Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

gubcikova
1. čer 2011

@lucinka211 skús kúpiť iný tehu test.inak ja som mala 17.1 MS,30teho sme spali a uz 17.2 mi vyšiel pozitívny test

gubcikova
1. čer 2011

@terioza1 je tam druha slabunká čiarka 🙂 ja som to mala také slabunké pri 4testoch a to už som bola 17dní tehu

terioza1
1. čer 2011

@gubcikova jo? Ja jsem vcera rano delala znovu test 25mlU/ml a nic - snehobilo. Tak radeji cekam. Zitra by se to melo nejak rozhodnout, pac mam termin ms

katkarv
1. čer 2011

@terioza1 pozrela som si tvoj test,ja som si robila 10den po ovulacii 12,5 jednotkovy a vyzeral ako tvoj cize viditelny duch,ale na druhy den som si urobila citlivejsi 10jednotkovy a bol snehobiely a mrcha prisla na cas,ale ten test nas poplietol,tak sme sa tesili.

terioza1
1. čer 2011

@katkarv ja mam taky spatnej pocit, ze mrcha prijde. Mivam ji ted pravidelne na den, takze zejtrek ukaze. Budu ale zklamana a ubulena. Hrozne bych si prala, aby to vyslo... Vy chcete 4.mimi?

katkarv
1. čer 2011

@terioza1 nie ja mam len dve,jedno mam v nebicku.Aj ja som sa sklamala kvoli tomu testu co vyzeral pozitivne.No zajtra uvidis,asi nema fakt vyznam testovat skor ako meska mrcha.Drzim palce,daj potom vediet 🙂

terioza1
1. čer 2011

@katkarv to je mi lito, promin... Ja nevedela.
Urcite dam potom vedet, bojim se ale, ze dobra zprava to nebude...

katkarv
2. čer 2011

@terioza1 no take nieco zena moze vycitit,no ved uvidis dnes 🙂 Ja mam do mrchy este 11dni ale velmi by som chcela aby neprisla.

gubcikova
2. čer 2011

mne mešká mrcha.naposledy bola 24.4a teraz nič robila som si test a nič.tak neviem 😒

lilinka21
2. čer 2011

ahoj vsetkym ja sa chcem opytat ze kedy po oplodneni zistim ze som v tom a kedy sa objavuju tie zlte vytoky ktore vraj signalizuju tehu poradte mi niekto dakujem .

gubcikova
2. čer 2011

@lilinka21 žlté výtoky?ja som také nič nemala.ja som to zistila na 17deň.a asi tak týžden po počatí mi v jeden den bolo zle,že som nevedela či mám utekať na veľkú,alebo vracať.a na druhý deň ma strašne bolel akoby slepák a tosa vajíčko hniezdilo 😀

jania023
2. čer 2011

@petardice ahoj ja som bola u dokiho na 5tt3dni a moj test bol taky isty a ziadne kolajnice..takze neboj 😉

paolin
2. čer 2011

@lilinka21 po uhnízdění vajíčka může být lehké krvácení nebo špinění. ale že by to bylo pravidlem si nemyslím. u prvního těhu to proběhlo, dalších vůbec.

lulucinka
2. čer 2011

@paolin : a pri tom krvacani v tehotenstve,krvacala si ako pri normalnej menstruacii?Jasne červenou krvou a toľko dní ako normálne?Ďakujem

petardice
2. čer 2011

@jania023 díky, nicméně už mám jasno, v pondělí už byly obě // silné a dnes bylo potvrzeno těhotenství, jen byla ovulace díky rozhozenému cyklu bůhvíkdy, takže jsem musela otěhotnět téměř v době, kdy jsem čekala MS, dle MUDr jsem maximálně 5+0. Ovšem důležité je, že JSEM 😀

jania023
2. čer 2011

@petardice tak sa drzte aby ste boli ok 🙂

lilinka21
3. čer 2011

@gubcikova ahoj nno o tych zltych vytokoch to som citala na internete ..a dik za komentar uvidime po dlhsom case co bude 🙂

lilinka21
3. čer 2011

@paolin noo od styku som mala take zltohnede spinenie je tomu uz tyzden tak neviem uvidim neskor

jania023
3. čer 2011

ahoj co myslite aka je sanca zeby mi ukazal tehu test na 7dpo?v pondelok musim ist na rentgen

lilinka21
5. čer 2011

ahojte chcem sa vas opytat kedy sa ukazu tie najskorsie priznaky tehu po 10 dnoch su nejake prosim o rady diky

jania023
7. čer 2011

@gubcikova ahoj a teba ten AKOZE slepak 🙂bolel kolko dni?mna uz 3 den boli akoze vajecnik alebo neviem co to je taky ten pocit akoby tam bol zapal ale ten naisto nieje a nieje to boloes ako na ms ale taka ta skor ako keby bol zapal a plus ma to tam picha 😒

gubcikova
7. čer 2011

slepák ma bolel len jeden den tak asi hodinu.a tie bolesti co spominas mam aj ja hlavne ked sa prudko postavim a tehotna nie som

gubcikova
9. čer 2011

@jania023 tak nakoniec tie moje bolesti sú tehu.som v 6+1tt a prvé testy boli neg.a to ako dlho som už tehotná

jania023
9. čer 2011

@gubcikova som rada aspon niekomu sa dari..aj ja som robila rano test a negativny takze uz len caakat na ms ta ma prist coskoro

jania023
9. čer 2011

@gubcikova neviem najst co sme pisali ake si to mala bolesti??

gubcikova
10. čer 2011

@jania023 o tej bolesti akože slepáka a potom tie vaječníky.no dakujem aj ked sme to nechceli

lubovnik
24. čer 2011

Ahojte Chcem sa spýtať... Mám nepravidelný cyklus vačšinou okolo 30 až 35 dni . Momentálne už ubehol 48 den cyklu a menštruacia stále nedorazila. robila som si už 3 tehotenské testy , posledný pred 3 dnami no všetky boli negatívne. Stalo sa mi už že mi menštruacia meškala a prišla až na 46 den. Myslíte, že môžem byť tehotná aj napriek negatívnym tehotenským testom? Doktorke som objednaná až o sedem dní.. Je možné že by som mala ovuláciu posunutú a tým pádom by pripadalo do úvahy aj tehotenstvo? Ďakujem za názory :D...

charlotte87
5. črc 2011

Ahojte kočky. Som tu nová a chcela by som sa s vami poradit... Už nejaky čas neberem HA, s priatelom sme sa dohodli, že ak by som otehotnela, maličké si necháme... Lenže...naposledy sme sa "snažili" 5.6 od tej doby nič, pretože priatel odišiel na tri mesiace na misiu... Uz viac nez dva tyzdne pozorujem ze mam nafuknute brucho, obcas ma pichne v mieste kde sa vajecniky a obcas aj v okoli pupku. Je to asi tyzden, co som sa v noci zobudila na strašnú zimnicu, bolo mi zle od zaludka a rano mi bolo stale zle. Takto zle mi bolo asi dalsie tri dni... Kavu uz nemozem ani vidiet, bolieva ma hlava a semtam sa mi zatmie pred ocami, dnes som si vsimla ze mam tmavsie bradavky a na dotyk citlive. MS som dostala skor nez som mala, no prvy den bola silna,potom uz len slaba... Robila som si test ale vysiel negativny... myslite ze by som aj tak mohla byt tehotna?

mishichka82
12. črc 2011

Ahojte,

robila som si 3 testy, vzdy ina znacka, vzdy rano a vzdy vysli krasne negativne. Ale ked mi menstruacia menskala uz tyzden, urobila som si dalsi test a zase negativny. Poobede som odisla k lekarovi a ten potvrdil tehotenstvo - 6tt. Takze asi tolko k testom. Zajdite k lekarovi a ten vam povie ako sa veci maju. Inak som priznaky nemala ziadne, len slabe spinenie ako pred menstruaciou a napatie v podbrusku. Mam rizikove, lebo spinenie pokracuje, dostala som duphaston, prikaz na odopcinok atd...tak uvidime ako to male zvladne.

marbejkana
16. črc 2011

Ahojte holky chtěla bych se Vás zeptat na jednu věc. Poprvé v životě jsme s přítelem pokusili spolu spát bez ochrany. Jelikož jsem to na druhý den měla dostat, tak jsem říkala, že by musel mít super spermie, aby dokázal udělat mimčo 🙂 A teď už je to pátý den co jsem nedostala menstruaci. Zkoušela jsem těhotenský test a byl negativní. ale nevím jestli to ještě nebylo brzo. Nevíte za jak dlouho po milování bych měla zkusit těhotenský test?? Příznaky žádné nemám. Jen mě píchá sem tam v levém vaječníku a 3 den poté co jsme spolu spali. My bylo divně jak kdyby se mi chtělo zvracet, ale myslím si, že to bylo jen z toho, že jsem se přejedla.
Tak pokud můžete a máte ty zkušenosti tak poraďte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru