Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

martinaj23
18. zář 2012

@lucyda jo jo už mě bolela i prsa ☹ ale myslím si, že i ovulace byla hodně posunutá, každopádně teď zkusím měřit i teplotu a uvidíme.

lucyda
18. zář 2012

@martinaj23 Jak se prosimte ta telota meri a zjistuje ovulace ? Zajima me to ... 🙂 Prvni dite bylo neplanovane a snazit o druhe jsme se zacala az ted po 3 letech a zkusenosti s tim nemam 😉

martinaj23
18. zář 2012

teplota se měří každý den ráno - ještě v posteli, měří se vnitřně a zaznaměnává do kalendáře - v momentě, kdy jde teplota dolu a pak prudce nahoru je ovulace - přesně se ti to ukáže třeba stránkách http://www.fertilityfriend.com/
jinak se to pozná i dle poševního hlenu - měl by být jako bílek z vajíčka.....
asi zkusím v ty vytypované dny i ovulační test, třeba se povede

ovuja
19. zář 2012

Dobrý den, 14 dní po začátku menstruace jsem měla nechráněný pohlavní styk. Dnes je to 10 dní. 3 dny jsem unavená, divná a bolí mě hodně v podbřišku. Ráno jsem si děla test a byl negativní. Je ten výsledek spolehlivý nebo je nějaká šance, že bych mohla být těhotná?

martinaj23
19. zář 2012

@ovuja Dobrý den, test je spolehliví tak den po vynechání MS a déle. Někdy se objeví // i dříve, ale na negativní výsledek bych si přeci jen počkala

kitinka76
19. zář 2012

@ovuja první test po vynechání menstruace jsem měla negativní druhý po týdnu takté až na třetím dvě čárky, asi záleží i na citlivosti testu 😉

chadimka
25. zář 2012

Ahojky slečny a ženy ...
Snažíme se s přítelem 4 měsíce o miminko...Jsem 2x po operaci a z jedné operace nemám 1 vaječník, takže proto tak nějak urychleně, je mi 18let.
V pátek jsem byla na kontrole u lékaře, dělal mi jako vždy vnitřní ultr. a říkal, že si myslí, že už se to povedlo...Ale nemohl to na 100% potvrdit..
Dnes je to 31 dní od posl.mestr.(mám to vždy 28-30dní) a stále nic..Jen dnes slabé špinění..
Před 2 dny mě neskutečně bolela prsa a měla jsem citlivé bradavky.
Jenže jsem si dělala včera a dnes test a oba jasně 1 čárka 😖 tak nevím, je to ještě brzy na test?? 1 den po očekávaní MS? 😔
Nevím co jiného by to mohlo být, mám ji přesnou jinak ☹
Děkuji

viviem
25. zář 2012

@chadimka ahoj, tehotna mozes byt, urob si test zajtra alebo vo stvrtok, ak nepride menzes, tak chod ku lekarovi, nech vezme krv na hcg, to je istota 🙂

19michaelka19
26. zář 2012

Ahoj chtěla jsem se zeptat v pátek jsem byla u doktorky už delší dobu se pokoušíme o miminko a stále se nám nedaří.V pátek mi byla odebrána krev na HCG a píchnutá vyvolávačka.Když jsem si zašla v úterý pro výsledky tak mi řekla že mám zvýšené HCG a mám čekat do 5.10. jestli to dostanu nebo ne.Jenže když jsem si hned na to udělala testy tak mi vyšli všechny negativní nevíte čím to může být?
A zdali to je tím že mám velmi nepravidelnou mences nebo jsem těhotná?
Mám strach z dalšího neúspěchu.
Děkuji vám za radu

luca24
6. říj 2012

ahojky holky chtela bych se vas zeptat dneska je to 31dni co jsem nedostala ms myslite ze,muzu byt v tom

jania023
6. říj 2012

@luca24 a cotak si urobit testik?alebo zajst ku dokimu?

luca24
7. říj 2012

ahojky ja jsem jsi ho delala a mam tam jen jednu carku uvidim jestli v tydnu nedostanu ms tak jsi ho udelam znova a pak se objednam jen prave nevm jakto ze jsem to tak dlouho nedostala pa

nikola1988
7. říj 2012

Ahoj holky,mam dotaz,snad mi nekterá z Vás pomuže...posledeni menstruaci jsem mela cca 25.srpna, miminko nechci,davame si s přitelem pozor,ale menstruaci jsem nedostala pravidelne jako vždy,ačkoli jsem momentalne ve velkem stresu tak jsem to tomu přikladala,ale provazeli me bolesti břicha tak jsem šla k doktorce a ona mi řekla,že jsem tehotna,4 mm,hned jsem se objednala na zakrok na dalši tyden,ale pořad mi nešlo do hlavy,že je to možne když to do me určite nedal..tak jsem si koupila v patek test ten nejlepší za 210 ktery vam ukaže i v kterem jste tydnu a hle...test negativni,ačkoli se muže delat už 4 dny před tim,než čekate pravidelnou mentruaci s jistym vysledkem..ten test je 99 procentni,tudiž sem si oddychla že jsem bud potratila nebo doktorka stanovila špatne,to kam chodim vede znamy gynekolog ktery je na penize,řika se že vypisuje zakrokry jen aby zhrabl penize a pak vam nic nedelaji,jen vas přispi,ale mužou to byt drby...nicmene dnes rano jsem dostala kramy,provazi me klasicky bolesti a ja to musim nejak zítra řešit,nejlepe u jineho gynekologa ktery mi nezavisle řekne,zdali teda jsem nebo nejsem....diky za rady,zdali to tu nekdo čte.

lucia2505
7. říj 2012

@nikola1988 Ahoj, mohlo sa ti stať, že si otehotnela, ale plod sa hneď na začiatku prestal vyvíjať, to sa stáva často, takže menzes nakoniec dorazil. Keď ti skončí menzes, tak si urob ešte jeden test, aby si si bola istá, ale podľa mňa tehotná nie si, keď test bol negatívny a menzes prišiel. Daj si radšej nejakú antikoncepciu, lebo otehotnieť môžeš aj bez toho, aby sa priateľ urobil dnu.

nikola1988
7. říj 2012

Prave nemužu čekat na konec menstruace,protože pakliže jsem,jsem ve středu objednana na zakrok a musim to řešit proto zítra,jit nekam k lekaři:(antikoncepci si rozhodne již ted dam.diky

leniska27
9. říj 2012

Ahoj, mám třetí den zpoždění (měla jsem to dostat v sobotu) a pořád nic, přitom mám menstruaci pravidelnou. Dnešní test je negativní. Je možné, že by byl negativní třetí den zpoždění, kdybych byla těhotná?

puhinka
9. říj 2012

Ahojte,tak sa idem obrátiť na vás kočky.Dnes som 29 DC,teda by som mala dostať MS,miesto toho mám intenzívny biely výtok,to by bolo ešte v pohode,ale už dva týždne mi je zle na zvracanie,nemôžem kávu ani cítiť,čo som ju pred tým pila s obľubou každý deň,bolia ma bradavky a pichá v podbrúšku...vŕtalo mi to v hlave,včera bola u nás moja mama a pýtala sa ma,ako dlho mi je zle.Hovorím jej,že prvý krát mi došlo zle asi dva dni po tom,čo sme mali pekné chvílky s drahým.Bola som u sesternici na káve ( spravila mi ju úplne slabunkú,nakoľko mávam bušenia srdca zo silnej kávy),no a došla som domov a predýchavala som na schodoch ako mi došlo hrozne zle a od vtedy pravidelne každý deň...s prestávkami počas dňa,chvíľu mi je dobre,potom zase zle...Hovorím mame,že to je blbosť,nemôže mi prísť hneď na druhý deň zle po napustení a ona mi na to povedala,že keď bola ona tehotná,tak jej prišlo zle tiež na druhý deň ak nie ešte hneď ten deň,že hneď cítila,že sa niečo deje.
No a práve som si robila test,nie však z prvého ranného moču,ale teraz asi pol hodka je tomu a jasne negatívny...
ja viem,že vy mi do bruška nevidíte,ale čo myslíte?

puhinka
9. říj 2012

Ešte doplním,že už jedno dieťa mám a cítila som sa vtedy rovnako.
Tiež mi došlo zle chvíľu na to v práci.
Vyhádzaná som ako muchotrávka.
No a aj pri Igorkovi som si robila test a tiež bol negatívny,ale vtedy som mala 21 dňoví cyklus a test som si robila asi na 23 DC

rena1410
9. říj 2012

Ja si myslim ze jsi jasne tehotna, podle priznaku. Tak pockej dva dny a udelej test. HCG se zvysuje kazde dva dny.

puhinka
9. říj 2012

@rena1410 ,bodaj by si mala pravdu,snažili sme sa od februára do augusta a už sme to vzdali,dokonca sme si začali dávať pozor,ale tento mesiac ...no nedalo sa prestať ...a ráno som pozrela do kalendára a bolo tam napísané 15 DC,po sexe som hneď zaspala,ani som sa nešla vycikať ani umyť,takže všetko zostalo vo mne....
asi patrím medzi tie ženy,čo majú stále negatívne testy 😀

rena1410
12. říj 2012

@puhinka Tak co jak jsi dopadla ?

puhinka
12. říj 2012

@rena1410 ,že ešte počkám,či nedostanem MS

akcccina
27. říj 2012

Ahoj holky, přidávám se k Vám. Moslední MS jsem začínala 22.9 a stále nepřichází. Těhu testy negativní. V červenci jsem v 8tt potratila. Od té doby to mám různě tak doufám,že by to třeba mohlo vyjít že mám jen dlouhý cyklus. Co myslíte?

anjelicek26
27. říj 2012

@akcccina - no toto ti odpovie len lekarka.. ja som teraz otehu dva dni pred terminom menstruacie, aj ultrazvuk to potvrdil 😅 Nic nie je nemozne 🙂

andrejkasi
27. říj 2012

Ahoj holky, i já se přidávám. Jsem na tom úplně stejně jako Anička. Poslední ms 23.9. a doteď pořád nic. Příští týden se chystám k Dr., tak snad už něco budu vědět.

milagrosss20
27. říj 2012

@akcccina ahoj...mne tiez takto meska mmska presne ako aj tebe,.vo stvrtok som si robila test ukazal negativny ale po 3 hodinach som sa len tak pozrela a bola tam ciarka sice slabo viditelna ale bola tam...takze tiez cakam ze co...

akcccina
27. říj 2012

@anjelicek26
@milagrosss20

Díky holky, v pondělí si to nějak domluvim v práci a uvidim. Je to přecejenom už měsíc.Dle těhu kalkulačky jsem možná dneska přesně v 5. týdnu a čárka nikde. Minule, jsem to už věděla. Snad mi odpoví paní doktorka.

milagrosss20
27. říj 2012

@akcccina tak to ti drzim palceeeee aby to bolo toto co chces 😀

akcccina
27. říj 2012

Tak moje nej kamarádka mi radí,ať ještě týden kočkám. Jí se dvě čárky ukázaly až po 14 dnech vynechání MS. Zatím to je týden no tak snad to vydržim 😲

andrejkasi
28. říj 2012

@akcccina a k doktoru teda půjdeš až pak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru