Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

cervenakarkulka
29. pro 2013

Přesně tak, nechci z toho začít šílet. Psychika dělá svoje a já se tím rozohdně nechci nechat ,,sežrat,,. Když ne ted, tak příště 🙂 partner si aspon uživá pravidelného přídělu sexuálních hrátek, a ani si neuvědomuje (ale samozřejmě ví 🙂 ), že si vlastně vyrábí svého následovníka 🙂))) na mimíska se těšíme oba, tak snad přijde za námi brzy 🙂

verik2
1. led 2014

@padme7 no zato mě litala 36,4 a 36,7 a furt,cyklus se zdál anovulacni...qa já říkám tak v lednu na vyvovalavacku,opět moje dny nikde a nechám si napsat prášky na zastavení laktace,tak jsem si jen tak udělala test a duch,po 3 dnech zopakovala a už je vidět víc.Prsa bolí,ale mám jinej problém malá odmítá mlíko,asi ty hormony.

verik2
1. led 2014

ahoj snažily,nemáte některá z vás zkušenosti s kojenim v těhotenství?Už mám 2 pozitivní testy,spíš duchy a skoro 2 léta dcera odmítá moje mlíko,tak co s tím,nechce se mi přestat kojit,fakt mě to baví...i když mám takovej dojem,že se mi laktace snižuje vlivem tehotenskych hormonů,ach jo...s tím asi nic neudělám co?

verik2
1. led 2014

@macetka mě vyšel pozitivní až týden po očekávámemenzes.Sice duch,ale už na 2 testech...no otěhotnět s myomem při kojení,mám rozhazene hormony,menzes bez vyvovalacky nepřijde a doktor řekl,že jsem neplodna,tak je to dobrý...teď už jen čekat na potvrzení od doktora.

verik2
1. led 2014

@lukynka1 BT jde měřit,může bejt jiná hodina,podmínka je,že musíš spát 4 hodiny a hned po probuzení měřit🙂 hlavu vzhůru.

cervenakarkulka
1. led 2014

Tak dnes ráno testováno a opět nic :( Dnes již dva týdny zpoždění.

noccikalili
1. led 2014

Ahoj pridavam svoju skusenost. Ja som si robila 4 testy a vsetky negativne boli a pritom som bola podla krvnych testov v 7 tyzdni tehotenstva. Takze ja na testy odvtedy neverim :/

cervenakarkulka
1. led 2014

@noccikalili a jak dlouho jsi měla zpoždění?

verik2
2. led 2014

@cervenakarkulka to je pech.. i když mě u dcerky před více jak 2 rokama vyšel test pozitivní až v 5-6 tt a to už jsem měla zpoždění téměř měsíc,ovuluji těsně před menses. a teď už od doktora Maxe z ty lékárny vyšel po týdnu zpoždění,že se sama divím .Protože teď jsem dělala ten co určuje týdny a ukázal 2-3tt.A to už mám 9 den zpoždění,i když to počítat nemůžu,když mám rozhazene hormony a bez vyvolavacky to nedostanu.Ale ono se něco změnilo,minulý měsíc ovulace už 14 den a teď byla dyl a hned se zadarilo,takže neves hlavu....i když nervy a rozhazene hormony dělají svý.Tuhle jsem myslela,že jsem těhotná a nic a teď nic moc necítím,krom bolesti prsou,ale to může být i kojenim a šup je to tam...tak přestávám kojit,malá mi po 22 měsících odmítá mlíko.

gepe
2. led 2014

Stalo se to moji mame kdyz cekala me, testy negativni, ms az do tretiho mesice 🙂 jo a to kdyz ji "vynechala" ms, tak dostala i vyvolavacku ms a ja se udrzela 😀

noccikalili
2. led 2014

@cervenakarkulka uz asi mesiac nepametam presne kolko dni lebo to bolo pred 3mi rokmi. Ale cca mesiac meskali a ajtak testy neukazali- nechapem tomu

cervenakarkulka
2. led 2014

Tak uvidíme v pondělí. Bude to bud a nebo.

kluziste
2. led 2014

@cervenakarkulka zrovna jsem Ti chtěla napsat, co nového 🙂 no vidím, že podobnou zkušenost má spousta žen, holt záleží, kdy proběhla ovulace, tak nevěš hlavu 😉

lienocka18
2. led 2014

Ahojte Potrebovala by som poradiť 🙂 ja som užívala antikoncepciu asi 2 a pol roka .. vysadila som ju asi pred 3 mesiacmi. Najskor som mala menzes presne tak ako ke som ich užívala potom som ho dostala skor a teraz vobec. Robila som si dva testy ale obidva mi vyšli negatívne. Už asi dva týždne ma pobolievaju kríže a sem tam mam trošku bolesti v podbrušku ale menzes stále neprišiel. Mešká mi už týžden. Možem byť tehotná??

kuliocko25
2. led 2014

Ahoj holky já mám asi nejspíš stejny problém potřebovala bych poradit.Užívala som antikoncepciu asi 4 roky..vysadila jsem ji pred mesicem posledni MS jsem mela 1.12. a Ovu jsem mela 15.12. a Ms mi mela dorazit 29.12. porad jeste nedorazila.... Mam mirne bolesti v podbrisku,obcas se mi zvedne zaludek ale nezvracim,a 1.1.mi po zmacknuti zaclo vytekat z prsu...TT byli zatim negativni,a vcera jsem mela TT 37,7°c ale nemocna nejsem.Myslíte že muzu byt tehu?...Děkuji za rady..

gepe
2. led 2014

@lienocka18 @kuliocko25 me se po ukonceni brani HAK pred lety spravoval cyklus a telo davalo dohromady pul roku, kdy napr. jsem mela i 36dni mezi ms a ruzne "priznaky". Preci jen jsou to hormony a telo se musi srovnat. U kazde je to jine. Bud testujte domacimi testy, nebo si ohl. opozdene ms zajdete k Dr. Priznaky vubec nesledujte, ty vam nic adekvatne "nereknou", naopak si ruzne muzete samy psychicky privolat.

kuliocko25
2. led 2014

@gepe:já příznaky nejak moc nesleduju jenom jsem nevedela co se semnou deje nebo jestli to nema treba nejakou jinou pricinu to co jsem popisovala,chtela jsem jenom vedet zda nemel treba nekdo stejny problem a nevedel by mi poradit,samozřejme pockam co se bude dit jestli nahodou mrska jeste nedorazi a kdyz ne udelam jeste testik a pak pujdu k dr...ale dekuji za radu 🙂

gepe
2. led 2014

@kuliocko25 nevim zda by mimco bylo vitane ale i tak drzim moc pesti at se vse nejak srovna a je v poradku 🙂 i kdyz je mozny ze to nebudou jen zmeny v hormo profilu po ukonceni brani hak 🙂

kuliocko25
2. led 2014

@gepe Mockrát dekuji mimčo by bylo víc než vítané jelikož si ho moc prejeme,takže bych vubec nebyla proti spíše naopak... 🙂 Ješte jednou mockrat dekuji a doufam že se brzy povede... 🙂

gepe
2. led 2014

@kuliocko25 neni zac a drzim pesti o to jeste vic! 🙂

saimaa
2. led 2014

@kuliocko25 teraz som na tom dosť podobne - HAK som užívala asi 1,5roka, a menzes mešká už štrnásty deň. Hoci aj v minulosti som zvykla po vysadení dlhšie čakať, ale bolo to tak o týžden menej...A tiež som mala pred pár dnami také tie slabšie bolesti, ako pred menzesom, ale nič...A furt mi je ťažko od žalúdka, čo však môže byť aj "povianočný" stav, tak uvidíme... 😵
Najhoršie je, že ja ani neviem, kedy bola ovulácia, a či vôbec bola, kedže som po vysadení....

kuliocko25
2. led 2014

@saimaa. Budem držat palčeky aby vsetko dopadlo tak ako si prajes.... 🙂

cervenakarkulka
2. led 2014

@kluziste v pondělí napíšu,jak jsem dopadla 🙂

lukynka1
2. led 2014

@verik2 Díky moc za info...;)

verik2
3. led 2014

@lukynka1 já si BT měřila.I když se mi poslední cyklus jevil jako anovulacni,tak jsem otehotnela ani nevím jak.Ale musíš bejt v klidu a neobtěžovat té to.Já už jí mám 18 dní přes 37 až 37,2 a neklesá a už ani nebude.jinak měřit jsem začala v říjnu stačili mě 2 cykly,abych si dobře spočítala ovulku,2 dny před tím než vylétla teplota,tak jsme na to skočili,pak mě na 1 den klesla,zřejmě uhnizdovani vajíčka ten den spineni a pak zase letěla nahoru a už se drží.Ale už jí měřit nemusím,vše se musí jen dobre nacasovat.Q vyjde to.

kluziste
3. led 2014

@cervenakarkulka tak to určitě, budu držet palce 😉

mishelita
3. led 2014

ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu. Viac ako sedem rokov som brala HAK- musela som- mam endometriozy. V maji som vysadila, chvilku trvalo pokial sa mi cyklus upravil, ale potom v pohode- vzdy medzi 31 a 33 dnom. Posledny krat som mala 21.11. ocakavala som medzi 21.-24.12. a doteraz nic. Uz som si robila aj testy, ale su negativne. Kontrolu u gynekologa mam az vo stvrtok, este k tomu som aj vcera nastupila do novej prace. Mam strach, ze sa zase nieco posralo. Mali ste niektora podobnu skusenost? Dakujem

stritecek
4. led 2014

@mishelita Ahoj, Mishelita. Sme na tom takmer rovnako- akurát môj cyklus má cca 33- 36 dní, a posledný krát som to mala 16.11. K doktorovi idem piatok 10.1., testy negatívne. Občas ma bolí brucho, už som si zo trikrát myslela, že to dostanem a nič. Tak som zvedavá...skúsenosti s tým zatiaľ nemám, snažíme sa od septembra a toto je prvýkrát, čo mi mešká takto viac. Budem Ti držať palce, nech sa u Dr. dozvieš pozitívne správy.

mishelita
4. led 2014

@stritecek ahoj, no nechame sa prekvapit co z toho bude, aj tebe drzim palce, nech to tiez klapne. Neviem ako ty, ale mna neskutocne bolia prsia, este ma takto neboleli, tak v kutiku duse dufam, ze je to v co dufame 😀

verik2
6. led 2014

@stritecek a jak dlouho je to od vysazení prášku?Pokud jsi je brala...my se snažili od září a teď asi hotovo,už mám v ruce 3 pozitivní testy,tak jen na potvrzení poklusu...jde o to že můžeš mít rozhazene hormony jako jsem měla já,ale to bylo tím,že jsem kojila téměř 2 letou dcerku.A ty to taky mohou dělat,taky jsem několikrát myslela,žese zadarilo a ono nic.Musela jsem chodit každej měsíc na vyvovalacky...akorát teď tak jsem říkala,že teď v lednu opět a že si nechám napsat i prášky na zastavení laktace,tak jsem si před tím udělala test a duch...za 3 dny další duch,ale už víc vidět a nakonec to ukázal i ten digitální.Ono to přijde ovšem já teď vůbec netušila,že jsem těhotná,prsa mě díky kojení bolely furt,spodek díky myomu taktéž a žádný příznak těhotenství nebyl a testy pozitivní...takže to chce klid a pokud jsi brala HA tak se po ní může dávat tělo dohromady i půl roku...ovšem přeji ať se ti co nejdříve zadari.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru