Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

hul
8. pro 2015

@eliska8228 Já se nesnažila. Vynechala ms tak zjišťuju situaci. Jelikož byl fakt jen jeden sex nechráněnej cca 5 dní před ms tak tomu ani nevěřim 🙂

baskervile
8. pro 2015

@lelinka22 Ahoj,nemůžu nereagovat na tvé příspěvky,jelikož jsem v podobné situaci jako ty 😒 Minulá MS přišla o 10 dní později,slabší.Než přišla tak jsem ob den testovala-vše negativní.Tentokrát jsem začala špinit o 9 dní dříve,pak druhý a třetí den slabé krvácení,bez sliznice (dohromady by mi na oba dny stačila jedna vložka).Další tři dny minimální špinění,spíše jednorázové.Z prsou mi teče při zmáčknutí mlezivo...Včera TT negativní,byla jsem i na krvi-hormonální profil,Hcg a štítná žláza,výsledky budou v pátek,asi to čekání nevydržím ☹ Neměla jste to některá a byla těhotná?Myslela jsem,že mohlo jít o zahnizďování,ale ta krev by při tom být nejspíš neměla,co?Kdyby to měla být menstruace,tak fakt zvláštní

niyka
9. pro 2015

Ahoj, jsem na MK nově a taky mám takový podobný dotaz... už mám cyklus 54 dní a MS pořád nikde, testy negativní, dělám vždy nejdřív po týdnu, jinak na to nemám nervy. Před 12 dni, jsem byla na kontrole na gynekologii... tak si říkám, že by na to asi přišli, kdybych byla těhotná... nebo ne? Je pravda, že cyklus mám normálně nepravidelný, ale většinou je to spíš kratší doba než delší... nějaký tip jak se k situaci postavit? Prostě čekat? Nebo jít znovu na gyndu? Stalo se to někomu tady?

hankar20
9. pro 2015

@niyka ted už na gyndu a na vyvolavacku 54dní je už dlouhá doba na cyklus a když jsou tt negativní, tak píchnout injekci at se můžete snažit znovu

eliska8228
9. pro 2015

@hankar20 ahoj, tak co zkoušela si dnes testík, nebo čekáš na zítřek?

hankar20
9. pro 2015

@eliska8228 včra večer dorazila červená..dnes 2DC...takže se musíme snažit i nadále ale dočkáme se! 🙂

lelinka22
9. pro 2015

ahoj holky, tak i mě čeká další snažení. U doktorky naštěstí vše ok, zdravotně vše ok. Už to dorazilo taky a čeká mě prý i delší a silnější krvácení. Snad někdy příště, snad brzy, to vyjde ...

hankar20
9. pro 2015

@lelinka22 tak mě mužskej slíbil že příští rok budu minimálně těhulka tak má co dělat 🙂

margareta217
13. pro 2015

@niykaahoj, ak mas dlhsie cykly,mozes mat posunutu ovulaciu a tym padom to ani u toho doktora nemuselo byt este vidiet..napis,ako to mas aktualne..ja to mam podobne,dnes je to 45 DC,test som si robila pred 5 dnami naposledy.Celkovo dva a na prvom duch a potom nic..ale mam taky vnutorny pocit,ze to vyslo..zajtra skusim dalsi test a 17teho idem k dr a uvidime..Drzim palce vsetkym!

niyka
14. pro 2015

@margareta217 ahoj, no nakonec nic .. 56 den se to rozseklo. Tak hodně štěstí, třeba to vyšlo 🙂

margareta217
14. pro 2015

@niyka dnes znova negativny,tak ja dam potom vediet este a Tebe drzim palce,nech sa to co najskor podari

fatal_error
16. pro 2015

@eliska8228
@lelinka22 tak nic, byla jsem u doktorky po 5 dnech zpozdeni, prohlidla me sondou, sliznice vysoka, pak krev, hcg negativni a vyvolavacka agolutin, ktera nastesti zabrala, takze aspon ze jsem dostala ms. ted se snazim to vubec neresit, nemyslet na to, hlavne bejt v klidu.

elsissn
16. pro 2015

Ahoj, mám strach. zítra jdu na gyndu a jsem jak na trní. Holky mám bolesti prsou, je mi na zvracení a dvakrát jsem i zvracela, občas mi píchne v podbříšku, jsem nafouklá a břicho mam nějaký vyboulený, unavená jsem furt i když jsem na dnešek spala 10 hodin v kuse, bolí mě furt hlava a udělal se mi na rtu ohromný opar,jsem trochu háklivá na smrady, zpoždění mám 6 dní, ale testy stále negativní. je tu možnost že e to povedlo a jsem těhu? jsem z toho jaksi v rozpacích.

zuzapra
16. pro 2015

@baskervile Ahoj, jak to dopadlo?. Me pri druhem tehu, v prvnim trimestru, take teklo z prsou.

baskervile
16. pro 2015

@zuzapra Ahoj,tak Hcg negativní,všechny hormony OK,takže to brzké "krvácení" mám prý považovat za menzes.Je prý možné,že se cyklus upravuje tím,že jsem před dvěma měsíci nasadila Nosifol.Uvidíme další měsíc.To je teda adrenalin...

baskervile
16. pro 2015

@elsissn Přeju ať jsou zítra jen pozitivní zprávy a dej vědět jak jsi dopadla!

sunnies
17. pro 2015

Ahoj holky, tak další měsíc utekl a jsem zase mezi Vámi... 31. DC a mrcha nikde. Tento měsíc jsem ale nějaké snažení a počítání pustila úplně z hlavy. Test jsem jěště nedělala, zkusím případně až po víkendu. Kéž by se zadařilo. Syna jsme počali před pěti lety přesně na Štedrý den 🙂

zuzapra
17. pro 2015

@baskervile budu drzet palecky, at se brzy zadari!!!! Hodne stesti.

baskervile
19. pro 2015

@zuzapra Děkuju,tobě taky 🙂

adelie25
29. pro 2015

Ahojky, mám dotaz, dnesnim dnem mam 7 den zpozdeni, dva testy za sebou a oba dva negativni, prsa me boli jak hrom, snedla bych na co prijdu, poboliva me v krizi a mirne v podbrisku a mam nemocnou stitnou zlazu, miminko by jsme si moc prali.. Mate nekdo pobodne zkusenosti???

hanka96
3. led 2016

Ahoj Holky, už týden jsem nedostala MS.Těhotenský test negativní.Ale příznaky by byly. Je možné že jsem těhotná??

eliska8228
3. led 2016

Je to možné u někoho se těhotenství ukáže až později 🙂

alexovka
3. led 2016

ahoj, já si dělala test v den kdy měla přijít MS, ale byl negativní. Po dvou dnech jsem dělala další a opět negativní...tak jsem si řekla že mám jen rozhozený cyklus a neřešila to...o další dva dny mě začala neskutečně bolet prsa a to už jsem si byla 100% jistá, že jsem v tom. Druhý den jsem si udělala třetí test a ten už těhu potvrdil. Takže možné je všechno 🙂

hanka96
3. led 2016

Prý na vyvolání MS nejvíce zabírá teplá vana s červeným vínem ,jaké stím máte zkušenosti??

hanka96
3. led 2016

Já to několikrát už zkoušela a MS se dostavila,ale tentokrát Ne....

marketakd
7. led 2016

@ia. Ahoj, mě se to stalo při prvním těhotenství a dokonce byly negativní i výsledky z krve. Dostala jsem vyvolávačku... a nic. Za týden už byly dvě čárky 🙂

ia.
autor
7. led 2016

@marketakd ahoj diskuzi jsem založila asi před 8 lety mezitím jsem porodila dvě deti😀Ale diky😄

lienocka2044
9. led 2016

Ahoj, mne meškala 10 dni, urobila som asi 20 testov, a všetky negativne. Pozitívny mi vyšiel až na 11\12deň meskania aj to len duch. Ale vraj mi to bolo vidieť na očiach, boli leskle. Držím palce nech vám to vyjde

eliska8228
12. led 2016

Tak a je to tu zase, cítím se být těhotná, ale na testu nic. Máte to některá stejně? 😉

monoklnaoku
12. led 2016

Jsem z toho taky jelen. Mam 40. Den cyklu,normalni mam 35, nezpozdilo se mi to skoro rok, poboliva bricho i prsa jako pred MS, nic mi nechutna a porad nkde neco cejtim a nikdo jiny ne. Test dnes rano jasne negativni. Tak sem si rekla,ze asi jen vysiluju,ale kdyz porad nic! Tak sem si koupila jinou znacku a zitra znovu... Sice mimi neplanuju,ale kdyz se tady objevila ta moznost, strasne me ta jedna carka mrzela. Koukam ze je tady hodne stejnych jelenu! :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru