Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

fiallinka
2. dub 2013

@lucavka no, na rovinu - šance minimální ☹, je to biochemické těhotenství - něco tam bylo a ustupuje to, bohužel...

vaneska11
3. dub 2013

@misacik v čera jsem byla u dr. a rekla jsem ji že si nejsem jista v tehu,,, dr me prohlidla a dala na ultrazvuk a rekla ze tam neco vidi ze tam neco je ,, tak mi nabrala krev a rekla ze tehotna nejsem ,,,,, ale nerozumim ikdyž mi rekne ze tam neco vidi na ultrazvuku ☹ jak jsi mam byt jista ze jsem kdyz mi rekne ze tam neco vidi a kdyz nabere krev tak rekne ze nejsem jakej to ma smysl ☹

jave
3. dub 2013

@paatriciaa ahoj, jak je ti? Už to máš potvrzené a je všechno v pořádku? 😉
@vaneska11 ahoj, tak toto se přesně stalo mně. Podle prohlídky a sona to vypadalo na těhotenství, jenže když krev vyšla negativní, tak řekl, že nejsem. A už to prostě neřešil. Nejvíc mě šokovalo, když ani neřekl, ať pro jistotu přijdu ještě na kontrolu. Pořád si říkám, že bych tam měla pro jistotu ještě zajít, ale prostě si nechci připadat jako blbec. A tebe pozvala ještě na kontrolu?

vaneska11
3. dub 2013

ja nevim ja mam proste nesimpatyckou dr. ta me ani nechce poradne prohlidnout,,, na v sechno pospicha ☹ to je az na nervi 😖 ,, a vubec si me nepozvala na kontrolu ,,,,,, i kdyz mi rekne ze ta m neco vidi na utr. ☹

vaneska11
3. dub 2013

@jave a tobe se stalo tozež co me ze ti rekli taky ze nejsi podle krve ,,,,, to neni mozne ze jsi nas nepozvou asi si zmenim dr.

jave
3. dub 2013

@vaneska11 v podstatě to samé...nejdřív mě vyšetřil a už tehdy říkal, že děloha vypadá na těhotenství a pak mi dělal utz, kde sliznice byla hodně vysoká a že to taky vypadá ...potom mě poslal na krev a ta vyšla negativní. Tak to uzavřel, že o těhotenství se nejedná. A budeš to ještě nějak řešit nebo budeš čekat???

vaneska11
3. dub 2013

@jave ja spiš budu cekat nato 🙂

paatriciaa
3. dub 2013

@jave ahojky, potvrzené a vše je prý ok, v po 8. jdu znovu na utz, tak konečně bude i fotečka 🙂 akorát mi začalo být děsně blbě, kafe nemůžu ani vidět a o prsech ani nemluvím, ty budu mít za 7.měsíců asi jako dudy 😅 ... mužskej se mi včera stavil pro lízátka proti nevolnosti, tak mi aspon tak na dvě hodinky zaberou... když jsem čekala kluka, tak mi nic nebylo... tak věštím, že by to mohla být holčička 😀 no a co ty? ještě pořád nic?

mispulina912
3. dub 2013

@lucavka ahoj čtu tu tvé příspěvky.... ja jsem dnes 16den po ket a když jsem testovala 10den tak slabý proužek a dnes bílo tak nevím..... v pátek jdu na krev tak jsem zvědavá co řeknou. je to celkem peklo a je mi z toho na nic.......

lucavka
3. dub 2013

@mispulina912 tak to vypadá že sme natom stejně. Taky sem měla ducha a pak nic. Já uvidím po krvi zítra. Ale moc nadějí si nedávám... Pokud mi HCG ještě klesne, vysadím prášky, opiju se vínem aby co nejrychleji dorazila mrcha a zkusíme KET než mi skončí rodičák. Jinak sme .... a ostatní mrazáčči si budou muset počkat až mě vyhodí z práce, najdu si novou a budu chvíli makat.... Dej v pátek vědět jak si natom. Držím palečky.

lucavka
3. dub 2013

@jave , @vaneska11 - holky tak to je fakt divný že si vás nevzali na kontrolu. V téhle diskusi sem četla případy, kdy se těhu "vyklubalo" třeba až v 6. i v 9. týdnu. Většinou se takhle prý schovávají holčičky... Asi bych se chovala jako těhule a přecejen si vydupala další ultrazvuk třeba za měsíc...

vaneska11
3. dub 2013

@lucavka to je pravda ze se schovavaji 😀 ale to ze si nas nezavolala na dalsi utrazvuk to je divne kdyz tam neco videla 🙂

lucavka
3. dub 2013

@vaneska11 to vůbec nechápu, měla by to zkontrolovat...

vaneska11
3. dub 2013

@lucavka Tak moje paní doktorka je velice příjemná že se s ní nedá ani mluvit a sestra je ještě horší. Dokonce je schopná mi vynadat že si dovoluju kupovat těhotenské testy ☹ že je to blbost, kde jsem to slyšela si to kupovat, dělá jak kdyby mi na to dávala peníze

mispulina912
3. dub 2013

@lucavka mooc děkuji za podporu..... ta příroda si stejnak udělá co chce..... tak uvidíme.... je zajímavé že kolikrát testy nic neukáží a pak tu holky píší že se pak na uzv něco objeví za pár týdnů... tak hodně sil holky

lucavka
3. dub 2013

@vaneska11 tak to je síííla ☹. Moje první gynekoložka nebyla taky nic moc. Hlavně byla věčně opilá. Byla sem u ní asi sedm let, ale když sem pak potkala manžela, začali sme uvažovat o miminku, hned sem utekla. Náhodou k nám do města přišla nová paní doktorka tak sem to využila a jsem moc spokojená.

lucavka
3. dub 2013

@mispulinka912 to je pravda, hlavně dcerušky sou prý na tohle schovávání potvůrky 🙂. I mojí mamce doktoři tři měsíce tvrdili že není těhotná a byla sem tam.... Uvíme jak dopadneme... Všem držím palečky....

vaneska11
3. dub 2013

@lucavka tak to je dobre ze je dobra dr.

mispulina912
3. dub 2013

@lucavka no vidiš jak se ti chtělo na tento svět... at zítra dobře dopadneš i ja se ozvu ...........

misacik
3. dub 2013

@vaneska11
Hele já bych ještě hlavu úplně nevěšela, protože jsem v diskusích četla hodně případů, že i po odběru krve řekl doktor, že se o těhotenství nejedná a zanedlouho z dalšího odběru nebo při vyšetření již těhotenství viditelné bylo a ještě když Ti dr. řekla že tam něco vidí, tak šance určitě je. Budu držet palce 🙂

vaneska11
4. dub 2013

@misacik jo to si myslim taky ze bude mimi 🙂 v cera jsem si delala testik a visel zas ten dušík 🙂 jeste pockam

lucavka
4. dub 2013

@vaneska11 - no tak vidíš! Ať dušík pořádně zesílí 🙂. Určitě si s tebou ta malá potvůrka jenom hraje na schovku 🙂.

Tak krev mám nabranou, teď 4 hodiny šílenýho čekání na výsledky... Ale moc nadějí si vážně nedávám ☹

vaneska11
4. dub 2013

@lucavka tak dej vedet ju a napis jak to dopadlo drzim palecky 🙂

vaneska11
4. dub 2013

@misacik jo řekla že tam něco vidi ze tam neco je 🙂 ale kdyz mi brala krev a volala jsem na visledky tak rekla ze nejsem 😢

lucavka
4. dub 2013

Tak HCG kleslo ještě víc na 0,4. Takže vysadit léky, počkat na mrchu, 15.4. se jedem poradit do Gennetu s panem doktorem a jestli se nenajdou nějaké komplikace tak na konci května pojedeme pro jednoho z mrazáčků... A jestli to nevyjde tak se musím nechat vyhodit z práce a hledat novou a ostatní mrazáčky budou muset počkat. To je zatimní plán... 😖

mispulina912
4. dub 2013

@lucavka to je mi mooc líto, myslím že já zítra budu na tom jak ty akorát budu čekat až do úterý.... tak už jsem z toho pěkně nervozní....

holky vám všem pevné nervíky.....

lucavka
4. dub 2013

@mispulina912 budu držet palečky. Uvidíš jak ti to vyjde. Ale asi taky opravdu budeš muset na krev dvakrát aby se viděl nějaký vývoj.
Poprvé sme holt měli se synátorem pekelnou kliku. Doufám ale že v tom květnu už to vyjde, protože řešit s dvouletým prckem novou práci a hlídání by byla hrůůůza. Říkala jsem si totiž, že ze dvěma dětma, které už budou ve školce (příště chci delší rodičák) se na mě případný zaměstnavatel bude líp dívat. Navíc už bude moje mamka v důchodu, takže hlídání v pohodě.

Taky všem přeji pevné nervíky a krááásný zdravý dětičky...

misacik
5. dub 2013

@vaneska11
No vidíš, tak budu držet palečky 🙂

vaneska11
5. dub 2013

@misacik nevim dneska mam takovi divny pocit ze to dostanu ms 😖 ,,, jsem s toho hotova ☹ uz fakt nevim testy kupuju a nic porat negativní,,,,,, sami dušík. tak nevim sama jestli budu těhu ☹

lucavka
5. dub 2013

@vaneska11 - tak to chce holt zajít si dvakrát na krev. Dneska, v pondělí a uvidíš jestli Hcg poroste.... Ta nejistota je hrozná, to sem si teď taky prožila... Každopádně držím palečky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru