Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lucinka1104
9. říj 2008

lili ja som to mala rovnako a mne už mrcha nedorazila teda teraz minulý týždeň 😀

lillisek
9. říj 2008

takže dorazila,či nedorazila? teď jsem se v tom nějak zapletla 😀

broucek26
9. říj 2008

Jarunyka: jojo, dostala jsem MS, ale je taková slabá, spíš takové růžové špinění.

plivanek
9. říj 2008

Tak jsem si myslela ze dnes se to konecne dozvim a jak na potvoru,doktor je na nejakem skoleni.Takze jdu az zitra.Ale nevydrzela sem,mam znamou v nemocnici a tak me vzala aspon krev na hcg a vysledek je pozitivni🙂Tak ted zacinam verit uplne,ale jeste bych to chtela slyset od toho doktora.Je hrozny se to dovidat na etapy,nejdriv test,ted krev no a snad uz zitra me to potvrdi i doktor.Dekuju za podporu a ze sem se sem mohla vypsat.Vsem snazilkam drzim pesti.Hlavne brouckovi🙂

mishmish
10. říj 2008

Huraaaaaa dievcata 😀
Tak nam sa to podarilo....
Vcera som bola na krv, dnes budu vysledky, a robila som si test vcera poobede a ten bol pozitivny....
Tak si viete predstavit, v akom stasti som drzala tu ocikanu tycinku 😅
Kazdopadne drzim nam vsetkym palce....

broucek26
10. říj 2008

Holky to je super, mám radost za vás. Já se snad taky dočkám a snad to bude brzy. Plivanek díky za držení pěstí, snad to pomůže 😉 🙂

plivanek
10. říj 2008

Tak potvrzeno i doktorem.Konecne,to cekani bylo hrozne.Ale nejak si to stale neuvedomuju.Dle doktora tak 6t a za 14dni jdu na UZ aby se urcilo uplne presne stari.Tak vsem snazilkam hodne stesti.Chce to na to opravdu nemyslet,ja myslela na novy byt a na zarizovani a prestavbu a povedlo se.Mejte se.Pa

anelka83
10. říj 2008

Zdravím všechny snažilky a těhulky 🙂 , jsem tu nová a měla bych na vás jednu otázku. Mám pravidelnou MS po 28 dnech, poslední MS jsem měla 9.9. a teď už 3 den čekám a pořád nic. Zkoušela jsem už 2 testíky a byly oba negativní ☹ . Ale mám stále bolesti nebo spíše tlaky jako při MS a mám už tak 14 žaludek jak na vodě. Myslíte si , že bych mohla být těhu 😉 🙂 ? Tak se zatím mějte hezky a předem děkuju za vaše názory 😉 🙂 .

lucinka1104
11. říj 2008

anelka jasné, že môžeš byť tehu-....skus spraviť nový test o 4 dni držím palce

plivanek
11. říj 2008

anelka,taky si myslim ze muzes byt.Me ty prvni testy den po vynechani vysly negativne,za 3 dny uz tam byla slaboucka / a pak uz zesilnovala.Delala sem si jich 7.Ale jak tady pisou ostatni,nekdy test nemusi ukazat a pritom jsi tehu.Ja zadne priznaky nemela,krom meskani MS.Hodne stesti pri dalsim testovani.

anelka83
11. říj 2008

Zdravím vás holky a děkuju, ale právě se to už zmenilo ... tam MRCHA dorazila ☹ ☹ a ty bolesti jsou šílené, asi si stejně zajdu na gyndu. Mějte se zatím hezky 🙂

sherry22
11. říj 2008

Ja som tu minule pisala, ale uzatvorili moju temu, lebo bolo asi viac podobnych. Robila som si tie testy, jeden rano a druhy po obede, ked som vstala. Pri prvom teste sa ukazala len jedna ciarka a druha vobec, pri druhom teste jedna a druha velmi slaba. Po kolkych dnoch alebo tyzdnoch od pocatia by som sa mala zacat testovat, aby uz bolo nieco vidno? Niekde som citala, ze az po dvadsatri dnoch bude nieco vidno. Neviete nahodou, ci neexistuju nejake testy, ktore by sa dali opakovane pouzit? Podla mna by to bolo super, clovek by nemusel kupovat stale nove jednorazovky. Vy vacsinou hovorite, ze vas bolia prsia, ale mna skor svrbia, moze to mat nieco spolocne s tehotenstvom?

lucinka1104
12. říj 2008

shery viac krát sa nedá použiť žiaden test atokedy ukáže test je strašbne indivindy mne ukázak na 20 deň od počatia a sú ajbaby čo im ukáže už 7 deň...mne , keď vychádzali testy ako tebe som tehunebola.
Svrbenie asi može byť tiež príznak najlepšie , keď ráno zopakuješ test to by ti už ukázať mal. Koľký Dc si?

junovka
12. říj 2008

Sherry, mne tehu test ukazal uz na 35 den , ze som tehu....a co sa tyka svrbenia u prsnikoch...tak to nemusi byt znak, ze si tehu, lebo mna takto svrbia, hlavne ked som v strede ovulky 😉 🙂 a bolest prs mam stale pred menzesom 🙂

jarunyka
13. říj 2008

mishmish: moc gratuluji..

Já jsem na píští týden objednaná na gyndu a dostanu provokačku. Už ruhý test byl taky negativní tak jde asi o vynechání v cyklu. Dokonce už mě ani nebolí ta prsa a jen občas břicho, ale top bude tím cyklem.

anelka83: koukám že stejné nebo podobné příznaky tady máme všichni :o) už se dokonce i těším až to dostanu, splaskne mi břicho a cyklus snad začne být pravidelný a nebude mi komlikovat život :o) taky mám větší bolesti když se mS dostaví opožděně..

broucek26 jak je? Pořád slabší MS?

smoulinka1
13. říj 2008

Ahojky dneska jsem tu poprvé a četla jsem vaše příspěvky.Vidím že nejsem jediná která si tak moc přeje mít konečně miminko 🙂 dneska je to druhý den co jsem to nedostala ale test mě ukázal jednu čárku.Když čtu že to ještě nemusí znamenat že nejsem těhulka tak mě to moc potešilo snad to není jen nějaká porucha ale mimiiiiiii 😀

lucinka1104
13. říj 2008

smolinka držím palce aby ti to vyšlo skús testnúť o 4dni.............mavaš pravidelný cyklus????

majkajahoda
13. říj 2008

Ahoj luci,

len tak som sa pozdrela aj na ceskeho konika a ty tu 🙂
To je pekne, ze radis a povzdbudzujes.
Inak pisala som ti na konik.sk

lucinka1104
13. říj 2008

MAJKA kam si to písala asi mi to ušlo 😕 ja som radila odjakživa kedysi som mala nick sandrika to som stále ja , mne to proste robí tradosť , keď môžem aspoň trošku pomôcť.... 😉

annika
13. říj 2008

ahojte, no ja sa chystám momentálne na krvičku, pretože mi menzes mešká dva týždne, čo sa mi nikdy nestalo, lebo som ako hodinky...mnoo, robila som si test dvakrát avyšiel negatívny...čo sa týka príznakov, pociťujem len zvýšenú chuť do jedla. Bolo by pekné, keby som bola tehotná, ale nechcem predbiehať, tak na to radšej ani nemyslím ( klameeeem, jasné, že myslím 😅 ) takže držte prsty 😉

lucinka1104
14. říj 2008

annika držím pršteky daj potom vedieť 😵

broucek26
14. říj 2008

Jarunyka: tak včera mi ta moje divná MS asi skončila. Jen jsem týden špinila, tak nevím. asi je tělo zblbnuté. Od včera je mi nějak divně, hrozně se mi nafouklo břicho, tak mám k tomu všemu asi ještě zažívací potíže 😠 Ach jo, to je teda měsíc 🙂

lucinka1104
14. říj 2008

broucek a yt určite nie si tehu? 😕

broucek26
14. říj 2008

Já nevím, mám si udělat test? Mně to přijde zbytečný. 😖

lucinka1104
14. říj 2008

broucek ja nevim ,ale keď hovoríš, že si mala slabu mrchu ja som vždy na vyvolávačku mala normálnu vieš čoviem akoto zistíš zmeraj si ráno po prebudení v pošve Bt ak je 36,9 a viac si tehu ak nie si tak po mrche musíš mať nižšiu a je to zadara 😉

orisek1
14. říj 2008

ahoj holky,
mne MS meska uz 17 dni, tehu test jsem si delala naposledy minuly tyden ve stredu a byl zcela jasne negativni. Uz me to docela stve 😠 , kdyz nevim, na cem jsem. K doktorovi se dostanu asi az pristi tyden a pro dalsi tehu testy budu muset poslat manzilka,kterej z toho byva vzdycky dost vystresovanej 😀
Nikdy jsem zadne vic jak 5-ti denni nepravidelnosti cyklu nemela, az posledni MS mi dorazila dva tydny po skonceni predchozi (doktor rikal,ze to byla spis ovulacni krize) a od te doby nic. Je nadeje, ze po tak dlouhe dobe dorazi MS sama, nebo se musi na tu vyvolavacku???
Jinak tehu bych taky brala 🙂

lucinka1104
14. říj 2008

orisek môže doraziť,a le vyvolávačka je asi lepšia máš istotu dostaneš tehu nie si , nedostaneš upevní to plod 😉

broucek26
15. říj 2008

Lucinko tak já to zítra ráno zkusím změřit. Sice tomu nevěřím, ale radši abych to věděla dřív, abych přestala pít kafe atd. 🙂

lucinka1104
15. říj 2008

brocek veď práve, je lepšie si byť na istom 😉

ajpa
15. říj 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se také přidat k tomuto tématu. Včera jsem byla u gyn. na normální kontrole a řekl mi, že mám hodně zvýšenou sliznici a jestli není možné, že bych byla těhotná. To se mi nezdálo moc pravděpodobné, brala jsem prášky (i když je fakt, že ne moc pravidelně 😒 ), tak jsem řekla, že ne. Cestou domů se mi to ale rozleželo v hlavě a koupila jsem si test, který mi vyšel negativní, ale když jsem se na něj podívala za cca 3 hodiny, tak tam byla slaboučká čárečka.
Od toho "nechráněného" styku by to dneska bylo přesně 24 dní, ale hned druhý den po něj jsem to dostala…ale když o tom tak přemýšlím, tak to bylo asi trochu slabší. Vím, že je to asi ještě brzo na to to řešit a měla bych si udělat test tak za týden, za dva, ale nedá mi na to nemyslet. Jak myslíte, že je velká pravděpodobnost, že budu těhu? Podotýkám, že by mi to vůbec nevadilo…byla bych ráda. Díky moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru