tom budes stejne jako ja. Ja taky asi po 7 dnech jeste nemela na testu nic videt. Zkusila bych pockat jeste tyden. Po ctrnacti dnech uz jsem to mela jasny jak facka. Je ale mozne, ze se ti MS zpozdila kvuli te angine. Take se mi to uz jednou stalo. Drzim palce, at ti to dopadne, jak si prejes. 😉

leonka
26. kvě 2008

dakujem Ti Tonica za tvoju bleskovu odpoved, 🙂 , som rada ze si sa ozvala. Dnes je pondelok ale nestihla som ist k lekarovi, resp bola som ale bola tam kopa zien, tak som nechcela cakat. ale zajra rano uz idem na 100% a hned si dam zobrat aj krv. len dufam ze bude na mna lekar mily, lebo uz po poslednej navsteve mam normalne strach ako sa bude spravat ci bude mat dobru alebo zlu naladu. som zvedava ale bojim sa tesit akejkolvek aj tej najmensej predstave ze by som mohla byt v tom, aby som nebola sklamana. ale keby ze to vyslo, tak moj manzel dostane k meninam najkrajsi darcek.... 😉

leonka
26. kvě 2008

och prepac Leonka, ja som Leonka 20 a neviem ako som sa vedela zaregistrovat ako ty. sorry, sorry, sorry, mrzi ma to velmi ☹ ta leonka nie je prispevok leonky ale leonky20

katkamaz
27. kvě 2008

Dievcata, ktore ste to zazili, ze Vas test bol negativny napreik meskajucej menstruacii, mali ste prizmaky ako pred MS alebo uplne nic?

charlotte2
27. kvě 2008

ahoj holky, já měla opačný problém: nedorazima MS, jen tak, skoro ze srandy jsem si koupila těhu testík a byly tam //, přitom jsem byla přesvědčena, že těhu být nemůžu, protože jsme se snažili teprve druhý cyklus 🙂

poupatko8
28. kvě 2008

ahojky holky,jsem tu nová..mám takový problém..20.4 jsem měla naposledy menstruaci..a ted se mi nedostavila..mám divný pocity v břiše a je mi blivno..ale testy sou negativní..myslíte že je brzo???mimi bych už docela chtěla,ale bojím se že to nebude mimi ale náky problém...děkuji za odpověd

licina
28. kvě 2008

poupatko8:
já jsem taky měla negativní test.
První jsem si dělala cca týden po plánované menstruaci a byl negativní. Tak jsem se na to snažila nemyslet a počkala. CCa po 3 týdnech byl test pozitivní....

poupatko8
29. kvě 2008

licina
děkuji moc za odpověď..budu se na to snažit nemyslet🙂

katkamaz
2. čer 2008

Ahojte kocky. So mnou je to tak, ze som mala dostat MS 15.05., do dnesneho dna sa nedostavila. Mam za sebou 2 tehotenske cesty, ktore su negativne. Dokedy ste Vy ostatne cakali, kym ste isli k lekarovi? V najblizsich dnoch si chcem urobit treti test, tak som zvedava.
Vidim, ze licina si dalsi robila az po troch tyzdnoch, takze fakt neviem. Okrem toho sa chcem spytat, ci niektora z Vas letetla na dovolenku pocas tehotenstva? My odietame v polovici juna...

lucyje.k
2. čer 2008

Ahoj holky,

máme někdo takou zkušenost? Menzes se mi zpozdil 5 dní. Třetí den jsem si udělala mama test a byl slabě pozitivní. Čtvrtý den opět pozitivní test (For you comfort). Pátý den ráno opět slabě pozitivní. Odpoledne jsem ale dostala menzes, který trval pouze dva dny a hodně slabě. Dnes (pondělí) jsem si dělala další test (jiná značka) a byl negativní.

Stalo se vám to někomu? Mám definitivně ztratit naději?

malaskoricka
3. čer 2008

ahojte....mne to meska 11den 😔 test negativny a par zmien sa odohralo len neviem ci maju toho az tak vela spolocneho s moznym tehulkovanim (bolave krize+prsniky, silnejsi vytok)...poradte co si mam o tom mysliet...vopred dik

poupatko8
4. čer 2008

no teze mam slaby vytok a mešnstruaci sem mela naposled 22.4 tak vubec nevim zda muzu byt tehotna nebo ne??poboliva me brisko a u nektereho jidla je mi nevolno..a mam teda hoodne citlivý prsaa

perla200
5. čer 2008

lucyje.k....ano mne sa to stalo...mala som mierny menzes len a potom som si urobila test bol slabo pozitívny...a potom za tri dni bol negatívny....tiež sa mi stratila čiarka na teste🙂 a nebola som tehotná, ani nie som.....takže asi si neni tehotná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru