Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lelinka22
4. pro 2015

@eliska8228 pobolívá mě v podbřišku posledních asi 9 dní, bolest prsou střídavě taky už 11 dní zpět, proběhlo taky pár ranních nevolností, bolest v bedrech, pocit roztahování dělohy, pnutí ... tuto stejnou dobu pociťuji jakoby to mělo přijít, celých těch 9 dní, pořád mě to tak pocitopvě přijde ... přitom by to byl nesmysl, cyklus by vycházel na nějakých 18 dní (což mívám pravidelně 28-30) ... nevím, jsem z toho hodně zmatená

lelinka22
4. pro 2015

a samozřejmě bych si přála aby vyšlo těhotenství 🙂

eliska8228
4. pro 2015

@lelinka22 kdybych to měla brát jen podle pocitů a nebrat ohled na testy, tak jsem těhotná určitě:o) a ještě mám stále takový pocit, jako bych měla zatnuté svaly na bříšku a chodím častěji na malou

lelinka22
4. pro 2015

@eliska8228 já měla minulý týden naprosté přesvědčení, že jsem! pocity a lavinu hormonů co prováděly s mým tělem jsem ještě nezažila ... a nechce se mi věřit, že něco takového by šlo vsugerovat? Ale ty testy, mi hodně dávají zabrat na psychiku, protože stále nic neukazují ...

eliska8228
4. pro 2015

@lelinka22 ta psychika je šílená, stále se mi střídají pocity že ano že né. No já si o víkendu dám klídek od testu a udělám si radost na nákupech. A pokud to do pondělí nedostanu, tak si testnu a když nebudu vědět ani do konce příštího týdne tak si zajdu k lékaři.

fatal_error
4. pro 2015

@eliska8228 to pichani v podbrisku mas i na stranách? ja ho mam prave i na stranách, kde jsou zrejme vaječníky, tak nevim.

eliska8228
4. pro 2015

@fatal_error i na stranách, ale klidně pokaždé na jiné, nebo i současně, ale hlen mám dobrý takže o zánět jít nemůže a jednou mě píchlo při vstávání ze židle do pravého vaječníku takovou silou až mě to úplně zarazilo, při menstruaci to nikdy nemám, a nikdy jsem neměla ani zánět

fatal_error
4. pro 2015

@eliska8228 aha, ja prave ted nemam hlen vubec zadny, tak nevim. ale je mi blbe od zaludku teda, i kdyz to muze bejt klidne z jidla.

eliska8228
4. pro 2015

@fatal_error mám bílý hustý hlen a před menstruací mívám jinak sucho. A stále něco uzobávám, ale zajímavé je že na sladkosti, které jinak miluji si ani nevzpomenu. Špatně si mi udělalo pouze jednou a to jenom na chviličku.

fatal_error
4. pro 2015

@eliska8228 takze myslis, ze sucho znamena, ze se blizi ms? i to bych uvítala, protože bych aspoň vedela, ze není nic v neporadku aj e to jen zpozdeni.

eliska8228
4. pro 2015

@fatal_error kamarádka měla sucho a měla dokonce i slabou mensruaci nezvykle dlouho 10 dní, jinak mívá 6 dní, takže už se smířila s neúspěchem, ale po dalších 14dnech, když jí bylo stále špatně od žaludku jí to nedalo a udělala si další test a byla v tom, tedˇ už 4 měsíc 🙂

lelinka22
4. pro 2015

@eliska8228 tak to je zajímavý případ ... aspoň trochu naděje 🙂

eliska8228
4. pro 2015

@lelinka22 já tomu věřím, jednou to vyjít musí, snažím se být co nejvíc psychicky vpohodě a doufám, že to příjde co nejdříve:o) 😉

fatal_error
5. pro 2015

@eliska8228 hm, tak uz nemam sucho, mam takovej normalni hladkej, pruhlednej hlen v malym mnozstvi. kazdopadne 4. den zpozdeni, 39DC, bolesti bricha jsem mela i v noci a opet na stridacku vlevo, vpravo i uprostred. test jsem dnes nedelala, vcera ani pidi naznak ducha, tak chci pockat treba az do pondelka, kdy jdu teda rano bez objednani na gynekologii. docela se bojim, jestli mi treba neco neni. nemela jsem vubec zmeny nalad, ktery mam pred MS vzdy a je to peklo, hlavne v praci, se vsema se tam dycky hadam. :p a ted nic. :(

fatal_error
5. pro 2015

hm, tak jsem si dala snidani a po chvili jsem mela takovy ty horky sliny, jako kdyz se kazdou chvili zeblijete, znate to? ale ustala jsem to. kazdopadne neni mozny, aby mi bylo blbe z tehotnstvi, kdyz na testu vcera nebylo nic, takze ten hormon proste v tele nemam, ne??

lelinka22
5. pro 2015

@fatal_error ale to nemusí být blbě jen z těhotenského hormonů, ale taky z toho jak se melou ty dva naše ženské hormony. Já si přijdu podobně, navíc pořád zaznamenávám špinění. ..

eliska8228
5. pro 2015

u mě od včerejška žádná změna, ale testíkovat budu už zítra, můj snoubenec mě přemluvil, že prý chce být u toho, no on se snad na miminko těší víc než já:o) a nejvíce je u mě divné to že už týden vůbec nemám chut´ na sladkosti. Také se vám mění chutě?

eliska8228
5. pro 2015

@fatal_error budu držet palečky aby se Ti hormon ukázal v krvi:o)

fatal_error
6. pro 2015

@lelinka22 tak to dneska? jak seš na tom? už zas uběhlo 24 hodin, tak třeba nějaká změna.

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 ja mam treba chute na maso...po tom co jsem rano opet zdravila wc z blizka jsem neodolala klobasce. A to rok jim zdrave cili ty chute chapu...co test?

eliska8228
6. pro 2015

tak holky dneska ráno opět zklamání, ( musela jsem to jít nejdříve ven rozdýchat ) testík negativní a menstruace taky nikde. Ale těhotenské příznaky mě neopouští. :o) tak stále doufám 🙂

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 ja mela vcera na testu bilo a v noci cervena neprisla...nadeje umira az jako posledni

eliska8228
6. pro 2015

@hankar20 snažíme se teprve o první miminko, takže vlastně ani nevím co čekat, ale dalším zajímavým postřehem je že netrpím ani na akné ani na opary a dnes ráno se mi k červenému pupínku přidal ještě "úžasný opar":o)

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 ja s dcerou prvni trimestr byla jak pubos podobana a od druhyho nic...uvidime jak to dopadne

eliska8228
6. pro 2015

@hankar20 to čekaní je nekonečné a já nedokážu být klidná a trpělivá:o) Mám zvláštní pocit, který nedokážu vysvětlit, jako bych věděla že jsem těhotná:o) jen ten test je pořád bez druhé čárky, zatím mám 3-4 dny zpoždění:o) Poznala si to u prvního těhotenství? Jaké máš zpoždění?

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 ja mam den zpozdeni a u dcerky jsem // nasla az po 14 dnech a to na 10 citlivosti a clear blue mi ukazal 3+

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 proto bych sla kdyztak zitra na krev

eliska8228
6. pro 2015

aha já jsem si doktora nechávala až tak na pondělí 14.12., ale ted´ nevím jestli bych tam neměla jít raději už zítra.

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 nepujdu k dr...zaplatim si laborku na hcg...je to kolem 150-200 kc

eliska8228
6. pro 2015

@hankar20 a to k tomu nepotřebuji doporučení od dr?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru