Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

miskafl
15. kvě 2012

@mirka80802 Ahj Mirka, neviem ci ti na toto niekto poradi, u kazdeho individualne... Mne normalne vynechala menstruacia, ale u vela zien je to aj tak, ze ta menstruacia sa objavi, a nemusi ti to hned vidiet na teste, takze ti ostava len pockat a urobit test za par dni alebo ist lekarovi.
Mozno ti este niekto odpise co ma podobnu skusenost ako ty, ale mozne je vsetko, menstruaciu ovplyvnuje strasne vela veci... Snad ti niekto pomoze alebo chod radsej k tomu lekarovi

mi_chelle
15. kvě 2012

@sambuca Ahojky,tak je vsechno blbe. Dr. mi nasla cystu na pravem vajecniku a jeste cosi za delohou. Dostala jsem vyvolavacku,nabrali mi krev,aby se videlo,co je to zac v tom brise. Tak nevim,co se mnou bude dal☹

sambuca
15. kvě 2012

@mi_chelle jééé tak to mě mrzí, je to pakárna! Já to před chvilkou dostala, takže taky začínáme na novo.. 😒

klouiee83
16. kvě 2012

@mirka80802 Ahoj, u mě žádná změna ☹ MS nikde, // taky nikde, dnes je to šest dní co jsem měla dostat MS ... Jinak jí mám vždycky pravidelnou po 28 dnech, tentokrát je nějaký výkyv ☹ A štve mě, že nevím na čem jsem ☹

mirka80802
16. kvě 2012

@klouiee83
a nebola si nachladnutá alebo chorá??? aj to môže narušiť cyklus.

2609
18. kvě 2012

@snazilka1983 no ja som na tom podobne mne test ukazal jednu ciarku a potomsom tam mala druhu tak ako priesvitnu este pockam a v pondelok urobim test a potom budem volat do centra kazali mi po 14 dnoch volat co ako lebo som po iui

p.klara
19. kvě 2012

zdravím všechny aktivní pisalky... chci se optat, mám zpoždění cyklu 6 dní.... nikdy předtím jsem neměla žádný probblém... TT negativní... ve středu mi připadal jakoby duch druhé čárky, ale nyní samý negativní... při prvním těhu mi vyšel positivní TT již druhý den při zpožděném cyklu... můžu být těhotná (pravděpodobný termín početí by vycházel na 2. nebo 3. května??? Objednat se na kontrolu je asi brzy, že... ???

iivet
21. kvě 2012

@p.klara ja bych mozna jeste tyden pockala nez se budes objednavat na kontrolu. Ale zpozdeni 6dni a negat.TT je zvlastni. Ja mam zpozdeno ted 2dny a tez negat TT.

katulik11
21. kvě 2012

ahojte,ja som bola tehotna a test mi nic neukazal...doktorka mi povedala ze mam mimomaternicove tehotenstvo a ze mam ist na prijem do nemocnice...a bola som normalne tehotna bez problemov,az mi vyvolali potrat...takze s tym testom by som pockala este niekolko dni...aj lekari sa mylia....

p.klara
21. kvě 2012

@iivet tak dneska 9.den zpoždění, test opět negativní... návštěva u lékařky... těhotná nejsem ☹ oplakala jsem to... takže jedeme dál...

timuss
21. kvě 2012

@p.klara no mne už meškala 2 týždne, keď som bola u lekárky a povedala, že mi nevie potvrdiť tehotenstvo, ale ani vyvrátiť...test som mala tiež negatívny....a po ďalších dvoch týždňoch už bola akcia srdca aj pozitívny test...takže určite nie si tehotná? možno to len nevidieť zatiaľ....

p.klara
21. kvě 2012

@timuss při vyšetření mi řekla, že mi nechce kazit radost, ale že při vyšetření trošku krvě na rukavicích měla, takže prý špinění, že pokud do týdne MS nedorazí, tak mám přijet na vyvolávačku... jediné, co mě trošku do dnešní návštěvy lékařky drželo, byl jediný test, který měl slabého ducha... ale byl to jeden z prvních testů... ostatní, včetně dneška negativní ☹ takže se snažíme dále ... a snad to brzy dopadne

timuss
21. kvě 2012

@p.klara no ja fakt neviem, ale ja som tiež špinila 10 dní....a moja zase povedala, že keďže plánujeme bábo, vyvolávačku mi nepichne...že buď príde menštruácia sama, alebo nepríde, a budem tehotná...

p.klara
21. kvě 2012

@timuss tak je pravda, že antikoncepci neberu od listopadu, a vždy jsem měla menstruaci pravidelnou... tak uvidím... zkusím ještě testnout, když nedojde... byla bych šťastná, kdybych byla těhu 🙂) moc díky za tvou zkušenost 🙂

timuss
21. kvě 2012

hovorím, je to len moja skúsenosť, nie som gynekológ...ale aj kebyže mi nedôjde menštruácia o týždeň a test je stále negatívny, tak na vyvolávačku by som ešte nešla...čo ak test aj gynekológ sa mýli? ja by som počkala aspoň 2-3 týždne...však čakaním nič nestratíš ale ak ti vyvolajú menštruáciu a si na začiatku tehu tak stratíš veľa 😢

iivet
22. kvě 2012

@p.klara klary a teplotu meris? melas ji vysokou?

p.klara
22. kvě 2012

@iivet nene, neměřím... prášky jsem vysadila v listopadu, nedělaly mi dobře... chránili jsme se jinak... právě že se snažíme měsíc a bylo by mě divné, že by se to podařilo hned, když malá nám trvala půl roku...

iivet
22. kvě 2012

@p.klarka ono se to da nekdy poznat i z BT teploty. Budu drzet pesti at se Dr.myli a test ukaze // 🙂

maximaty
31. kvě 2012

Další mesic, dnes další ovulace, opět doufani... Hodně štěstí všem !

lumixii
31. kvě 2012

Ahojky všem.. chtěla bych znát Váš názor... minulý týden v úterý jsme se snažili o mimi, ovu byla ale o dva dny dříve... hned od středy mě začali bolet prsa.. Je možný, že by se to podařilo, a hned druhý den mě boleli prsa?? To se mi zdá trochu nepravděpodobné.. Koupila jsem si těhu test, vyšel negativně... ale je pravda, že by jsem to měla dostat až v pondělí, takže zpoždění zatím jakoby nemám.

chiccouss
22. čer 2012

chci se zeptat, je možné, aby už při druhém dni zpoždění byly na testu silné //??? Přijde mi to dost brzy, tak se nechci radovat předčasně, děkuji za Vaše zkušenosti

tegina
22. čer 2012

Můžet být klidně už měsíc těhotná aniž by jste o tom věděla, v podstatě 3 týden 🙂

chiccouss
22. čer 2012

jééé, já tu někde četla, že když je silná čátka hned takhle ze začátku, že buď by to mohli být i dvojčátka nebo právě falešná naděje, tak se radši ptám... abych se neradovala a pak zase nic

romcovaklarka
22. čer 2012

@timuss @p.klara Holky vím, že už jste si o tom povídaly před časem, ale třeba vás to uklidní i někdy propříště, nebo i někoho jiného 🙂 Injekce na vyvolání těhotenství - agolutin - je v podstatě hormon progesteron a pokud by byl podán a přesto jste byly těhotné, tak to těhotenství neohrozí. Je to v zásadě něco podobného jako Utrogestan, který se naopak dává v prvním trimestru na udržení těhotenství. Takto mi to vysvětlovala moje dr., když mě nedávno vyvolávačka čekala (i když na ni nakonec nedošlo) a podobné info jsem dohledala i na netu 😉

timuss
25. čer 2012

@romcovaklarka no vidíš, zase som sa niečo nové naučila 🙂

eri28
26. čer 2012

mne sa to stalo s tym testom, ze bol negat. a ja som bola tehu, este som 😀
do dnes tvrdim, ze zmzli tie testy, bola velka zima, kupila som ich v lekarni, dala do tasky a robila som ich v jednom bare pri caji, a negat., doma dalsi negat, neviem ci zmrzli, den pred tym bol duch a na dalsi den nic, a nedosiel menzes, a krv potvrdila tehu.

nikol29
19. črc 2012

ahoj holky brala jsem antikoncepci asi rok a ted ji neberu asi 4 měsíce už jedenacty den nedošla menstruace tehotensky test jsem si dělala a negativni nevim co si mam o tom myslet

nasta55
20. črc 2012

Ahojte baby, ja som si robila viac testov a kazdy z nich bol negativny, nakoniec som sla na krvne testy a tie potvrdilo tehotenstvo.A bola som uz skoro v tretom tyzdni.

nasta55
20. črc 2012

@nikol29 to mas asi z antikoncepcie, ja som mala taketo problemy asi rok z nej

ebi52
27. črc 2012

Ahojte dievčatá,

už dlhší čas sledujem túto tému, keďže ja by som bábo už veľmi chcela. Moja polovička však váha. Mala som aj také stavy, že každý mesiac pred menštruáciou som si myslela, že som tehotná. Milujeme sa bez ochrany, len prerušovaná súlož, preto si myslím, že sa nám to môže pritrafiť 🙂 Minulý mesiac mi meškala 16 dní a nakoniec prišla. Predtým som mala skoro pravidelne, +/- 3 dni. A teraz mešká zas už 5 deň, test bol negatívny, ale cítim tlak v podbrušku nie bolesť, chodím cikať (nie každú polhodinu, ale na moje pomery aj tak často), som viac nervózna, prestala som fajčiť sama od seba 🙂 týždeň predtým, ako mala prísť som asi 4 dni mala bolesti. Pachy mi však nevadia, ani mi nie je zle, som len unavená, ale opäť som začala behávať. A ešte aby som nezabudla, počas mojich plodných dní sme boli na dovolenke, kde sme si to užili každý deň, ale môj drahý si vždy dával pozor 🙂 Ak budete mať chuť, rada privítam Váš názor...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru