Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

murynka
25. bře 2009

pipi cítím se zvláště je to moje druhé těhu ☹ první nevyšlo ☹ takže se ted dost bojím....ale snad to vyjde 😵
musím věřit nic jiného nám nezbývá 😉 a ty také věř a doufej a mimísek si k vám cestu brzo najde 😉

pipinka
25. bře 2009

já tomu věřím.Hlavně na sebe buď opatrná a hodně odpočívej,Uvidíš, že vše bude dobré 😵

pipinka
25. bře 2009

kamarádka se mě ptala, jesatli nevím, který těhu test je nejrxchlejší a nejspolehlivější, napadá mě mamatest, nevíte ještě o nějakém?děkuji

murynka
25. bře 2009

😉 mamatest ty obyč prouzky 2 za 35Kč 😉

krista
15. dub 2009

lufinka83 • Dnes v 07:47
Ahoj kočky, mám jeden problémik...už dva týždne mi mešká MS. Bola som u doktora min. týžden, ten povedal,že zatiaľ nič nevidí,ale že malá gravidita tam byť môže...už prešiel ďalší týždeň, ja bez MS. Robila som si zopár testov a vždy vyšiel negatívny ☹ príznaky skôr nemám ako mám na tehotenstvo...ale niečo vo mne mi hovorí,že sme tehotný...ale to si asi nahováram 😔

lufinka83 • Dnes v 08:07
babule neporadíte?

simib
15. dub 2009

Ahojte.Aj ja potrebujem poradiť.Mám takýto graf.už čakám na mrchu ale robí si teplota somňa blázna.Už dva krát neg.test.http://www.fertilityfriend.com/home/Ma...

simib
15. dub 2009

Nikto???

emily3
15. dub 2009

simib a v ktorom dni si si robila testy? podla teploty to vyzera ze si tehu, mozno test bol slaby alebo si mala este malo hcg hormonu. tak vydrz este par dni a ked sa mrcha nedostavi urobi si znova test.
mne pri tomto tehu tyzden meskala a test bol negat, a o dalsi tyzden bol uz pozitivny...tak sa nevzdavaj a len vydrz uvidis.

simib
15. dub 2009

Je to aj v grafe dnes ráno a v pondelok ráno.Ja tomu nerozumiem.

matso
16. dub 2009

Ahojte. Ja som mala 3 negat.testy, hoci som si bola na 99 % ista, ze som tehotna. Prvy pozitivny test mi vysiel az v siestom tt a to mi uz potvrdil aj lekar. Takze - treba vyckat (hoci aj ja som bola nedockava... 😉 )

seb
17. dub 2009

krista: zajdi si na krev na odběr HCG, z toho to poznají bezpečně, držím palce
já byla na testu včera a mám 15DPO jen 19.8 jednotek HCG a to je málo, takže buď to zanikne a nebo mám po půl roce druhé mimoděložní těhotenství ☹

zzuzzu
17. dub 2009

ahojte... mam problem... mam antikoncepciu Nuvaring... MS mi chodi vzdy pravidelne, po vybrati kruzku na 4 den... dnes je uz 7 a stale nic, len slabe spinenie... test vysiel negativne.... mylslite, ze by som mohla byt tehu? dakujem

cat79
21. dub 2009

Ahoj holky, můžu k vám do debaty?
Já mám podobný problém co se tu řeší:
Dnes jsem 39DC, před měsícem jsem byla na hysteroskopii, ale nic mi nedělali, diagnostikovali mi původně přepážku v děloze, ale nebyla tam🙂
Ale poslední MS 14.3, hysterka tedy 19.4. a od té doby MS nikde, poslední cyklus jsem měla 33DC.
Ale od minulého týdne mě každý večer strašně bolí bříško, teď to trošku ustalo, ale čt, pá a so jsem k tomu měla i pocity na zvracení. Navíc jsem nafouklá a pořád nadmutá, děs!!!
Prsa se mi nepatrně zvětšila a pravé mě jako ze strany od podpaždí píchá.
Vaječníky pobolívají teda strašně, ale pak to zase přejde. Ale jsou to takové jako tlaky až někdy muaím zastavit a nadechnout se.
Test jsem si dělala v neděli, mamatest,ale vyšel negativní.
Maximálně můžu být těhotná 17dní, min.1den:-)
Nemáte někdo podobné příznaky, zkušenosti a tak?
Moc děkuju za radu

cat79
21. dub 2009

...ahoj Pipinko, tak jsme se zase sešly🙂)

cat79
21. dub 2009

...teda tady dneska nikdo není, to mám smůlu.-) 😨

cat79
22. dub 2009

jankaw
23. dub 2009

Ahojte, ja som si robila test rano v den ked som mala dostat menzes a bol negativny a vecer som dostala kramy. Tak som si bola ista ze tehotna nie som, od zialu som si vecer dala este aj vino 🙂)
Len ze na druhy den kramy presli a za niekolko dni som si spravila dalsi test a uz tam boli dve ciarky. Ten prvy neviem ako sa volal ale bol to ten citlivy, co ukaze tehotenstvo uz tyzden po oplodneni a ten druhy co mi ukazal ze som tehotna bol mamma test.....

cat79
23. dub 2009

ahoj JankaW, díky za odpověď, to jsou teda záhady,co?
Nevím, počkám ještě tak týden a udělám si 2.test a pak půjdu na gyndu na vyvolávačku...ať můžu začít nanovo🙂ale pořád pevně věřím, že tam ten mrňousek už je!!!Moc tomu věřím!!

jankaw
23. dub 2009

My sme sa snazili asi tri mesiace kym sa to podarilo a aj ked to bola kratka doba ale uz som zacala mat rozne myslienky ci je vsetko v poriadku, dokonca v ten den ako som zistila ze som tehotna tak som volala este rano muzovy ze som objavila na internete nejake tabletky na lepsiu kvalitu spermii, za chvilu som mu volala ze tie nech si nekupuje, ze som nasla ine a asi za hodinu som mu volala ze nech si uz nekupuje nic, ze som tehotna 🙂))

tinika
23. dub 2009

ahojte, my sme sa snazili presne rok a mesiac na to sa podarilo a tiez som na prvom teste mala len / ale o par dni uz boli // 😉

cat79
28. dub 2009

Ahoj holky, jen jsem vám chtěla říct, že můj předpoklad byl správný. Toho 17.4 vyšel test negativní, ale 23.4. už tam čárka byla, slabá, ale byla a včera 27.4 už dálnice🙂
Takže neklesejte na mysli, poslouchejte své tělo, to ví víc než testík🙂)))
hodně štěstí všem!!!!

jankaw
28. dub 2009

Gratulujem, nech vsetko dobre dopadne a bezproblemove tehotenstvo zelam...

martinka2000
28. dub 2009

ahoj poradite mi nekdo prosim?vcera jsem mela dostat ms ale jeste nic udelala jsem si rano test s citlivosti 10 ale byl negativni mam to brat jako ze tedy nic?je asi hloupost ze by byl jeste pozitivni kdyz ms uz meska a takhle citlivy test byl negativni?

misana
29. dub 2009

Ahoj holky,chtěla bych se poradit. 13.4. jsme na to s přítelem hupli. 23.4. jsem dostala pravidelně menstruaci.Ale byla jiná - slabší,jinak mívám hodně silnou a trvala jen 5 dní jinak mívám 8dní. Poslední týden jsem hodně unavená,bolí mě hlava,jeden den jsem zvracela a včera me i bolela trošku prsa. BT mám 37,3.Myslíte,že bych mohla být těhu? Test jsem si dělala v sobotu,protože jsem to mela fakt nezvykle slabe a byl neg.

marketa137
29. dub 2009

Ahoj, jdu se vás zeptat na radu co to znamená ☹. V neděli jsem byla 34DC a dělala jsem si test a vyšel slabě pozitivní a včera a dneska je negativní ☹ . Příznaky na těhu mam, ale proč je test negativní a před pár dny byl pozitivní. jsem 37DC a MS nikde a příští čtvrtek jdu k doktoru a nevim co to je. Léčím se clostilbegytem a utrogestanem a už jsme mysleli že to vyšlo a te´d jsem z toho mimo 😢 😢 😢

amoruska
29. dub 2009

ahojte babulky..mne to meska uz 2tyzdne,ale testy su negativne..casto chodim na WC a bolia ma prsia..co si o tom myslite?

jankaw
29. dub 2009

Pre Martinka 2000:
Ja som si tiez robila test v ten den ako som mala dostat ms, tiez to bol ten citlivy a bol negativny a z 4 dni som si robila mama test a tam uz boli dve ciarky, aj ked tu jednu bolo ledva vidiet. Za par dni som si robila dalsi a tam uz boli obe ciarky tmave...
To ci si tehotna alebo nie, to ti nikto cez mail nepovie, jedine skus este par dni pockat a pokial nepride ms tak si spravit dalsi test.......
My ked sme sa snazili tak som kazdy mesiac mala priznaky tehotenstva, boleli ma prsia, mala som zvysenu teplotu a tehotna som nebola... To som si uz mozno aj vsugerovala tie priznaky ako som velmi chcela otehotniet...

lucinka1104
29. dub 2009

jMartinka ja tie etsty scitlivosťou 10 neuznávam o 4 dni skus mamatest a daj určite vedieť , že ako držím palce

misana
29. dub 2009

Tak ted už opravddu nevím,zkusila jsem ted opět test a //,ale hodne slaba,ale je tam.Opravdu nemáte nikdo žádnou zkušenost? ☹

bettyna84
29. dub 2009

Misana: když máš tak vysokou teplotu, zpoždění ms a dvě čárky na testu, tak asu budeš těhu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru